Gamrot – Turner kursy i typy bukmacherskie | UFC 285

UFC 285 w Las Vegas to gwarancja wielkich emocji, podobnie jak pojedynek Gamrot – Turner. Typy i kursy bukmacherskie na tą emocjonującą walkę prezentujemy w naszym tekście.

Gamrot vs Turner typy (UFC 285)

Mateusz Gamrot powraca na kartę walk UFC po październikowej porażce z Beneilem Dariushem. “Gamer” od tego czasu ostro trenował i zapowiada powrót na zwycięską ścieżkę. Gamrot jest w tej chwili siódmym zawodnikiem w rankingu kategorii lekkiej, a jego rywal Jalin Turner klasyfikowany jest w tym zestawieniu na dziesiątym miejscu.

Początkowo Jalin Turner miał walczyć podczas UFC 285 z doświadczonym Danem Hookerem, ale Nowozelandczyk wypadł z karty walk, a w jego miejsce wskoczył Mateusz Gamrot. Kiedy walka została opublikowana, polscy kibice od razu zaczęli zacierać ręce. Wszystko dlatego, że Turner to fighter, który wygrał pięc ostatnich walk dla UFC, a każdą z nich kończył przed czasem. Jak zatem widać, przed Mateuszem Gamrotem prawdopodobnie największe wyzwanie w dotychczasowej przygodzie z najlepszą federację mma na świecie.

ufc 285
Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych za weryfikację tożsamości. Przejdź do zakładki “Sklep Gracza” i wymień punkty na darmowy zakład o wartości 20 złotych. Obstawiaj UFC 285!

Jalin Turner będzie niewygodnym dla Mateusza Gamrota rywalem nie tylko ze względu na to, iż jest na fali. Amerykanin dysponuje też kapitalnymi warunkami fizycznymi, jak na kategorię lekką. Turner ma 191 centymetrów wzrostu, a jego zasięg to aż 192 centymetrów. Gamer mierzy 177 centymetrów i dysponuje zasięgiem 179 centymetrów.

Wierzymy jednak, że Gamrot – Turner zakończy się wygraną Polaka. W stójce może być o to ciężko, ze względu na wspomnianą przewagę warunków fizycznych po stronie Turnera. Uważamy, że Mateusz Gamrot postawi na to, żeby poszukać sprowadzenia i poddać rywala w parterze. W końcu jest jednym z najlepszych polskich grapplerów. Stąd też nasze na walkę Gamrot – Turner typy na wygraną Mateusza oraz zakończenie pojedynku przez poddanie.

Mateusz Gamrot doskonale zdaje sobie sprawę, że dla niego to walka o być albo nie być na szczycie wagi lekkiej. Ewentualna przegrana może mu pokomplikować drogę po walkę o pas. Wygrana może do niej znacząco przybliżyć. Stąd też o ciężkie treningi i motywację popularnego “Gamera” możemy być spokojni.

Gamrot vs Turner kursy bukmacherskie

Przed walką Gamrot – Turner kursy bukmacherskie faworyzują Polaka. “Gamer” jest dość wyraźnym faworytem. Może to nieco dziwić, bowiem Turner przystąpi do pojedynku z passą pięciu zwycięstw z rzędu przed czasem. Nie mamy jednak wątpliwości, że na papierze przewaga umiejętności jest po stronie Mateusza Gamrota.

Gamrot - Turner kursy i typy

Wygrana Gamrota

1.40

Obstaw tutaj

Wygrana Turnera

2.96

Obstaw tutaj

Koniec w pierwszej rundzie

3.00

Obstaw tutaj

Koniec przez poddanie

3.50

Obstaw tutaj

Gamrot wygra przez poddanie

4.50

Obstaw tutaj

Gdzie obstawiać Gamrot – Turner zakłady?

Zakłady na walkę Gamrota z Turnerem możesz postawić u bukmachera Fortuna. Ten operator oferuje darmowy zakład o wartości 20 złotych bez depozytu, za weryfikację tożsamości oraz aż 600 złotych bonusu w zakładach bez ryzyka.

Kiedy walczy Gamrot? O której godzinie?

Gala UFC 285 rozpocznie się o północy, w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego (4/5 marca 2023). Wiemy też o której walczy Mateusz Gamrot. Kiedy? Około 4:30 czasu polskiego.

Gamrot – Turner transmisja i stream online (UFC 285)

Pojedynek Gamrot – Turner możesz oglądać na Polsacie Sport bądź w zakładach bukmacherskich Fortuna. W drugim przypadku jest to darmowy stream online. Wymagana jest darmowa rejestracja konta.

OGLĄDAJ TUTAJ