Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów 2021

najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Pewnie nieraz wpadły Ci w oko kody promocyjne do bukmacherów. Czym one są i dlaczego warto z nich skorzystać? To wszystko znajdziesz w naszym tekście.

Poznaj najlepsze kody promocyjne do bukmacherów w Polsce

Na samym początku pozwól, że przedstawimy najlepsze kody promocyjne wraz z tym, co za nie otrzymasz w poszczególnych zakładach bukmacherskich. Jeżeli jesteś zdecydowany na którąś z poniższych ofert, kliknij na wybrany kod promocyjny, a automatycznie przekierowany zostaniesz na stronę bukmachera po odbiór należnych bonusów powitalnych.

Zakłady bukmacherskie Bonusy powitalne Kody promocyjne
STS 100% do 1200 zł, cashback 200 zł, freebet 30 zł STSMAX
Betclic cashback 550 zł BETPLMAX
LVBET bonusy 3000 zł, cashback 333 zł, freebet 20 zł BEST20
PZBuk cashback 500 zł + kolejne bonusy PZMAX

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że te kody to najlepsze oferty dla graczy z Polski. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, zapoznaj się z dalszą częścią tekstu, w której jeszcze bliżej przedstawiamy wszelkie aspekty kodów promocyjnych. Tak, żebyś miał pełne rozeznanie nie tylko czym są kody, ale też jak ich szukać i jaką funkcję pełnią w zakładach bukmacherskich.

Czym są i dlaczego warto używać kody promocyjne u bukmacherów?

To proste. Dlatego, żeby otrzymać jeszcze lepsze oferty na start. Kody promocyjne u bukmacherów działają dokładnie w ten sam sposób, co kody w sklepach internetowych czy portalach aukcyjnych. Dają coś extra. W przypadku zakładów bukmacherskich z kodem promocyjnym otrzymasz wyższe bonusy powitalne. Przykładowo: bez kodu dostaniesz 100% do 1000 zł, a z kodem kwota ta rośnie do 1200 zł. Bardzo często zdarza się też tak, że kody gwarantują nie tylko wyższe bonusy, ale przede wszystkim dodatkowe bonusy. Czyli na przykład gracze z kodem mają dostęp do darmowych zakładów, które nie przysługują graczom bez kodu. Mechanizm działania jest, jak widzisz prosty.

Naturalnie na myśl przychodzi Ci pewnie teraz pytanie, skąd brać kody promocyjne do bukmacherów. Niekiedy zdarza się tak, że zakłady bukmacherskie puszczają w obieg swoje własne kody, informując co dokładnie za nie dostaniesz. Po co jednak tracić cenny czas na poszukiwanie kodów, skoro są one dostępne na wyciągnięcie ręki na naszej stronie internetowej? Jeżeli interesuje Cię któryś bukmacher i mamy do niego kod, możesz śmiało go użyć, a  w zamian dostaniesz wszystkie opisane przez nas bonusy. Dodatkowo na naszej stronie masz gwarancję, że otrzymasz aktywny i ważny kod, a nie na przykład taki, którego ważność skończyła się rok, miesiąc czy kilka dni temu. Takich kodów (nieważnych) w internecie jest niestety pełno. Nie daj się więc nabrać na pojawiające się dość często podejrzane oferty kodowe.

Najważniejsze korzyści za kody promocyjne w skrócie

Jeżeli nie lubisz dłuższego czytania, to spójrz na poniższe punkty, w których w telegraficznym skrócie opisaliśmy najlepsze korzyści płynące z kodów promocyjnych u bukmacherów.

  • Wyższe bonusy, które otrzymasz za kod promocyjny podany przy rejestracji
  • Dodatkowe bonusy, które również możesz dostać za wpisanie kodu przy rejestracji
  • Lepsze traktowanie przez bukmachera, np. wtedy, kiedy gracz posiada program lojalnościowy lub program VIP, możesz zostać do niego przyjęty z automatu lub mieć przed sobą autostradę do dołączenia na uprzywilejowanych warunkach

No i już wiadomo, nie ma się co dłużej zastanawiać. Jeżeli rejestracja, to tylko z kodem!

Czym się różni kod promocyjny od kodu bonusowego i rejestracyjnego?

Wielu graczy zadaje też nam często pytanie, czy kody promocyjne do bukmacherów, kody bonusowe i kody rejestracyjne są tym samym? Odpowiadamy: tak. Kod, to kod, a jedyna różnica jest w nazewnictwie. Dokładnie tak samo, jak mecz piłki nożnej możesz nazwać spotkaniem czy konfrontacją, tak samo w zależności od zakładów bukmacherskich czy strony, którą czytasz, kody promocyjne mogą być określane jako bonusowe lub nawet rejestracyjne.

najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Niemalże wszystkie kody promocyjne służą do podwyższania bonusów powitalnych czy odebrania czegoś ekstra po rejestracji, dlatego miejscem, w którym możesz użyć kod jest formularz rejestracyjny. Dokładnie tak. Na etapie zakładania konta u bukmachera, będziesz miał możliwość wpisania kodu w jedno z okienek. Na pewno je dostrzeżesz wśród pól potrzebnych do uzupełnienia danych osobowych, e-maila czy adresowych. Zadbaj o to, by prawidłowo wpisać tam kod promocyjny i nie popełnić żadnej literówki. Dla pewności przeczytaj go dwa, a nawet i trzy razy przed przejściem do kolejnego kroku formularza rejestracyjnego. Głupio by było przez nieuwagę, zaprzepaścić znakomitą szansę na dodatkowe bonusy za kod.

Czy zakłady bukmacherskie udostępniają swoje kody?

Czasami zakłady bukmacherskie kody promocyjne umieszczają na swoich stronach. Możesz też z nich skorzystać przed rejestracją, ale z drugiej strony – czy jest sens tracić czas na ich poszukiwanie, skoro kody znajdziesz na naszej stronie na wstępie tego tekstu i masz gwarancję wszystkich bonusów, które opisaliśmy? No więc właśnie.

Pewnie zastanawiasz się, skąd bierzemy kody promocyjne? Nie będziemy ukrywać – od bukmacherów. Premiują oni naszych czytelników, czyli także Ciebie specjalnymi bonusami. Dzięki takiej współpracy korzysta każdy. Bukmacher ma nowego klienta, Ty możesz stawiać zakłady na lepszych warunkach, a my otrzymujemy swoją prowizję za każdego poleconego klienta. I wszyscy zadowoleni.

Możesz teraz pomyśleć. No tak, mamy z tego prowizję, to pewnie będziemy na siłę wciskać Tobie któregoś bukmachera, a najlepiej tego, który płaci najwięcej. Otóż nie. Jesteśmy niezależni i na chłodno recenzujemy zakłady bukmacherskie. I Tobie pozostawiamy wybór, który kod promocyjny do bukmachera wybrać. Po co? Ano po to, żebyś Ty, a także inni nasi czytelnicy wracali do nas po kolejne, sprawdzone informacje. Ukazujemy mocne i słabe strony każdego bukmachera. Wyobraź sobie, że przekłamalibyśmy odnośnie któregoś buka. I co? Zaufałbyś nam ponownie? Na pewno nie. Dlatego tego nie robimy i jesteśmy obiektywni. Jako fani zakładów bukmacherskich chcemy też, żebyś czerpał radość z podróży po obstawianiu meczy, a nie męczył się z którymś bukiem, bo oferuje nie to, czego oczekujesz.

Czy kody bonusowe, promocyjne są tylko dla nowych użytkowników?

Tak. Z reguły tak. Choć zdarzają się bardzo rzadkie wyjątki, gdzie bukmacherzy kody promocyjne oferują także zarejestrowanym graczom, to w 99% sytuacji kody dostępne są wyłącznie dla nowych klientów. Jeżeli będziemy mieli dla Ciebie kod do bukmachera, u którego już masz konto, to nie martw się: na pewno znajdziesz o tym stosowną informację.

Kiedy oferują bukmacherzy kody promocyjne dla zarejestrowanych graczy? Zazwyczaj wtedy, kiedy pojawia się jakaś ciekawa oferta. Do jej odbioru możesz potrzebować dodatkowego kodu promocyjnego. Choć zdarza się to rzadko, to warto śledzić zakładkę “zakłady bukmacherskie” na naszej stronie, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o najnowszych promocjach.

Gdzie sprawdzić, jak długo jest ważny kod promocyjny?

Sprawdzisz to po wpisaniu kodu w formularz rejestracyjny na stronie wybranych zakładów bukmacherskich. Jeżeli ujrzysz “kod jest nieprawidłowy”, to oznacza jedno: albo ktoś nabił Cię w butelkę i nie ma takiego kodu, albo stracił swoją ważność. Mamy jednak dobrą informację. Wszystkie kody promocyjne do bukmacherów na naszej stronie są ważne przez cały rok. Nie musisz więc zakrzątać sobie tym głowy, a możesz skoncentrować się by sięgnąć po najlepszy dla siebie kod, czyli taki, który da Ci Twoje ulubione bonusy.

Który kod promocyjny jest najlepszy?

No właśnie, które kody promocyjne są najlepsze? To odwieczne pytanie. Betclic czy STS, a może LVBET czy PZBuk i tak dalej. Po pierwsze ustalmy jedno. Każdy kod bonusowy (zwany także promocyjnym) gwarantuje coś innego. Raz, jest to wyższy bonus, raz dodatkowy bonus. Wszelkie informacje znajdziesz na naszej stronie.

I to, który kod promocyjny jest najlepszy zależy wyłącznie od Twoich indywidualnych preferencji. Owszem, zamieściliśmy rekomendowaną przez nas listę kodów, ale ostatecznego wyboru musisz dokonać sam Ty. I powinna ona opierać się na tym, co lubisz i wolisz. Czy preferujesz darmowy zakład za kod, czy wolisz wyższy bonus od depozytu z kodem i tak dalej. Porównaj więc bukmacherów i wybierz ten kod lub kody (możesz przecież wykorzystać kilka), które przekonały Ciebie najbardziej.

bonusy bukmacherskie sts

Kod promocyjny STS: STSMAX

W zakładach bukmacherskich STS kod promocyjny aktywuje dla Ciebie aż trzy bonusy na start. Już po rejestracji będziesz mógł obstawiać mecze za darmowy zakład 30 złotych. Bukmacher STS zagwarantuje też ubezpieczenie pierwszego kuponu do 200 zł, a dodatkowo od pierwszej wpłaty będziesz mógł liczyć na podwojenie depozytu do maksymalnie 1200 złotych.

Bukmacher jest dobrą opcją dla wszystkich, którzy lubią zakłady na żywo a przy tym oglądać transmisje wideo. Bo zarówno jedna jak i druga oferta wygląda w STS spośród polskich bukmacherów po prostu najlepiej.

Kody promocyjne legalnych bukmacherów

Kod promocyjny Betclic: BETPLMAX

Także w Betclic kod promocyjny niesie za sobą wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest podwyższenie powitalnego cashbacku. Jeżeli z marszu zarejestrujesz się w Betclic otrzymasz ubezpieczenie na 500 zł, a podanie kodu promocyjnego spowoduje, że Twój bonus wzrośnie do 550 złotych. Możesz zatem postawić kupon, a jak się nie uda, to Betclic zwróci stawkę.

Wysokie ubezpieczenie, a do tego ogromny wybór zakładów i ciekawe promocje. To wszystko powoduje, że specjalnie do rejestracji w Betclic nie trzeba namawiać. I nawet tego nie zamierzamy robić.

lvbet bonusy

Kod promocyjny LVBET: BEST20

Jeżeli spodobała się Tobie oferta LVBET, to mamy dobrą informację. Mamy do LVBET kod promocyjny, a wraz z nim darmowy zakład 20 zł. Jednak to nie wszystko, bo bukmacher ma dla Ciebie także 3000 zł w bonusach od 2. pierwszych depozytów i cashback na ciekawą kwotę 333 złotych.

LVBET cechuje się różnorodnością zakładów. Możesz tu obstawić unikalne rozwiązania, a ponadto skorzystać z licznych ofert promocyjnych. Tak naprawdę na kodzie promocyjnym przygoda dopiero się rozpoczyna.

najlepsze bonusy bukmacherskie w pzbuk

Kod promocyjny PZBuk: PZMAX

Kolejnym z polecanych przez nas kodów promocyjnych jest ten do PZBuk. W zakładach sportowych PZBuk kod bonusowy zagwarantuje ubezpieczenie na pierwszym przegranym kuponie do 500 złotych, a także dodatkowy bonus w postaci darmowego zakładu 20 złotych.

PZBuk to bukmacher dedykowany fanom trzech sportów: piłka nożna, koszykówka oraz tenis. Pozostałe dyscypliny wyglądają nieco słabiej, ale i tak, nie powiedzielibyśmy, że będziesz się nudził w PZBuk, bo dzieje się tutaj naprawdę wiele ciekawego.

Gdzie można znaleźć kody promocyjne do zagranicznych bukmacherów?

Niestety, ale nie na naszej stronie. Promujemy legalny hazard, a co za tym idzie, legalne zakłady bukmacherskie. Co za tym idzie, udostępniamy kody promocyjne do bukmacherów, którzy mają licencję Ministerstwa Finansów. Za to Internet jest pełny kodów promocyjnych do zagranicznych bukmacherów bez licencji. Przestrzegamy jednak, że uczestnictwo w takich grach jest nielegalne i może być karane, zarówno odpowiedzialnością karną, jak i finansową. Zastanów się zatem, czy warto ryzykować. Skoro na polskim rynku jest tak wiele legalnych zakładów bukmacherskich, a ich kody bonusowe niczym nie ustępują zagranicznej konkurencji, zwanej szarą strefą.

Najczęściej zadawane pytania o kody promocyjne do bukmacherów

Jak znaleźć najlepsze kody promocyjne legalnych bukmacherów?

Najlepsze bukmacherskie kody promocyjne znajdziesz na naszej stronie. Od razu też opisaliśmy, jakie bonusy otrzymasz za każdy kod. Pamiętaj, że dla Ciebie najlepsze kody promocyjne mogą być te do STS, a dla kogoś innego Betclic, LVBET czy PZBuk.

Gdzie sprawdzić jak długo jest ważny kod promocyjny do bukmachera?

Na naszej stronie nie musisz sprawdzać ważności kodu. Są one ważne przez cały rok i odnawiane z początkiem każdego nowego roku. Nigdy nie oferujemy wygasłych kodów promocyjnych. Dużą uwagę zwracamy na zadowolenie naszych czytelników, bo sami jesteśmy fanami zakładów i nie chcielibyśmy nikogo nabić w przysłowiową butelkę.

Czy każde zakłady bukmacherskie mają kody promocyjne?

Niestety wciąż nie. Część zakładów bukmacherskich nie rozumie po dzień dzisiejszy fenomenu kodów promocyjnych, że nie ma lepszego od nich nośnika reklamy. Liczymy jednak, że to się zmieni. Kiedy tylko pojawiają się jakiekolwiek nowe kody promocyjne do bukmacherów, którzy do tej pory ich nie oferowali, znajdziesz taką informację na naszej stronie.

Co dają kody promocyjne do bukmacherów?

Dzięki kodom promocyjnym u bukmacherów otrzymasz wyższe a także dodatkowe bonusy na start. Może to być przykładowo wyższy cashback albo w ogóle darmowy zakład, który nie jest dostępny w standardowej ofercie na stronie zakładów bukmacherskich.

Czy kod promocyjny można wykorzystać kilka razy?

Chciałoby się, ale niestety nie – każdy kod promocyjny może być użyty przez jednego gracza tylko jeden raz. A wszystko dlatego, że kod promocyjny należy podać przy rejestracji konta.

Mój kod promocyjny nie działa, co mam zrobić?

Jeżeli z nieznanych Ci powodów, kod promocyjny nie zadziałał, skontaktuj się z bukmacherem. Na jego stronie musiał pojawić się błąd techniczny, a obsługa klienta aktywuje kod ręcznie. Nie martw się, rejestrując się z ważnym kodem promocyjnym, bonusy na pewno nie przepadną. No chyba, że nie spełniłeś ich warunków lub wpisałeś błędny kod.

0 0 vote
Article Rating