Sosnowski – Remi Gruchała kursy i typy | Clout MMA 2

Czas zweryfikować na pojedynek Sosnowski – Remi Gruchała kursy, które wystawili bukmacherzy. Serdecznie zachęcamy również do przeczytania naszej analizy wspomnianej walki. Kto wygra? Oto jest pytanie.

Sosnowski - Remi zakłady

Wygrana Sosnowskiego

3.79

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Remiego 

1.18

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Albert Dragon Sosnowski – Remi Gruchała typy i kursy (28.10.2023)

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja gali Clout MMA. Tym razem gospodarzem walk w klatce będzie płocka Orlen Arena. Wśród zawodników, których zobaczymy na arenie, nie zabraknie znanych nazwisk wśród najbardziej wytrawnych fanów sportów walki. Mowa między innymi o Albercie Dragonie Sosnowskim.

Obaj zawodnicy wiedzą jak używać pięści w klatce. Dragon jest od wielu lat nieaktywny na zawodowych ringach, dlatego też Sosnowski – Gruchała kursy bardzo mocno faworyzują Remiego. Jest to zawodnik młodszy, mniej rozbity i ma na koncie walki na gołe pięści, między innymi w Gromdzie. W poniższej tabeli znajdziecie propozycję kursów na walkę obu panów.

Sosnowski – Gruchała typy naszym okiem

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Remi. Nie ma się co dziwić takiej wycenie, jest on aktywny sportowo i na pewno mniej rozbity od swojego rywala. Mimo wszystko, jesteśmy fanami teorii, że w sportach walki kluczowa jest technika a nie siła, dlatego też Sosnowski – Gruchała typy kierujemy w stronę underdoga. Naszym zdaniem ma on większą szansę na wiktorię aniżeli szacują bukmacherzy.

Tak jak wspominaliśmy, kierujemy się w stronę wygranej Dragona. Sosnowski ma na koncie wiele walk w boksie, posiada wysokie umiejętności, które powinny pozwolić mu neutralizować zagrożenie ze strony Remiego. Jego największym problemem jest trzymanie ciosów, dlatego też naszą drugą propozycją na Sosnowki – Remi typy jest opcja, że pojedynek zakończy się przed czasem. Trudno nam sobie wyobrazić scenariusz, w którym obaj zawodnicy dotrwają do decyzji sędziów w dobrej formie.

Sosnowski - Remi Gruchała typy

Albert Sosnowski – Remi Gruchała kurs na Alberta Sosnowskiego

Tak jak wspominaliśmy, były czołowy zawodnik wagi ciężkiej w boksie jest mocno skreślany przez bukmacherów. Ma na to niewątpliwie wpływ fakt, że jest on od wielu lat nieaktywny jako pięściarz. Na dodatek w końcowej fazie swojej kariery przejawiał bardzo słabą odporność na ciosy, co w starciu z tak agresywnym rywalem jak Gruchała może być przysłowiowym gwoździem do trumny. Mimo wszystko, uważamy, że kurs 3.79 na wygraną Sosnowskiego jest zbyt wysoki. Dysponuje on dużo większymi umiejętnościami od rywala i jeśli je wykorzysta to powinien być w stanie bez problemu kontrować swojego rywala w trakcie jego szaleńczych szarż.

Sosnowski – Gruchała kurs na Remiego Gruchałę

Kurs na wygraną Remiego wynosi zaledwie 1.18. Czyni to z niego olbrzymiego faworyta z czym osobiście nie do końca się zgadzamy. Na pewno jest faworytem ale nie aż tak dużym. Gruchała nie dysponuje dużym doświadczeniem w walkach zawodowych. Ma za sobą wygraną na gali Gromda oraz MMA VIP i na tym koniec. Jest to niczym w porównaniu do tego co w sportach walki przeżył Sosnowski. Dla Gruchały najważniejszy będzie początek walki, to wtedy powinien z pełną mocą naciskać na swojego rywala i starać się go przełamać. Im dłużej będzie trwał pojedynek, tym większe może mieć problemy z utrzymywaniem tempa walki i unikaniem kontr swojego rywala.

Bonus na galę

Najbardziej atrakcyjnym bonusem dla nowych klientów od Fortuny jest bonus 20zł za rejestrację. Aby otrzymać środki bonusowe na swoje konto, należy po jego utworzeniu, dokonać pełnej weryfikacji. Po potwierdzeniu tego przez odpowiedni dział ze strony bukmachera, środki będą dostępne na naszym koncie.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Sosnowski – Gruchała

  • Kiedy Sosnowski – Gruchała?
    28 października 2023.
  • Jakie są na Sosnowski – Gruchała kursy?
    Faworytem jest Gruchała, kurs na jego wygraną to 1.18, przy jego nazwisku znajdziemy kurs 3.79.
  • Gdzie znaleźć Sosnowski – Gruchała typy?
    W artykule na naszej stronie.