Tańcula – Wiewiór kursy i typy (Fame MMA 18)

Podczas gali Fame MMA 18 dojdzie do kilku elektryzujących starć, a jednym z nich będzie niewątpliwie walka Tańcula – Wiewiór. Kursy bukmacherskie oraz typy na ten pojedynek sprawdzisz poniżej.

Arkadiusz Tańcula – Maksymilian Wiewiórka typy, kursy, zakłady (Fame MMA 18)

Starcie na papierze zapowiadał się na bardzo wyrównane. Wskazują na to również Tańcula – Wiewiór kursy, w których trudno szukać zdecydowanego faworyta.

Tańcula vs Wiewiór zakłady

Wygrana Tańculi

1.62

Obstaw tutaj

Wygrana Wiewióra

2.05

Obstaw tutaj

W tabeli powyżej znajdziecie kursy aktualnie oferowane przez bukmacherów na pojedynek, do którego dojdzie 20 maja 2023. Obaj panowie prezentują solidny poziom sportowy i odgrażają się, że byliby w stanie rywalizować w profesjonalnych pojedynkach MMA.

Tańcula – Wiewiór typy naszym okiem

Tak jak już wspominaliśmy kursy są bardzo wyrównane. Delikatnym faworytem zdaniem bukmacherów jest Arkadiusz Tańcula. Kurs na jego wygraną to 1.62. Nasze Tańcula – Wiewiór typy również będziemy kierować w stronę faworyta. Wydaje nam się, że bliżej pojedynku osiągną one jeszcze niższą wartość.

Tańcula będzie miał po swojej stronie przewagę siły oraz warunków fizycznych, która będzie dla niego kluczowa w tym pojedynku. Pozwoli mu to utrzymać walkę na nogach a spoglądając na Tańcula – Wiewiór typy musimy brać pod uwagę w jakiej płaszczyźnie pojedynek będzie się toczył. Naszym zdaniem Wiewiór nie będzie w stanie obalać Arka, więc będzie mu trudno o wygranie i kursy wystawione przez analityk są poprawne.

Tańcula - Wiewiór typy

Tańcula vs Wiewiór kurs na Tańculę

Arkadiusz Tańcula jest faworytem bukmacherów w pojedynku z Maksymilianem Wiewiórką. Kurs na jego wygraną to 1.62 zatem nie jest on zdecydowanie faworyzowany przez bukmacherów. W naszej opinii kurs jeszcze spadnie przed walką. Tańcula w pojedynku musi skupić się na utrzymywaniu walki w płaszczyźnie stójkowej, gdzie będzie w stanie konsekwentnie rozbijać swojego przeciwnika ciosami prostymi. Na pewno będą ułatwiać mu to warunki fizyczne. Tańcula dysponuje przewagą zasięgu, wzrostu oraz przede wszystkim kilogramów, co na pewno będzie pomocne w walce w klinczu, z którego Wiewiór lubi obalać swoich przeciwników. Ponadto będzie również widoczna przewaga siły po stronie faworyta. Ta poza pomocą przy obronie obaleń na pewno będzie widoczna na twarzy Wiewióra, który będzie regularnie przyjmował ciosy proste na twarz. W naszej opinii Tańcula ma również spore szansę na zakończenie pojedynku przed czasem biorąc pod uwagę lichą defensywę w stójce swojego przeciwnika.

Tańcula vs Wiewiór kurs na Wiewióra

Zwolennicy stwierdzenia, że technika liczy się ponad siłę w sportach walki na pewno będą zadowoleni z kursów na Wiewióra. Jest on underdogiem, kurs na jego wygraną to 2.20. Jeśli wierzycie, że Wiewiórka będzie w stanie obalić Tańculę i zdominować go w parterze to na pewno jest to kusząca pozycja na całej karcie Fame MMA. Nie da się ukryć, że właśnie pójście w parter jest jedyną szansą na wygraną Maksymiliana, w stójce będzie znacząco odstawał. Gdy uda mu się obalić to będzie musiał jak najszybciej dążyć do skończenia walki przed czasem, ponieważ w swoich poprzednich pojedynkach pokazywał spore problemy z przygotowaniem kondycyjnym. Podsumowując, warto poczekać na komplet kursów na walkę i skierować swój wzrok w stronę wygranej Wiewióra przed czasem.

Kursy na wszystkie walki Fame MMA 18 – typy Betclic

Fame MMA 18 kursy 1 2

Pasternak vs Szeliga

1.10

Obstaw tutaj

5.25

Obstaw tutaj

Brodnicka vs Linkiewicz

2.85

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Błoński vs Ferrari

2.65

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Dubiel vs Ferrari

1.35

Obstaw tutaj

2.80

Obstaw tutaj

Dzinold vs Sutonator

1.82

Obstaw tutaj

1.82

Obstaw tutaj

Pierzasty vs Daro Lew

1.22

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Tańcula vs Wiewiór

1.52

Obstaw tutaj

2.25

Obstaw tutaj

Lizi vs Dominika Rybak

5.50

Obstaw tutaj

1.08

Obstaw tutaj

Zadyma vs Kwieciński

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Spysiński vs Paramaxil

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Najczęstsze pytania o Tańcula – Wiewiór

  • Kiedy Tańcula vs Wiewiór? 20 maja 2023 roku.
  • Jakie są na Tańcula vs Wiewiór kursy? Arkadiusz Tańcula jest faworytem z kursem 1.62.
  • Gdzie znaleźć Tańcula vs Wiewiór typy? W naszym tekście.