Wrzosek – Stoica kursy, typy i zakłady (03.06.2023)

To już dzisiaj – KSW 83 Colosseum 2. Na gali nie zabraknie lokalnych zawodników. Jednym z nich jest Arkadiusz Wrzosek, który zmierzy się przed swoimi kibicami z Bogdanem Stoicą. W artkule poznacie Wrzosek – Stoica kursy oraz nasze typy bukmacherskie na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek.

Wrzosek vs Stoica zakłady

Wygrana Wrzoska

1.33

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Stoicy

3.09

OBSTAW TUTAJ

Remis

45.00

OBSTAW TUTAJ

Arkadiusz Wrzosek vs Bogdan Stoica typy, kursy i zakłady (KSW 83 Colosseum 2)

Starcie do którego dojdzie na czerwcowej gali odbędzie się w formule MMA co niewątpliwie faworyzuje reprezentanta Uniq Fight Club. Wskazują na to również Wrzosek – Stoica kursy, według których Polak jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Dla Stoicy będzie to pierwszy występ w MMA, więc kurs 3.09 na jego wygraną wydaje się być odpowiednio wystawiony.

Skorzystaj z podwyższonych kursów na KSW 83 Colosseum 2. Bonus odbierzesz poniżej.

KSW 83 Colosseum 2 kursy boost

ODBIERZ BONUS

Wrzosek – Stoica typy naszym okiem

W naszej opinii faworytem starcia, które odbędzie się na gali XTB KSW Colosseum 2 jest Arkadiusz Wrzosek. Polak ma za sobą już dwa występy w MMA, w tym pojedynek z Tomkiem Sararą, w którym przekonał się czym jest walka w parterze. Jest to jeszcze niezbadany ocean dla Stoicy, dla którego będzie to debiut w MMA. W poniższej tabeli znajdzie Wrzosek – Stoica kursy, które wystawili bukmacherzy na ich bezpośrednie starcie na Stadionie Narodowym.

Obaj zawodnicy są fantastycznymi kickbokserami i to głównie w tej płaszczyźnie należy spodziewać się walki. Jednakże w naszej opinii, gdy walka zrobi się dla Wrzoska niebezpieczna to Warszawiak zdecyduje się na obalenie i kontynuowanie walki w parterze gdzie powinien mieć przewagę. Dlatego też nasze Wrzosek – Stoica typy opieramy na wygranej reprezentanta Uniq Fight Club.

Tak jak wspominaliśmy, faworyzujemy Wrzoska, podobnie jak bukmacherzy którzy jego wygraną wyceniają po kursie 1.33. Naszym zdaniem najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem w tej walce jest decyzja sędziów, jednakże widzimy potencjał na pewne sensacyjne rozstrzygnięcie. Otóż potrafimy sobie bez problemu wyobrazić sytuację, w której Stoica przejmuje inicjatywę w walce na nogach i Polak decyduje się na obalenie aby kontynuować walkę na ziemi. W grze parterowej powinien mieć olbrzymią przewagę dlatego też nasze Wrzosek – Stoica typy uwzględniają wygraną Wrzoska przez poddanie.

Wrzosek - Stoica typy

Wrzosek vs Stoica kurs na Wrzoska (KSW 83)

Polak jest zdecydowanym faworytem nadchodzącego starcia. Kurs na jego zwycięstwo to raptem 1.33 ale wydaje się być wystawiony poprawnie. Wrzosek ma za sobą dwie walki w MMA, które w kontekście tego jak potencjalnie wygląda jego nadchodzący rywal mogą być bardzo pomocne. W debiucie z Sararą miał okazję spróbować się w walce parterowej. Był zarówno z góry jak i dołu, więc ma już pewnego rodzaju doświadczenia, które może wykorzystać gdy pojedynek nie będzie układał mu się na nogach. Wrzosek walczył również z innym mocnym kickbokserem – Tomasem Moznym. Był tam w sporych opałach pod koniec 3. rundy, więc być może tym razem w razie problemów szybciej zdecyduje się na zmianę płaszczyzny walki co w rezultacie może doprowadzić go do wygranej przez poddanie, na które kurs jest bardzo atrakcyjny.

Wrzosek vs Stoica kurs na Stoicę (KSW 83)

W naszej opinii Rumun jest bardzo słusznie underdogiem. Kurs na jego wygraną to 3.09. Jeśli będzie w stanie narzucać presję z jakiej jest znany to może Wrzoskowi sprawić spore problemy w obszarze stójkowym. Pytanie czy będzie potencjalnie w stanie bronić obaleń, ponieważ to jego debiut w MMA – naszym zdanie nie, choć bardzo wielu obserwatorów kompletnie wyklucza grę parterową w tym starciu. Wrzosek będzie musiał uważać głównie na techniki nożne. Stoica to bardzo efektownie walczący zawodnik, często odnoszący się do wysokich kopnięć które potrafią strącić głowę przeciwników. Warto rozważyć kurs na wygraną Stoicy przez KO/TKo – wynosi on 5.50.

KSW Colosseum 2: Wrzosek – Stoica: kiedy walka?

Do pojedynku dojdzie 03.06.2023 na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Pojedynek powinien rozpocząć się około 22:30.

KSW 83 Colosseum 2 kursy na walki

Zobacz kursy na wszystkie walki KSW 83 Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

KSW Colosseum 2 kursy i zakłady
1
2

Khalidov vs Askham

1.66

OBSTAW TUTAJ

2.22

OBSTAW TUTAJ

Ziółkowski vs Parnasse

2.32

OBSTAW TUTAJ

1.55

OBSTAW TUTAJ

Pudzianowski vs Szpilka

1.43

OBSTAW TUTAJ

2.66

OBSTAW TUTAJ

Pawlak vs Romanowski

2.13

OBSTAW TUTAJ

1.65

OBSTAW TUTAJ

Wrzosek vs Stoica

1.42

OBSTAW TUTAJ

1.70

OBSTAW TUTAJ

Wikłacz vs Martins

1.35

OBSTAW TUTAJ

3.00

OBSTAW TUTAJ

Materla vs Paczuski

3.00

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Szymański vs Mircea

1.45

OBSTAW TUTAJ

2.59

OBSTAW TUTAJ

Rutkowski vs Soldaev

1.55

OBSTAW TUTAJ

2.32

OBSTAW TUTAJ

Głowacki vs Tołkaczewski

2.17

OBSTAW TUTAJ

1.63

OBSTAW TUTAJ

Najczęstsze pytania o Wrzosek vs Stoica (KSW Colosseum 2)

  • Kiedy Wrzosek – Stoica?
    03 czerwca 2023 roku.
  • Jakie są na Wrzosek – Stoica kursy?
    Wrzosek jest faworytem po kursie 1.33. Kurs na wygraną Stoicy to 3.09.
  • Gdzie znaleźć Wrzosek – Stoica typy?
    Na naszej stronie.