GKS Tychy – Chojniczanka typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (11.11.2022)

11 listopada odbędą się mecze w ramach 18. kolejki Fortuna 1. ligi. W tym tekście prezentujemy GKS Tychy – Chojniczanka typy, które niewątpliwie warto przeanalizować.

GKS Tychy – Chojniczanka (11.11.2022)

Spotkanie GKS Tychy – Chojniczanka zapowiada się całkiem ciekawie. Tym bardziej, że chojniczanie znaleźli się w dołku i nieustannie szukają patentu na przerwanie fatalnej passy. Czy tym razem się uda? Łatwo nie będzie.

GKS Tychy - Chojniczanka typy

Oczywiście przed tym spotkaniem zerknęliśmy na aktualną sytuację w tabeli Fortuna 1. ligi. Lepiej wygląda położenie GKS-u Tychy. Ten zespół zgromadził 22 punkty. Ma sześć zwycięstw, cztery remisy i siedem porażek. Z takim dorobkiem znajduje się na jedenastym miejscu.

Chojniczanka Chojnice zajmuje z kolei dopiero szesnastą lokatę. Na razie uzbierała tylko czternaście “oczek” (3-5-9) i jeżeli zaraz się nie otrząśnie, to może spaść nawet na zupełne dno. Sytuacja tego zespołu jest bardzo trudna, tym bardziej że ostatnio przegrał z GKS-em Katowice aż 0:3.

GKS Tychy – Chojniczanka wyniki bezpośrednich meczów

  • Chojniczanka – GKS Tychy 2:2
  • GKS Tychy – Chojniczanka 1:2
  • Chojniczanka – GKS Tychy 1:1
  • Chojniczanka – GKS Tychy 4:1
  • GKS Tychy – Chojniczanka 0:1

GKS Tychy – Chojniczanka typy bukmacherskie

Przeczuwamy, że to spotkanie zakończy się triumfem tyszan. Dlaczego proponujemy właśnie takie GKS Tychy – Chojniczanka typy? Na uwadze mamy przede wszystkim fakt, że ostatnio chojniczanie przegrywali spotkanie za spotkaniem. Seria pięciu porażek z rzędu chyba mówi sama za siebie i pokazuje, że Chojniczanka znajduje się w potężnym dołku.

Poza tym prognozujemy, że to spotkanie przyniesie przynajmniej dwie bramki. Co najmniej dwa gole notowaliśmy w czterech z poprzednich pięciu pojedynków tych dwóch zespołów. Teraz nie powinno być inaczej.

GKS Tychy – Chojniczanka kursy bukmacherskie

Faworytem tego spotkania są tyszanie, co nie powinno nikogo dziwić. Bukmacherzy są praktycznie pewni, że większe szanse na odniesienie sukcesu należy dawać GKS-owi.

  • Wygrana GKS-u Tychy: 1.98
  • Remis: 3.60
  • Wygrana Chojniczanki: 3.40

GKS Tychy – Chojniczanka gdzie oglądać?

Pojedynek w Tychach został przewidziany na 11 listopada 2022 roku. Początek zmagań nastąpi o godzinie 18:00, a GKS Tychy – Chojniczanka transmisja pojawi się na fortuna1liga.statscore.com. Dostęp płatny.