Zadora – Pasternak kursy, typy i zakłady | Fame: Reborn

Czas na galę Fame: Reborn! To wydarzenie odbędzie się już 9 grudnia 2023 roku. Na pewno gala zagwarantuje bardzo dużo emocji. Przed tą imprezą przedstawiamy Zadora – Pasternak kursy. 

Zadora – Pasternak typy i kursy bukmacherskie (Dominik “Japoński Drwal” Zadora – Michał “Wampir” Pasternak)

Poniżej przedstawione zostały Zadora – Pasternak kursy. Niewątpliwie warto bardzo uważnie przeanalizować niniejszą tabelę. Wnioski nasuną się samoistnie.

Zadora - Pasternak zakłady

Wygrana Zadora

3.35

Obstaw tutaj

Wygrana Pasternak

1.25

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Zadora – Pasternak typy naszym okiem

A jak przedstawiają się nasze Zadora – Pasternak typy? Poniżej prognozy przygotowane przez lubsport.pl. Koniecznie zweryfikujcie.

Konfrontacja Zadory z Pasternakiem to walka naprawdę doświadczonych zawodników. Śmiało można stwierdzić, że naprzeciwko siebie prawdziwi wyjadacze sportów walki. Za moment przedstawimy świetne Zadora – Pasternak typy, ale najpierw musimy przytoczyć jeszcze kilka istotnych informacji.

Zadora - Pasternak typy

Warto spostrzec, że Dominik Zadora, który przegrał debiutancką walkę w MMA, powraca do swojej płaszczyzny. Jego zadanie na pewno nie będzie należało do łatwych. Wszystko za sprawą tego, że naprzeciwko stanie Michał “Wampir” Pasternak.

“Obydwaj zawodnicy mają doświadczenie w formule K-1, lecz tym razem sprawdzą swoje siły w boksie. Michał Pasternak, jak na razie, w naszej federacji jest NIEPOKONANY! Czy Japoński Drwal będzie pierwszym, który przerwie zwycięską passę Wampira?” – zastanawiają się przedstawiciele Fame MMA na Instagramie.

Jeżeli chodzi o nasze typy na ten pojedynek, to przede wszystkim przewidujemy triumf Pasternaka. Uważamy, że ma on po swojej stronie więcej argumentów i zdoła to udowodnić w trakcie tej walki.

Jednocześnie prognozujemy, że rywalizacja toczyć się będzie na pełnym dystansie. To nie jest tak, że Pasternak na pewno totalnie zdominuje ten pojedynek. Uważamy, że przeciwnik postawi twarde warunki. Po stronie Zadory jest przecież przewaga techniki i szybkości. Jeżeli chodzi o Pasternaka, to ma on lepsze warunki fizyczne.

Michał “Wampir” Pasternak ma za sobą dwa triumfy z rzędu. Oba te sukcesy odniósł w 2023 roku. 20 maja pokonał Piotra Szeligę, a 21 lipca rozprawił się z Pawłem Tyburskim. Dominik Zadora w 2023 roku również stoczył dwie walki. Najpierw był triumf nad Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim, a potem przegrał z Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim.

Rekord Dominika Zadory w K-1 wynosi 30-9. W MMA jest to 0-1, a w boksie (w małych rękawicach) 1-0. “Wampir” może się pochwalić rekordem MMA na poziomie 16-9. W przypadku K-1 jest to 2-0, a jeżeli chodzi o walki na gołe pięści, to jego rekord wynosi 5-0.

Zadora – Pasternak kurs na Dominika Zadorę

Kursy bukmacherskie wyraźnie pokazują, kto tutaj jest faworytem. Mnożnik w kontekście wygranej Zadory wynosi 3,35. Nie przypisuje mu się zbyt dużych szans na odniesienie końcowego sukcesu. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Więcej argumentów po swojej stronie ma przecież Pasternak.

Zadora – Pasternak kurs na Michała Pasternaka

Michał “Wampir” Pasternak w trakcie tego pojedynku powinien okazać się lepszym zawodnikiem. Kurs na jego triumf wynosi 1,30, co jasno wskazuje na to, że jest zdecydowanym faworytem. Czas pokaże, czy w oktagonie potwierdzi swoją wyższość.

Najczęstsze pytania o Zadora – Pasternak

  • Kiedy Zadora – Pasternak?

Walka Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem odbędzie się podczas gali Fame: Reborn, która odbędzie się 9 grudnia 2023 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Początek około 22:00.

  • Jakie są na Zadora – Pasternak kursy?

Warto wyraźnie podkreślić, że faworytem tego starcia jest Michał “Wampir” Pasternak. 

  • Gdzie znaleźć Zadora – Pasternak typy?

Najlepsze typy na walkę Zadora – Pasternak zamieszczone zostały w naszym tekście.