Fortuna bonus 2022 dla nowych i zarejestrowanych graczy

Chcesz zarejestrować się u tego bukmachera? Zobacz jaki jest na Fortuna bonus powitalny.

fortuna bonus

Fortuna bonus na start – aż do 2720 złotych!

Zarejestruj się z Fortuna Kod   i otrzymaj najlepszy bonus na start. W pakiecie powitalnym u tego bukmachera znalazło się nie byle co, bowiem aż 2720 złotych. Całkowita kwota bonusu została podzielona na trzy promocje, z której jedną jest bonus bez depozytu.

Odbierz bonus

Odbierz od Fortuna bonus bez depozytu – 20 złotych freebet

Jako jeden z nielicznych bukmacher Fortuna bonus powitalny przygotował pod postacią darmowego zakładu bez depozytu. Możesz zatem zarejestrować konto, a później otrzymać 20 złotych za free na obstawianie meczy. Jedyny wymóg, jaki przed Tobą stawia bukmacher, to weryfikacja tożsamości.

Zarejestruj zatem konto we Fortunie, a następnie zaloguj się i klikając w nazwę użytkownika przejdź do ustawień konta. Znajdź zakładkę z weryfikacją, a następnie wgraj skany lub zdjęcia dowodu tożsamości. Kiedy buk je zatwierdzi, na Twoim koncie pojawi się 2800 pkt. Fortuna Klub Plus, które mają wartość 20 złotych. Przygotuj kupon, zaznacz, że grasz za punkty i gotowe! Freebet jest w grze! A to dopiero pierwszy, a jeszcze nie ostatni od buka Fortuna bonus!

Weź na start Fortuna bonus cashback – do 600 złotych

Drugi bonus Fortuna to promocja typowo depozytowa. Będziesz zatem musiał wpłacić środki na grę, a dodatkowo wysłać za nie pierwszy zakład. Kiedy to zrobisz na warunkach bukmachera, aktywujesz cashback. Mówiąc bardziej przystępnym językiem, otrzymasz zwrot nawet do 600 zł za przegrany kupon.

Jak zatem zdobyć ten bonus powitalny Fortuna? Zacznij od dokonania dowolnego depozytu. Pamiętaj jednak, że od jego kwoty będzie zależeć maksymalny zwrot. Jeżeli wpłacisz więc 10 złotych, to taki zwrot będzie Ci przysługiwał i tak dalej. Kolejnym krokiem po dokonaniu wpłaty jest wysłanie kuponu bukmacherskiego. Musisz skreślić kupon maksymalnie w ciągu 5 dni po pierwszym depozycie. Wówczas automatycznie zostanie objęty cashbackiem.

Jeżeli zatem spełniłeś te dwa proste warunki – pierwszy depozyt i pierwszy kupon max. po 5 dniach od wpłaty, w przypadku przegranej, otrzymasz zwrot stawki swojego pierwszego kuponu. Kasa wpadnie na konto bonusowe i będziesz musiał wykonać nią prosty, jednokrotny obrót bez dodatkowych warunków. Po wszystkim możesz ją wypłacić lub grać dalej.

fortuna bonus na start

Otrzymaj dodatkowy na Fortuna bonus – 100% do 2100 złotych

Kolejny na stronie bukmachera Fortuna bonus dla nowych graczy to podwojenie depozytu. Promocja przysługuje na drugi depozyt. Podobnie, jak przy bonusie cashback, możesz dokonać dowolnej wpłaty, ale pamiętaj, że zostanie podwojony Twój depozyt (max. 2100 złotych) i nic więcej. Zastanów się zatem, czy chcesz wpłacić 10 zł, 50 zł, a może i więcej.

Bonus nie wpłynie na Twoje konto od razu po wpłacie. Fortuna nieco odwróciła znaną już w branży bukmacherskiej zasadę. W związku z tym, najpierw musisz obrócić swoją drugą wpłatą czterokrotnie po kursie miniminalnym 1.80 lub wyższym. Dopiero po wykonaniu obrotu otrzymasz równowartość drugiego depozytu (100%) w bonusie aż do maksymalnie 2100 złotych. Świetna infromacja jest taka, że środki wpływają na konto gracza i możesz je nawet wypłacić bez zawierania kolejnych zakładów. I za to bonus Fortuna lubimy.

Pozostałe bonusy bukmacherskie

Przedstawiliśmy bardzo dokładnie, jak wygląda w zakładach Fortuna bonus dla nowych klientów, ale to jeszcze nie wszystko. Każdy z graczy, nawet ten, który dopiero się zarejestruje, może skorzystać też z oferty dla stałych klientów. Jak prezentują się te bonusy? Zobacz poniżej.

Happy Hours

Happy Hours to szczęśliwe godziny, w których możesz stawiać zakłady bez podatku. Przekłada się to na potencjalne wygrane wyższe aż o 14%. Spokojnie, należny prawem podatek bukmacherski od stawki zakładu nie wyparuje, a bukmacher bierze go na klatę, czyli odprowadza za Ciebie.

Promocja znana też jest jako bonus AKO Fortuna. Wszystko dlatego, że celem aktywacji zakładów bez podatku, należy przygotować kupon akumulowany. Musisz na nim umieścić co najmniej trzy zdarzenia, z kursem min. 1.30 każde. I zagrać go w sobotę lub w niedzielę, w godzinach od 12:00 do 15:00. Właśnie wtedy aktywne są Happy Hours.

Fortuna Klub Plus

Wielu bukmacherów zrezygnowało już z programu lojalnościowego, ale nie Fortuna. I słusznie. Taka oferta wciąż przykuwa uwagę graczy, a za aktywność możesz odebrać całkiem niezły od buka Fortuna bonus.

Do programu lojalnościowego Fortuny nie musisz się zapisywać. Wystarczy, że będziesz obstawiał mecze. Każde wydane 2 złote przekłada się na 1 punkt lojalnościowy. W dowolnej chwili możesz zajrzeć do Sklepu Gracza i zobaczyć ile punktów jest potrzebnych, żeby je wymienić na bonus Fortuna. Oferty bonusowe zmieniają się co jakiś czas, więc warto je śledzić na bieżąco i sprawdzać, czy masz już wystarczającą liczbę pkt. Fortuna Klub Plus. A jest na co patrzeć. Kolejne bonusy od wpłaty, cashbacki czy freebety to tylko część z propozycji, od których sklepowe półki aż się uginają.

0 0 votes
Article Rating