Fortuna Kod Promocyjny 2022: 2700 zł + 20 zł freebet

Wykorzystaj widoczny w tekście Fortuna kod promocyjny i graj z najwyższymi bonusami na start!

Zweryfikowana
2720
Pokaż kod promocyjny AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
100% do 2100 zł, 20 zł freebet, 600 zł cashback
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jaki jest Fortuna kod promocyjny  i co z nim otrzymasz?

Fortuna oferta Wysokość bonusu Kod promocyjny Fortuna
Bonus od 1. depozytu 100% do 2100 zł Odbierz!
Zakład bez ryzyka do 600 zł Odbierz!
Darmowy zakład 20 zł Odbierz!

Nie musisz już martwić się poszukiwaniem kodu promocyjnego. Wystarczy, że klikniesz w jeden z odnośników, widocznych w poniższej tabeli, a najwyższe bonusy powitalne zostaną przypisane dla Twojego konta.

Razem z kodem promocyjnym otrzymasz wspaniały pakiet powitalny, o łącznej wartości nawet 2720 złotych. W środku znajdzie się darmowy zakład, klasyczny bonus 100% oraz zakład bez ryzyka. Prześledź nasz tekst uważnie, bowiem to jeszcze nie koniec promocji, oferowanych przez tego bukmachera.

Jak założyć konto z kodem promocyjnym, gdzie go wpisać?

Rejestracja z kodem promocyjnym, jak już zauważyliśmy, jest wyjątkowo prosta. W odróżnieniu od innych bukmacherów, nie musisz wpisywać kodu ręcznie. Od razu po przejściu na stronę bukmachera z jednego, z naszych odnośników zostaniesz potraktowany dokładnie tak, jakbyś rejestrował się z kodem, a formalności będzie zdecydowanie mniej.

Fortuna kod promocyjny

 • Otwórz stronę Fortuny.
 • Wypełnij formularz rejestracyjny prawdziwymi danymi.
 • Zaakceptuj regulamin.
 • Potwierdź rejestrację.
 • Zaloguj się na konto, odbierz bonusy i graj!

O jakie dane poprosi bukmacher podczas rejestracji konta? Imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz dane Twojego konta, a więc nazwę użytkownika, hasło i kod PIN. Możesz dokonać rejestracji bez dowodu, ale od razu zaznaczmy, że bonus bez depozytu 20 zł trafi wyłącznie na zweryfikowane konto. Zaloguj się zatem, przejdź do zakładki konta, uzupełnij brakujące dane i wgraj skany dowodu osobistego lub paszportu. Do momentu aż tego nie zrobisz, nie będziesz mógł też wypłacać wygranych, a Twoje konto bez weryfikacji będzie aktywne wyłącznie przez 28 dni, liczonych od momentu ukończenia rejestracji.

Fortuna bonus bez depozytu 20 zł za kod promocyjny

Bonus bez depozytu za Fortuna kod promocyjny przyznawany jest w dość nietypowy sposób. Kluczowym warunkiem, tak, jak już napisaliśmy jest założenie konta i weryfikacja tożsamości. Następnie otrzymasz punkty lojalnościowe, które sam będziesz musiał wymienić na freebet. Jak tego dokonać?

 • Zarejestruj się w zakładach bukmacherskich Fortuna.
 • Zweryfikuj tożsamość.
 • Po zatwierdzeniu dokumentów przez bukmachera, otrzymasz 2800 pkt. lojalnościowych.
 • Wymień je w sklepie gracza na darmowy zakład 20 zł.
 • Zagraj za niego dowolny zakład, a wygrane będą objęte tylko 1-krotnym obrotem, bez dodatkowych warunków.

Miło, że bukmacher Fortuna proponuje nowym graczom darmowy zakład bez depozytu. Musisz jednak wiedzieć, że kod promocyjny Fortuna potrafi jeszcze o wiele więcej, a żeby nie przedłużać, od razu przedstawmy też kolejne bonusy powitalne.

Kod promocyjny Fortuna na bonus 100% do 2100 zł

Bukmacher nie zapomniał o klasycznym bonusie od pierwszego doładowania konta. Mowa o podwojeniu pierwszego depozytu aż do 2100 złotych. Podobnie, jak darmowy zakład, jest on przyznawany na specyficznych warunkach, które mogą się jednak podobać. Najpierw musisz wpłacić swoje środki, następnie dokonać regulaminowego obrotu, a dopiero na końcu otrzymasz bonus. Dobra informacja jest taka, że od ręki będzie on dostępny do wypłaty.

 • Zdeponuj środki, bez wymogu minimalnej wpłaty.
 • Obróć swoim depozytem 4-krotnie po minimalnym kursie 1.80.
 • Otrzymasz 100% wpłaty aż do 2100 złotych.
 • Środki będą wolne do gry lub wypłaty!

Takie podejście może się podobać. Wysoki bonus, a do tego dość przyjazne warunki obrotu. Żółty bukmacher postarał się i to bardzo!

Zakład bez ryzyka do 600 zł

Na dokładkę, Fortuna kod promocyjny otworzy przed Tobą możliwość odebrania zwrotu za przegrany zakład aż do 600 złotych. Co ważne, musisz postawić swój pierwszy kupon w ciągu maksymalnie 5 dni po rejestracji. Cashbackiem objęty jest tylko pierwszy kupon w serwisie, a nie pierwszy przegrany. Oznacza to wprost, że jeśli pierwszy kupon okaże się trafiony, bonus nie będzie Ci przysługiwał.

Fortuna bonus

 • Zagraj kupon w ciągu 5 dni po rejestracji.
 • W przypadku przegranej otrzymasz 100% zwrotu.
 • Buk nie potrąci podatku!
 • Wymagany jest 1-krotny obrót zwrotem, bez dodatkowych warunków!

No i pięknie. Nie trzeba wyjmować kalkulatora, żeby obliczyć, że maksymalny Fortuna bonus na start to nawet 2720 złotych.

Podsumujmy, dlaczego warto wykorzystać nasz kod promocyjny do Fortuny?

Sprawa wygląda prosto. Podając Fortuna kod promocyjny (lub rejestrując się z naszego linku), bukmacher identyfikuje Cię skąd przybyłeś. Dzięki naszej owocnej współpracy i odsyłaniu na stronę bukmachera świadomych graczy, możesz liczyć na specjalne traktowanie. Z kodem promocyjnym masz pewność otrzymania najwyższych bonusów. I nawet, jeśli w danym momencie zdarzy się tak, że Fortuna za kod promocyjny nie oferuje nic extra, to niewykluczone, że dodatkowy bonus zostanie przypisany w późniejszym czasie.

Promocje bukmacherskie dla zarejestrowanych już graczy

Fortuna słynie nie tylko z bonusów dla nowych, ale też z promocji dla stałych klientów. Możesz stać się jednym z nich tuż po rejestracji konta.

AKO BONUSY

Jest to oferta obowiązująca na kupony przedmeczowe. Zagraj na minimum 5 zdarzeń, każde o kursie min. 1.30, żeby otrzymać dodatkowe 7% do swojej potencjalnej wygranej. Możesz też wrzucić na kupon więcej meczy, a wówczas bonus wzrośnie – maksymalna kwota doładowania to nawet 50%.

HAPPY HOURS BEZ PODATKU

Możesz stawiać zakłady bez podatku. Oferta obowiązuje na zakłady przedmeczowe i na żywo. Happy Hours trwają w weekendy, a więc w sobotę i niedzielę, w godzinach 12:00 – 15:00. Musisz wrzucić na swój kupon przynajmniej 3 zdarzenia, o kursie minimalnym 1.30 każde, żeby aktywować zakład bez podatku, który jednocześnie powiększy potencjalną wygraną o 14%.

Fortuna promocje

GODZINY MISTRZÓW

Kolejny w zakładach bukmacherskich Fortuna bonus, to Godziny Mistrzów. Oferta obowiązuje w każdy piątek, w godzinach 18:00 – 20:00. Zagraj za 100 zł dowolny zakład z oferty przedmeczowej lub live, a w przypadku niepowodzenia, otrzymasz 50 zł zwrotu. W każdy piątek możesz otrzymać jeden taki zwrot.

PONIEDZIAŁKOWY FARCIARZ

Wpłać w poniedziałek, w godzinach 16:00 – 18:00 co najmniej 30 złotych do bukmachera, a następnie wykorzystaj swój depozyt na kuponie z min. 4 zdarzeniami. Jeśli tylko jedno z nich nie wejdzie, otrzymasz zwrot stawki kuponu. W każdy poniedziałek możesz otrzymać maksymalnie jeden zwrot.

PUCHAR NAJDŁUŻSZYCH KUPONÓW

Wyślij kupon akumulowany za minimum 10 zł, na którym co najmniej jeden zakład będzie dotyczył skoków narciarskich. Co weekend, autorzy trzech najdłuższych zwycięskich kuponów, otrzymają nagrody. Będzie to kolejno bonus 1000 zł, 500 zł oraz 300 zł.

NIEDZIELNA DOKŁADKA

Zdeponuj co najmniej 50 zł w niedzielę, w godzinach 12:00 – 15:00, a następnie zagraj za swój depozyt dowolny kupon, z kursem całkowitym min. 3.00. Jeśli okaże się wygrany, otrzymasz dodatkowe 50 zł w bonusie. Promocja odnawia się co każdą niedzielę, aż do jej odwołania.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY I SKLEP GRACZA

To jeszcze nie wszystko, co czeka w Fortunie. Dostępny jest też program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty za swoją aktywność, a następnie wymieniasz je w sklepie gracza. Każde wydane 2 złote na zakłady, oznacza przypisanie do konta 1 punktu lojalnościowego. W sklepie gracza czekają między innymi darmowe zakłady czy kolejne bonusy od depozytu.

Jak wpłacać i wypłacać w Fortuna zakłady bukmacherskie?

Przy wszystkich bonusach, za wyjątkiem bonusu bez depozytu, przyda Ci się także wiedza, jak zdeponować środki i wypłacić wygrane. Bukmacher Fortuna zdecydował się na wsparcie różnych metod płatności, co znacząco wpływa na przychylność ze strony graczy. Co prawda, za kod promocyjny Fortuna wpłata nie urośnie, ale otrzymać możesz atrakcyjne bonusy, w tym wspomniany freebet. Spójrzmy jednak jak wpłacać i wypłacać we Fortunie.

Depozyt

Minimalny u buka Fortuna depozyt wynosi 1 zł, a maksymalnie możesz wpłacić nawet 1 milion złotych. Wśród metod depozytu znajdziesz głównie przelewy i karty.

 • BLIK
 • Przelew online
 • Tpay
 • PayU
 • VISA
 • Mastercard

Wszystkie wymienione na powyższej liście metody płatności są błyskawiczne. Co oznacza, że jeśli nie przydarzą się nieoczekiwane problemy techniczne ze strony pośrednika płatności, to już w kilka sekund po zasileniu konta, zobaczysz na nim środki, dostępne do obstawiania.

Wypłata

Minimalna ze strony bukmachera Fortuna wypłata to nawet 1 grosz, a maksymalna 10 milionów złotych. Życzymy oczywiście jak najwyższych wygranych, ale najpierw zobacz, jak można wypłacać.

 • Przelew zwykły

Fortuna wszystkie wypłaty realizuje przelewem zwykłym. Oznacza to, że wygrane otrzymasz na następny dzień roboczy, maksymalnie do 2 dni roboczych.

Podając kod promocyjny Fortuna wpłata z Twojej strony może być dowolna, ale wypłata może być zrealizowana dopiero po wykonaniu wymaganego obrotu, opisanego w regulaminie każdej promocji.

Obsługa klienta

Konsultanci dostępni są codziennie, w godzinach 8:00 – 24:00. Z ich pomocy możesz skorzystać na czacie na żywo oraz pod adresem poczty e-mail (formularz kontaktowy). Skorzystaj z tej możliwości, jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości czy natrafiłeś na problemy natury technicznej.

Dodatkowo, początkującym graczom polecamy zajrzeć do działu pomoc i FAQ na stronie bukmachera, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez graczy.

Fortuna aplikacja bukmacherska na telefon

U tego bukmachera mecze możesz obstawiać także na telefonie komórkowym. Raz, że jest dostępna wygodna strona mobilna, a dwa, Fortuna aplikacja. Często pojawia się pytanie, czy na stronie mobilnej i w aplikacji także można użyć Fortuna kod promocyjny i na telefonie zgarnąć najlepsze bonusy? Odpowiadamy więc, że śmiało możesz zarejestrować się w obu tych miejscach także z kodem promocyjnym.

fortuna kod promocyjny aplikacja mobilna

Co jeszcze ciekawego oferuje aplikacja Fortuny? Wiele rzeczy, które znacznie usprawnią obstawianie meczy. Przede wszystkim wygodniejszy i szybszy dostęp do oferty zakładów, transmisje mobilne czy funkcję szybkiego zakładu. Znacznym ułatwieniem jest logowanie się za pośrednictwem takich funkcji, jak Face ID, Touch ID czy 3D Touch. Jeśli będziesz chciał aplikacja powiadomi Cię o najnowszych bonusach i najciekawszych zakładach. Dodajmy, że aplikacja dostępna jest dla dwóch systemów operacyjnych: Android, iOS. W przypadku pierwszego, plik instalacyjny znajdziesz bezpośrednio na stronie bukmachera, a wersja iOS jest dostępna do pobrania również w App Store.

FAQ

Jak zarejestrować Fortuna kod promocyjny?

Szczegółową instrukcję znajdziesz w naszym tekście. Dzięki Fortuna kod promocyjny bukmacher legalny pl da Ci wyższe bonusy.

Jaki ma Fortuna bonus powitalny?

100% do 2100 zł, cashback do 600 zł i darmowy zakład 20 zł.

Co to jest warunek obrotu bonusem?

To wymogi, które musisz spełnić, żeby wypłacić przyznany bonus. Każda oferta ma je jasno określone w swoim regulaminie.

Jak odebrać od buka Fortuna darmowy zakład bez depozytu?

Zarejestruj się z naszego polecenia, potwierdź tożsamość. Otrzymasz w nagrodę punkty lojalnościowe, które zamienisz na freebet.

Na czym polega weryfikacja tożsamości?

Na uzupełnieniu wszystkich niezbędnych danych osobowych, numeru konta bankowego oraz przesłania bukmacherowi skanu dowodu osobistego. Opcjonalnie może to być też paszport.

Czy mogę wypłacić bonus?

Dopiero wtedy, kiedy spełnisz warunek obrotu bonusem.

Co zrobić, kiedy kod promocyjny nie działa?

To zależy, jak nie działa. Jeśli pojawia się, że kod jest nieprawidłowy, sprawdź czy dobrze go przepisałeś. Może nie pojawiły się na Twoim koncie bonusy za kod promocyjny? Sprawdź czy spełniłeś wszystkie warunki. Jeśli wciąż kod nie działa, skontaktuj się z bukmacherem Fortuna na czacie online.

5 1 vote
Article Rating