Pudzianowski – Szpilka kursy, typy, zakłady (03.06.2023)

Czas na elektryzującą galę KSW 83 Colosseum 2, z walką wieczoru Pudzian – Szpilka. Kto wygra? Oto jest pytanie, a Pudzianowski – Szpilka kursy i typy bukmacherskie sprawdzisz w naszym tekście, wraz z analizami ekspertów.

Pudzianowski vs Szpilka zakłady

Wygrana Pudziana

1.50

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Szpilki

2.45

OBSTAW TUTAJ

Koniec w pierwszej rundzie

1.84

OBSTAW TUTAJ

Walka zakończy się na punkty bądź tech. decyzją

4.50

OBSTAW TUTAJ

Walka zakończy się przez KO/TKO

1.22

OBSTAW TUTAJ

Pudzian wygra na punkty/tech. decyzją

6.50

OBSTAW TUTAJ

Pudzian wygra przez KO/TKO

1.70

OBSTAW TUTAJ

Szpilka wygra na punkty/tech. decyzją

10.00

OBSTAW TUTAJ

Szpilka wygra przez KO/TKO

3.00

OBSTAW TUTAJ

Pudzianowski vs Szpilka typy, kursy i zakłady (KSW 83 Colosseum 2)

Na sam początek w powyższej części tekstu mogłeś sprawdzić, jak wyglądaja na walkę Pudzianowski vs Szpilka kursy bukmacherskie. Pojedynek w oczach bukmacherów ma zdecydowanego faworyta. I jest nim oczywiście dużo bardziej doświadczony w formule mma Mariusz Pudzianowski. To po stronie popularnego Pudziana będzie także przewaga warunków fizycznych. Choć na ważeniu Artur Szpilka pokazał, że jest tylko kilka kilogramów lżejszy od Mariusza Pudzianowskiego.

Pudzian vs Szpilka typy bukmacherskie na walkę

Powyżej wymieliśmy najciekawsze przed walką Pudzian vs Szpilka kursy. Jak widać, ten pojedynek można obstawiać na wiele sposobów. Nie tylko, jeżeli chodzi o zwycięzcę, ale także sposób zakończenia czy rundę, w której walka dobiegnie końca. Jak zatem wyglądają nasze na Pudzianowski – Szpilka typy bukmacherskie?

Uważamy, że walkę podczas KSW 83 Colosseum 2 wygra Mariusz Pudzianowski. W naszym odczuciu, raczej nie ma się co spodziewać długiej walki, a Pudzian powinien wszystko zakończyć w pierwszej rundzie przez nokaut lub techniczny nokaut. Nie ma wątpliwości, że Pudzianowski jest dużo bardziej doświadczonym wojownikiem. W końcu stoczył już 25 walk. Pudzianowski będzie też cięższy i niewątpliwie silniejszy. Owszem, Artur Szpilka jest byłym zawodowym pięściarzem, ale Pudzian ma argumenty, żeby także w stójce się postawić rywalowi. Pokazał to chociażby nokautując w ten sposób Michała Materlę.

Pudzianowski - Szpilka kursy

Mariusz Pudzianowski wie jak uderzyć, a Szpilka, co pokazały jego ostatnie walki bokserskie, nie ma już dużej wytrzymałości na ciosy, więc kiedy poczuje pierwsze ciosy, może być ciężko. W naszym odczuciu to idealny dla Pudzianowskiego scenariusz. Ruszyć na Szpilkę i zasypać go ciosami bądź spróbować sprowadzić i tam dokończyć dzieła. Artur Szpilka ma niewielkie doświadczenie w mma, a dotychczasowe pokonanie Serhiya Radchenki czy Denisa Załeckiego niewiele o nim powiedziały. Radchenko z całym szacunkiem nie był klasowym rywalem, a Załęcki dość szybko nabawił się kontuzji.

Wydaje się, że jedynym argumentem Szpilki jest jego wiek i kondycja. Tutaj będzie przeważał, ale uważamy, że poprzez to Pudzian poszuka zakończenia przed czasem. Stąd takie, a nie inne na walkę Pudzianowski vs Szpilka typy zaprezentowane przez nasz zespół redakcyjny.

Jeden z bukmacherów przygotował kurs 150.00 na zwycięzcę walki Pudzian – Szpilka. Należy kliknąć w poniższy link, założyć konto z kodem BETMAX i wpłacić min. 50 zł, a następnie postawić min. 2 zł na Szpilkę lub Pudziana. Za wygrany zakład otrzymasz 300 zł bonusu (2 zł x kurs 150.00)

Pudzianowski - Szpilka

ODBIERZ BONUS

Pudzianowski vs Szpilka kursy na walkę (KSW 83)

Przeanalizujmy jeszcze Szpilka vs Pudzian kursy. Bukmacherzy widzą dość wyraźnego faworyta w Mariuszu Pudzianowskim i  zapewne brali pod uwagę argumenty, które przytoczyliśmy powyżej.

Pudzianowski – Szpilka kurs na “Pudziana”

Na walkę Szpilka vs Pudzianowski kursy pokazują “Pudziana” jako faworyta. Zdaniem bukmacherów to były strongman, a obecnie zawodnik mma pełną gębą, wygra tę walkę. Szukając rozstrzygnięcia pojedynku, bukmacherzy największe szanse dają na to, że Pudzian skończy Szpilkę przed czasem. Zdaniem bukmacherów zdecydowanie mniej prawdopodobnym scenariuszem jest wygrana Pudziana przez decyzję na pełnym dystansie trzech rund, bowiem właśnie na tyle rund zakontraktowano opisywaną walkę.

Pudzianowski – Szpilka kurs na “Szpilę”

Artur Szpilka jest wyraźnym underdogiem. Jednak bukmacherzy upatrując jego szans na sprawienie niespodzianki, także wskazują na zakończenie walki Pudzian – Szpilka przed czasem. Nie może to dziwić, bowiem Szpila to były zawodowy pięściarz, który walczył w kategorii ciężkiej z wieloma największymi.

KSW Colosseum 2: Pudzianowski vs Szpilka: kiedy walczą?

Wiemy kiedy walka Pudzianowski vs Szpilka. Kiedy walczą? Podczas KSW Colosseum 2, które odbędzie się 3 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie. To druga gala KSW, która zawita na największy stadion w Polsce.

KSW 83 Colosseum 2 kursy na walki

Zobacz kursy na wszystkie walki KSW 83 Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. To nie tylko Pudzian – Szpilka.

KSW Colosseum 2 kursy i zakłady
1
2

Khalidov vs Askham

1.66

OBSTAW TUTAJ

2.22

OBSTAW TUTAJ

Ziółkowski vs Parnasse

2.32

OBSTAW TUTAJ

1.55

OBSTAW TUTAJ

Pudzianowski vs Szpilka

1.43

OBSTAW TUTAJ

2.66

OBSTAW TUTAJ

Pawlak vs Romanowski

2.13

OBSTAW TUTAJ

1.65

OBSTAW TUTAJ

Wrzosek vs Stoica

1.42

OBSTAW TUTAJ

1.70

OBSTAW TUTAJ

Wikłacz vs Martins

1.35

OBSTAW TUTAJ

3.00

OBSTAW TUTAJ

Materla vs Paczuski

3.00

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Szymański vs Mircea

1.45

OBSTAW TUTAJ

2.59

OBSTAW TUTAJ

Rutkowski vs Soldaev

1.55

OBSTAW TUTAJ

2.32

OBSTAW TUTAJ

Głowacki vs Tołkaczewski

2.17

OBSTAW TUTAJ

1.63

OBSTAW TUTAJ

Najczęstsze pytania o walkę Pudzian vs Szpilka (KSW Colosseum 2)

  • Kiedy Pudzian vs Szpilka?

3 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

  • Jakie są na Pudzian vs Szpilka kursy?

Kursy faworyzują Mariusza Pudzianowskiego.

  • Gdzie znaleźć Pudzianowski vs Szpilka typy?

Dogłębną analizę walki i typowanie Pudzian vs Szpila znajdziesz w naszym tekście.