UFC 291 gdzie oglądać? Transmisja tv i stream online

UFC 291 gdzie oglądać? Transmisja tv i stream online

W ostatni weekend lipca fani sportów walki będą mogli zasiąść do kapitalnej uczty! Chodzi o galę UFC, która odbędzie się w nocy z 29 na 30 lipca. Wyjaśniamy UFC 291 gdzie oglądać!

OGLĄDAJ TUTAJ

UFC gdzie oglądać stream online za darmo (free live stream)?

Zapewne wiele osób zastanawia się, gdzie będzie można znaleźć UFC 291 stream online. Mamy tutaj bardzo dobre informacje. Chodzi o to, że pojawi się możliwość oglądania gali praktycznie za darmo! Taką szansę swoim użytkownikom da bukmacher Betclic.

Należy jednak spełnić ściśle określone warunki. By oglądać galę UFC 291 u bukmachera Betclic, trzeba posiadać konto (rejestracja jest darmowa) i dodatnie saldo. Wystarczy 1 grosz, by móc obejrzeć wspomniane wydarzenie.

Betclic, w przeciwieństwie do Polsatu Sport, pokaże całą galę. Będzie można więc zobaczyć walki z karty przedwstępnej oraz wstępnej, a potem oczywiście też pojedynki w ramach karty głównej.

OGLĄDAJ TUTAJ

UFC 291 gdzie oglądać w telewizji

Czy będzie UFC 291 transmisja telewizyjna z tego wydarzenia? Jak najbardziej tak. Przekaz live pojawi się w Polsacie Sport, ale – jak wspomnieliśmy wcześniej – transmitowana będzie tam tylko karta główna. Pozostałe pojedynki będzie można zobaczyć natomiast u bukmachera Betclic.

Gdzie oglądać UFC 291 w internecie? Pozostałe źródła

Nie tylko Betclic pozwoli na oglądanie zmagań za pośrednictwem internetu. UFC 291 live stream dostępny będzie także za pomocą UFC Fight Pass. Tutaj jednak pełna transmisja będzie płatna.

Abonament roczny to wydatek rzędu 5,99 euro/mies. Przy subskrypcji półrocznej trzeba płacić 6,99 euro/mies., a dostęp miesięczny to wydatek na poziomie 7,99 euro.

Kiedy i o której UFC 291?

Wyjaśniliśmy już bardzo precyzyjnie, UFC 291 gdzie oglądać. Teraz już chyba każdy wie, gdzie dostępna będzie zarówno transmisja telewizyjna, jak i stream online. Możliwości jest całkiem sporo, więc miłośnicy sportów walki na pewno znajdą dogodne rozwiązania.

Czas jeszcze odnotować, kiedy odbędzie się ta gala. Rywalizację w ramach UFC 291 będzie można śledzić w niedzielę (30 lipca) od godz. 0:30. Gala odbędzie się w Vivint Arena w Salt Lake City, Utah, Stany Zjednoczone. Polskich kibiców na pewno elektryzować będzie starcie Jan Błachowicz – Alex Pereira.