Wrzosek – Szeliga kursy, typy i zakłady Fame MMA 17

Ależ to będzie gala Fame MMA 17, a bez wątpienia walka Wrzosek vs Szeliga jest tą, która wzbudza szczególny apetyt wśród kibiców freakfightów. Sprawdź więc na Wrzosek – Szeliga typy, kursy i zakłady bukmacherskie. Mamy szeroką analizę pojedynku!

Wrzosek – Szeliga typy, kursy i zakłady na Fame MMA 17

Kiedy dochodzi do walki dwóch, aż tak bardzo skonfliktowanych ze sobą osób, trudno opisywać nadchodzący pojedynek innymi słowami, niż ogromne emocje. Miejmy nadzieję, że to zaserwują nam właśnie Marcin Wrzosek i Piotr Szeliga. Polish Zombie to były mistrz KSW, który doskonale odnajduje się w świecie freakfightów, gdzie przecież stoczył już walki z Kasjo, Kałuskim czy Gollingiem. Co ciekawe, ani razu we freakach Wrzosek nie walczył jeszcze na zasadach, które doskonale zna, a więc mma.

Podobnie będzie podczas walki Wrzosek vs Szeli, która odbędzie się na zasadach K1 i to w dodatku w małych rękawicach. Teoretycznie powinno to predysponować Piotra Szeligę, który podczas Fame MMA 13 pokonał Gabriela Al-Sulwiego właśnie w pojedynku kickboxerskim. Jak będzie tym razem? Zobacz nasze na Szeliga – Wrzosek typy i analizę walki.

Szeliga – Wrzosek typy bukmacherskie

Przewidujemy, że walka Szeliga – Wrzosek zakończy się wygraną Marcina Wrzoska. Ten pokazał już, że potrafi wychodzić z własnej strefy komfortu i walczyć poza regułami mma. Marcin Wrzosek powinien wnieść do klatki nie tylko większe doświadczenie (około 30 walk), lepsze umiejętności, ale też przygotowanie kondycyjne, które nie jest mocną stroną Piotra Szeligi.

Owszem, rozpatrując walkę Marcin Polish Zombie – Piotr Szeli Szeliga trudno nie zauważyć, że Szeli jest cięższy, ale do tej pory, nie potrafił z tego zrobić przewagi w swoich walkach. Uważamy Marcina Wrzoska za inteligentnego zawodnika, który powinien znaleźć odpowiednią taktykę, która pozwoli mu wykorzystać pełnię swoich możliwości i pokonać Szeligę. W dodatku Wrzosek ma o 3 centymetry większy zasięg, a dystansować potrafi na pewno lepiej, niż Szeli.

wrzosek szeliga typy

Wrzosek vs Szeliga kursy bukmacherskie

Podobnie, co nasze typowanie, wyglądają na walkę Wrzosek – Szeliga kursy bukmacherskie. Betclic wyraźnie stawia na Polish Zombie w walce z Szelim. Bukmacher nie spodziewa się żadnej niespodzianki w tym pojedynku. Ba, kursy predysponują nawet Wrzoska, żeby zakończył to przed czasem.

Szeliga vs Wrzosek zakłady bukmacherskie

Tak, jak wspomnieliśmy juz, walkę Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga, a więc Polish Zombie vs Szeli możesz obstawiać w zakładach bukmacherskich Betclic. Znajdziesz tam kompletną ofertę zakładów na Fame MMA 17. Możesz skorzystać u tego bukmachera także z zakładu bez ryzyka do 200 zł. Co to znaczy? Jeśli postawisz na walkę Szeli – Wrzosek i nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki zakładu.

Obstaw tutaj

Fame MMA 17 kursy bukmacherskie

Zobacz, jak wyglądają na inne walki gali Fame MMA 17 kursy bukmacherskie.

Fame MMA 17 kursy 1 2

Ferrari - Łaszczyk

2.60

Obstaw tutaj

1.40

Obstaw tutaj

Kwieciński - Wiewiór

2.30

Obstaw tutaj

1.50

Obstaw tutaj

Wrzosek - Szeliga

1.12

Obstaw tutaj

4.75

Obstaw tutaj

Filipek - Karaś

1.70

Obstaw tutaj

1.95

Obstaw tutaj

Czarmagedon - Gimper

4.75

Obstaw tutaj

1.12

Obstaw tutaj

Wac Toja - Fabijański

2.90

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Boxdel - Jóźwiak

1.42

Obstaw tutaj

2.50

Obstaw tutaj

Sheeya - Wiki

1.20

Obstaw tutaj

3.75

Obstaw tutaj

Mixer - Rafonix

3.30

Obstaw tutaj

1.25

Obstaw tutaj