test dk

 

 

 

 

 

[event_scoreboard id=”101427″ number=”5″ align=”none”]

 

PozycjaDrużynaMWRP+-+/-Pkt
100000000
100000000
100000000
1Cracovia II Kraków00000000
100000000

 

 

 

 

październik 2021
P W Ś C P S N
     
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykułKolejka
Jutrzenka Giebułtów — Wisła PuławyIII liga grupa IV2020/2021
2
KORONA SA II Kielce — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2020/2021
2
Podlasie Biała Podlaska — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV2020/2021
2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
2
Wólczanka Wólka Pełkińska — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2020/2021
2
KS Hetman Zamość — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
2
MatchIII liga grupa IV2020/2021
2
NKP Podhale Nowy Targ — Avia Świdnik — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Stal Stalowa Wola P.S.A. — Jutrzenka Giebułtów — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
4
Stal Kraśnik — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV2020/2021
3
ŁKS Łagów — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV2020/2021
3
Cracovia II Kraków — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV2020/2021
3
KS Wiązownica — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV2020/2021
3
Wisła Puławy — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV2020/2021
3
Avia Świdnik — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV2020/2021
2
KS Hetman Zamość — Wisła PuławyIII liga grupa IV2020/2021
4
Wisłoka Dębica — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
4
Chełmianka Chełm — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2020/2021
4
KORONA SA II Kielce — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2020/2021
4
Wólczanka Wólka Pełkińska — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV2020/2021
4
Lewart Lubartów — KS WiązownicaIII liga grupa IV2020/2021
4
Stal Kraśnik — Lewart LubartówIII liga grupa IV2020/2021
5
Wisła Puławy — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV2020/2021
5
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV2020/2021
5
Avia Świdnik — Podlasie Biała Podlaska — SKS WISŁA Sandomierz — NKP Podhale Nowy Targ — Cracovia II Kraków — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV2020/2021
5
KS Wiązownica — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV2020/2021
5
ŁKS Łagów — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV2020/2021
5
MKS Sokół Sieniawa — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV2020/2021
5
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV2020/2021
5
KORONA SA II Kielce — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV2020/2021
6
KS Hetman Zamość — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
6
Chełmianka Chełm — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2020/2021
6
Wisłoka Dębica — Wisła PuławyIII liga grupa IV2020/2021
6
Lewart Lubartów — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2020/2021
6
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
6
SKS WISŁA Sandomierz — KS WiązownicaIII liga grupa IV2020/2021
6
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Avia Świdnik — NKP Podhale Nowy Targ — Podlasie Biała Podlaska — Wólczanka Wólka Pełkińska — Pauzuje w tej kolejce — Jutrzenka Giebułtów — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV2020/2021
6
Podlasie Biała Podlaska — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV2020/2021
7
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV2020/2021
7
Cracovia II Kraków — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV2020/2021
7
Avia Świdnik — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV2020/2021
7
KS Wiązownica — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV2020/2021
7
Stal Kraśnik — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV2020/2021
7
ŁKS Łagów — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV2020/2021
7
Wisła Puławy — Lewart LubartówIII liga grupa IV2020/2021
7
MKS Sokół Sieniawa — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV2020/2021
7
Stal Stalowa Wola P.S.A. — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV2020/2021
7
Jutrzenka Giebułtów — Avia ŚwidnikIII liga grupa IV2020/2021
8
Wisłoka Dębica — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
8
Lewart Lubartów — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2020/2021
8
Chełmianka Chełm — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV2020/2021
8
Wólczanka Wólka Pełkińska — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV2020/2021
8
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Wisła PuławyIII liga grupa IV2020/2021
8
KS Hetman Zamość — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV2020/2021
8
KS Wiązownica — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
8
NKP Podhale Nowy Targ — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV2020/2021
8
SKS WISŁA Sandomierz — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2020/2021
8
Cracovia II Kraków — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV2020/2021
9
Stal Kraśnik — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV2020/2021
9
ŁKS Łagów — KS WiązownicaIII liga grupa IV2020/2021
9
MKS Sokół Sieniawa — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV2020/2021
9
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Lewart LubartówIII liga grupa IV2020/2021
9
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV2020/2021
9
Avia Świdnik — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV2020/2021
9
Podlasie Biała Podlaska — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV2020/2021
9
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV2020/2021
9
Wisła Puławy — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV2020/2021
9
KORONA SA II Kielce — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV2020/2021
10
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
10
Stal Kraśnik — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2020/2021
10
NKP Podhale Nowy Targ — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV2020/2021
10
Wisłoka Dębica — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV2020/2021
10
Jutrzenka Giebułtów — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV2020/2021
10
KS Wiązownica — Wisła PuławyIII liga grupa IV2020/2021
10
SKS WISŁA Sandomierz — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2020/2021
10
Podlasie Biała Podlaska — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV2020/2021
11
Wisła Puławy — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
11
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV2020/2021
11
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Lewart LubartówIII liga grupa IV2020/2021
11
Avia Świdnik — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV2020/2021
11
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV2020/2021
11
Wólczanka Wólka Pełkińska — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV2020/2021
11
ŁKS Łagów — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV2020/2021
11
MKS Sokół Sieniawa — KS WiązownicaIII liga grupa IV2020/2021
11
KORONA SA II Kielce — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV2020/2021
12
SKS WISŁA Sandomierz — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV2020/2021
12
KS Hetman Zamość — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV2020/2021
12
Stal Kraśnik — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2020/2021
12
NKP Podhale Nowy Targ — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV2020/2021
12
Chełmianka Chełm — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV2020/2021
12
Wisłoka Dębica — Avia ŚwidnikIII liga grupa IV2020/2021
12
KS Wiązownica — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
12
ŁKS Łagów — Wisła PuławyIII liga grupa IV2020/2021
12
Cracovia II Kraków — KS WiązownicaIII liga grupa IV2020/2021
13
Podlasie Biała Podlaska — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV2020/2021
13
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
13
Avia Świdnik — Lewart LubartówIII liga grupa IV2020/2021
13
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV2020/2021
13
Wólczanka Wólka Pełkińska — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV2020/2021
13
MKS Sokół Sieniawa — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2020/2021
13
KS Hetman Zamość — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV2020/2021
14
Chełmianka Chełm — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV2020/2021
14
Lewart Lubartów — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV2020/2021
14
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Avia ŚwidnikIII liga grupa IV2020/2021
14
Wisła Puławy — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2020/2021
14
NKP Podhale Nowy Targ — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV2020/2021
14
KS Wiązownica — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV2020/2021
14
ŁKS Łagów — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
14
Cracovia II Kraków — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2020/2021
15
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
15
KORONA SA II Kielce — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV2020/2021
15
Jutrzenka Giebułtów — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV2020/2021
15
Podlasie Biała Podlaska — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV2020/2021
15
Wólczanka Wólka Pełkińska — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV2020/2021
15
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Wisła PuławyIII liga grupa IV2020/2021
15
Avia Świdnik — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV2020/2021
15
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Lewart LubartówIII liga grupa IV2020/2021
15
MKS Sokół Sieniawa — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV2020/2021
15
SKS WISŁA Sandomierz — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV2020/2021
16
Lewart Lubartów — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV2020/2021
16
SIarka Tarnobrzeg S.A. — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV2020/2021
16
NKP Podhale Nowy Targ — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV2020/2021
16
Chełmianka Chełm — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV2020/2021
16
Wisłoka Dębica — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV2020/2021
16
KS Wiązownica — Avia ŚwidnikIII liga grupa IV2020/2021
16
ŁKS Łagów — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV2020/2021
16
MKS Sokół Sieniawa — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
16
Cracovia II Kraków — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2020/2021
17
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Wisła PuławyIII liga grupa IV2020/2021
17
KORONA SA II Kielce — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV2020/2021
17
Jutrzenka Giebułtów — Lewart LubartówIII liga grupa IV2020/2021
17
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV2020/2021
17
Avia Świdnik — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
17
Podlasie Biała Podlaska — KS WiązownicaIII liga grupa IV2020/2021
17
Wólczanka Wólka Pełkińska — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV2020/2021
17
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV2020/2021
17
SKS WISŁA Sandomierz — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV2020/2021
18
Lewart Lubartów — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV2020/2021
18
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV2020/2021
18
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV2020/2021
18
NKP Podhale Nowy Targ — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV2020/2021
18
KS Wiązownica — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV2020/2021
18
Wisłoka Dębica — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV2020/2021
18
Cracovia II Kraków — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV2020/2021
19
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
19
KORONA SA II Kielce — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV2020/2021
19
Jutrzenka Giebułtów — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV2020/2021
19
Podlasie Biała Podlaska — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2020/2021
19
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
19
KS Hetman Zamość — Lewart LubartówIII liga grupa IV2020/2021
19
Chełmianka Chełm — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV2020/2021
19
SKS WISŁA Sandomierz — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV2020/2021
20
Cracovia II Kraków — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV2020/2021
20
SIarka Tarnobrzeg S.A. — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV2020/2021
20
Stal Kraśnik — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV2020/2021
20
NKP Podhale Nowy Targ — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV2020/2021
20
KS Wiązownica — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV2020/2021
20
ŁKS Łagów — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV2020/2021
20
Wisła Puławy — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV2020/2021
20
Podlasie Biała Podlaska — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2020/2021
21
Jutrzenka Giebułtów — Stal KraśnikIII liga grupa IV2020/2021
21
KS Hetman Zamość — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV2020/2021
21
Avia Świdnik — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2020/2021
21
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Wisła PuławyIII liga grupa IV2020/2021
21
Wólczanka Wólka Pełkińska — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2020/2021
21
Chełmianka Chełm — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV2020/2021
21