Tybura – Tuivasa transmisja. Gdzie oglądać UFC FN za darmo?

Tybura – Tuivasa transmisja. Gdzie oglądać UFC FN za darmo?

Jedyny polski przedstawiciel w kategorii ciężkiej największej organizacji MMA na świecie stoczy dziś swój kolejny arcyważny pojedynek. Jesteś ciekawy, gdzie będzie dostępna Tybura – Tuivasa transmisja? Zapraszam do lektury.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Tybura – Tuivasa? Transmisja UFC FN

Od pewnego czasu na spore przywileje w kontekście każdej kolejnej gali UFC mają klienci firmy Betclic. Bukmacher ten stał się bowiem oficjalnym partnerem amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki.

OGLĄDAJ TUTAJ

Oznacza to mniej więcej tyle, że za pośrednictwem strony internetowej Betclic oraz aplikacji mobilnej można śledzić przebieg poszczególnych odsłon rywalizacji najlepszych fighterów na świecie. Jedynym wymogiem po stronie użytkownika jest rejestracja u bukmachera i posiadanie dodatniego stanu konta. W praktyce chodzi tu po prostu o złożenie depozytu w kwocie co najmniej 1 PLN.

Gdzie jeszcze obejrzeć walkę Tybura – Tuivasa?

Fani sportów walki będą mogli śledzić przebieg gali UFC Fight Night 239 także za pośrednictwem odbiorników radiowo-telewizyjnych. Transmisja karty głównej od godz. 00:00 będzie bowiem dostępna na antenach stacji Polsat Sport.

W internecie wszyscy zainteresowanie obejrzą występ Marcina Tybury także za pośrednictwem Polsat Box Go.

Do trzech razy sztuka

Gala w Las Vegas, a konkretniej walka wieczoru z udziałem Marcina Tybury będzie już trzecim tego typu wydarzeniem z udziałem polskiego fightera. W dwóch poprzednich zawodnik występujący pod szyldem poznańskiego Ankosu musiał uznać wyższość swoich rywali. Byli to kolejno Fabricio Werdum oraz Tom Aspinall. Można by więc rzec, iż do trzech razy sztuka.

Taiem Tuivasa to wojownik bijący równie mocno co Tybur. To jednak w tej kategorii wagowej zupełnie normalne. Obu Panów dzieli raptem jedna pozycja w rankingu wagi ciężkiej. Obrazuje to idealnie, jak wyrównane może być zbliżające się starcie.

Pozostaje mieć nadzieję, że seria zwycięstw zapoczątkowana przez Mateusza Gamrota zostanie kontynuowana. Zorientowani w temacie wiedzą jednak zapewne doskonale, iż nie będzie to proste.