UFC 299 gdzie oglądać? Transmisja, stream online

UFC 299 gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Bardzo dużo emocji powinna nam zagwarantować gala UFC 299. Zastanawiasz się, gdzie dostępna będzie UFC 299 transmisja? Poniżej wszystko zostało wyjaśnione.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać UFC 299?

Galę UFC 299 będzie można oglądać u bukmachera Fortuna. W tym miejscu transmitowane będą walki z karty głównej, jak i karty wstępnej. Oczywiście pojawi się też szansa na to, by zobaczyć najważniejszy pojedynek tego wydarzenia, a więc walkę wieczoru.

Z poziomu platformy bukmachera Fortuna będzie można oglądać galę na różnych urządzeniach. Można skorzystać m.in. z komputerów czy smartfonów. Fortuna pozwoli zatem na śledzenie gali nie tylko w domu, ale i np. na wyjeździe. Możliwości generalnie jest sporo i każdy powinien znaleźć rozwiązanie, które w pełni zaspokoi jego oczekiwania.

OGLĄDAJ TUTAJ

Transmisja UFC 299 w pozostałych źródłach

Oczywiście gala UFC 299 transmitowana będzie także w innych źródłach. Przekaz live dostępny będzie między innymi na kanale Polsat Sport, platformie Polsat Box Go oraz polsatsport.pl. Warto wyraźnie podkreślić, że są to płatne rozwiązania.

Podobnie zresztą jak transmisja na UFC Fight Pass. W tym przypadku na dodatek nie można liczyć na polski komentarz.

Gamrot - Dos Anjos bonus 300 zł

ODBIERZ BONUS

Czy będzie z UFC 299 stream online za darmo?

Zapewne nie brakuje takich osób, które zastanawiają się, czy galę UFC 299 będzie można śledzić bezpłatnie. I tutaj jest pozytywna niespodzianka – okazuje się, że jak najbardziej tak!

Zupełnie darmowy i w pełni legalny stream live z UFC 299 pojawi się u bukmachera Fortuna. To niewątpliwie kusząca propozycja – galę będzie można śledzić bez ponoszenia żadnych kosztów.

Czy na UFC 299 zawalczą Polacy?

Warto wyraźnie zaznaczyć, że podczas gali UFC 299 swoje możliwości zaprezentuje aż dwóch Polaków. Do rywalizacji przystąpi między innymi Mateusz Gamrot. Z jego występem na pewno można wiązać duże nadzieje. Choćby z uwagi na fakt, że bardzo dobrze wypadł w poprzednich dwóch walkach – pokonał Jalina Turnera i Rafaela Fizieva. Tym razem jego rywalem będzie Rafael Dos Ajnjos.

Michał Oleksiejczuk też wkroczy do akcji. Podczas UFC 299 skrzyżuje rękawice z Michaelem Pereirą.