Typowanie Fame MMA Reborn – gram kupon z kursem 12.64

Czas na galę Fame MMA Reborn. Typowanie, które proponuję to zakład akumulowany na cztery walki. Kurs łączny, który udało mi się uzyskać wynosi 12.64. Sprawdź moje typy i dowiedz się jak odebrać bonus na nadchodzącą galę Fame'u.

Typowanie Fame MMA: Reborn – moja propozycja kuponu akumulowanego

Poniżej zobaczysz kupon, który przygotowałem, a pod nim omówienie wszystkich czterech zakładów, które uważam za odpowiedni kierunek obstawiania Fame MMA: Reborn.

Typowanie Fame MMA reborn

Obstaw tutaj

Analiza typów na Fame MMA: Reborn

Jako pierwszy wybrałem zakład na walkę Zadymy z Polish Zombie. Uważam, że będziemy świadkami pełnego dystansu. Obaj są doświadczeni w K1, obaj są też charakterni i wytrzymali. Skłaniam się bardziej ku zwycięstwu Wrzoska, ale nie sądzę, by był w stanie ubić Gromadzkiego przed czasem. Tutaj potrzebne byłyby naprawdę mocne ciosy czy kopnięcia, a aż taką siłą Wrzosek nie dysponuje.

Drugi mój typ na Fame MMA: Reborn to wygrana Striczu przez nokaut z Parke. Uważam, że Sulęcki może tego dokonać w rundach bokserskich, w których będzie musiał zaznaczać swoją przewagę. Parke to chytry lis, którego ciężko znokautować, ale w ostatnim czasie prowadzi się mniej sportowo, co może negatywnie wpłynąć na jego wytrzymałość.

Trzecia walka to Marcoń vs Polak, a więc starcie anonsowane dopiero na kilka dni przed galą. Tutaj uważam, że wszystko rozstrzygnie się już w pierwszej rundzie. Skłaniam się bardziej ku zwycięstwu Polaka, gdyż nie wierzę, że Marcoń w krótkim czasie był w stanie zrobić duży postęp. Porażka z Daro Lwem pokazała, że Marconiowi jeszcze wiele, wiele brakuje do Polaka.

I ostatnie typowanie Fame MMA: Reborn to walka wieczoru, w której stawiam na wygraną Wardęgi i Goli. O wszystkim może zadecydować ten drugi. Wojtek Gola wygląda na najlepszego zawodnika walki wieczoru i jeżeli wyjdzie w takiej dyspozycji, jak wszyscy się spodziewają, to nawet samemu upora się moim zdaniem z Olejnikiem i Fabijańskim.

Pamiętaj, że rejestrując Betclic kod promocyjny: BETPLMAX, możesz odebrać na galę Fame MMA: Reborn cashback 200 zł. To ubezpieczenie Twojego pierwszego kuponu. Jeżeli nie trafisz z zakładami, otrzymasz zwrot stawki.

ODBIERZ BONUS