Tańcula – Wiewiór typy, kursy i zakłady (Fame MMA 20)

W trakcie gali Fame MMA 20 rękawice skrzyżują ze sobą Arkadiusz Tańcula oraz Maksymilian Wiewiórka. Dla obu panów będzie to rewanż po walce, do której doszło w poprzednim roku. Wówczas w kontrowersyjnych okolicznościach, sędziowie orzekli zwycięstwo Wiewiórki. W tym artykule przyjrzę się rewanżowej walce obu panów, poznacie moje Tańcula – Wiewiór typy oraz kursy bukmacherskie na walkę, która odbędzie się w formule K1.

Tańcula - Wiewiór kursy

Wygrana Tańculi

2.20

Obstaw tutaj

Wygrana Wiewióra

1.55

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Tańcula – Wiewiór typy bukmacherskie (10.02.2024)

Pierwsze starcie obu panów wzbudziło wiele emocji. Był to niezwykle bliski pojedynek, który podzielił obserwatorów w kontekście wyniku. Rewanżowa walka zapowiada się na bardzo podobny scenariusz. Wątpliwe jest aby obaj zawodnicy mocno poprawili swoje umiejętności w stójce. K1 to formuła, w której obaj się zmierzą ze względu na fakt, że jest to walka turniejowa. Faworytem bukmacherów jak Wiewiórka. Nie powinno to być w żaden sposób zaskakujące, ponieważ na pewno wielu graczy będzie sugerować się pierwszą walką. Naszym jednak zdaniem, tym razem walka może zakończyć się inaczej.

Spodziewamy się, że popularny Arroy będzie miał rym razem więcej do powiedzenia niż ostatnio, dlatego też nasze Tańcula – Wiewiór typy kierujemy w stronę starszego zawodnika. Tańcula dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi od swojego rywala, dodatkowo powinien mieć po swojej stronie przewagę fizyczną. W pierwszej walce pojawiły się problemy kondycyjne aczkolwiek należy zwrócić uwagę, że również Wiewiór nie jest tytanem kondycji. Spodziewamy się ponownie decyzji sędziów lecz tym razem na korzyść Arroya.

Tańcula - Wiewiór typy

Tańcula – Wiewiór kursy bukmacherskie (Fame MMA 20)

Faworytem bukmacherów jest zwycięzca pierwszej walki czyli Maksymilian Wiewiórka. Tańcula – Wiewiór kursy prezentują się następująco: za wygraną Wiewióra bukmacherzy płacą 1.55, natomiast w przypadku wygranej Arroya możemy złapać kurs 2.20. Jak duże szanse są na wygraną underdoga? Naszym zdaniem całkiem spore. Tańcula w pierwszym pojedynku kompletnie nie wykorzystywał atutów, który dysponuje w porównaniu do swojego rywala. Nie pracował w dystansie, nie wywierał presji, która w połączeniu z jego przewagą siłową powinna być dla Wiewióra wyniszczająca. Wiewiórka miewał w przeszłości olbrzymie problemy kondycyjne, gdy musiał wymieniać ciosy. I nawet fakt, że znacząco poprawił swoje umiejętności strikerskie nie powinien być w tej walce decydujący. Nadal ma bardzo dziurawą gardę, między którą można bez problemów lokować ciosy proste i konsekwentnie rozbijać twarz Wiewióra, który lubuje się w ryzykownych wymianach na nogach.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 14/06/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jeśli tylko Tańcula podejdzie do walki odpowiednio przygotowany pod względem motorycznym oraz kondycyjnym, dołoży do tego odpowiedni game plan, który będzie zakładał nakładanie na rywala presji i zmuszanie go do błędów w defensywie a w momentach obronnych, konsekwentną pracę ciosami prostymi to ma bardzo duże szanse na wygraną. I naszym zdaniem kurs 2.20 na wygraną Tańculi jest jednym z najbardziej atrakcyjnych na całej gali Fame MMA 20.