Wikłacz – Przybysz kursy, typy i zakłady | KSW 86

Na gali KSW 86, która odbędzie się we wrocławskiej Hali Orbita dojdzie już do czwartego starcia Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem. Który z nich będzie tym razem lepszy? Poznaj nasze Wikłacz – Przybysz typy i sprawdź kursy bukmacherskie.

Bartman vs Hajto zakłady

Wygrana Wikłacza

1.60

Wygrana Przybysza

2.34

Więcej kursów na walkę

Wikłacz – Przybysz typy i kursy bukmacherskie (16.09.2023)

Rzadko dochodzi do sytuacji, kiedy dwaj zawodnicy staną przeciwko sobie w klatce już po raz czwarty. A właśnie z taką historią mamy do czynienia przy okazji walki Wikłacz – Przybysz. Typy wydają się więc oczywiste, ale jak pokazuje historia dotychczasowych pojedynków, wcale nie musi to być prawdą. Panowie powalczą w walce wieczoru na gali KSW 86, do której dojdzie w Hali Orbita we Wrocławiu. Wikłacz i Przybysz stoczą bój o pas mistrzowski KSW w kategorii koguciej. Już ostrzymy sobie zęby na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek.

Wikłacz - Przybysz typy

Wikłacz – Przybysz typy naszym okiem

Kibiców interesują przed walką Wikłacz – Przybysz typy, co zresztą nie może dziwić. Na sam początek warto wspomnieć, że w dotychczasowych trzech walkach, dwa razy górą był Jakub Wikłacz, a raz Sebastian Przybysz. Ostatni raz walczyli w grudniu zeszłego roku, kiedy to popularny “Sebić” bronił pasa mistrzowskiego kategorii koguciej. Po emocjonującym pojedynku na pełnym dystansie czasu górą był jednak Jakub Wikłacz. Czy podobnie będzie i tym razem? Patrząc na możliwości obu zawodników i fakt, że znają się niczym łysie konie, raczej nie należy spodziewać się tutaj szybkiego zakończenia. Ba, stawiamy, że walka zakończy się decyzją sędziowską. W końcu takim scenariuszem kończyły się dwa z trzech dotychczasowych pojedynków Wikłacza z Przybyszem. Nie powinno więc to być żadną niespodzianką i wielu ekspertów znów spodziewa się niezwykle emocjonującego pojedynku.

Warto dodać także, że Jakub Wikłacz nie walczył od grudnia, a więc od poprzedniego pojedynku przeciwko Sebastianowi Przybyszowi. Jego walki, w których rywalami mieli być Zuriko Jojua i Werlleson Martins, zostały odwołane. Sebastian Przybysz od grudniowego pojedynku zdołał stoczyć już dwie walki. “Sebić” pokonał w maju i lupcu tego roku Filipa Macka i Islama Djabrailova.

Wikłacz – Przybysz kurs na Jakuba Wikłacza

Jakub Wikłacz jest faworytem bukmachera. Mnożnik na jego wygraną u bukmachera Fortuna wynosi 1.60. Nie może to dziwić, bowiem Wikłacz jest niepokonany od kwietnia 2021 roku, odkąd rozpoczął się jego piękny marsz czterech zwycięstw z rzędu. Czy na jego barkach zawiśnie pas mistrzowski?

Wikłacz – Przybysz kurs na Sebastiana Przybysza

Sebastian Przybysz jest w tym pojedynku underdogiem, jednak zaprezentowany przez Fortunę kurs 2.34 pokazuje, że nikt nie zamierza mu odbierać szans. Zwłaszcza kiedy przypomnimy sobie ostatni, emocjonujący pojedynek z Wikłaczem. Przybysz miał przed nim na koncie sześć wygranych. Wikłacz popsuł mu tę serię, ale teraz po dwóch zwycięstwach, “Sebić” spróbuje dopisać do swojego bilansu trzeci triumf z rzędu.

Bonus na galę KSW 86

Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera Fortuna, to możesz je założyć z naszym kodem promocyjnym i odebrać 630 złotych bonusu na start. Otrzymasz darmowy zakład 20 zł za rejestrację konta oraz ubezpieczenie pierwszego kuponu na kwotę 100 zł. To oznacza, że jeżeli nawet nie trafisz zakładów, kasa wróci na Twoje konto w formie gotówki. Skorzystaj z poniższego przycisku, aby odebrać bonusy.

ODBIERZ BONUS

Najczęstsze pytania o Wikłacz – Przybysz

  • Kiedy Wikłacz – Przybysz?

Do walki Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem dojdzie 16 września 2023 roku.

  • Jakie są na walkę Wikłacz – Przybysz typy?

Typy na KSW 86 sprawdzisz na naszej stronie internetowej.

  • Gdzie najwyższe na walkę Wikłacz – Przybysz kursy?

Polecamy bukmachera Fortuna, który przygotował darmowy zakład 20 zł bez depozytu za rejestrację naszym linkiem.