Szuli – Jackiewicz kursy i typy bukmacherskie (Prime MMA 6)

W jednym z ciekawszych pojedynków gali Prime MMA 6 Grzegorz Szuli Szulakowski zmierzy się z Rafałem Jackiewiczem. Przed walką Szuli – Jackiewicz kursy wskazują na pierwszego z nich. Jak wyglądają nasze typy? Zapraszamy do lektury analiz bukmacherskich.

Muran vs Wiewiór zakłady

Wygrana Murana

1.25

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Wiewióra

3.11

OBSTAW TUTAJ

Grzegorz “Szuli” Szulakowski – Rafał Jackiewicz typy i kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają wątpliwości przed zbliżającą się walką, do której dojdzie na Arenie Toruń podczas Prime Show MMA 6. Jak pokazują Szuli – Jackiewicz kursy, zdecydowanym faworytem jest Grzegorz Szulakowski. Nie można się jednak dziwić, kiedy przeanalizuje się na spokojnie formę obu zawodników oraz ich ostatnie występy.

Szuli – Jackiewicz typy naszym okiem

Poniżej możesz zapoznać się z tym, jak wyglądają nasze na walkę Szuli – Jackiewicz typy. Uważamy, że będzie to łatwa robota dla Szulakowskiego, który może zakończyć nawet pojedynek przeciwko Jackiewiczowi już w pierwszej rundzie.

Jak wskazują nasze Szuli – Jackiewicz typy, spodziewamy się jednostronnej walki. Nie można się jednak dziwić, bo Grzegorz Szulakowski wciąż jest aktywnym zawodnikiem oraz ma spory handicap w postaci dodatkowych treningów, które prowadzi jako szkoleniowiec freak fighterów. Szulakowski co prawda nie zna się tak dobrze na boksie, jak Rafał Jackiewicz, który był na jego najwyższym poziomie. Niemniej jednak ostatnie walki Jackiewicza wyglądały mizernie, a on sam już raczej jest daleki od intensywnych treningów pięściarskich. Wydaje się więc, że Szulakowski, który teoretycznie wchodzi do paszczy lwa, a więc walki na zasadach boksu, może kompletnie przyćmić Jackiewicza. Szuli będzie miał też przewagę warunków fizycznych i lepszy zasięg. To wszystko będzie działać na jego korzyść.

Szuli - Jackiewicz typy

Szuli – Jackiewicz kurs na Szulakowskiego

Na walkę Szuli – Jackiewicz kursy są bardzo jednoznaczne. Zdecydowane faworyzowanie Szulakowskiego ma jednak sens. I to nawet, jeżeli nie jest on pełnoprawnym pięściarzem, to zdecydowanie lepiej się prowadzi i jest aktywnym zawodnikiem. Jackiewicz wraca z dalekiej podróży i jego forma jest tak naprawdę wielką niewiadomą.

Szuli – Jackiewicz kurs na Jackiewicza

Rafał Jackiewicz jest jednym z największych underdogów na nadchodzącej gali Prime Show MMA 6. Typy na jego wygraną można uzasadnić tym, że ma większe obycie w boksie. Czy jednak będzie w stanie podołać wydolnościowo i szybkościowo? Wydaje się to mocno wątpliwe.

Bonus na galę Prime MMA 6

Zanim postawisz zakłady na Prime MMA 6, możesz odebrać 630 złotych w bonusach od Fortuny. Jest tam między innymi darmowy zakład o wartości aż 20 złotych, który otrzymasz bez depozytu. Skorzytaj z poniższego linku.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Prime MMA 6 kursy na pozostałe walki

Przed galą Prime MMA 6 kursy na pozostałe walki prezetnują się następująco:

Prime MMA 6 zakłady
1
2

Don Kasjo vs Księżniczka

1.80

OBSTAW TUTAJ

1.80

OBSTAW TUTAJ

Muran vs Stary Wiewiór

1.25

OBSTAW TUTAJ

3.21

OBSTAW TUTAJ

Tarzan vs Soroko

1.22

OBSTAW TUTAJ

3.43

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na pozostałe walki 

WEJDŹ NA STRONĘ

Zo

Najczęstsze pytania o Szuli – Jackiewicz

  • Kiedy walka Szuli – Jackiewicz?
    Już 21 października 2023 roku.
  • Jakie są na Szuli – Jackiewicz kursy?
    Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Grzegorz Szulakowski. Kurs na wygraną Szuliego nieznacznie przewyższa stawkę.
  • Gdzie znaleźć Szuli – Jackiewicz typy?
    Typy bukmacherskie na Szulakowski – Jackiewicz sprawdzisz w naszym tekście.