Wilder – Parker typy i kursy bukmacherskie (23.12.2023)

23 grudnia w Rijadzie odbędzie się świetnie zapowiadająca się gala, podczas której nie zabraknie pojedynków z udziałem wielkich nazwisk. Poniżej przedstawiam Wilder – Parker typy na walkę, która powinna przynieść ogrom emocji. Koniecznie sprawdźcie te prognozy.

c

Wilder – Parker typy na walkę

Nade wszystko prognozuję, że ten pojedynek wygra Deontay Wilder. To zawodnik bezkompromisowy i choćby to sprawia, że stawiam, iż będzie to zwycięstwo przez KO/TKO/DSQ lub poddanie. W tym miejscu warto odnotować, że Deontay Wilder wygrał przez nokaut trzy z poprzednich pięciu starć. Jest to bez wątpienia niezwykle wymowna statystyka.

Wilder - Parker typy

Jednocześnie przewiduję, iż liczba rund to maksymalnie 8,5. Wątpliwe, by mogło tu dojść np. do 9 rund. Wilder raczej zrobi wszystko, by szybciej zakończyć ten temat.

Wilder – Parker kursy bukmacherskie

Jak przedstawiają się kursy na pojedynek Wildera z Parkerem? Warto wyraźnie wspomnieć, że zdecydowanym faworytem jest tutaj Wilder. Kurs na jego triumf to 1,17.

W przypadku Parkera mnożnik wynosi 5,05. Niewiele wskazuje na to, by on mógł tutaj sprawić niespodziankę. Oczywiście jednak może być różnie, bo to jest sport, a sport przecież uwielbia zaskakiwać.

Gdzie oglądać Wilder – Parker? Transmisja

Zastanawiacie się, gdzie dostępna będzie transmisja z walki Deontay Wilder – Joseph Parker? Ten pojedynek będzie można śledzić na platformie DAZN. By zobaczyć galę w Rijadzie, a więc stolicy Arabii Saudyjskiej, trzeba liczyć się z koniecznością uregulowania opłaty subskrypcyjnej.

Amerykanie zapłacą 39,99 USD, a Brytyjczycy – 19,99 GBP. W przypadku pozostałych krajów kibice muszą liczyć się z wydatkiem na poziomie $21.99. W przeliczeniu na złotówki jest to niespełna 88 zł.

A o której rozpocznie się starcie Wilder – Parker? Prognozuje się, że ci zawodnicy wyjdą do ringu około godziny 22:00 czasu polskiego.

Oglądaj tutaj