Szeliga – Bandura kursy, typy i zakłady | Fame: Reborn

Ależ ciekawie zapowiada się ten pojedynek w ramach Fame: Reborn! Wygląda na to, że starcie Bandury z Szeligą będzie niesamowicie elektryzujące. Przed tą konfrontacją warto sprawdzić Szeliga – Bandura kursy i typy. 

Szeliga – Bandura typy i kursy bukmacherskie (Piotr “Szeli” Szeliga – Patryk “Bandura” Bandurski)

Poniżej przedstawiona została tabela, w której znalazły się Szeliga – Bandura kursy. Niewątpliwie warto uważnie ją przeanalizować. Co bukmacherzy przygotowali w kontekście tego pojedynku?

Szeliga - Bandura zakłady

Wygrana Szeligi

2.75

Obstaw tutaj

Wygrana Bandury

1.35

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

wejdź na stronę

Szeliga – Bandura typy naszym okiem

Mamy atrakcyjne Szeliga – Bandura typy na konfrontację w ramach Fame: Reborn. Koniecznie sprawdźcie, co prognozujemy przed tym pojedynkiem. Kto wygra, a kto będzie musiał przełknąć gorycz porażki?

Skoro już przedstawiliśmy świetne Szeliga – Bandura typy, to teraz musimy nieco więcej napisać na temat tego starcia. Czy będą lecieć iskry? Ten scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Warto wyraźnie podkreślić, że panowie zmierzą się w ramach co-main eventu.

Bandura - Szeliga typy

Przed walką Szeliga i Bandura zapowiadali, że nie mają konfliktu i jest to typowo starcie na sprawdzenie, ale w oktagonie przecież nie ma miejsca na przyjacielskie stosunki. To sprawia, że możemy oczekiwać wybornej konfrontacji.

“Piotr Szeliga, najbardziej znany prokurator w Polsce, ponownie pojawia się w klatce FAME, tym razem w innej formule niż zwykle! To będzie jego pierwszy raz w formule bokserskiej, ale wątpię, żeby dla Szeligi stanowiło to jakikolwiek problem” – podkreślają przedstawiciele Fame MMA.

“Naprzeciw niego stanie streamer, 1/2 zespołu Bungee – Bandura. Były zawodnik rugby, wcześniej twórca muzyki, a teraz streamer… oraz zapalony freak-figher. W FAME zaliczył udany debiut, wygrywając z Alanem Kwiecińskim. Teraz ma kolejne wyzwanie i to niełatwe!” – dodają.

No dobra, czas na to, by wziąć na tapet nasze prognozy na starcie Patryka Bandurskiego z Piotrem Szeligą. Ten pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej (małe rękawice). Co może się tutaj wydarzyć? Nade wszystko uważamy, że konfrontacja nie powinna odbyć się na pełnym dystansie.

Skąd taka prognoza? Na uwadze mamy przede wszystkim fakt, że obydwaj zawodnicy mają bardzo mocne uderzenie i tak naprawdę jeden cios może o wszystkim zadecydować.

A kto wygra to starcie? Uważamy, że doświadczenie i umiejętności zadziałają na korzyść Patryka “Bandury” Bandurskiego – powinien rozprawić się z “Szelim”. Oczywiście uważamy, że Szeliga tanio skóry nie sprzeda. Będzie się działo!

Szeliga – Bandura kurs na Patryka Bandurę

Ile wynosi kurs na wygraną Bandury? Został on wyznaczony na poziomie 1,35. To właśnie Patryk Bandurski jest faworytem tej konfrontacji. Wydaje się, że powinien dopisać kolejny triumf do swojego dotychczasowego bilansu. Ma na to naprawdę spore szanse.

Szeliga – Bandura kurs na Piotra Szeligę

Mnożnik w tym przypadku to 2,75. “Szeli” ma mniejsze szanse na odniesienie triumfu niż jego przeciwnik, ale bez wątpienia jest w stanie postawić bardzo twarde warunki. W ciemno można zakładać, że ta walka będzie gwarantem bardzo dużych emocji. Już teraz ostrzymy sobie zęby na starcie tych dwóch zawodników. Będzie ciekawie, oj będzie się działo!

Najczęstsze pytania o Szeliga – Bandura

  • Kiedy Bandura – Szeliga?

Walka Bandury z Szeligą odbędzie się 9 grudnia 2023 roku podczas gali Fame: Reborn w Łodzi. 

  • Jakie są na Bandura – Szeliga kursy?

Faworytem tej konfrontacji jest Bandura. Niewątpliwie każdy inny wynik niż jego zwycięstwo to będzie niespodzianka.

  • Gdzie znaleźć Bandura – Szeliga typy?

Atrakcyjne typy na walkę Piotra Szeligi z Patrykiem Bandurskim zamieszczone zostały w naszym tekście.