Zadyma – Wrzosek kursy, typy i zakłady | Fame: Reborn

Ależ tutaj będzie się działo, ależ szykują się grzmoty! Gala Fame: Reborn na pewno zagwarantuje nam ogrom emocji. Ciekawie powinno być choćby podczas walki Zadymy z Wrzoskiem. Sprawdźcie Zadyma – Wrzosek kursy.

Zadyma – Wrzosek typy i kursy bukmacherskie (Tomasz “Zadyma” Gromadzki – Marcin “Polish Zombie” Wrzosek)

Pora sprawdzić Zadyma – Wrzosek kursy. Poniżej zamieściliśmy wskazania bukmacherów, na które warto rzucić okiem. Co przygotowano w kontekście tej walki?

Zadyma - Wrzosek zakłady

Wygrana Zadymę

2.85

Obstaw tutaj

Wygrana Wrzoska

1.33

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Zadyma – Wrzosek typy naszym okiem

Sprawdźcie, jak przedstawiają się atrakcyjne Zadyma – Wrzosek typy na kapitalnie zapowiadającą się walkę w ramach Fame: Reborn. Niewątpliwie warto uważnie przeanalizować nasze prognozy w kontekście tego starcia. Będzie ciekawie, będzie się działo!

Pierwszą walką, w kontekście której Fame MMA Reborn typy chcemy omówić jest pojedynek otwierający kartę, a więc Tomasz “Zadyma” Gromadzki – Marcin “Polish” Zombie. Uważamy, że to starcie dostarczy wielu emocji, ale właśnie o to chodzi włodarzom Fame'u, którzy pokażą je za darmo na Youtube.

Zadyma - Wrzosek typy

W związku z tym, że obaj zawodnicy mają doświadczenie w K1, należy spodziewać się widowiskowej walki. Oczywiście w ostatnim czasie to Marcin Wrzosek jest bardziej obstukany z tą formułą i to on powinien nadawać tempo i narzucać swoje reguły.

Twierdzimy, że “Polish Zombie” nie będzie w stanie skończyć “Zadymy” przed czasem. Ten jest twardzielem, znanym z ringowych wojen czy walk na gołe pięści. Tutaj może dojść do werdyktu sędziowskiego.

Warto wspomnieć, że Tomasz Gromadzki jest tak naprawdę sportowcem pełną gębą. Posiada niemałe umiejętności bokserskie. Stoczył aż 18 pojedynków pięściarskich, po czym z powodzeniem rywalizował na galach GROMDA. Ostatnimi czasy walczył m.in. z Piotrem Tyburskim. Najpierw padł remis, a potem lepszy okazał się Zadyma.

Marcin Wrzosek dla fanów MMA na pewno nie jest postacią anonimową. Od dwóch lat regularnie pojawia się na galach freak fightowych, co najwidoczniej daje mu wiele radości i satysfakcji. Radzi sobie całkiem przyzwoicie. Co prawda przegrał z Don Kasjo czy Piotrem Szeligą, ale były to dość pechowe potknięcia. Rywale dysponowali znacznie lepszymi warunkami fizycznymi.

Na pewno w trakcie starcia Zadymy z Wrzoskiem zadzieje się bardzo dużo. Właśnie dlatego warto zarezerwować sobie trochę czasu, by uważnie śledzić tę konfrontację. O końcowych rozstrzygnięciach mogą zadecydować totalne detale. Będzie się działo! Przypomnijmy: walka już 9 grudnia na gali Fame: Reborn.

Zadyma – Wrzosek kurs na Tomasza Gromadzkiego

Kurs na wygraną Zadymy wynosi 2,85. Bez wątpienia nie jest on faworytem tego pojedynku. Jak najbardziej może postawić twarde warunki, ale raczej nie ma co liczyć na to, że odnotuje zwycięstwo z Wrzoskiem. “Polish Zombie” ma po swojej stronie więcej argumentów.

Zadyma – Wrzosek kurs na Marcina Wrzoska

Kurs na Wrzoska jest znacznie niższy. Mnożnik 1,33 wskazuje na to, że jest uważany niemal za pewniaka do odniesienia zwycięstwa w trakcie konfrontacji z Zadymą.

Najczęstsze pytania o Zadyma – Wrzosek

  • Kiedy Zadyma – Wrzosek?

Walka Zadymy z Polish Zombie odbędzie się 9 grudnia 2023 roku podczas gali Fame: Reborn. Wydarzenie dojdzie do skutku w łódzkiej Atlas Arenie. Początek walki przewidziany został na około 20:00.

  • Jakie są na Zadyma – Wrzosek kursy?

Zdecydowanym faworytem jest tutaj Polish Zombie. W ciemno można zakładać, że zaprezentuje się bardzo dobrze.

  • Gdzie znaleźć Zadyma – Wrzosek typy?

Typy na ten pojedynek zamieszczone zostały w niniejszym tekście. Koniecznie je sprawdźcie!