UFC 295 typy, kursy i zakłady bukmacherskie (11.11.2023)

Polscy fani na pewno z niecierpliwością czekają na powrót do klatki Mateusza Rębeckiego. Popularny Chińczyk mimo przebojów związanych z niezdolnością pierwotnego rywala do walki, będzie miał okazję zaprezentować się w Nowym Jorku. W artykule przedstawimy UFC 295 typy oraz kursy dotyczące poszczególnych pojedynków.

UFC 295 kursy
1
2

Prohazka vs Pereira

2.00

Obstaw tutaj

1.80

Obstaw tutaj

Pavlovich vs Aspinall

1.95

Obstaw tutaj

1.95

Obstaw tutaj

Andrade vs Dern

2.68

Obstaw tutaj

1.48

Obstaw tutaj

Zobacz pozostałe kursy

Wejdź na stronę

UFC 295 kursy i typy bukmacherskie

Na najbliższej gali światowego giganta MMA powinniśmy być świadkami wielu wyrównanych pojedynków. Wskazują na to UFC 295 kursy, które przedstawimy Wam w tabeli poniżej. Widać jak na dłoni, że według analityków bukmacherskich próżno na rozpisce szukać zdecydowanych faworytów swoich pojedynków. Dotyczy to zarówno karty wstępnej jak i najważniejszych walk na nowojorskiej gali.

UFC 295 typy bukmacherskie naszym okiem

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, kursy na nadchodzącą rozpiskę UFC są bardzo wyrównane co na pewno cieszy graczy. Niezadowoleni mogą być jedynie Ci, którzy szukają w swoich zakładach wielkich niespodzianek. Poniżej przedstawiamy Wam nasze UFC 295 typowanie, w którym znajdziecie parę wyborów na faworytów w swoich pojedynkach. Poniżej przedstawimy również analizę każdego z naszych typów.

Matt Frevola vs Benoit Saint-Denis: typy i kursy na UFC 295

Powyższe starcie jest bardzo istotne z punktu widzenia polskich fanów. Benoit Saint-Denis to francuski zawodnik, który robi furorę w kategorii lekkiej. Jego rewelacyjne występy na poprzednich galach pozwoliły mu wspiąć się wysoko w rankingach UFC i coraz mocniej zaczęto wspominać o tym, że może on być potencjalnym rywalem dla Mateusza Gamrota. Jego potencjalna wygrana z Mattem Frevolą może go przybliżyć do takiego zestawienia, które potencjalnie może być eliminatorem do walki o pas mistrzowski wagi lekkiej. Nasze UFC 295 typy zakładają, że Saint-Denis nie będzie miał większych problemów z rywalem. Francuz jest lepszy od swojego rywala w praktycznie każdej płaszczyźnie walki, będzie musiał jedynie uważać w wymianach stójkowych, ponieważ Frevola dysponuje piekielnie mocnym ciosem. Natomiast Saint-Denis pokazał dotychczas, że dysponuje granitową szczęką.

ufc-295-gdzie-ogladac

Tom Aspinall vs Sergey Pavlovich: typy i kursy na UFC 295

Wielu fanów niewątpliwie czeka na ten pojedynek. Kategoria ciężka od zawsze przyciąga najwięcej kibiców przed ekrany. Najbliższy pojedynek pomiędzy Aspinallem a Pavlovichem jest o tyle istotny, że poznamy nowego mistrza królewskiej kategorii wagowej. Jest to świetnie zapowiadający się pojedynek, o czym świadczą UFC 295 kursy. Są one bardzo wyrównane co wskazuje, że możemy spodziewać się właściwie każdego rozstrzygnięcia. W naszej opinii faworytem jest Aspinall. Anglik to zawodnik bardzo dobrze radzący sobie w stójce, podobnie jak Pavlovich który dysponuje potężnym ciosem. Rosjanin ma natomiast problemy z kondycją co w naszej opinii będzie kluczowe w tym starcie i pozwoli odnieść Aspinallowi zwycięstwo. Anglik przejmie stery pojedynku od 2. rundy i zakończy pojedynek przed czasem.

Jiri Prochazka vs Alex Pereira: typy i kursy na UFC 295

Kolejny bardzo istotny pojedynek z punktu widzenia polskiego fana. Co prawda w walce wieczoru nowojorskiej gali nie zobaczymy żadnego Polaka ale możemy zobaczyć przyszłego rywala Jana Błachowicza. Jiri Prochazka powraca do klatki po długiej przerwie. Czech ostatni pojedynek stoczył ponad rok temu i niewątpliwie ta nieaktywność powoduje, że to Pereira jest faworytem nadchodzącego starcie zdaniem bukmacherów. Niewielkim ale jednak. My tworząc nasze UFC 295 typowanie, stawiamy jednak na Prochazkę. Czech to zawodnik, który ma za sobą długie boje w wielu płaszczyznach co w walce z Poatanem może być kluczowe. O ile w stójce spodziewamy się wyrównanego starcia, gdzie siła Brazylijczyka może być zagrożeniem, o tyle w innych płaszczyznach walki upatrujemy przewagi Czecha, który powinien być lepszy od rywala również w aspekcie kondycyjnym.

Mateusz Rębecki vs Robert Roosvelt: typy i kursy na UFC 295

Na koniec, biorąc pod uwagę nasze UFC 295 typy, przyjrzymy się walce jedyne Polaka na nowojorskiej gali. Pierwotnie Rębecki miał walczyć z innym rywalem lecz ten doznał kontuzji i potrzebne było zastępstwo. Popularny Chińczyk skrzyżuje rękawice z Robertem Roosveltem. Amerykanin to mocny stójkowicz, który będzie stawiał na wymienianie ciosów na nogach. Niestety dla niego, Polak to zawodnik, który czuje się w parterze jak ryba w wodzie a na dodatek nie ma problemów z przenoszeniem walki na matę. Spodziewamy się, że Rębecki bez problemów położy rywala na ziemi i tam zakończy starcie przed czasem na swoją korzyść. Kolejna efektowna wygrana Polaka przed czasem pozwoli mu wspiąć się w rankingu UFC.

UFC 295 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

Najbliższa gala UFC będzie miała miejsce w legendarnej Madison Square Garden w Nowym Jorku. Wydarzenie rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 0:00 czasu polskiego.

 • UFC 295 gdzie? W Madison Square Garden w Nowym Jorku.
 • UFC 295 kiedy? W nocy z 11 na 12 listopada o godzinie 0:00.

Kto walczy na UFC 295? Karta walk

Jak przystało na numerowaną galę, będziemy świadkami niesamowicie mocnej rozpiski. UFC 295 karta walk uwzględnia powrót Jiriego Prochazki, walkę o pas mistrzowski wagi ciężkiej pomiędzy Aspinallem oraz Pavlovichem. Polscy fani będą mieli również swój akcent, ponieważ będą mogli podziwiać w klatce Mateusza Rębeckiego. Oto aktualna rozpiska gali UFC 295:

 • Jiri Prochazka (29-3-1) vs. Alex Pereira (8-2)
 • Sergey Pavlovich (18-1) vs. Tom Aspinall (13-3)
 • Mackenzie Dern (13-3) vs. Jessica Andrade (24-12)
 • Benoit Saint-Denis (12-1) vs. Matt Frevola (11-3-1)
 • Diego Lopes (22-6) vs. Pat Sabatini (18-4)
 • Alessandro Costa (13-3) vs. Steve Erceg (10-1)
 • Tabatha Ricci (9-1) vs. Lupita Godinez (11-3)
 • Mateusz Rębecki (18-1) vs. Roosevelt Roberts (12-3)
 • Nazim Sadykhov (9-1) vs. Viacheslav Borshchev (7-3)
 • Jared Gordon (19-6) vs. Mark Madsen (12-1)
 • Kyung Ho Kang (19-9) vs. John Castaneda (20-6)
 • Joshua Van (8-1) vs. Kevin Borjas (9-1)
 • Dennis Buzukja (11-3) vs. Jamall Emmers (19-7)

Jak widać, UFC 295 karta walk jest bardzo mocno napakowana. Jest to charakterystyczne dla wydarzeń, które maja miejsce w Madison Square Garden. Nawet fani kobiecego MMA znajdą na rozpisce coś dla siebie, ponieważ mamy zaplanowany ciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Tabathą Ricci a Lupitą Godinez. Sporo emocji powinny przynieść również starcia poza kartą główną, np. Joshua Van vs Kevin Borjas. Mimo wszystko większość fanów i tak na pewno czeka na ostatnie dwie walki, które będą starciami o pas mistrzowski.

Gdzie oglądać UFC 295? Transmisja i stream online

Gala będzie dostępna do wykupienia na platformie Fight Pass. W ramach subskrypcji będziemy mieli dostęp do karty wstępnej. Aby uzyskać uprawnienia do oglądania karty głównej, potrzebne będzie wykupienie PPV, które kosztuje około 80$. Jednakże polscy kibice nie muszą się martwić, nie są oni narażeni na tak wysokie koszty. W naszym kraju od godziny 02:00 transmisja będzie dostępna na sportowych antenach Polsatu. Ponadto, inną drogą do obejrzenia transmisji jest stream na stronie Betclic. Aby uzyskać do niej dostęp, należy zarejestrować swoje konto gracza.

OGLĄDAJ TUTAJ

Najczęstsze pytania o UFC 295

 • UFC 295 kiedy?
  W nocy z soboty na niedzielę (11/12.11) o godzinie 0:00).
 • UFC 295 gdzie?
  W Nowym Jorku.
 • Kto walczy na UFC 295?
  Karta walk to między innymi Tom Aspinall vs Sergey Pavlovich oraz Jiri Prochazka vs Alex Pereira.
 • Gdzie znajdę na UFC 295 typy?
  W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na UFC 295 kursy?
  Betclic.