Wisła Puławy odpłynęła Hetmanowi

Wygraną 5:1 Wisły Puławy zakończył się sobotni wyjazdowy mecz z Hetmanem Zamość. Od pierwszych minut spotkania to przyjezdni byli stroną dominującą, a ziściło się to w 16. minucie, kiedy to Włodzimierz Puton pokonał bramkarza gospodarzy. Na 2:0 podwyższył Tomasz Zając, który zdobył gola na sześć minut przed zakończeniem pierwszej połowy. Po przerwie Wiślacy ruszyli z kolejnymi atakami i w 64. minucie w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Emil Drozdowicz, strzelając trzecią bramkę w tej konfrontacji. Podopieczni Michała Macka złapali minimalny kontakt z piłkarzami Dumy Powiśla kwadrans przed zakończeniem meczu. Mikołaj Grzęda wykorzystał błąd obrony przeciwników i trafił do siatki. Ekipa prowadzona przez Mariusza Pawlaka szybko jednak pozbyła Hetmana złudzeń i dołożyła kolejne dwa trafienia. Dla Dumy Powiśla było to czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu i z kompletem 12 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli grupy IV III ligi. Natomiast Hetman zamyka stawkę.

W następnej kolejce Hetman Zamość zagra na wyjeździe z Sokołem Sieniawa (23 sierpnia, 17:00). Natomiast Wisła Puławy podejmie Chełmiankę Chełm (22 sierpnia, 17:00).

Hetman Zamość – Wisła Puławy 1:5 (0:2)