Typy na dziś tenis – na co postawić zakłady?

Poznaj typy na dziś tenis. Mamy też dla Ciebie ciekawe typy na jutro, pojutrze oraz na weekend. Miłej lektury!

Sprawdź nasze typy na dziś tenis

Kliknij na wybrany mecz, żeby zapoznać się z przygotowanymi przez naszą redakcję typami bukmacherskimi.

Zobacz pozostałe typy.

Gdzie obstawiać tenis? Najlepszy bukmacher

Zobacz, gdzie można wykorzystać zaprezentowane na wstępie tekstu tenis typy bukmacherskie na dzisiaj, na jutro czy na weekend. Zwróć uwagę na ciekawe bonusy powitalne, do wykorzystania także w zakładach na tenis.

Bukmacher Bonusy

Betclic

Załóż konto z  kodem promocyjnym Betclic: BETPLMAX. Otrzymasz cashback do 200 zł na pierwszy zakład - także na tenisa ziemnego. Zagraj typy tenisa na dziś bez ryzyka, z gwarancją zwrotu na wypadek przegranej.

STS

sts

Wykorzystaj kod promocyjny STS: STSMAX. Zagraj za freebet 30 zł, a następnie odbierz 100% od depozytu do 1200 zł + cashback 234 zł na wypadek przegranego zakładu. Wszystkie bonusy możesz wykorzystać także na zakłady na tenis.

Fortuna

fortuna typy na dziś

Kliknij w nasz link partnerski i odbierz bonusy na tenis ziemny. To darmowy zakład 20 zł, 100% do 2100 zł i wysoki do 600 zł cashback. Sięgaj po typy na dziś tenis i odbieraj bonusy, które przygotował jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce.

Które tenis typy bukmacherskie są najbardziej popularne?

Na naszej stronie znajdziesz różne typy bukmacherskie tenis. Warto jednać mieć oko na te najbardziej popularne, które są łatwo zrozumiałe, szczególnie dla początkujących typerów.

Zwycięzca

Jeśli chodzi o typy na dziś tenis, to obstawianie zwycięzcy meczu jest najbardziej powszechną metodą. Z jednej strony jest to prosty zakład, a z drugiej – zwłaszcza, kiedy grasz na bliski mecz czy niespodziankę – potrafi nieźle dać zarobić. W zakładzie tym chodzi tylko i wyłącznie o wskazanie zwycięzcy. Nie liczy się wynik setowy czy gemowy, a jedynie końcowy rezultat.

Over/ under

Tenioswe top typy na dziś to często także różne rodzaje over/ under. Te najpopularniejsze dotyczą setów oraz gemów. Czyli przykładowo, możesz wysłać zakłady na to, że w meczu będzie powyżej 3.5 seta lub powyżej 25.5 gema. I odwrotnie, że będzie poniżej 3.5 seta lub poniżej 25. gema. Oczywiście liczby zależne są od konkretnego spotkania. Po co połówki? Po to, żeby wykluczyć możliwość braku rozstrzygnięcia zakładu, kiedy postawisz na poniżej 25 gema, a dokładnie tyle gemów będzie w meczu.

Dokładny wynik

Nieco odważniejsi lubią też typy na dokładny wynik. Najczęściej wykorzystywanym zakładem na dokładny wynik jest 3:0, który służy najczęściej do podbicia kursu w meczach faworyta z underdogiem. Choć najbardziej odważni typerzy lubią też stawiać typy na 3:1 czy 3:2, zwłaszcza podczas Wielkich Szlemów. Ten zakład to jednak spore ryzyko. Musisz nie tylko trafić kto wygra, ale i wstrzelić się w dokładny wynik.

Pierwszy set i mecz

Ciekawe prognozy, jeśli chodzi o tenis typy na dziś, można dostrzec też w przypadku zakładu łączonego na zwycięzcę pierwszego seta oraz zwycięzcę meczu. Gracze często stosuja łamaki, a więc, że pierwszy set padnie łupem jednego, a mecz drugiego tenisisty. Wówczas można dostrzec wyjątkowo atrakcyjne kursy bukmacherskie. Trzeba jednak dobrze wyczuć czy przeanalizować statystyki, w którym meczu taka sytuacja ma największe prawdopobieństwo zaistnieć.

tenis typy bukmacherskie

Dlaczego nasze typy na dziś tenis są najlepsze?

Każdy chwali swoje typy na dziś tenis i nie ma co się dziwić. My także to robimy, ale jednocześnie chcemy wyjaśnić Tobie, dlaczego uważamy, że tak rzeczywiście jest. Nie wymyślamy naszych typów na kolanie czy nie przeglądamy ofert bukmacherów, wybierając dobrych kursów i na tym poprzestając. Na nasze typy bukmacherskie tenis poświęcamy naprawdę sporo czasu. Zobacz zatem poniżej, jak wygląda proces ich tworzenia.

Wnikliwa analiza

Każde nadchodzące spotkanie wnikliwie analizujemy. Wybieramy tylko te mecze, w których jesteśmy najbardziej pewni, że nasze typy mają szanse się sprawdzić. Spoglądamy nie tylko na statystyki zawodników, historię bezpośrednich spotkań, ale też wnikliwie analizujemy to, co pokazują na korcie. Większość meczy tenisowych oglądamy na żywo, część z odtworzenia, a część ze skrótów. Dzięki temu, będąc na bieżąco jesteśmy w stanie dostrzec zdecydowanie więcej, niż suche liczby. Chociaż i statystyki niekiedy bywają bardzo pomocne przy typach, jak chociażby to, jak do tej pory dany tenisista radził sobie na mączce czy twardym korcie, czy jak radzi sobie przeciwko silnie serwującym czy zaawansowanie technicznie grającym rywalom. Potrafimy zaglądać też za kulisy, znajdować informacje o potencjalnych urazach czy doniesienia, że ktoś może potraktować mało ważny turniej ulgowo. Wszystko to sklecamy w jedną całość, poddając szerokiej analizie i dopiero wówczas, typy tenisa na dziś lądują na naszej stronie.

Szeroki zakres typów

To, co nas wyróżnia to fakt, że na wszystkie mecze tenisa typy oferujemy w pakietach. Dlatego na każde spotkanie znajdziesz przynajmniej dwa typy. Zazwyczaj jeden o niższym kursie, który piszemy, że jest pewniejszy, a drugi o nieco wyższym, ale opierający się na nieco większym ryzyku. Dzięki temu nasi czytelnicy mogą samodzielnie dokonać wyboru, która opcja im odpowiada.

Nie znajdziesz u nas typów z kursem 1.02 czy 1.08, bo to kompletnie bez sensu. Staramy się wystawiać na tenis typy bukmacherskie, które ciągną za sobą potencjalny zarobek, a jednocześnie, w naszym odczuciu ograniczają ryzyko do minimum.

Czym są pewniaki na tenis i czy naprawdę istnieją?

Od razu ustalmy jedną rzecz: pewniaki na tenis nie istnieją. I nawet nie na tenis, ale też na piłkę nożną, koszykówkę i wiele innych dyscyplin. Ile razy było tak, że ktoś, kto miał wygrać 6:0, 6:0, 6:0 przegrał i to w dodatku w trzech setach? No właśnie. Dlatego każde, nawet top typy na dziś, wiążą się z pewną dawką ryzyka. Nikt do końca nie jest w stanie przewidzieć gorszej dyspozycji dnia czy nagłych problemów zdrowotnych podczas meczu. Weź to pod uwagę i nie wierz, że ktoś ma pewne typy czy pewniaki, opierające się na doniesieniach z szatni, że tenisista a “sprzedał” mecz tenisiście b. To historie, które można wsadzić pomiędzy bajki. Lepiej opierać się na solidnych typach z analizą bukmacherską, które znajdziesz na naszym portalu, niż wierzyć w płatne pewne typy bukmacherskie na tenis.

Typy na dziś na inne dysycpliny?

Tenis to nie wszystko. Mamy też typy na piłkę nożną. Zobacz, co obstawiać dzisiaj lub jutro.

0 0 votes
Article Rating