Prime Show MMA 4 kursy, typy i zakłady [ Karta walk, kto walczy? ]

Wszyscy kibice nie mogą doczekać się Prime MMA 4. Kiedy, kto walczy, jak wygląda karta walk? Sprawdź wszysto co wiemy, oprócz absolutnie hitowego starcia, Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Paweł “Popek” Mikołajuw.

Prime MMA 4

Kiedy Prime MMA 4? Kursy bukmacherskie

Fortuna już odsłoniła część kart, jeżeli chodzi o Prime MMA 4 kursy. Zobacz, jak wyglądają Prime MMA 4 typy bukmacherskie na faworytów walk.

Prime MMA 4 zakłady Zwycięstwo 1 Zwycięstwo 2

Don Kasjo - Popek

1.17

OBSTAW TUTAJ

3.90

OBSTAW TUTAJ

Zusje - Monika Godlewska 

1.07

OBSTAW TUTAJ

5.66

OBSTAW TUTAJ

Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska

2.70

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Bagietka - Kamerzysta

2.06

OBSTAW TUTAJ

1.60

OBSTAW TUTAJ

Skolim - Księciunio

1.60

OBSTAW TUTAJ

2.06

OBSTAW TUTAJ

Rafał Gawron - Piotr Kałuski

1.65

OBSTAW TUTAJ

2.00

OBSTAW TUTAJ

Tomasz Olejnik - Robalini

1.30

OBSTAW TUTAJ

2.92

OBSTAW TUTAJ

Stifler - Adam Soroko

3.28

OBSTAW TUTAJ

1.24

OBSTAW TUTAJ

Adam Okniński - Artur Kornik Sowiński

2.25

OBSTAW TUTAJ

1.50

OBSTAW TUTAJ

Prime MMA 4 typy i zakłady bukmacherskie

Sprawdź nasze na Prime MMA 4 typy bukmacherskie na trzy najciekawsze walki.

Don Kasjo vs Popek – typy i kursy

Gdyby doszło do walki w formule mma, wówczas nie mielibyśmy żadnych wątpliwości, stawiając na Popka. Jednak formuła to boks, a tutaj, ogromne doświadczenie ma Don Kasjo. Sądzimy, że wypunktuje on Popka, doskakując i zadając ciosy, po czym wracając do trzymania dystansu. Don Kasjo ma większy zasięg i to powinno mu sprzyjać. Musi jednak uważać na uderzenia Popka, bowiem każdy trafiony lucky punch może zakończyć tę walkę przed czasem.

Okniński vs Kornik – typy i kursy

Początkowo Okniński miał walczyć z Normanem Parke, ale niespodziewanie The Stormin na kilkadziesiąt godzin przed walką zdecydował się z niej wycofać. Twierdzi, że federacja zapewniała go, iż Okniński nie będzie ważył powyżej 100 kg. Stało się jednak inaczej. W zastępstwie za Parke pojawi się Artur Kornik Sowiński. I trzeba przyznać, że też jest faworytem. Okniński nie walczył od 2015 roku, kiedy to przegrał w około minutę. Sowiński to doświadczony zawodnik i jeżeli uda mu się zniwelować różnicę wagi, to z pewnością wygra ten pojedynek.

Bagietka vs Kamerzysta – typy i kursy

O ile dwie wcześniejsze walki mają znamiona sportowych, to tutaj mamy do czynienia z typowym freak fightem. Na Prime MMA 4 typy stawiamy jednak na Bagietkę. Jest on bardziej wszechstronnym zawodnikiem i powinien to także wykorzystać w formule boksu na małe rękawice, w której stoczona zostanie ta walka.

Prime MMA 4 karta walk

Wiadomo już, kiedy jest Prime MMA 4. Następna gala odbędzie się 26 listopada 2022 roku. Jak wygląda na Prime MMA 4 karta walk? W walce wieczoru zmierzą się Don Kasjo vs Popek. Obaj związani byli niegdyś z Fame MMA, z którym rozstali się w nienajlepszych okolicznościach. Don Kasjo jest skonfliktowany z włodarzami Fame'u, a Popek opuścił federację po tym, jak podczas Fame MMA 13, w walce z Normanem Parke zdarzyła mu się, zdaniem niektórych, wątpliwa kontuzja palca.

Na jakich zasadach będą walczyć Don Kasjo vs Popek? Będzie to walka na zasadach boksu, co jest pewnego rodzaju handicapem dla Kasjusza Życińskiego. Jak będzie wyglądać na Prime MMA 4 karta walk? Spójrz poniżej. Gdzie Prime MMA 4? Najbliższa gala odbędzie się w Szczecinie.

Ciekawą walką będzie też starcie Artura Kornika Sowińskiego, który zmierzy się z Adamem Oknińskim, w zastępstwie za Normana Parke.

Kto walczy na Prime MMA 4?

Poznaliśmy jak wygląda karta walk Prime MMA 4. Dwóch zawodników, a więc przeciwnicy Adama Oknińskiego i Aleksandra Sashy Muzheiko jeszcze nie są znani.

 • Kasjusz Don Kasjo Życiński – Paweł Popek Mikołajuw
 • Adam Okniński – Artur Kornik Sowiński
 • Karolina Zusje Smogulecka – Esmeralda Godlewska
 • Anna Andrzejewska – Ewa Piątkowska
 • Michał Bagietka Gorzelańczyk – Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak
 • Damian Stifler Zduńczyk – Adam Soroko
 • Patryk Robalini Śliwa – Tomek Olejnik
 • Adam Okniński – TBA
 • Konrad Skolim Skolimowski – Emilian Księciunio Bayer
 • Rafał Sportowy Świr Gawron – Piotr Ochroniarz Kałuski
 • Aleksandr Sasha Muzheiko – TBA

Najważniejsze kwestie nadchodzącej gali

 • Prime MMA 4 kiedy?

26.11.2022.

 • Kto walczy na Prime MMA 4?

Karta walk widoczna jest powyżej.

 • Gdzie Prime MMA 4?

Szczecin.