Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik kursy, typy i zakłady | Fame: Reborn

Czegoś takiego jeszcze jakiś czas temu nie spodziewał się chyba nikt! W main evencie Fame: Reborn weźmie udział aż czterech zawodników, takich jak Sebastian Fabijański, Tomasz Olejnik, Sylwester Wardęga oraz Wojciech Gola! Koniecznie sprawdźcie wyborne Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik kursy.

Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik typy i kursy bukmacherskie (Sylwester Wardęga / Wojciech Gola – Sebastian Fabijański / Tomasz Olejnik)

Jak przedstawiają się Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik kursy? Wszystko zostało zaprezentowane poniżej. Warto uważnie przeanalizować zamieszczoną tabelę.

Wardęga / Gola - Fabijański / Olejnik zakłady

Wygrana Wardęga / Gola 

1.08

Obstaw tutaj

Wygrana Fabijański / Olejnik

5.75

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik typy naszym okiem

Pora przedstawić Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik typy na walkę wieczoru w ramach Fame: Reborn. Nasze prognozy zostały zamieszczone poniżej. Warto uważnie się im przyjrzeć.

Za moment przeanalizujemy przedstawione przez naszą redakcję Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik typy. Najpierw jednak musimy nieco więcej napisać o zasadach samej walki wieczoru w trakcie Fame: Reborn. Przede wszystkim warto zauważyć, że rywalizacja toczyć się będzie w formule bokserskiej (małe rękawice).

Wardęga Gola - Fabijański Olejnik typy

Początkowo miało dojść jedynie do “bitki” Fabijańskiego oraz Wardęgi. Później natomiast dokooptowano Olejnika i Golę. “Dwóch dodatkowych zawodników wkracza do gry. Pierwszy z nich to wszystkim dobrze znany potężny włodarz, a drugi jest marzycielem, który również chciał nim zostać” – podawali przedstawiciele Fame MMA.

“Wardęga i Fabijański stoczyli po dwie walki i przegrali swoje pojedynki, a teraz staną naprzeciwko siebie w walce 2 VS 2. W ekipie zadbanego Sylwka zobaczymy niemniej zadbanego Wojtka Golę, a Sebastian do pomocy w tym starciu będzie miał Olejnika, który stoczył już 6 pojedynków i każdy z nich kończył w 1 rundzie” – dodawali.

Najważniejsze pytanie brzmi: jak zakończy się ta arcyciekawie zapowiadająca się konfrontacja? Cóż, za faworytów należy uznać Wardęgę i Golę. Ich notowania stoją znacznie wyżej niż notowania Fabijańskiego oraz Olejnika. Przeczuwamy, że Wardęga & Gola wygrają przez KO, TKO lub DQ!

Sama walka, naszym zdaniem, rozstrzygnie się bardzo szybko. Poniżej 1,5 rundy to niewątpliwie typ godny uwagi. Tutaj wszystko może przebiegnąć wręcz w mgnieniu oka.

Dodajmy, że Fame: Reborn odbędzie się 9 grudnia 2023 roku. Rywalizacja toczyć się będzie w łódzkiej Atlas Arenie.

Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik  kurs na Wardęgę / Golę

Kursy bukmacherskie są szalenie wymowne. Kurs na wygraną Wardęgi i Goli wynosi jedynie 1,08. Cóż, tutaj szans na wielki zarobek niestety nie ma. Wojtek i Sylwester są wręcz murowanymi faworytami tej konfrontacji. Jeżeli nie wygrają, to będziemy mieli potworną sensację!

Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik kurs na Fabijańskiego / Olejnika

Lubicie szaleństwo? Jeśli tak, to możecie zaryzykować i spróbować zarobić dzięki korzystnym kursom na wygraną Olejnika oraz Fabijańskiego. Oni są stawiani w świetle underdogów i raczej nie mają większych szans na odniesienie triumfu. Wiadomo jednak, że czasami sport płata figle. Czas pokaże, czy Fabijański oraz Olejnik zdołają nas wszystkich w jakiś sposób zaskoczyć.

Najczęstsze pytania o Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik

  • Kiedy Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik?

Sylwester Wardęga oraz Wojciech Gola staną naprzeciwko Sebastiana Fabijańskiego i Tomasza Olejnika w dniu 9 grudnia 2023 roku na gali Fame: Reborn. Początek rywalizacji około 23:55. Będzie się działo!

  • Jakie są na Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik kursy?

Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest para Wardęga & Gola. Kurs na triumf tego duetu to 1,08.

  • Gdzie znaleźć Wardęga / Gola – Fabijański / Olejnik typy?

Najlepsze typy znajdziecie w niniejszym tekście – warto je sprawdzić.