Pudzianowski – Szpilka o której godzinie walka KSW 83 Colosseum 2?

Pudzianowski – Szpilka o której godzinie walka KSW 83 Colosseum 2?

Niewątpliwie największa rzesza kibiców czeka na walkę Pudzianowski – Szpilka. O której godzinie walczy Pudzian ze Szpilą? 

Kiedy walka Pudzianowski – Szpilka? O której godzinie?

Walka Pudzianowski – Szpilka o godzinie 23:35, a więc wiemy o której walczy Pudzian ze Szpilą.

Jeden z bukmacherów przygotował kurs 150.00 na zwycięzcę walki Pudzian – Szpilka. Należy kliknąć w poniższy link, założyć konto z kodem BETMAX i wpłacić min. 50 zł, a następnie postawić min. 2 zł na Szpilkę lub Pudziana. Za wygrany zakład otrzymasz 300 zł bonusu (2 zł x kurs 150.00)

Pudzianowski - Szpilka

ODBIERZ BONUS

Skoro wiesz kiedy walczy Pudzian ze Szpilką, to warto też co nieco napisać o tym pojedynku. Jest to walka, która rozgrzewa publiczność nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Z jednej strony były mistrz strongman i pełnoprawny zawodnik mma, a z drugiej człowiek, który otarł się o mistrzostwo świata w boksie, a teraz spróbuje osiągnać szczyt w mma. Do tego waga cieżką, a więc nie ma co mrugać. Pudzianowski – Szpilka to może być pojedynek, który zakończy się widowiskowo. Obaj zresztą zapowiadali, że to nie przebiegnie na pełnym dystansie rundowym. “Ktoś padnie” – przyznał Pudzian w wywiadzie po oficjalnym warzeniu KSW 83 Colosseum. Wiesz o której walczy Pudzian ze Szpilką, a więc czas przygotować się na ogromne emocje.