Wiktor Wronek Wronka kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Wiktor Wronek Wronka kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Kim jest Wiktor Wronek Wronka, którego zobaczymy w akcji podczas Fame MMA 20? Przedstawiamy najważniejsze informacje na jego temat. Co trzeba wiedzieć o Wiktorze przed galą przewidzianą na 10 lutego 2024 roku?

Kim jest Wiktor Wronek Wronka? Wiek, informacje, rodzina i ciekawostki

Nie wiesz Wiktor Wronek Wronka kim jest? Na wstępie warto zauważyć, że jest on bardzo aktywny w przestrzeni internetowej. Chodzi choćby o Instagrama, gdzie jego profil śledzi już 111 tys. osób. To niewątpliwie zawrotny wynik. Śmiało można stwierdzić, że Wronka ma bardzo duże grono zwolenników. Oczywiście nie brakuje też jego oponentów.

Wronek jest bardzo młody. Wiktor Wronek Wronka wiek to 19 lat. To jeden z członków Bungeee. 10 lutego stoczy dopiero pierwszą walkę podczas Fame MMA. To, że pojawił się na karcie walk, było totalną niespodzianką.

Czy wiesz, że galę Fame MMA możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 16/05/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Wiktor Wronek Wronka rodzina to temat, o którym nie wiadomo praktycznie nic. Więcej można napisać o samym Wiktorze. Jest on znany przede wszystkim z Twitcha. Streamuje tam gry i niekiedy po prostu rozmawia ze swoimi widzami. Poza tym przynależy do grupy Bungee. Nierzadko uczestniczy w odcinkach emitowanych na kanale tej formacji.

Wronka urodził się w 2004 roku i jest jednym z najmłodszych uczestników gali Fame MMA 20. Jeżeli chodzi o jego wzrost, to wynosi on 170 cm. Ile waży Wronek? Tego na razie nie wiadomo. Szczegóły w tym zakresie poznamy dopiero podczas oficjalnego ważenia. Można szacować, że waga pokaże około 70 kg.

Z kim zmierzy się Wiktor “Wronek” Wronka? Podczas gali Fame MMA 20 czeka go starcie z bardzo walecznym i pewnym siebie Tomkiem Olejnikiem. Na pewno zadzieje się sporo. Emocji nie zabraknie!