Typy dnia – piłka nożna, tenis, inne sporty, co obstawiać?

Każdy chce wygrywać w zakładach bukmacherskich, ale nie każdy wie, jak to zrobić. Czy z pomocą przyjdą nasze typy dnia? Uważamy, że mogą okazać się skuteczne. Jednak pamiętaj, że ostatecznie sam powinieneś podjąć decyzję o skreśleniu kuponu.

Najlepsze typy na dziś

Powyżej przedstawiliśmy trzy, najbardziej interesujące wydarzenia, jeżeli chodzi o typy dnia. To jednak jeszcze nie wszystko, co mają do zaproponowania nasi analitycy. Spoglądamy na wiele dyscyplin, dzięki czemu regularnie na naszej stronie znajdziesz przeróżne typy na dziś. Niezależnie czy interesują Cię piłka nożna typy, tenis typy, koszykówka, siatkówka, mma, żużel czy jeszcze inny sport – warto zaglądać do nas po najnowsze prognozy bukmacherskie.

Typy piłka nożna

Nie mamy nic do ukrycia, zatem poniżej prezentujemy najnowsze typy piłka nożna. Znajdziesz u nas typy, dotyczące zarówno polskich lig, najlepszych lig świata, europejskich pucharów oraz spotkań międzynarodowych. Wraz z typami dostarczami solidne analizy – i bez względu na to, czy je wykorzystasz czy nie, możesz wrócić na naszą stronę i sprawdzić, czy weszło czy nie.

Typy tenis ziemny

Podobnie wyglądają typy tenis ziemny. Przyglądamy się najważniejszym turniejom, a w szczególności meczom Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Dowiedz się z kim grają, kto jest faworytem i poczytaj nasze analizy. Jesteśmy pewni, że dzięki temu lepiej wejdziesz w zakłady bukmacherskie tenis.

Typy NBA

Tenis i piłka nożna typy dnia to jednak nie wszystko. Dlatego też mamy na NBA typy oraz wiele innych sportów. Zajrzyj na naszą stronę główną, żeby zapoznać się z aktualnymi prognozami i kursami bukmacherskimi.

Jak tworzymy nasze typy dnia?

Zapewne zastanawiasz się, czy jest sens wykorzystywać typy na dziś, dostępne na naszej stronie? Odpowiadamy, że tak, a poniżej znajdziesz argumentację, dlaczego nasze typy bukmacherskie są jednymi z najlepszych. W tym miejscu dodajmy od razu też, że mamy nie tylko typy dnia, ale również typy na jutro, pojutrze oraz typy na weekend, które z pewnością także będą obiektem Twojego zainteresowania.

Mówimy, jak jest bez owijania w bawełnę

Przede wszystkim, typy dnia opieramy o solidne fundamenty. Nie oszukujemy, że są to pewne typy, bowiem doskonale wiemy, że pewniaki nie istnieją. Zawodzą nawet najwięksi faworyci i taka jest specyfika zakładów bukmacherskich. Zamiast oferować pewne typy, staramy się minimalizować ryzyko, żeby w jak najbardziej możliwy sposób wykluczyć ryzyko przegranej. Uczciwość względem graczy to punkt wyjścia do tworzenia typów bukmacherskich na naszej stronie.

Dlatego zawsze, podsumowując typy na dziś piszemy, że sam gracz powinien podjąć decyzję czy je zagrać czy nie. To gracz ryzykuje swoimi pieniędzmi, a nasze wskazówki mają pokazać mu właściwą drogę, która w niektórych sytuacjach okazuje się błędna. Mylą się gracze, bukmacherzy, eksperci telewizyjni i mylimy się także my.

Niczego jednak nie ukrywamy. Nasze typy dnia dostępne są cały czas na stronie – nawet po zakończeniu wydarzenia czy kilka miesięcy po nim. Dlatego też zawsze możesz wrócić i sprawdzić naszą skuteczność.

Reasumując transaprentność i uczciwość są hasłami, które przewodzą nam od zawsze.

Dokładnie analizujemy typy bukmacherskie

Można tworzyć puste slogany o minimalizowaniu ryzyka i nie robić w tym kierunku dosłowanie nic. U nas na całe szczęście nie spotkasz się z takimi praktykami. Czy to piłka nożna czy tenis typy, zawsze przykładamy się do nich tak, jak do najważniejszego kuponu w życiu.

Nie tworzymy typów wyłącznie w oparciu o kursy bukmacherskie, bowiem doskonale wiesz, jak potrafią się pomylić. Korzystając z autorskich algorytmów i doświadczenia, wypracowanego przez blisko dwie dekady w zakładach bukmacherskich, dokonujemy skrupulatnej analizy ryzyka i prawdopodobieństwa trafienia danych zakładów. Wybieramy tylko najlepsze dla graczy opcje.

Jesteśmy kibicami i oglądamy wydarzenia, które obstawiamy. Nasze typy dnia nie biorą się więc z kosmosu. Spoglądamy na aktualną formę drużyn czy zawodników, analizujemy historię spotkań i wiele statystyk, które umykają zwykłemu kibicowi. Wiemy do czego przyłożyć oko. W ten sposób tworzymy pewne typy bukmacherskie. Nie nazywamy ich jednak pewniakami, a typami, które podparte są solidną dawką analizy.

Nie szukamy typów na siłę

Nigdy nie poszukujemy typów na siłę, bo jakiś mecz przyciąga uwagę, bo to hitowe starcie. Jeżeli uważamy, że na przykład w meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa każdy zakład jest bardzo ryzykowny, staramy się omijać typy piłka nożna dla takich wydarzeń. Nie zależy nam na popularności, a przede wszystkim, na skutecznych typach bukmacherskich.

Proponujemy graczom alternatywne rozwiązania

Zawsze w naszych tekstach znajdziesz przynajmniej dwa typy bukmacherskie na jeden mecz. To dobra opcja, żeby gracz sam mógł zdecydować, który z nich wydaje się pewniejszy, a może i jest zbieżny z jego przewidywaniami. Sugerujemy także, jak to wygląda w naszej opinii. Stąd często mówimy, że jeden typ wydaje się pewniejszy, a drugi to nieco ryzykowniejsza opcja, która pozwala jednak na wyższy profit.

typy dnia

Które typy bukmacherskie są najlepsze?

Zastanawiasz się czy typy na dziś, typy na jutro czy typy na weekend są najlepsze? Oczywiście, im bliżej meczu, tym potencjalnie łatwiej wytypować jego rozstrzygnięcie. Nie jest to jednak regułą, a musisz pamiętać też o zmieniających się kursach – raz rosną a raz maleją. Dlatego też, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, które typy są najlepsze. Zależy to od bardzo wielu czynników.

Najważniejsze porady dla początkujących

Wielce prawdopodobne, że jesteś początkującym graczem, skoro interesują Cię typy dnia. Dlatego jako uzupełnienie tekstu proponujemy kilka wskazówek, jak obstawiać zakłady bukmacherskie i jak korzystać z typów.

Typy dnia to tylko podpowiedź

Nasze typy na dziś to podpowiedź, wskazówka. Nigdy nie traktuj ich jako pewne typy, które dadzą pewną wygraną. Sam zadecyduj, czy wystawione typy bukmacherskie mają sens czy jednak wolisz zagrać inaczej.

Graj solo lub AKO do 3 zdarzeń

Jako początkujący gracz, stawiaj kupony pojedyncze lub akumulowane z maksymalnie trzema zdarzeniami. Unikaj taśm, które są bardzo ryzykowne i łatwo prowadzą do zguby, pod postacią przegranej.

Wybierz bukmachera z najlepszymi kursami

Przy naszych typach bukmacherskich dostrzeżesz kursy wybranych bukmacherów. Te jednak zmieniają się dynamicznie. Jeżeli w trakcie pisania tekstu STS miał najwyższe kursy, to wcale nie wykluczone, że już po 15 minutach zmieni się to tak, że Superbet będzie przodował w rankigu. Stąd zawsze, zanim zagrasz jakiekolwiek typy, czy będą to typy dnia, typy na jutro czy na weeked, porównaj kursy u przynajmniej kilku bukmacherów. Wybierz te najwyższe, a będziesz walczył o najwyższą potencjalną wygraną.

Poniżej zapoznasz się z bukmacherami, u których warto porównać kursy i odebrać bonusy.

Bukmacherzy
Bonusy bukmacherskie
Odbierz bonus

zakłady bukmacherskie sts

cashback do 100 zł
bonusy do 1500 zł
60 zł extra

zakłady bukmacherskie BETCLIC

cashback do 200 zł

zakłady bukmacherskie FORTUNA

20 zł freebet
600 zł cashback
10 zł za 1. depozyt

zakłady bukmacherskie forbet

Cashback do 1150 zł

100% do 2000 zł

30 dni bez podatku

zakłady bukmacherskie betfan

200% do 300 zł

zakłady bukmacherskie lvbet

100% do 1500 zł
50% do 1500 zł
cashback do 333 zł
darmowy zakład 20 zł

zakłady bukmacherskie pzbuk

freebet 50 zł
cashback do 1000 zł

zakłady bukmacherskie ewinner

cashback do 110 zł
50% do 500 zł

Najlepsi bukmacherzy - superbet

bonus do 200 zł
cashback do 3500 zł
Freebet 34 zł