UFC 295 gdzie oglądać? Transmisja i stream online

UFC 295 gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Najbliższa gala największej organizacji MMA na świecie będzie wyjątkowa z kilku powodów. Jednym z nich jest m.in. udział Mateusza Rębeckiego. Gdzie UFC 295 oglądać zatem w telewizji oraz internecie? O tym w paru poniższych akapitach.

OGLĄDAJ TUTAJ

UFC gdzie oglądać stream online za darmo?

Na całe szczęście z UFC 295 stream online będzie dostępny w Polsce. Sposobność śledzenia najlepszych fighterów z Ultimate Fighting Championship będą mieli np. klienci firmy Betclic. Wystarczy, że założą uprzednio konto u tego bukmachera oraz będą posiadać dodatni stan konta.

OGLĄDAJ TUTAJ

Co ciekawe Betclic pokaże nie tylko kartę główną, ale także pojedynki w ramach kart przedwstępnej oraz wstępnej. Będzie się zatem działo wiele dobrego.

UFC 295 gdzie oglądać w telewizji

Z UFC 295 transmisja na antenie Betclic TV obejmie jak wiecie wszystkie walki. Abonenci kanałów sportowych Polsatu będą się musieli natomiast zadowolić wyłącznie kartą główną. Zwykle to właśnie na niej mają miejsce najciekawsze pojedynki, ale jak to już bywa w sporcie, często zdarzają się spore wyjątki od reguły.

Gdzie oglądać UFC 295 w internecie? Pozostałe źródła

Chyba ostatnim z legalnych sposobów, by z UFC 295 live stream znalazł się na ekranach Waszych komputerów bądź smartfonów jest wykupienie subskrypcji UFC Fight Pass. W zależności od okresu obowiązywania jej cena nieznacznie się różni. Dostęp w rozliczeniu miesięcznym to 7,99 euro, półrocznym 6,99, a dostęp roczny to dokładnie 5,99 w przeliczeniu na jeden miesiąc.

Najistotniejsze jest w UFC Fight Pass jest chyba to, że upoważnia to oglądania całych gal. Bez podziałów na karty przedwstępne, wstępne oraz główne.

Kiedy i o której UFC 295?

Równie często zadawanym pytaniem co UFC 295 gdzie oglądać jest to dotyczące godziny rozpoczęcia całej gali. Pierwsze pojedynki powinny zacząć się punktualnie o północy w nocy z soboty na niedzielę (11-12 listopada). Starcie z udziałem Mateusza Rębeckiego zaplanowano natomiast około godz. 2:30.