UFC 286 gdzie oglądać? Transmisja, stream, kiedy i o której godzinie?

Przed nami fenomenalna gala UFC, z walką wieczoru Edwards vs Usman. Gdzie oglądać UFC 286? Transmisja i stream online za darmo będą jak najbardziej dostępne!

OGLĄDAJ TUTAJ

UFC 286 – gdzie oglądać stream online za darmo?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się gdzie oglądać UFC 286 stream, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Transmisja całej gali, wraz z kartą przedwstępną, wstępną i przede wszystkim główną, dostępna będzie w serwisie Fortuna. Wymagana jest rejestracja konta. Dodatkowo, u tego bukmachera możesz otrzymać darmowy zakład 20 zł za pełną rejestrację konta.

Jest to najlepsze miejsce do oglądania najbliższej gali, bowiem UFC 286 transmisja będzie dostępna tam za darmo. To przeciwieństwo UFC Fight Pass. Druga z platform również przeprowadzi transmisję gali UFC 286, ale koszt dostępu to 9.99 USD.

UFC 286 gdzie oglądać

UFC – gdzie oglądać transmisję telewizyjną?

Czy będzie można oglądać UFC w telewizji? Na którym kanale UFC 286? Transmisja dostępna będzie za pośrednictwem Polsat Sport. Polsat przeprowadzi jedynie transmisję karty głównej. Jeżeli więc interesują Cię najważniejsze pojedynki, możesz obejrzeć UFC 286 właśnie tam. Jeśli jednak chcesz oglądać całą galę, skorzystaj z oferty Fortuny.

Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych za weryfikację tożsamości. Przejdź do zakładki “Sklep Gracza” i wymień punkty na darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 złotych. Obstawiaj UFC 286 lub dowolne inne zakłady!

O której godzinie UFC 286? Kiedy początek gali?

Gala UFC 286 w londyńskiej 02 Arenie już 18 marca 2023 roku. Jej początek o godzinie 18:00 czasu polskiego. Z kolei karta główna, którą zwieńczy mistrzowski pojedynek Edwards vs Usman rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu polskiego. Warto śledzić UFC i być gotowym na emocje największego kalibru. To w końcu, bez dwóch zdań, najlepsza organizacja mma na świecie!

OGLĄDAJ TUTAJ