Wrzosek – Szpilka typy i kursy bukmacherskie (KSW 94)

Poznaj na walkę Wrzosek – Szpilka typy bukmacherskie. W tekście prezentujemy również kursy na starcie byłego kickboksera z pięściarzem, który był pretendentem do pasa mistrzowskiego królewskiej kategorii wagowej.

Wrzosek - Szpilka zakłady

Wygrana Arkadiusza Wrzoska

1.28

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Artura Szpilki

3.70

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Wrzosek – Szpilka typy bukmacherskie (11.05.2024)

Pojedynek zapowiada się na klasyczne starcie, w którym będziemy świadkami konfrontacji dwóch różnych stylów walki. Co prawda obaj zawodnicy wywodzą się z płaszczyzny stójkowej lecz mimo tego dzieli ich przepaść. Oczywiście w walce na pięści to Szpilka będzie miał przewagę, natomiast starcie toczone będzie w formule MMA zatem do gry wejdą również kopnięcia a to będzie raj na ziemi dla Wrzoska.

Starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem a Arturem Szpilką na gali KSW 94 to niezwykle oczekiwany pojedynek wśród fanów sportów walki. Szpilka, doświadczony bokser z bogatym dorobkiem zawodowym, wchodzi do tego starcia jako faworyt publiczności, co może skutkować niższymi kursami na jego zwycięstwo aniżeli powinny być w rzeczywistości. Jednakże Wrzosek, pomimo mniej znanego nazwiska, nie jest zawodnikiem, z którym można lekceważąco obchodzić się i jest on zdecydowanym faworytem.

ODBIERZ BONUS

Jego wszechstronność i umiejętności mogą stanowić realne zagrożenie dla Szpilki, co należy uwzględnić biorąc pod uwagę Wrzosek – Szpilka typy. Decydując się na zakłady, ważne jest dokładne przeanalizowanie formy, stylu walki i dotychczasowych osiągnięć obu zawodników. Pamiętajmy również, że w świecie MMA niespodzianki są częste, więc należy zachować ostrożność i rozwagę przy podejmowaniu decyzji zakładowych. Naszym faworytem jest były kickbokser i w artykule przedstawimy Wam dlaczego tak uważamy.

Biorąc pod uwagę nasze Wrzosek – Szpilka typy braliśmy pod uwagę wspomniane dwa wyżej aspekty. Konfrontacja stylów w tej walce jest zdecydowanie na korzyść Wrzoska. Jeden z najpopularniejszych fanatyków Legii, który na pewno będzie mógł liczyć na wsparcie rzeszy kibiców na trybunach, będzie rozdawał karty odnośnie tempa tej walki. Co prawda to Szpilka powinien wywierać presję, starając się szukać okazji do wyprowadzania lewych prostych i kończenie akcji sierpami, między innymi na dół. Jednakże Wrzosek będzie miał potężne narzędzie w postaci niskich kopnięć, który całkowicie zmienią w naszej opinii obraz pojedynku na jego korzyść. Bokserzy mają to do siebie, że mocno obciążają nogę wykroczną co czyni ich podatnymi na lowkicki. Wrzosek zapewne wyłączy nogę swojego rywala na przestrzeni pierwszej rundy, starając się unikać zbędnego ryzyka wymian. Stawiamy zatem, że walka wyjdzie poza 1. rundę a kurs na to jest bardzo atrakcyjny.

Wrzosek – Szpilka kursy bukmacherskie

Mimo tego, że Szpilka jest doświadczonym bokserem z imponującym dorobkiem, to faworytem tego pojedynku według bukmacherów jest Wrzosek. Jego wszechstronność i determinacja stanowią mocne argumenty na jego korzyść. W rezultacie kursy bukmacherskie mocno faworyzują Legionistę, mnożnik przy jego nazwisku wynosi raptem 1.28. To sprawia, że obstawianie na niego może być atrakcyjne dla ryzykujących zakłady akumulowane.

Wrzosek - Szpilka typy

Niemniej jednak, należy pamiętać, że w MMA każdy pojedynek jest nieprzewidywalny, a Szpilka z pewnością nie pozwoli sobie na łatwe zwycięstwo. Kurs na wygraną byłego boksera wynosi 3.70 i na pewno znajdzie wielu zwolenników wśród miłośników poszukiwania wysokich kursów wśród underdogów. Zwłaszcza, że mimo niekorzystnego układu stylu to Szpilka zawsze będzie miał po swojej stronie argument mocnego ciosu, który może dać o sobie znać w każdej sekundzie walki.

Dodatkowo, sporo część ekspertów wietrzy niespodziankę, w wyniku której Szpilka ruszy po nogi swojego rywala i będzie dążył do poddania. Przed podjęciem decyzji zakładowej warto dokładnie przeanalizować formę, styl walki i wcześniejsze występy obu zawodników. Świadome podejście do obstawiania, oparte na własnej analizie i zrozumieniu ryzyka, może przynieść satysfakcjonujące wyniki dla miłośników zakładów sportowych, niezależnie od tego, kto ostatecznie wyjdzie zwycięsko z tego starcia.