Rutkowski – Kaczmarczyk kursy, typy i zakłady | KSW 88

Już w najbliższą sobotę, największa polska federacja MMA zawita po raz kolejny do Radomia. Jak przystało na galę w tym miejscu, będzie świadkami występów wielu lokalnych zawodników. Dwóch z nich obejrzymy w walce wieczoru, mowa tutaj o Danielu Rutkowskim oraz Patryku Kaczmarczyku. W artykule przedstawimy Wam Rutkowski – Kaczmarczyk kursy na ten pojedynek. Poznacie również nasze typowanie tego pojedynku i jego analizę.

Rutkowski vs Kaczmarczyk zakłady

Wygrana Rutkowskiego

1.25

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Kaczmarczyka

3.96

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

OBSTAW TUTAJ

Daniel Rutkowski – Patryk Kaczmarczyk typy i kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem nadchodzącego starcia jest dużo bardziej doświadczony Daniel Rutkowski. Wskazują to Rutkowski – Kaczmarczyk kursy, który zaoferowali analitycy bukmacherscy. Bukmacherzy nie pozostawiają złudzeń, że to Rutek powinien opuścić klatkę jako zwycięzca.

Rutkowski – Kaczmarczyk typy naszym okiem

Tak jak wspominaliśmy, faworytem sobotniej walki jest Rutek. W naszej opinii również tak jest. Dlatego również Rutkowski – Kaczmarczyk typy zakładają jego zwycięstwo. Spodziewamy się również, że pojedynek nie dotrwa do decyzji sędziowskiej.

Rutek to zawodnik dużo bardziej doświadczony od swojego rywala, zna smak walk w starciach wieczoru i presję związaną z tym. Nasze Rutkowski – Kaczmarczyk typy kierujemy w stronę starszego radomianina. Spodziewamy się również, że zakończy on walkę przed czasem, ponieważ Kaczmarczyk to zawodnik, który miewał problemy kondycyjne w swojej dotychczasowej przygodzie w MMA.

Rutkowski vs Kaczmarczyk kurs na Daniela Rutkowskiego

Kurs na wygraną Rutka wynosi skromne 1.25. W naszej opinii idealnie odzwierciedla jego szansę na zwycięstwo. Rutkowski ma za sobą walki z najlepszymi zawodnikami w swojej kategorii wagowej. Dodatkowo startował również w profesjonalnych walkach bokserskich. Jego płaszczyzną bazową są zapasy zatem można śmiało powiedzieć, że jest on zawodnikiem kompletnym. Dodatkowo jednym z olbrzymich atutów Rutka jest fakt, że jest on w stanie walczyć na pełnym dystansie w wysokim tempie co powinno być bardzo ważnym czynnikiem w sobotę. Spodziewamy się, że będzie on przechylał szalę pojedynku na swoją korzyść z każdą minutą walki wieczoru KSW 88. Finalnie powinien zakończyć walkę przed czasem ciosami z góry w parterze.

Rutkowski Kaczmarczyk typy

Rutkowski vs Kaczmarczyk kurs na Patryka Kaczmarczyka

Młody Radomianin uchodzi za jeden z największych talentów MMA w kraju nad Wisłą. W swoich dotychczasowych startach w okrągłej klatce prezentował się w kratkę. Miał spore problemy z Robertem Ruchałą oraz Dawidem Śmiełowskim i w obu walkach uległ swoim rywalom. Obaj zawodnicy są naszym zdaniem dobrym wyznacznikiem przed walką wieczoru radomskiej gali. Ruchała to zawodnik, który prezentuje wysoki poziom zapaśniczy, natomiast Śmiełowski dysponuje mocną stójką. Oba te czynniki łączy przyszły rywal Kaczmarczyka, Daniel Rutkowski. Kurs na wygraną Kaczmarczyka wynosi aż 3.96 i w naszej opinii dobrze odzwierciedla jego szansę na wygraną, nie widzimy tutaj szans na wygraną underdoga.

Bonus na galę KSW 88

Fortuna nie oferuje dedykowanego bonusu na najbliższą galę KSW. Nowi użytkownicy mogą za to skorzystać z bonusu, który pozwoli im odebrać trzykrotny zakład bez ryzyka aż do kwoty 600zł. Szczegóły promocji znajdziecie na stronie bukmachera.

ODBIERZ BONUS

Najczęstsze pytania o Rutkowski – Kaczmarczyk

  • Kiedy Rutkowski – Kaczmarczyk?
    W najbliższą sobotę, 11 listopada od godziny 19:00.
  • Jakie są na Rutkowski – Kaczmarczyk kursy?
    Faworytem jest Daniel Rutkowski, kurs na jego wygraną to 1.25. Przy nazwisku Kaczmarczyka znajdziemy mnożnik 3.96.
  • Gdzie znaleźć Rutkowski – Kaczmarczyk typy?
    W artykule na naszej stronie.