Betfan aplikacja mobilna – obstawiaj z telefonu

betfan aplikacja

Obstawiasz z telefonu? Przyda się Betfan aplikacja! Sprawdź co potrafi.

Betfan aplikacja – pobranie i instalacja

Bukmacher Betfan stworzył aplikację dla trzech najważniejszych systemów mobilnych. To Android, iOS, a także Huawei. W przypadku dwóch ostatnich, aplikację znajdziesz w sklepach App Store oraz App Gallery. Użytkownicy smartfonów z Androidem, aplikację Betfan pobiorą bezpośrednio z witryny bukmachera. Także na stronie Betfan znajdziesz aplikację dla iOS czy Huawei, jednak zdecydowanie szybciej pobrać ją z oficjalnych sklepów.

  • Odwiedź stronę Bestfan (na Androidzie, iOS, Huawei) lub App Store / App Gallery (w przypadku iOS, Huawei)
  • Ściągnij aplikację mobilną.
  • Na Androidzie będziesz musiał zaakceptować instalację z nieznanych źródeł.
  • Po instalacji, zaloguj się swoje konto, a jeśli go nie posiadasz, zarejestruj się i wykorzystaj Betfan kod promocyjny: BETFANMAX.

Interfejs aplikacji bukmacherskiej Betfan

betfan app

Główną ideą stworzenia aplikacji było ułatwienie i przyspieszenie zakładów, stawianych z telefonów komórkowych. Trzeba przyznać, że Betfan aplikacja realizuje tę ideę niemal w stu procentach.

Dzięki ikonie, która pojawi się na ekranie Twojego telefonu, błyskawicznie otworzysz zakłady bukmacherskie Betfan. Sama aplikacja jest “lekka”, a jej interfejs zrozumiały nawet dla tych, którzy na co dzień za często nie obcują z zakładami bukmacherskimi. Dzięki apce w szybki sposób postawisz zakłady, a już w szczególności zakłady na żywo, które są w aplikacji najpopularniejsze.

Jak stawiać zakłady bukmacherskie w aplikacji na telefon?

Poniżej krok po kroku objaśniliśmy dla początkujących, jakie zakłady można stawiać w aplikacji no i jak to robić.

Oferta zakładów sportowych w aplikacji bukmacherskiej

Betfan aplikacja otwiera przed Tobą drogę do zakładów na kilkadziesiąt dyscyplin sportu. W ten oto sposób możesz obstawiać piłkę nożną, tenis, siatkówkę oraz wiele innych, różnych i różnistych sportów. Do najpopularniejszych zakładów zaliczane są zakłady na wynik, na liczby (gole, punkty, sety itd.) oraz zakłady z handicapem.

Jak obstawiać mecze na telefonie? Skrócona instrukcja

Wiadomo już, jaką ofertę zakładów ma dla Ciebie Betfan aplikacja. Jak z niej skorzystać? Sprawdź dokładnie poniższe kroki.

  • Pobierz odpowiednią dla swojego telefonu aplikację.
  • Zaloguj się, a jeśli nie jesteś posiadaczem konta, zarejestruj je.
  • Wybierz jedną z sekcji: zakłady przedmeczowe lub zakłady na żywo.
  • Znajdź sport, rozgrywkę, a następnie konkretny mecz.
  • Kliknij w kurs bukmacherski na interesującym Cię rynku, żeby dodać zakład do kuponu.
  • Wybierz stawkę zakładu i zatwierdź wysłanie swojego kuponu.

W zakresie obstawiania meczy Betfan aplikacja niczym nie różni się od klasycznego grania na komputerze stacjonarnym czy laptopie. Po prostu cały proces jest bardziej intuicyjny i rzecz jasna, szybszy, pod kątem urządzeń mobilnych. To spore ułatwienie, z którego powinieneś skorzystać, jeśli obstawiasz mecze z telefonu. Betfan aplikacja to w takim przypadku “must have”.

Najważniejsze funkcje, którymi może poszczycić się Betfan aplikacja

betfan aplikacja

Warto też wnikliwie spojrzeć, jakie jeszcze możliwości niesie za sobą Betfan app.

Wpłacaj i wypłacaj bez odkładania telefonu z ręki

Dzięki płatnościom BLIK, nie musisz już teraz odkładać telefonu z ręki. Betfan aplikacja pozwoli Ci właśnie w taki sposób złożyć depozyt. Dzięki temu już po mniej więcej 5-10 sekundach będziesz mógł postawić zakłady.

Odbierz wygraną za pośrednictwem cash out

Korzystaj na telefonie z wygodnego cash out. Możesz zamknąć jeszcze otwarty kupon, dopóki nie masz na nim żadnego przegranego zakładu. Odbierzesz wygraną, bez względu na dalsze losy meczy, które masz na kuponie.

Oglądaj transmisje wideo bezpośrednio na telefonie

Choć u bukmachera nie ma za wielu transmisji, a jest to głównie esport, to Betfan aplikacja mobilna daje Ci dostęp do wszystkich streamów, które są darmowe. Obejrzysz je bezpośrednio na telefonie komórkowym w sekcji z zakładami na żywo.

Korzystaj z bonusów mobilnych Betfan

Co jakiś czas w ofercie Betfan app pojawiają się dedykowane bonusy. Przeznaczone specjalnie dla użytkowników, logujących się i obstawiających zakłady w aplikacji na telefon. Oczywiście, oprócz tego, w aplikacji dostępne są też wszystkie standardowe bonusy i promocje tego bukmachera.

Doświadczenia użytkownika, związane z aplikacją mobilną

Jedno, co zrobilibyśmy lepiej, to nieco lepsze sortowanie kategorii i rozgrywek w zakładach. Nie jest jednak tak źle, ale do perfekcji nieco brakuje. Da się to też zauważyć w opiniach graczy o aplikacji, które pojawiają się chociażby w App Store.

Poza tym Betfan aplikacja działa zaskakująco szybko i to nawet na starszych urządzeniach. Cieszy, że możesz z niej skontaktować się także z obsługą klienta czy w łatwy sposób doładować konto. Doświadczenia użytkownika z aplikacją Betfan są więc jak najbardziej pozytywne. Nie odnotowaliśmy żadnych błędów czy wyrzucania aplikacji. Podobnie też, wśród pojawiających się w internecie opinii, nie ma nic na ten temat.

Betfan aplikacja mobilna – podsumowanie i opinie

Szczerze możemy przyznać, że Betfan aplikacja to platforma idealnie skrojona pod telefony komórkowe. Jeśli lubisz w ten sposób obstawiać mecze i masz lub zamierzasz założyć konto u tego bukmachera, to koniecznie wypróbuj aplikację mobilną! Jest ona darmowa, a przy tym wygodna i szybka. Czy trzeba jeszcze jakoś zachęcać?

0 0 votes
Article Rating