Fortuna Kod Promocyjny 2021: 2700 zł + 20 zł freebet

Fortuna kod promocyjny

W zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny da Ci dostęp do najwyższych bonusów. Nasz kod ważny jest do końca roku!

Zweryfikowana
2720
Pokaż kod promocyjny AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
100% do 2100 zł, 20 zł freebet, 600 zł cashback
Wygasa w dniu: 31-12-2021
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Fortuna Kod Promocyjny 2021 – Bonus do 2720 zł

Fortuna oferta Wysokość bonusu Kod promocyjny Fortuna
Bonus od 1. depozytu 100% do 2100 zł Odbierz!
Zakład bez ryzyka do 600 zł Odbierz!
Darmowy zakład 20 zł Odbierz!

Jak zarejestrować się i użyć w zakładach Fortuna kod promocyjny?

 • Kliknij na jeden z powyższych linków, aby przejść wprost do bukmachera Fortuna.
 • Twoim oczom ukaże się formularz rejestracyjny.
 • Wypełnij wymagane pola prawdziwymi danymi.
 • Nie zapomnij o polu “Kod promocyjny”.
 • Zaakceptuj regulamin i dokończ rejestrację.
 • Bez weryfikacji tożsamości możesz grać przez 28 dni.
 • Ruszaj po Fortuna bonus powitalny do 2720 złotych!

Fortuna freebet 20 zł na start

W zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny otwiera przed Tobą drogę m.in. do odebrania darmowego zakładu w kwocie 20 złotych. Jest to klasyczny bonus bez depozytu jako nagroda za rejestrację u bukmachera.

Jak odebrać u bukmachera Fortuna darmowy zakład?

Za dokończenie pełnego procesu rejestracji u bukmachera Fortuna, czyli wgranie skanów dowodu tożsamości lub paszportu po zakończeniu podstawowej rejestracji, otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus. Punkty powinny pojawić się na koncie już kilka minut po potwierdzeniu tożsamości. Choć bukmacher zastrzega, że z przyczyn technicznych może trwać to do 3 godzin. Zatem niekiedy trzeba uzbroić się delikatnie w cierpliwość. Jeśli już na swoim koncie zobaczysz 2800 FKP (przy saldzie gracza), udaj się do Sklepu Fortuny i wymień je na darmowy zakład 20 złotych.

Jak obrócić freebet od Fortuny?

Darmowy zakład możesz wykorzystać jak tylko sobie życzysz! Możesz postawić kupon pojedynczy, akumulowany czy puścić nawet taśmę. Do wyboru masz ofertę przedmeczową i na żywo. Nie liczy się liczba zdarzeń ani też minimalny kurs. Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają ponadto warunkom obrotu. Otrzymasz je na saldo gracza – dostępne od ręki do wypłaty.

Bonus 100% do 2100 zł

Fortuna kod promocyjny

Jeśli już odebrałeś na zakłady Fortuna kod promocyjny i freebet wpadł na konto, to może pora pomyśleć o pierwszym depozycie? Zwłaszcza, że przy okazji czai się kolejny bonus – podwojenie pierwszej wpłaty aż do 2100 złotych.

Jak otrzymać bonus 100% do 2100 zł?

To klasyczny rodzaj promocji w zakładach bukmacherskich. W przypadku buka Fortuna oferta powitalna 100% wygląda jednak nieco inaczej. Mianowicie chodzi o odwrócone zasady – bonusu nie otrzymasz od razu po wpłacie, a dopiero po dokonaniu obrotu – i wówczas będzie on już dostępny do wypłaty. Bonus powitalny 100% dotyczy pierwszej wpłaty. Bukmacher nie stawia minimalnych warunków co do wysokości depozytu. Ważne, aby złożyć go w ciągu pierwszych 3 dni po rejestracji konta. Maksymalna kwota bonusu wynosi 2100 zł – właśnie za wpłatę na tę lub wyższą wysokość. Najpierw wpłacasz pierwszy depozyt, a później obracasz bonusem. Musisz wyrobić 4x obrót swoją wpłatą na kuponach o kursie minimalnym 1.80 lub wyższym. Możesz stawiać solo lub ako – wybór należy wyłącznie do Ciebie. Masz na to 30 dni. Jeśli sprostasz tym warunkom, Fortuna zakłady bukmacherskie doładują Twoje konto równowartością Twojej wpłaty (aż do 2100 zł) i to od razu – bez gadania – na konto depozytowe z możliwością wypłaty.

Graj po swojemu, czyli cashback do 600 zł

Trzecim bonusem na start, który możesz zgarnąć za wklepany u buka Fortuna kod promocyjny, jest cashback do 600 złotych. Ubezpieczenie zakładu dotyczy Twojego pierwszego kuponu.

Jak aktywować zakład ubezpieczony?

Jedyny warunek to taki, aby postawić swój pierwszy zakład maksymalnie do 10 dni po rejestracji konta. Reszta jest już dowolna, a bukmacher z automatu obejmie Twój kupon stosownym ubezpieczeniem. Jeśli przestrzelisz ze swoimi typami, otrzymasz zwrot stawki bez odejmowania podatku bukmacherskiego, a więc dokładnie tyle, ile postawiłeś na kuponie! Maksymalny zwrot może wynieść 600 złotych. Cashback wędruje na saldo bonusowe i objęty jest dość prostymi warunkami obrotu.

Jak obrócić cashback?

Żeby wypłacić pieniądze z otrzymanego zwrotu, musisz spełnić warunki obrotu. Wystarczy jednak, że wyrobisz 1x obrót na dowolnych zakładach (z wyłączeniem Sportów Wirtualnych).

Zakłady bez podatku: +14% do wygranych

Fortuna bonus happy hours

Po rejestracji w Fortunie możesz dołączyć także do akcji promocyjnej pod nazwą “Graj bez podatku!”. Dzięki temu stawiasz zakłady bez podatku, a Twoje ewentualne wygrane będą wyższe aż o 14%!

Jak stawiać zakłady bez podatku?

Bez względu na to, czy odebrałeś od buka Fortuna kod promocyjny czy nie, zakłady bez podatku są dla Ciebie jak na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że przygotujesz odpowiedni kupon akumulowany, na którym umieścisz minimum 3 zdarzenia, a kurs każdego z nich wyniesie co najmniej 1.30. Pamiętaj o minimalnej stawce 2 złote i to praktycznie wszystko.

 • Zakłady na żywo bez podatku możesz stawiać przez cały czas obowiązywania promocji.
 • Zakłady przedmeczowe bez podatku podstawisz od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00-18:00 oraz w weekendy, w godzinach 12:00-15:00.

Godziny Mistrzów

Kolejnym z bonusów, który oferuje Fortuna jest akcja pod nazwą “Godziny Mistrzów”. Dzięki niej możesz otrzymać bonus w kwocie 50 złotych na dalszą grę. Wszystko działa na prostych zasadach, zatem zerknij na poniżej prezentowane szczegóły.

Jak dołączyć do akcji Godziny Mistrzów?

Oferta obowiązuje w każdy piątek. Wystarczy, że właśnie w dowolny piątek złożysz depozyt na kwotę minimum 100 złotych i tyle samo co najmniej wrzucisz też w zakłady. Jeżeli szczęście Ci nie dopisze i przegrasz, to bukmacher dokona zwrotu 50 złotych. Pamiętaj jednak o zasadach promocji:

 • Dokonaj depozytu min. 100 zł.
 • Postaw zakład za min. 100 zł.
 • Możesz stawiać zakłady SOLO, AKO a nawet MAXIKOMBI!
 • Jeśli przegrasz, otrzymasz 50 zł zwrotu.
 • Godziny Mistrzów obowiązują w każdy piątek, w godzinach 15:00 – 18:00.
 • W przypadku przegranej nie otrzymasz od razu bonusu, a 7000 punktów Fortuna Klubu Plus, które możesz jednak od ręki wymienić w sklepie na bonus o wartości 50 złotych i dalej ostawiać.

Poniedziałkowy Farciarz

Wciąż mało promocji? No to mamy dobrą informację, bowiem Fortuna bonusami stoi. Kolejna akcja nazwana została “Poniedziałkowym Farciarzem.”. Jak pewnie się domyślasz, i dobrze się domyślasz, oferta obowiązuje w każdy poniedziałek. W jej ramach na Twoje konto może wpaść bonus 50 złotych. Zobacz poniżej, co musisz zrobić, żeby tak też się stało.

Jak dołączyć do akcji Poniedziałkowy Farciarz?

Oferta przeznaczona jest na zakłady na żywo, a więc jeśli lubisz obstawiać live, to dobrze się składa. W każdy poniedziałek wyślij kupon o stawce min. 50 złotych, na którym umieścisz minimum cztery zakłady. Jeżeli przegrasz, bo nie wejdzie tylko jeden z typów, Fortuna dokona zwrotu środków.

 • Oferta obowiązuje w każdy poniedziałek.
 • Postaw kupon ako z min. 4 zakładami.
 • Min. stawka to 50 zł.
 • Jeśli popełnisz jeden błąd, otrzymasz zwrot do 50 zł.
 • Więcej nietrafionych zdarzeń na kuponie niestety anuluje prawo do zwrotu.

Wyższe wygrane na AKO: nawet do 50%

Ostatnią promocją prezentowaną przez Fortuna zakłady bukmacherskie są bonusy dla kuponów akumulowanych. Tutaj również nie będzie Ci potrzebny w zakładach Fortuna kod promocyjny (warto go jednak mieć ze względu na bonusy powitalne). Promocja aktywuje się automatycznie na kwalifikowanych kuponach. Dzięki niej możesz zyskać nawet dodatkowe 50% do swojej wygranej.

Jak stawiać zakłady z bonusem AKO?

Bonusy AKO aktywują się automatycznie na kuponach z minimalną liczbą 5 zdarzeń. Każde z nich musi posiadać kurs nie mniejszy niż 1.15. Możesz wybierać zarówno spośród oferty przedmeczowej oraz oferty na żywo. Wysokość bonusu ustalana jest według poniższej tabeli.

Ilość zdarzeń na kuponie AKO Kwota bonusu
5 7%
6 10%
7 15%
8 20%
9 25%
10 30%
11 35%
12 40%
13 45%
14+ 50%

Mistrzostwa Typerów

Fortuna mistrzostwa typerów

W ramach oferty promocyjnej zakładów bukmacherskich Fortuna dostępne są także Mistrzostwa Typerów. To nic innego, niż ranking graczy. Co miesiąc w nim do wygrania są dość atrakcyjne nagrody. I tak oto, bukmacher Fortuna tworzy za każdym razem dwa rankingi: Ogólnopolski oraz w każdym punkcie stacjonarnym. Nagrody różnią się w zależności od miesiąca, a przykładowo, sierpniowe Mistrzostwa Typerów przyniosły: smartfony, karty podarunkowe Media Markt oraz darmowe zakłady o wartości nawet 200 zł. Ogólnopolski ranking premiuje aż 50 pierwszych miejsc, a dla każdego punktu naziemnego Fortuny przygotowano po 5 nagród. Warto więc zaglądać na Fortuna zakłady bukmacherskie i sprawdzać aktualne nagrody w Mistrzostwach Typerów, bowiem te, podobnie, jak ranking, w każdym miesiącu się zerują i zaczynają od nowa. To szczególnie świetna okazja dla nowych klientów, którzy wcale nie stoją na straconej pozycji w stosunku do stałych bywalców Fortuny.

Zasady Mistrzostw Typerów

Oczywiście, najpierw czeka Cię w zakładach Fortuna rejestracja, a później, żeby wziąć udział w Mistrzostwach Typerów należy dołączyć do Fortuna Klub Plus. Następnie stawiać kwalifikowane zakłady. W każdej edycji (która rozpoczyna się i kończy w danym miesiącu) trzeba jak najcelniej typować i zbierać jak najwięcej punktów. Przed rejestracją u bukmachera pamiętaj także, aby odebrać do Fortuny kod promocyjny, który znajdziesz pod linkiem na wstępie naszego tekstu. Dzięki temu masz gwarancję, że otrzymasz najwyższy w tym momencie dostępny u bukmachera Fortuna bonus na start.

Warto też wspomnieć, jakie zakłady warto stawiać w Mistrzostwach Typerów:

 • Za wygrane kupony w punkcie Fortuna przyznaje punkty według przelicznika x1.
 • Jeśli postawisz zakłady AKO, Twój przelicznik wyniesie x3.
 • Najlepiej premiowane są zakłady online, z przelicznikiem x4.

FAQ: rejestracja i Fortuna kod promocyjny

 • Jaki jest Fortuna kod promocyjny VIP?

Kod znajdziesz w naszym tekście. Jest ważny aż do końca roku.

 • Gdzie wpisać Fortuna kod promocyjny?

Kod uzupełniasz w trakcie rejestracji. Stosowne okienko znajdziesz w formularzu rejestracyjnym. Dokładnie sprawdź czy prawidłowo wpisałeś bądź skopiowałeś kod, bowiem po zakończeniu rejestracji nie ma już odwrotu.

 • Co otrzymam za kod promocyjny Fortuna?

W zakładach bukmacherskich Fortuna czeka na Ciebie potrójny bonus na start: darmowy zakład 20 zł, 100% do 2100 zł, cashback do 600 zł oraz kolejne, równie ciekawe promocje bukmacherskie.

 • Czy darmowy zakład bez depozytu otrzymam za rejestrację?

Tak. Musisz jednak potwierdzić swoją tożsamość dowodem osobistym lub paszportem.

 • Jak obrócić bonus cashback?

Zwrot przyznany za nietrafiony zakład (max. 600 zł) podlega tylko jednokrotnemu obrotowi, po którym możesz go wypłacić.

 • Jak otrzymać bonus 100%?

Dokonaj pierwszego depozytu i obróć swoją wpłatą 4 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs min. 1.60). Otrzymasz równowartość swojego pierwszego depozytu (max. 2100 zł).

 • Ile trwa weryfikacja tożsamości u bukmachera Fortuna?

Od kilku minut do kilku godzin. Z reguły zajmuje to jednak do 15 minut.

 • Jak długo mogę grać bez weryfikacji tożsamości?

Rejestrację w Fortunie musisz dokończyć, a więc zweryfikować swoją tożsamość, w ciągu 28 dni od założenia konta.

 • Jaki jest minimalny depozyt i minimalny zakład w Fortunie?

Minimalna wpłata do bukmachera Fortuna to 1 złoty. Minimalna stawka zakładu to 2 złote.

Bukmacher Fortuna: oferta, zakłady i jakość

To, że podczas rejestracji w zakładach bukmacherskich Fortuna kod promocyjny opłaca się użyć nie ma najmniejszych wątpliwości. Pewnie chciałbyś się jeszcze dowiedzieć, co ciekawego oprócz bonusów i promocji znajdziesz u tego bukmachera. Zapraszamy zatem na krótki przegląd po najważniejszych punktach oferty i na ocenę zakładów bukmacherskich Fortuna.

Dostępne zakłady w Fortunie

Zacznijmy od tego na co można postawić u tego bukmachera. Fortuna dostarcza zakłady sportowe, esport, sporty wirtualne, Bet on Games oraz zakłady na inne dziedziny życia.

Zakłady sportowe

Na stronie Fortuny znajdziesz kilkadziesiąt różnych sportów, w których największą rolę odgrywają : piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, skoki narciarskie oraz sporty walki.  Bukmacher Fortuna jest oficjalnym sponsorem rozgrywek piłkarskich Fortuna 1. Liga czy KSW. I bez trudu można dostrzec, że właśnie zakłady na polskie wydarzenia obrał sobie za sprawę honoru. Dobrze wygląda też oferta na czołowe zagraniczne rozgrywki piłkarskie czy topowe turnieje tenisa ziemnego.  Najciekawsze wydarzenia w ofercie Fortuny mają około 200 rodzajów zakładów bukmacherskich.

Zakłady esport

Zakłady bukmacherskie Fortuna jako jedne z pierwszych na polskim rynku zaczęły przyjmować zakłady na esport. Przez pewien czas były także sponsorem jednej z polskich drużyn, a obecnie na stronie bukmachera możesz obstawiać mecze takich gier, jak: CS:GO, LOL, DOTA 2, StarCraft 2, Rainbow Six oraz inne.

Sporty wirtualne

Ciekawą alternatywą dla zakładów sportowych są sporty wirtualne. To generowane komputerowo rozgrywki – m.in. piłka nożna, tenis, żużel czy inne wyścigi. Są ciekawą gratką dla fanów statystyk, wirtualnej rzeczywistości a także dynamicznej rozgrywki, bo sporty wirtualne rozgrywają się 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Bet on Games

W ostatnim czasie strona efortuna.pl wzbogaciła się o zakłady na gry karciane, które dostępne są w zakładce “Bet on Games”. Jak na razie można tam obstawiać partie bakarata, ale kto wie, czy wkrótce nie pojawią się kolejne gry – z pokerem i blackjackiem na czele. Na to liczymy.

Zakłady na inne dziedziny

Oprócz wyżej wymienionych ofert, bukmacher Fortuna dostarcza także zakłady bukmacherskie na wydarzenia ze świata polityki, rozrywki czy życia codziennego. Zastanawiasz się co można obstawić? Chociażby to, co wydarzy się w 2021 roku. Zaprezentowane przez Fortunę typy bukmacherskie to przykładowo: Władimir Putin zrezygnuje z funkcji prezydenta w 2021 roku, Skoda zaprzestanie produkcji aut w Czechach, Wartość BTC spadnie poniżej tysiąca dolarów czy Cena ropy wzrośnie powyżej stu dolarów za baryłkę.

Zakłady pre-match i na żywo

Jak na czołowego bukmachera w Polsce przystało, oferta Fortuny wygląda pokaźnie. Znajdziesz tam wiele różnych zakładów. Znakomitym urozmaiceniem jest także fakt, że zakłady sportowe oraz zakłady na esport możesz obstawiać dwoma drogami: przedmeczowo lub na żywo – kiedy już dane wydarzenie się rozpocznie.

Transmisje wideo na żywo

Zakłady bukmacherskie Fortuna mocno stąpają także po gruncie transmisji wideo. Bukmacher daje Ci dostęp do setek tysięcy transmisji dziennie z różnych dyscyplin – w tym także z meczów piłki nożnej, najlepszych turniejów tenisa ziemnego czy wydarzeń sceny esportowej. Transmisje wideo w Fortunie odpalisz na stronie internetowej, stronie mobilnej oraz w aplikacji. Aby oglądać przekaz musisz postawić w ciągu 24 godzin poprzedzających transmisje jakikolwiek zakład – nawet za najniższą kwotę.

Cash out

Na wspomnianych nieco wyżej zakładach przedmeczowych oraz zakładach na żywo w Fortunie możesz skorzystać także z opcji “cash out”. Jeżeli zobaczysz taki napis obok jednego z aktualnie otwartych zakładów, bukmacher wyraża chęć jego odkupienia. Możesz więc wziąć w garść pewne pieniądze (nieco mniejsze, niż wygrana na kuponie) i zamknąć ryzyko. Cash out jest proponowany tak, jak wspomnieliśmy w ofercie live oraz pre-match i tylko na kuponach bez przegranego zdarzenia, na których jeszcze co najmniej jeden mecz trwa lub się nie rozpoczął. Podsumowując, opcji do betowania na stronie Fortuny jest sporo, pojawiają się też ciekawe propozycje i typy dnia. Jeżeli chcesz sprawdzić, jakie ma Fortuna typy na dziś, po prostu odwiedź jej stronę. A Jeśli już zdecydujesz się zagrać, nie zapominaj, żeby podczas otwierania konta u buka Fortuna kod promocyjny został przez Ciebie użyty. Dzięki temu zapewnisz sobie najlepsze bonusy na start.

Ocena wrażeń użytkownika

Fortuna od wielu lat posiada charakterystyczne żółto-czarne barwy i to się nie zmienia. Jest jej znakiem rozpoznawalnym. Na przestrzeni lat strona bukmacherska jak i aplikacja doczekała się kilku usprawnień i dziś trzeba uczciwie przyznać, że są to platformy na najwyższym poziomie.  My nie mieliśmy i Ty także nie powinieneś mieć żadnych kłopotów z nawigacją po stronie – nawet jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki w branży bukmacherskiej. Formularz rejestracyjny, panel logowania oraz ogólny układ strony – z uwzględnieniem prezentacji oferty bukmacherskiej jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Po lewej stronie znajdziesz listę polecanych sportów, możesz też skorzystać z sugerowanych filtrów lub przefiltrować ofertę według własnego uznania. W centralnym menu – tuż pod logiem strony – możesz przemieszczać się pomiędzy zakładami pre-match, live, sportami wirtualnymi a zakładami na gry karciane czy sprawdzać aktualne bonusy od Fortuny.

Obsługa Klienta w Fortuna zakłady bukmacherskie

Codziennie przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 8:00 – 24:00 możesz uzyskać wsparcie od konsultantów Fortuny. Biuro Obsługi klienta pracuje na czacie online, formularzu kontaktowym, a bukmacher udostępnił także infolinię telefoniczną. Poza godzinami szczytu, czas oczekiwania na połączenie z konsultantem nie powinien przekroczyć 1 minuty. We wspomnianych szczytowych momentach może wydłużyć się do około 3 minut, ale konsultantów Fortuny cechuje duża wiedza i chęć pomocy. W końcu taka jest ich rola i z tego wywiązują się w naszym odczuciu należycie. Gdyby jeszcze zdecydowaliby się na całodobowe wsparcie, byłoby idealnie!

Metody płatności

Czy pamiętasz żeby podczas zakładania konta na stronie bukmachera Fortuna kod promocyjny wpisać w formularzu rejestracyjnym? Jeśli tak, to znakomicie! Teraz opiszemy dla Ciebie metody płatności na stronie Fortuny. Jak doładować konto i wypłacić wygrane? Sprawdź.

Wpłaty do Fortuny

Wpłacić pieniądze do bukmachera Fortuna możesz na kilka sposobów. Depozyt nie podlega dodatkowym opłatom czy prowizjom. Tyle, ile wpłacasz, tyle pojawi się na Twoim koncie u bukmachera.

Fortuna depozyt Minimalna wpłata Czas księgowania
PayU 1 zł Natychmiast
tpay 1 zł Natychmiast
Przelew online (18 banków) 1 zł Natychmiast
Karty VISA i Mastercard 1 zł Natychmiast
BLIK 1 zł Natychmiast
Wpłata w punkcie naziemnym 1 zł Natychmiast
Tradycyjny przelew bankowy 1 zł do 2 dni roboczych

Wypłaty z Fortuny

Bukmacher Fortuna wypłaca wygrane przelewem zwykłym. Zobacz szczegóły.

Fortuna wypłata Minimalna kwota wypłaty Czas księgowania
Tradycyjny przelew bankowy 2 zł 1-2 dni robocze

Zakłady bukmacherskie Fortuna na urządzenia mobilne

Dzięki usprawnieniom technologicznym z powodzeniem możesz stawiać wygodnie zakłady mobilne na smartfonie czy telefonie komórkowym oraz bezpośrednio na swoim urządzeniu wykorzystać także u bukmachera Fortuna kod promocyjny. Zobacz poniżej jakie to proste.

Aplikacja Fortuny

U buka Fortuna aplikacja dostępna jest na Android oraz iOS, gdzie bez trudu możesz ją zainstalować nawet na kilkuletnich urządzeniach. Dlatego, że nie ma wygórowanych by nie powiedzieć, że nie ma praktycznie żadnych wymagań sprzętowych.  Aplikacja mobilna jest doceniana przez graczy – głównie dlatego, że daje dostęp do pełnej oferty i funkcjonalności Fortuny, ale ma także w sobie coś ekstra. To dedykowane powiadomienia push, dzięki którym nie przegapisz najlepszych ofert i bonusów. Możesz skorzystać także z uproszczonego logowania.  Chciałoby się, aby u buka Fortuna kod promocyjny dawał też jakiś dedykowany bonus mobilny, ale póki co, nic takiego się nie pojawiło. Trzymamy jednak rękę na pulsie.

Strona mobilna Fortuny

Może nie chcesz instalować aplikacji Fortuny? Nie wiesz, co tracisz, ale masz prawo. Zawsze możesz jednak skorzystać na swoim urządzeniu mobilnym ze strony mobilnej.  Działa ona podobnie, jak aplikacja i różni się tylko dedykowanymi funkcjami, które nie są dostępne właśnie na witrynie mobilnej. Ale doładujesz tu konto, postawisz zakłady i wypłacisz wygrane. A jeśli chcesz, to i otworzysz konto w zakładach Fortuna – kod promocyjny działa dokładnie tak samo, jak w aplikacji czy na stronie efortuna.pl.

Plusy i minusy Fortuny

Jak każde zakłady bukmacherskie, tak samo operator Fortuna ma swoje wady i zalety. My postanowiliśmy im się przyjrzeć na chłodno.

Zalety Fortuna Wady Fortuna
Potrójny bonus na start (łącznie 2720 zł). Brak dedykowanej promocji mobilnej w aplikacji.
Darmowe transmisje wideo na żywo. Wypłaty tylko przelewami zwykłymi (czas oczekiwania 1 dzień roboczy).
Sporo wydarzeń sportowych i nie tylko w ofercie bukmachera. Nieco mroczny design strony (choć bardzo przejrzysty).
Sprawnie działająca funkcja cash-out. Rzadkie aktualizacje promocji tymczasowych.

Recenzja Fortuny naszym okiem: solidny buk z bonusami!

Zakłady bukmacherskie Fortuna zapisały się już do kanonu branży hazardowej w Polsce. Dostępne są już tak dawno, że tylko najstarsi górale pamiętają, kiedy się pojawiły. Fortuna z roku na rok robi spore postępy i podąża za nowymi trendami. Choć jak widzisz powyżej nie ustrzegła się kilku błędów, to rekomendujemy tego buka! Zwłaszcza dla początkujących graczy. Będziesz zachwycony bonusami na start oraz sporą liczbą wydarzeń w ofercie bukmacherskiej!

5 1 vote
Article Rating