UFC 285 gdzie oglądać? Transmisja, stream online, kiedy i o której godzinie?

UFC 285 gdzie oglądać? Transmisja, stream online, kiedy i o której godzinie?

Przed nami piekielnie interesująca gala największej federacji MMA na świecie. Tym razem oznaczonej jako UFC 285. Gdzie oglądać walkę Mateusza Gamrota i nie tylko? Garść informacji na ten temat w kilku poniższych akapitach.

OGLĄDAJ TUTAJ

UFC 285 – gdzie oglądać stream online za darmo?

Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca do śledzenia poczynań najlepszych fighterów na ziemi, to prawdopodobnie te poszukiwania mogą zostać w tym momencie oficjalnie zakończone. Z UFC stream free oferuje bowiem bukmacher Fortuna. Oczywiście po uprzednim założeniu konta.

To jednak nie koniec plusów. Każdy nowy użytkownik może bowiem liczyć na bonus bez depozytu. W tym momencie wynosi on dokładnie 20 PLN. Dwie dyszki zupełnie za darmo? Rzadko spotykana sytuacja w dzisiejszych czasach, prawda? Warto więc o dobroci Fortuny przekonać się czym prędzej na własnej skórze.

Fortuna pokaże cała galę UFC 285 za darmo po rejestracji konta. Skorzystaj z poniższego linka i załóż darmowe konto w około 30 sekund.

OGLĄDAJ TUTAJ

UFC – gdzie oglądać w telewizji?

Podobnie jak większość wcześniejszych gal, także UFC 285 Polsat Sport będzie transmitował także na swoich antenach. Niestety zainteresowani będą mogli tam śledzić wyłącznie starcia w ramach karty głównej. Co z kartą wstępną i przedwstępną? Te z powodzeniem będzie można obejrzeć za pośrednictwem przekazu na żywo w Fortunie.

Na Polsacie Sport pokazana zostanie wyłącznie karta główna.

Gdzie oglądać UFC 285 online? Inne źródła

UFC 285 stream online to ostatnio jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz. Absolutnie nas to jednak nie dziwi, gdyż takie nazwisko jak Jon Jones potrafiło swojego czasu porywać prawdziwe tłumy. Zapłacenie kwoty 7,99 euro miesięcznie za dostęp do UFC Fight Pass nie będzie raczej problemem dla zagorzałych fanów mieszanych sztuk walki. W ramach abonamentu na tej platformie otrzymuje się dostęp do wielu interesujących materiałów. Zdaniem wielu taka opcja jest zdecydowanie warta swojej ceny.

UFC Fight Pass pokaże całą galę UFC 285, ale jest to transmisja płatna.

ufc 285
Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych za weryfikację tożsamości. Przejdź do zakładki “Sklep Gracza” i wymień punkty na darmowy zakład o wartości 20 złotych. Obstawiaj UFC 285!

Kiedy UFC 285, o której godzinie?

Początek zmagań w T-Mobile Arenie zaplanowano na godz. 23:30. Wtedy także powinna wystartować karta przedwstępna. Z gali UFC 285 transmisja najbardziej interesujących walk rozpocznie się natomiast około 4:00. Wedle harmonogramu jakieś pół godziny później w oktagonie winien pojawić się Mateusz Gamrot.