Ziółkowski – Varela typy i kursy bukmacherskie (KSW 93)

W Paryżu dojdzie do powrotu do okrągłej klatki KSW w wykonaniu Mariana Ziółkowskiego. Polak nie ma najlepszej prasy wśród francuskich kibiców po tym jak dwukrotnie wycofywał się on z walki z ich ulubieńcem, Salahdinem Parnassem, którego ujrzymy w walce wieczoru. Pewnego rodzaju zemstę będzie chciał uskutecznić inny reprezentant kraju znad Sekwany, Wilson Varela. Francuz, kojarzony również z pochodzeniem portugalskim, znajduje się ostatnio na fali wznoszącej i na pewno będzie dla Golden Boya sporym wyzwaniem. W artykule przedstawimy Wam nasze Ziółkowski – Varela Typy oraz kursy, które zaoferowali bukmacherzy na to starcie.

Ziółkowski – Varela typy bukmacherskie (06.04.2024)

Pojedynek ten na papierze jest bardzo intrygujący. Ziółkowski od lat znany jest jako zawodnik, który bardzo dobrze radzi sobie w każdej płaszczyźnie, jednakże preferuje wymiany stójkowe. Te natomiast są domeną Wilsona Varela, który słynie z potężnego ciosu, zwłaszcza techniki nożne są w jego wykonaniu zabójcze. Czy pozwoli mu to uszczęśliwić tysiące fanów na trybunach paryskiej hali?

Ziółkowski - Varela typy

Naszym zdaniem nie. Ziółkowski co prawda powraca po długiej przerwie i poważnej kontuzji kolana, jednakże Golden Boy jest bardzo świadomym swojego ciała i umiejętności zawodnikiem zatem nie spodziewamy się słabego występu z jego strony. Polak słynie z tego, że podchodzi do swoich walk bardzo analitycznie, należy więc oczekiwać że ma rozpracowane wszystkie ulubione techniki Francuza, którymi zaskakiwał on rywali. W naszej opinii przełoży się to na jego wygraną, prawdopodobnie będzie to miało miejsce na kartach sędziowskich, ponieważ nie będzie on się otwierał w pojedynku aby nie dać rywalowi okazji do przeprowadzenia zabójczej kontry.

Ziółkowski – Varela kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów jest Marian Ziółkowski. Zgadzają się z tym również bukmacherzy, na co wskazują zaproponowane przez nich Ziółkowski – Varela kursy. Przy nazwisku Polaka znajdziemy mnożnik 1.44. Gdyby nie fakt, że jest on po długiej przerwie to zapewne byłby jeszcze niższy, prawdopodobnie w okolicach 1.25-1.30. I taki w naszej opinii byłby odpowiedni. Biorąc pod uwagę umiejętności obu zawodników oraz style walki obu panów to Golden Boy ma wszystkie karty w swoich rękach. Przeprowadzenie pojedynku w sposób wyrachowany i analityczny, tak jak potrafi to robić, powinno zaprowadzić go do spokojnej wygranej na kartach punktowych. Oczekujemy, że bez względu na wynik końcowy i ostatecznego zwycięzcę, starcie rozegra się na pełnym dystansie a kurs na takie rozwiązanie wynosi aż 1.70 co w naszej opinii jest jednym z najbardziej godnych uwagi zakładów na całej gali w Paryżu. Wiele osób pewnie będzie sugerowało się ostatnimi występami Vareli, który wyglądał świetnie i w efektownym stylu rozprawił się z rodziną Rajewskich. Należy jednak pamiętać, że zarówno Łukasz jak i Sebsstian to rywale o kilka klas gorsi od Ziółkowskiego, który będąc w dobrej dyspozycji jest jednym z najlepszych zawodników w całej federacji KSW i naszym zdaniem udowodni to na francuskiej ziemi.