Sarara – Crazy kursy i typy bukmacherskie | Clout MMA 2

Podczas Clout MMA 2 miało dojść do bardzo ciekawej walki pomiędzy Jeromem Le Bannerem a Dawidem Crazy Załęckim. Niestety, Francuz doznał na ostatniej prostej przygotowań wstrząsu mózgu, który wykluczył go z walki na Clout MMA 2. Włodarze federacji stanęli na wysokości zadania i znaleźli dla Crazy'ego zastępstwo na wysokim poziomie. Zmierzy się on z utytułowanym polskim kickbokserem, Tomaszem Sararą. W artykule przedstawiamy Sarara – Crazy kursy oraz poznacie naszą analizę tego niedawno ogłoszonego starcia.

Sarara - Crazy zakłady

Wygrana Sarary

1.33

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Crazy'ego

2.78

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Tomasz Sarara – Dawid Crazy Załęcki typy i kursy (28.10.2023)

Zmiana rywala wcale nie oznacza dla Załęckiego łatwiejszego pojedynku. Jest wręcz przeciwnie, Sarara będzie dla niego dużo większym wyzwaniem niż Le Banner. Idealnie odzwierciedlają to Sarara – Załęcki kursy, który zaproponowali bukmacherzy na to starcie. W tabeli powyżej znajdziecie kursy, które wystawili bukmacherzy na to sobotnie zestawienie. Pomimo krótkiego czasu do walki, udało im się zadbać o pełną ofertę na ten pojedynek.

Sarara – Załęcki typy naszym okiem

Podobnie jak bukmacherzy, uważamy że faworytem walki, do której dojdzie w płockiej Orlen Arenie jest Tomasz Sarara, dlatego też nasze Sarara – Załęcki typy będziemy kierować w jego stronę. Utytułowany polski kickbokser w swojej historii startów w MMA miał problemy na najwyższym poziomie ale w formule kickboxingu czuje się jak ryba w wodzie i nie powinien mieć problemów z pokonaniem mniej doświadczonego rywala.

Nasze Sarara – Załęcki typy zakładają, że pojedynek będzie toczył się pod dyktando dużo bardziej doświadczonego zawodnika. Mimo wszystko, nie spodziewamy się żeby była to walka do jednej bramki. Crazy w swoich dotychczasowych występach zaprezentował solidny poziom sportowy. Do tego cechuje się on mocnym charakterem do walki oraz potrafi przyjąć cios od mocniejszych przeciwników, zatem spodziewamy się że starcie rozstrzygnie się na kratach punktowych na co znajdziemy bardzo dobry kurs na poziomie 2.75.

Sarara Crazy typy

Tomasz Sarara – Dawid Załęcki kurs na Sararę

Kurs na zwycięstwo zawodnika biorące walkę z krótkim wyprzedzeniem jest z reguły zawyżone ze względu na ograniczone przygotowania do walki. W tym przypadku, nie mamy jednak do czynienia z tym zjawiskiem. Sarara w oczach bukmacherów i tak jest olbrzymim faworytem, kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.17. W naszej opinii idealnie odzwierciedla szansę Sarary na wygraną. Polak jest zawodnikiem, który w kickboxingu ma olbrzymie doświadczenie i prezentuje wyższy poziom sportowy od swojego rywala.

Sarara – Crazy kurs na Dawida Załęckiego

Ojciec Denisa Załęckiego mimo krótkiej przygody we freak fightach ma na koncie kilka bardzo mocnych pojedynków. Crazy mierzył się między innymi z Vaso Bakoceviciem, Mateuszem Kubiszynem czy też Denisem Labrygą. Przed czasem zdołał go zastopować jedynie ten ostatni i to w wyniku kontuzji. Sobotnia walka zapowiada się na kolejną porażkę Załęckiego przez decyzję sędziów. Nie ma on zbyt wielu argumentów sportowych, które mogą dać mu wygraną. Może właściwie jedynie liczyć na pokonanie rywala poprzez trafienie idealnego ciosu o co będzie bardzo ciężko, ponieważ Sarara to zawodnik, który dysponuje bardzo mocną szczęką. Nic zatem dziwnego, że kurs na wygraną Załęckiego wynosi aż 3.90.

Bonus na galę Clout MMA 2

Nowi użytkownicy Fortuny mogą liczyć na bardzo interesujący bonus na start. Po rejestracji mają oni szansę otrzymać darmowy zakład w wysokości 20zł. Aby go odebrać, należy założyć konto gracza i bonus zostanie przypisany do naszego konta w postaci punktów, których wartość będzie odpowiadać kwocie 20zł. Szczegóły promocji znajdziecie na stronie bukmachera.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Sarara – Crazy

  • Kiedy Sarara – Crazy?
    W sobotę, 28 października 2023.
  • Jakie są na Sarara – Crazy kursy?
    Faworytem jest Sarara, kurs na jego wygraną wynosi 1.17. Przy nazwisku Załęckiego znajdziemy mnożnik 3.90.
  • Gdzie znaleźć Sarara – Crazy typy?
    W artykule na naszej stronie.