Rafonix – Xayoo kursy i typy (Fame Friday Arena 2)

Na piątkowej gali Fame Friday Arena 2 dojdzie do ciekawej konfrontacji Rafonixa z niepokonanym Xayoo. Sprawdź na walkę Rafonix – Xayoo kursy, które naturalnie faworyzują drugiego z nich. A co o tym wszystkim sądzą nasze typy? Zapraszamy do lektury.

Rafonix vs Xayoo zakłady

Wygrana Rafonixa

5.75

Obstaw tutaj

Wygrana Xayoo

1.08

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Marcin “Rafonix” Krasucki – Marcin “Xayoo” Majkut typy i kursy (29.09.2023)

Zanim przedstawimy na walkę Rafonix – Xayoo typy, warto chwilę poświęcić na zapowiedź tego pojedynku. Rafonix wraca do klatki po ostatnim występie na Fame MMA 17, kiedy to pokonał Mikołaja Magdziarza i przerwał passę trzech porażek z rzędu, których doznał kolejno z Kasprzykiem, Golą i Słońskim. Xayoo jest do tej pory niepokonany. Marcin Majkut stoczył dla organizacji Fame trzy walki i każdą z nich wygrał. Odprawiał z kwitkiem kolejno Nitro, Tylko i Frania. Nie może więc dziwić, że to właśnie niezwykle popularny, mający za sobą ogromne community Xayoo jest faworytem pojedynku, do którego dojdzie na gali Fame Friday Arena 2.

Rafonix - Xayoo typy

Rafonix – Xayoo typy na Fame Friday Arena 2

W pełni zgadzamy się z tym, co podpowiadają na walkę Rafonix –  Xayoo kursy bukmacherskie. Uważamy, że to właśnie Marcin Majkut wygra pojedynek. Na uwagę zasługuje kilka kwestii. Xayoo ostatnio dobrze zawalczył przeciwko dobrze dysponowanemu Franiowi, wygrał też dwie pozostałe walki, które stoczył. Frania, jak i Nitro zasypał ciosami i na to będzie musiał uważać Rafonix. Zwłaszcza, że Marcin Krasucki nigdy nie walczył na pełnym dystansie. Przegral trzy walki przed czasem, a dwie wygrał. Tutaj także wróżymy, że walka nie dotrwa do końca i przed czasem wygra ją wspomniany Xayoo. Majkut będzie miał po swojej stronie także przewagę warunków fizycznych. Według oficjalnych danych dysponuje on o 8 cm lepszym zasięgiem od Rafonixa, co powinno przy jego doświadczeniu i umiejętnościach mieć kolosalne znaczenie. Zwłaszcza, że panowie powalczą na zasadach K1 w małych rękawicach, gdzie częstotliwość zadawanych ciosów i umiejętność odpowiedniego łapania dystansu będzie odpowiednio ważyła losy walki. Wydaje się też, że Xayoo będzie bardziej przygotowany. Rafon w tym roku stoczył tylko jedną walkę i niekoniecznie jest osoba, która lubi przykładać się na treningach. Xayoo z kolei uchodzi w środowisku za tytana pracy. Jak już napisaliśmy, stawiamy typy na wygraną Marcina Majkuta przed czasem.

Rafonix – Xayoo kurs na Rafonixa

Znasz nasze na walkę Rafonix – Xayoo typy. Zdaniem bukmacherów Rafon jest dużym underdogiem i nie można się dziwić. Jego umiejętności są zdecydowanie niższe od tego, co w ostatnim czasie prezentował Xayoo. Oczywiście nikt Krasuckiemu nie zamierza odbierać szans, ale kurs na jego zwycięstwo pod postacią 5.75 jest bardzo wymowny. To jeden z najwyższych mnożników na Fame Friday Arena 2.

Rafonix – Xayoo kurs na Xayoo

Jak wyglądają na walkę Rafonix – Xayoo kursy w drugą stronę? Obstawiając suche zwycięstwo Majkuta niewiele można się wzbogacić. Pokazał on już dużą jakość w poprzednich pojedynkach, a eksperci mają wrażenie, że jeszcze nie popisał się wszystkim, co potrafi. Stąd kurs na jego zwycięstwo wynosi zaledwie 1.08. To z kolei jeden z najniższych mnożników na Fame Friday Arena 2.

Fame MMA Friday Arena 2 kursy bukmacherskie

Przygotowane na wydarzenie Fame MMA Friday Arena 2 typy możesz wykorzystać w Betclic. Oto oferowane kursy:

Fame Friday Arena 2 kursy
1
2

Jóźwiak vs Boxdel

3.95

Obstaw tutaj

1.18

Obstaw tutaj

Lisek vs Daro Lew

1.15

Obstaw tutaj

4.35

Obstaw tutaj

Rafonix vs Xayoo

5.75

Obstaw tutaj

1.08

Obstaw tutaj

Polak vs Tańcula

2.35

Obstaw tutaj

1.48

Obstaw tutaj

Zobacz pozostałe kursy

Wejdź na stronę

Najczęściej zadawane pytania o Fame MMA Friday Arena 2

  • Kiedy walka Rafonix – Xayoo?

Walka Rafonix – Xayoo odbędzie się na gali Fame Friday Arena 2, w dniu 29 września 2023 roku.

  • Jakie są na Rafonix – Xayoo kursy?

Kursy bukmacherskie są bezlitosne dla Rafonixa. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Xayoo.

  • Gdzie znaleźć na walkę Rafonix – Xayoo typy?

Typy bukmacherskie na walkę Rafonixa z Xayoo sprawdzisz w naszym tekście.