Kiedy gra Hurkacz następny mecz? Z kim? Wszystko jest już jasne!

Niestety, ale Hubert Hurkacz nie zapewnił sobie udziału w turnieju ATP Finals. Polak jest drugim na liście rezerwowych, tuż po Holgerze Rune, który niespodziewanie wygrał turniej masters w Paryżu. Szanse Hurkacza na występ podczas ATP Finals są więc już tylko matematyczne. Wiemy jednak kiedy gra Hurkacz następny mecz.

kiedy gra hurkacz

Kiedy gra Hurkacz? United Cup następnym turniejem Polaka

United Cup to nowa impreza w tenisowym cyklu. Jest to impreza reprezentacyjna, którą zaplanowano w trzech miejscach: Brisbane, Perth i Sydney. Reprezentacja Polski oprócz Huberta Hurkacza złożona będzie z Igi Świątek i Magdy Linette. Wysyłamy zatem na Antypody najsilniejszy biało-czerwony skład.

W turnieju weźmie udział 18 najlepszych reprezentacji świata. Polska wraz ze swoim składem rysowana jest na jednego z głównych faworytów imprezy United Cup.

Kiedy mecz Hurkacza? O której gra?

Na dokładny terminarz turnieju United Cup musimy jeszcze poczekać. Wiadomo, że reprezentacyjna impreza rozpocznie się 29 grudnia 2022 roku. Kiedy gra Hurkacz? O tym poinformujemy, jak tylko organizatorzy opublikują dokładny terminarz turnieju.