IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu (Wypowiedzi pomeczowe)

IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu (Wypowiedzi pomeczowe)

Juniorzy Speed Car Motoru Lublin zajęli szóste miejsce w rozgrywanej na lubelskim torze IV rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu. Jak przebieg zawodów skomentowali żużlowcy Koziołków?

Kacper Gosik: – Dziękuję trenerowi Dariuszowi Śledziowi za danie mi szansy w zawodach, przez które mogę nabrać doświadczenia i spróbować swoich sił w konfrontacji z dobrymi zawodnikami. Wiadomo, że chciałbym się rozwijać i przywozić coraz więcej punktów. Sam wiem, że muszę jeszcze popracować nad sprzętem.

Miłosz Cichy: – W Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów miałem przyjemność pierwszy raz pojechać na lubelskim owalu. Mimo małego doświadczenia z tym torem już bardzo go lubię. W klubie z Lublina jest bardzo pozytywnie. Z chłopakami z drużyny mam dobry kontakt (z Wiktorem Lampartem i Kacprem Gosikiem – przyp. red.). Jestem pod wrażeniem kibiców, którzy licznie przybyli na dość małe zawody. Dzielnie nas wspierali, mimo tego, że nie przywoziliśmy wielu punktów. Miałem dwa defekty i wiem, co muszę poprawić w sprzęcie. W tych zawodach dałem z siebie wszystko.