Speed Car Motor Lublin przedstawił plan przygotowań do sezonu 2020

W środę na specjalnie zwołanej konferencji klub Speed Car Motor Lublin ogłosił plan przygotowań do sezonu 2020. Na spotkaniu zabrakło jedynie Mikkela Michelsena oraz Grzegorza Zengoty.

Obecnie większość zawodników trenuje ze swoimi indywidualnymi trenerami. Ponadto pod okiem szkoleniowca Macieja Kuciapy prowadzone są grupowe treningi szkółki. Młodzi adepci odbywają trzy treningi w ciągu tygodnia, podczas których doskonalą sprawność fizyczną. Z początkiem lutego w Lublinie mają odbyć się badania motoryczne każdego z zawodników, aby zobaczyć, jak przepracowali oni okres przygotowawczy.

14 lutego ekipa Speed Car Motor Lublin (wraz ze szkółką) uda się na zgrupowanie do Włoch, gdzie trenować będzie na pobliskich stokach narciarskich. Treningi w Alpach zakończą się 19 lutego. Tego samego dnia zawodnicy przeniosą się do Hiszpanii, gdzie przez siedem dni pod okiem trenera Andrzeja Sypytowskiego (wicemistrz olimpijski oraz wicemistrz świata w kolarstwie szosowym — przyp. red.) będzie szlifowała formę na rowerach kolażowych.

Jazdę na motocyklach żużlowych lublinianie rozpoczną 7 marca w Krsko na Słowenii. Tam potrwa kolejne trzydniowe zgrupowanie, mające na celu “rozjeżdżenie się” po długiej przerwie kontaktu z motocyklem. Cztery dni później (14 marca) odbędzie się pierwszy kontrolny mecz drużyny znad Bystrzycy. Jej rywalem będzie eWinner Apator Toruń. Dzień później zostanie rozegrany rewanż pomiędzy tymi zespołami. Następne punktowane sparingi będą miały miejsce 21 i 22 marca z Unią Tarnów.

0 0 votes
Article Rating