Typowanie Fame MMA 20 – kupon z kursem 10,38!

Poniżej znajdziesz moje typowanie Fame MMA 20. Obstawianie zrealizowałem na kuponie akumulowanym, na którym umieściłem trzy zdarzenia. Uzyskałem kurs łączny ponad 10, co przy stawce 10 zł spowodowało, że moja ewentualna wygrana wyniesie blisko 100 zł.

Moje typowanie Fame MMA 20

Typowanie Fame MMA 20

Obstaw tutaj

Kliknij na powyższy przycisk, jeżeli chcesz postawić identyczny kupon. Jeżeli chcesz zapoznaj się z dalszą częścią tekstu, w której to w kilku zdaniach uzasadniam dlatego zdecydowałem się na takie typowanie Fame MMA 20, a nie inne.

Dlaczego poniżej 1,5 rundy w walce Szeligi z Marconiem? Szeli w ostatnich walkach na Fame MMA nie prezentował się owszem najlepiej, ale mierzył się przeciwko zawodnikom z najwyższej półki. Takim na pewno nie jest Marcoń, który ani nie jest odporny na ciosy ani nie ma kondycji. Wydaje się więc, że Szeliga rozstrzygnie wszystko w pierwszej rundzie.

Dlaczego Wampir Pasternak wygra z Normanem Parke?  Pasta nie jest faworytem, ale uważam, że ma po swojej stronie więcej atutów. Pasternak walczył w wyższych kategoriach i będzie miał przewagę warunków. Wydaje się też, że bardziej na serio podchodzi do treningu, a przede wszystkim solidniej podszedł do przygotowań. Parke ewidentnie już bawi się w klatce.

Dlaczego Tańcula wygra z Wiewiórem? Takie typy oparłem o formułę walki, którą będzie boks. Wiewiór jest bardziej parterowcem, a w stójce nie prezentuje się najlepiej. Aroy powinien to wykorzystać i zdominować swojego przeciwnika. Nie zdziwi mnie nawet nokaut.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 17/06/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się