Najlepsze aplikacje bukmacherskie – Nasz Ranking 2023

Według portalu lubsport.pl najlepsze aplikacje bukmacherskie oferują STS, Superbet, Betclic oraz Fortuna. Pobierzesz je na Androida lub iOS'a. Gwarantują wiele ciekawych funkcji, w tym uproszczone logowanie i transmisje meczów.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie w Polsce w 2023 roku

Najlepsze aplikacje bukmacherskie
Bonusy Powitalne
POBIERZ APLIKACJĘ

1.STS

STS aplikacja

🎁Bonus Powitalny: do 1600 zł + 60 zł extra

✅Załóż konto z kodem - STSMAX 

 

 

2. Superbet

Superbet aplikacja

🎁Oferta powitalna: 200 zł + cashback 3500 zł + 54 zł freebety

✅Załóż konto z kodem - LUBSUPER

3.Fortuna
Fortuna aplikacja

 

🎁Zakład bez ryzyka: do 600 zł + freebety 30 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

 

4.Betfan
Betfan aplikacja

🎁Bonus Powitalny:  300 zł

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

 

5. Fuksiarz Fuksiarz aplikacja 

🎁Pakiet powitalny: Zakład bez ryzyka i obrotu do 500 zł + 200 zł cashback bez limitu + 20 zł freebet na LALIGA + 50 zł freebet w apce

6.Forbet
.Forbet aplikacja

🎁Pakiet powitalny: 100% do 2000 PLN, MaxiZysk 200 zł, Bez podatku

✅Załóż konto z kodem - FORMAX

7.Betclic
Betclic aplikacja

🎁 Zakład bez ryzyka: do 200 zł

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

 

8. Gobet

Gobet aplikacja

 

🎁Bonus Powitalny: do 925 zł

✅Załóż konto z kodem - LUBSPORT

9. BetcrisBetcris aplikacja

🎁Bonus Powitalny: do 1400 zł

✅Załóż konto z kodem - MAXBET

10. EtotoEtoto aplikacja 

🎁Bonus Powitalny: do 2222 zł

✅Załóż konto z kodem - ETOMAX 

11. LVBETLVBET aplikacja

🎁Bonus Powitalny: do 2000 zł + 20 zł freebet

✅Załóż konto z kodem - 20BEST

12.PZBUK
PZBUK aplikacja

🎁Oferta powitalna: cashback 1000 zł + 25% do 1000 zł

✅Załóż konto z kodem - PZMAX

 

 

13.BETTERS

najlepsza aplikacja Betters

🎁Oferta powitalna: cashback 300 zł + darmowy zakład 10 zł

✅Załóż konto z kodem - MAXBET

 

Jaka jest najlepsza aplikacja bukmacherska w 2023 roku?

Najlepszą aplikacją bukmacherską w 2023 roku jest naszym zdaniem STS. Aplikacja tego bukmachera oferuje wiele udogodnień dla graczy, włącznie z przyjaznym interfejsem, wygodnym obstawianiem i oglądaniem meczów. Inne polecane przez nas aplikacje to między innymi Superbet, Betclic oraz Fortuna. Poniżej znajdziesz kompletny ranking.

 1. STS aplikacja
 2. Superbet aplikacja
 3. Betclic aplikacja
 4. Fortuna aplikacja
 5. Betfan aplikacja
 6. Fuksiarz aplikacja
 7. forBET aplikacja
 8. PZBuk aplikacja
 9. Gobet aplikacja
 10. Betcris aplikacja
 11. ETOTO aplikacja
 12. LVBET aplikacja
 13. Betters aplikacja

Najlepsze aplikacje bukmacherskie w Polsce

STS – najlepsza aplikacja bukmacherska do transmisji meczów

STS jest najpopularniejszym bukmacherem w Polsce, a jego aplikacja mobilna to prawdziwa perełka. Śmiało możemy stwierdzić, że to jedna z najlepszych aplikacji na telefon wśród polskich bukmacherów. Posiada wiele usprawnień i funkcji, a dodatkowo jest niezwykle szybka i prosta w obsłudze. Spełnia więc wszystkie założenia, których oczekują gracze, żeby obstawiać mecze na telefonie komórkowym.

STS - najlepsza aplikacja

STS rzeczywiście bardzo dobrze wywiązał się z obsługi graczy mobilnych. To dlatego, jego aplikacja trafiła do naszego rankingu “najlepsze aplikacje bukmacherskie”. To niezwykle funkcjonalna aplikacja, charakteryzująca się sporą przekrojowością. Dostępna jest na systemy Android, iOS oraz AppGallery od Huawei’a.

Dostępność to jednak jedno, a jakie są funkcje aplikacji STS? Jest ich całkiem sporo. To między innymi szybki zakład, ułatwione logowanie za pośrednictwem odcisku palca czy rozpoznania twarzy, transmisje wideo, czat z graczami czy szybka wypłata wygranych, średnio w 15 minut. Także doładowanie konta, dzięki aplikacji STS jest wyjątkowo proste. Kodem BLIK zrobisz to w mgnieniu oka, bez odkładania telefonu z ręki.

Oprócz dużej funkcjonalności, aplikację bukmacherską cechuje także nowoczesny wygląd. Możesz zarejestrować konto gracza i odebrać bonusy, w tym darmowy zakład. To kompletna usługa dla urządzeń mobilnych.

Największe zalety aplikacji STS

 • Nowoczesny design
 • Intuicyjność
 • Funkcjonalność
 • Transmisje wideo (sporo!)
 • Uproszczone logowanie (m.in. Touch ID, Face ID)
 • Łatwe zasilanie konta i wypłata wygranych

Wady aplikacji bukmacherskiej STS? Przydałby się dedykowany bonus mobilny, choćby pod postacią kolejnego freebetu. Nie ma co jednak narzekać, bowiem wszystkie bonusy za STS kod promocyjny działają także w aplikacji mobilnej.

Betclic – najlepsza aplikacja mobilna z przejrzystym interfejsem

Kolejną z aplikacji, którą recenzujemy jest apka Betclic. To europejski gigant, który już dał się z dobrej strony poznać graczom na polskim rynku. Oferuje wiele zakładów, korzystne kursy i ciekawe promocje. Czy dobre słowo można napisać także o jego aplikacji na telefon? Sprawdźmy.

Betclic - najlepsza aplikacja

Nie mamy wątpliwości, że aplikacja Betclic to topowy wybór, jeżeli chodzi o możliwości obstawiania meczy na telefonie komórkowym. Podobnie, jak wcześniej opisana apka STS, tak samo Betclic oferuje aplikację dla trzech głównych systemów operacyjnych, którymi są App Store, Android i  App Gallery. Aplikacja nie wspiera Windows Phone, ale powiedzmy sobie szczerze, ten system, to już… przeżytek.

Co wyróżnia aplikację Betclic na tle licznej konkurencji? Przede wszystkim bardzo przyjemna grafika, rewelacyjna intuicyjność oraz kilka ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi o funkcjonalnośc. W aplikacji Betclic możesz stawiać wszystkie zakłady z oferty, w tym wygodnie zakłady na żywo. Obejrzysz wiele interesujących transmisji wideo, aktywujesz opcję cash-out i bez żadnego problemu dokonasz depozytu czy wypłaty wygranych, korzystając między innymi z tak wygodnego rozwiązania, jak BLIK bez kodu. Nie mamy wątpliwości, że Betclic zakłady bukmacherskie aplikacja to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą obstawiać mecze na telefonie komórkowym.

Największe zalety aplikacji Betclic

 • Przyjemna grafika
 • Protota obsługi
 • Szybkość działania
 • Sporo zakładów przedmeczowych i na żywo
 • Transmisje wideo
 • Łatwe doładowania za pomocą BLIK bez kodu

Podobnie, jak w przypadku apki STS, tak i Betclic aplikacja ma jedną zasadniczą wadę. Brak tutaj dedykowanego bonusu mobilnego. Choć oczywiście działa tu tradycyjny bonus powitalny. I warto wspomnieć, że za Betclic kod promocyjny otrzymasz wyższy bonus na start.

Fortuna – najlepsza aplikacja bukmacherska do zakładów na żywo

W rankingu najlepszych aplikacji bukmacherskich uwzględniliśm także produkt Fortuny. Chcesz wiedzieć dlaczego? Poniżej znajdziesz kompletne uzasadnienie i wszystkie zalety oraz wady rozwiązań mobilnych u jednego z najstarszych zakładów bukmacherskich w Polsce.

Fortuna - najlepsza aplikacja

Bukmacher Fortuna jest tak długo na polskim rynku, że tylko nieliczni pamiętają lata, w których sięgają jego początki. Fortuna nie stoi jednak w miejscu, o czym świadczy chociażby świetny produkt, którym jest aplikacja bukmacherska. Reasumując zatem, jeśli omawiamy najlepsze aplikacje bukmacherskie, nie mogło zabraknąć w tym rankingu bukmachera Fortuna.

Jeszcze jakiś czas temu, aplikacja Fortuny w odróżnieniu od wszystkich konkurentów, dostępna była także dla systemu Windows Phone. Bukmacher zaprzestał jednak rozwoju w tym kierunku, a obecnie koncentruje się na zdecydowanie popularniejszych systemach, a więc Androidzie oraz iOS. Dodatkowo, dostępna jest dobrze zoptymalizowana wersja pod iPad.

Skoncentrujmy się jednak na funkcjonalności, która dokładnie tak samo wygląda w przypadku obu tych systemów. Aplikację tego bukmachera można wyróżnić za świetne rozwiązania dla zakładów na żywo. Poruszanie się po ofercie z telefonu jest bardzo proste. Dodatkowo, znajdziesz tu wiele różnych transmisji, z kilkunastu dyscyplin łącznie. Bukmacher zapewnia też powiadomienia push, z informacjami o rozliczeniach kuponów, nowych ofertach zakładów czy promocjach bukmacherskich.

Największe zalety aplikacji Fortuny:

 • Świetnie działające zakłady na żywo
 • Gigantyczna ilość transmisji wideo
 • Dobre rowiązanie powiadomień push
 • Dedykowana wersja pod iPad
 • Proste płatności (zwłaszcza BLIK i możliwość zapisania karty płatniczej)

O jakich minusach aplikacji bukmacherskiej Fortuny możemy napisać? Przede wszystkim po stronie wad zapiszemy mimo wszystko, wycofanie wersji na Windows Phone. Choć rzeczywiście, to coraz rzadziej spotykany system, to gracze mogą poczuć się zawiedzeni. Obecnie klienci z telefonami z Windows Phone (w wersji 8 lub wyższej) zostali ograniczeni do strony mobilnej. Nie ma też wersji na Huaweia. W aplikacji Fortuny, jak u wcześniej opisanych poprzedników, nie ma też dedykowanych bonusów mobilnych, jak chociażby freebet mobilny. Są za to regularne promocje i bonusy za Fortuna kod promocyjny.

forBET – najlepsza aplikacja bukmacherska z prostą nawigacją

Kolejne, jeśli chodzi o najlepsze aplikacje bukmacherskie, platformy to te, pochodzące od bukmachera forBET. W tym przypadku mówimy o wersji na Android oraz iOS.

forBET - najlepsza aplikacja

Aplikacja tego bukmachera to jeden z młodszych produktów w tym towarzystwie. Co za tym idzie bardzo nowoczesny. Mało tego, mimo stosunkowo niedługiego stażu, forBET ostatnio zdecydował się jeszcze bardziej odświeżyć swoją aplikację, nadając jej nowe odcienie i jeszcze większą intuciyjnosć. Poruszanie się po ofercie zakładów i koncie bukmacherskim to zdecydowanie największy plus aplikacji, zarówno na Androida, jak i wersji iOS.

Zabrakło tu miejsca dla wersji na Windows Phone i Huaweia, ale to pięta achillesowa większości legalnych bukmacherów. Co możemy jeszcze napisać o aplikacji? Podoba nam się w niej łatwość i szybkość stawiania zakładów – przede wszystkim na żywo. Należy wspomnieć też o transmisjach wideo, wyszukiwarce kursów czy czacie online z innymi graczami, gdzie możesz się wymienić doświadczeniami czy zapytać o typy. Wykorzystaj forBET kod promocyjny i odbierz najlepsze bonusy.

Największe zalety aplikacji forBET:

 • Przyjemne dla oka kolory
 • Szybkie i niezawodne zakłady na żywo
 • Prosta nawigacja i łatwe wyszukiwanie zdarzeń
 • Wyszukiwarka kursów
 • Transmisje wideo
 • Czat online z graczami

Co nam z kolei nie podoba się, jeśli chodzi o aplikację bukmacherską forBET? Oczywiście brak wersji dla Windows Phone i App Gallery. Poza tym, nie znaleźliśmy większych wad. Chociaż należy wspomnieć też o braku bonusu mobilnego. Dostęne są za to wszystkie pozostałe promocje ze strony internetowej tego bukmachera.

PZBuk – najlepsza aplikacja bukmacherska z cash-outem

Kolejne zakłady bukmacherskie aplikacja to PZBuk. Jak wygląda kwestia użytkowników mobilnych oraz ich wygody u tego legalnego bukmachera? Czy to najlepszy bukmacher do obstawiania z telefonu? Sprawdź.

Obstawianie meczy w aplikacji PZBuk należy do czynności bardzo prostej. Bukmacher sporo popracował nad swoją aplikacją, by była wygodna i szybka w obsłudze. Dlatego umieszczamy go na liście “najlepsze aplikacje bukmacherskie”.

Cóż jeszcze można dodać? Podobnie, jak większość aplikacji, także PZBuk mobile wspiera: Androida oraz iOS. Daremnie jednak szukać wersji na Huaweia czy Windows Phone.

W aplikacji wyjątkowo szybko da się złożyć depozyt czy zlecić wypłatę środków. Podoba nam się też układ zakładów na żywo i prostota odbioru bonusów za PZBUK kod bonusowy. Sprawnie działa także cash-out. Gracze mają również możliwość śledzenia transmisji online z NBa.

Największe zalety aplikacji PZBuk:

 • Intuicyjna nawigacja po ofercie
 • Sprawny cash-out
 • Szybkie obstawianie na żywo
 • Niemęczące oczu kolory
 • Oglądanie meczy NBA

Minusy? Oprócz wspomnianego braku wersji na Huawei i Android czy klasycznie już, braku dedykowanej promocji mobilnej, wskazalibyśmy też skromną liczbę transmisji wideo. Streaming ogranicza się jedynie do koszykarskiej NBA. Szkoda, bo gracze chcieliby oglądać też na telefonie mecze piłki nożnej czy koszykówki.

Betfan – najlepsza aplikacja bukmacherska z szybkim ładowaniem

I na sam koniec, aplikacja Betfan. Nie oznacza to jednak, że jest najgorsza. Każda ze wskazanych przez nas aplikacji jest na swój sposób najlepszą aplikacją bukmacherską. To w Twojej gestii, jako gracza, jest wybór tej, najbardziej odpowiadającej Twoim oczekiwaniom.

Betfan aplikacja

Aplikacja Betfan dostępna jest w trzech wersjach: Android, iOS i App Gallery. To pierwsza dobra informacja. Kolejna jest taka, że bukmacher przygotował niewymagającą i zajmującą mało przestrzeni na telefonie, apkę. Podobają nam się także transmisje esportu, szybkie zasilanie konta oraz wygoda, w stawianiu zakładów na żywo. Aplikacja działa naprawdę szybko, a gracze mogą dodatkowo skorzystać z funkcji BetBuilder, aby stworzyć własny zakład łączony, w obrębie jednego wydarzenia.

Największe zalety aplikacji Betfan:

 • Wygoda i prostota obsługi
 • Małe wymagania i mała przestrzeń zajmowana przez aplikację
 • Świetnie rozwiązane zakłady na żywo
 • Szybkie płatności
 • Transmisje esport
 • BetBuilder

Wady? Brak wersji na Windows Phone, brak dedykowanego bonusu mobilnego. Te dwie rzeczy rzucają się najbardziej w oczy. Poza tym, fajnie gdyby Betfan zdecydował się też wprowadzić logowanie za pomocą rozpoznania twarzy. Poza tym, śmiało aplikację zaliczamy do rankingu najlepsze aplikacje bukmacherskie w Polsce, także dzięki ofercie za Betfan kod promocyjny.

Jak wybrać najlepszą aplikację bukmacherską w 2023 roku?

Dobrze. Przedstawiliśmy Tobie najlepsze aplikacje bukmacherskie, ale głupio by było na tym poprzestać. Legalni bukmacherzy już od dość długiego czasu kładą spory nacisk na zakłady mobilne i aplikacje bukmacherskie, wiedząc doskonale, że telefony komórkowe to olbrzymia przyszłość, a co za tym idzie także potencjał. W związku z tym, jak pewnie sam dostrzegasz konkurencja jest bardzo zacięta. I pewnie ciężko zdecydować, gdzie zagrać. Nie dziwimy się.

Ustalmy sobie jedno. Powyższe aplikacje są tak podobne do siebie, że różnią się tylko pojedynczymi a czasem kilkoma detalami. Jednak to właśnie te detale potrafią przeważyć, że dla jednego klienta lepsza będzie aplikacja STS, dla drugiego Betclic a dla trzeciego jeszcze inna – ta od forBET, PZBuk, Betfan czy Fortuny. Nie ma się co dziwić, bo przy takiej jakości mobilnych ofert, co osoba to inny wybór. Sam więc powinieneś zdecydować się na jedną z aplikacji, porównując i zestawiając ze sobą każdą z nich. Poniżej podpowiadamy na co zwrócić szczególnie uwagę przy wyborze tej jedynej, najlepszej aplikacji.

Interfejs i łatwość obsługi

Niekiedy zdarza się tak, że najlepsze strony bukmacherskie niekoniecznie wypuszczają najlepsze aplikacje bukmacherskie. Nie jest to jednak regułą, a przeczy temu kilka zakładów umieszczonych na naszej liście.

Pierwszym punktem, którego nie możesz pominąć przy wyborze aplikacji dla siebie jest interfejs i łatwość obsługi. Choć właśnie w ten aspekt bukmacherzy kierują największe nakłady sił – nawet niekiedy kosztem identyfikacji wizualnej, to jednak drobne szczegóły w obsłudze mogą sprawić, że nie będziesz czuł się komfortowo.

Porównaj zatem zaprezentowane w tekście najlepsze aplikacje bukmacherskie i wybierz tę, na której komfortowo znajdziesz wszystkie interesujące Cię funkcje i bez zbędnego przedłużania odkryjesz oferty interesujących Cię wydarzeń sportowych. Po prostu – jeśli odpalisz aplikację i po 2-3 minutach wciąż będziesz w niej zagubiony, odpuść sobie. Intuicyjna aplikacja bukmacherska to taka, która właśnie w ciągu kilku minut potrafi dogłębnie nauczyć Cię nawigacji po sobie.

Bonusy na start

Jesteś nowy w zakładach bukmacherskich? Legalni bukmacherzy oferują całą masę bonusów powitalnych właśnie dla nowych klientów. W aspekcie aplikacji mobilnej ważne jest, aby wszystkie bonusy na start były dostępne także w jej obrębie. Skoro poszczególne aplikacje umożliwiają zarejestrowanie nowego konta, to muszą też dawać dostęp do oferty powitalnej. I z reguły tak jest, ale dla pewności porównaj czy aplikacja mobilna, która wpadła Ci w oko tak właśnie działa.

Jeszcze fajniej, kiedy najlepsze aplikacje bukmacherskie oferują dedykowane bonusy i promocje. W połączeniu z dostępem do podstawowych bonusów na start, jest to naprawdę kusząca propozycja. Przykładowo bonus 100% na start – bez znaczenia czy odbierzesz go w aplikacji czy na stronie a dodatkowo kolejny bonus np. freebet za rejestrację i zalogowanie się w aplikacji. Warto więc prześledzić, czy któraś aplikacja mobilna ma takie cacko u siebie, bowiem oferty zmieniają się czasem jak w kalejdoskopie. I dziś bonus mobilny może być dostępny, a jutro może go… zwyczajnie w świecie nie być.

Dostępne zakłady

Nawet jeśli aplikacja cechuje się super intuicyjnością i oferuje rewelacyjne – także dedykowane bonusy to musi mieć w sobie jeszcze coś: zakłady bukmacherskie. No bo przecież po to pobieramy aplikację, aby obstawianie meczy stało się jeszcze przyjemniejsze i dostępniejsze z poziomu telefonu komórkowego. Porównaj zatem aplikacje pod kątem tego, jakie zakłady oferują. Podpowiemy: najlepsze aplikacje bukmacherskie dają dostęp do pełnej oferty poszczególnych bukmacherów – zakładów sportowych, esportu, sportów wirtualnych (w zależności od tego, co oferuje bukmacher), a przede wszystkim zarówno do zakładów przedmeczowych oraz zakładów na żywo. Jeżeli któraś z aplikacji oferuje tylko zakłady na żywo lub tylko zakłady przedmeczowe – daj sobie z nią spokój. Gra nie warta świeczki.

Dodatkowe opcje

Jeszcze lepiej jeśli któreś z przedstawionej listy: najlepsze aplikacje bukmacherskie oferują coś więcej, niż tylko podstawowe funkcje. O czym tu mówimy? Cash-out, proste logowanie, czat online oraz powiadomienia push.

Pierwsza funkcja pozwoli Ci odsprzedać bukmacherowi kupon, zanim ten zostanie rozliczony, dzięki czemu unikniesz ewentualnej przegranej. Proste logowanie pozwoli Ci zapomnieć o każdorazowym wpisywaniu loginu i hasła (a przecież muszą w nim być znaki specjalne). Jeśli aplikacja bukmacherska umożliwia logowanie kodem PIN, odciskiem palca czy Face ID – to jest naprawdę godna uwagi! Nie każda aplikacja ma też wbudowany czat online do połączenia się z konsultantem, a przecież wątpliwości czy problemy techniczne mogą wystąpić (mamy nadzieję, że nie) także podczas korzystania z zakładów bukmacherskich na telefonie. No i na sam koniec w tym akapicie zostawiliśmy sobie powiadomienia push. Jeśli taką funkcję posiada aplikacja mobilna, to możesz aktywować wyskakujące na telefonie komunikaty o bonusach czy ciekawych meczach i ofertach. Przez to niczego nie pominiesz, a w natłoku obowiązków o przegapienie czegoś ciekawego jest stosunkowo łatwo.

Transmisje wideo

Część z listy: najlepsze aplikacje bukmacherskie ma spory handicap nad innymi, a są to transmisje wideo na żywo. Oczywiście sporo zależy od bukmachera, czy ma w ofercie streamy. Jeśli tak – to możesz być pewnym, że znajdziesz je również w aplikacji mobilnej. Jeśli nie, to cudów nie ma i próżno ich szukać. Czy sugerować się transmisjami wideo przy wyborze najlepszej aplikacji? To odwieczne pytanie, o które spiera się wielu graczy. Odpowiemy tak: to zależy. Zależy dokładnie od tego czy transmisje wideo są tym, co przyciąga Cię do bukmacherów. Owszem, same transmisje fajnie umilają zakłady a w szczególności zakłady na żywo, ale wielu też twierdzi, że jest życie i bez z nich. Zatem decyzję pozostawiamy Tobie.

Metody płatności

Na sam koniec zostawiliśmy jeszcze jedną ważną kwestię, która wyróżnia najlepsze aplikacje bukmacherskie, a więc metody płatności. Jeśli jakaś aplikacja nie zezwala na depozyty i wypłaty – to daj sobie spokój. W tym artykule takiej nie znajdziesz. Znajdziesz jednak zróżnicowane metody płatności i na ich odkryciu powinieneś się skoncentrować.

Wybieraj więc te aplikacje mobilne od bukmacherów, którzy wspierają Twoje ulubione metody płatności. Jeśli wolisz doładować konto przelewem online – to znajdziesz u każdego. Podobnie, jak karty płatnicze. Różnie jednak wygląda to ze Skrillem, Netellerem, Paysafecard czy innymi, mniej, ale jednak wciąż popularnymi metodami depozytów. Jeśli w ten sposób doładowujesz konto, to upewnij się, że aplikacja na którą chcesz się zdecydować wspiera taką formę zasilenia.

Najlepsze strony bukmacherskie w Polsce

Warto też wykorzystać eWinner kod promocyjny w aplikacji tego bukmachera.

Jak pobrać, zainstalować i obstawiać mecze w aplikacji bukmacherskiej?

Przejrzałeś już najlepsze aplikacje bukmacherskie i wiesz, jak wybrać odpowiednią dla siebie. To teraz zobacz jak ją pobrać.

Pobranie aplikacji dla Androida

 1. Odwiedź stronę wybranego bukmachera z telefonu.
 2. W wyskakującym okienku, które ujrzysz kliknij na “pobierz” lub “zainstaluj” (w zależności od bukmachera)
 3. Jeśli nie widzisz okienka, znajdź na stronie bukmachera odnośnik “aplikacja” i tam przycisk do pobrania jej.
 4. Zaakceptuj na telefonie instalację z nieznanych źródeł.
 5. Zainstaluj pobrany plik.
 6. Na ekranie ujrzysz skrót do aplikacji, kliknij w niego aby ją otworzyć.

Pobranie aplikacji dla iOS

 1. Wejdź do oficjalnego sklepu “AppStore”.
 2. Wpisz nazwę bukmachera w polu wyszukiwania.
 3. Zainstaluj aplikację.
 4. Automatycznie po zakończeniu instalacji pojawi się na Twoim ekranie.
 5. Kliknij w ikonkę, aby otworzyć aplikację.
 6. Aplikację dla iOS możesz zainstalować także bezpośrednio na stronie wybranego bukmachera w zakładce “aplikacja”.

Pobranie aplikacji dla App Gallery dla Huawei

 1. Przejdź do App Gallery.
 2. Wyszukaj aplikację po nazwie bukmachera.
 3. Pobierz i zainstaluj.
 4. Otwórz aplikację, zaloguj się.
 5. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj je.

Rejestracja w aplikacji bukmacherskiej

 1. Po zainstalowaniu otwórz swoją aplikację.
 2. Kliknij na przycisk “rejestracja”, “zarejestruj się” lub “otwórz konto” (w zależności od bukmachera).
 3. Wpisz w okienkach prawdziwe dane i ustal dane do logowania.
 4. Zaakceptuj regulamin i bonusy na start.
 5. To wszystko. Możesz zaczynać.

Przy okazji warto wiedzieć, że GoBet kod promocyjny da najwyższy bonus w aplikacji tego operatora, która jest dostępna na Android.

Najczęściej zadawane pytania o najlepsze aplikacje bukmacherskie

 • Jak obstawiać mecze na telefonie komórkowym?

Podobnie jak na stronie internetowej. W tym celu jednak pobierz aplikację bukmacherską lub odwiedź stronę mobilną. Zalecamy jednak aplikację.

 • Czy można obstawiać zakłady na tablecie?

Oczywiście, że tak. Aplikacja bukmacherska i strona mobilna działa na telefonie i smartfonie.

 • Jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie w Polsce?

Najlepsze aplikacje bukmacherskie znajdziesz w naszym tekście. Sprawdzisz też czym różnią się od siebie i jakie mają najlepsze funkcje.

 • Czy aplikacja bukmachera jest darmowa?

Tak. Każda aplikacja od bukmachera jest za darmo.

 • Na jakie systemy operacyjne znajdę aplikację?

Wszystkie aplikacje wspierają Android, iOS oraz Huawei. Tylko nieliczne Windows Phone.

 • Gdzie znajdę bonus mobilny?

Niekiedy w aplikacjach dostępne są bonusy mobilne. O dedykowanych promocjach przeczytasz w naszym tekście.

 • Czy aplikacja działa na Android?

Tak i możesz ją pobrać ze strony bukmachera, a następnie zainstalować na swoim telefonie lub tablecie z Androidem.

 • Czy aplikacja działa na Windows Phone?

Tylko nieliczne. Sprawdź u nas, jaki jest najlepszy online bukmacher, który ma aplikację dla Windows Phone.

 • Czy na iPhone zainstaluje aplikację bukmacherską?

Tak i możesz ją ściągnąć z AppStore lub ze strony bukmachera.

 • Jak wpisać kod promocyjny w aplikacji?

W formularzu rejestracyjnym znajdziesz pole kod promocyjny. Tam go wprowadź i ciesz się bonusami.

 • Czy w aplikacji można doładować konto?

Można i można też wypłacić wygrane środki.

 • Czy w aplikacji obejrzę transmisje wideo?

Jeśli bukmacher udostępnia w swojej ofercie streamy, to tak. Jeśli nie, to pozostaje czekać i liczyć, że coś się zmieni.

Która aplikacja bukmacherska jest najlepsza?

Naszym zdaniem warto wybrać Betclic lub STS. To bardzo jakościowe platformy, posiadające wiele funkcji i dodatkowe usprawnienia dla graczy mobilnych. Niemniej jednak, zanim zdecydujesz się na którąś z aplikacji bukmacherskich, porównaj w naszym tekście wady i zalety, żeby sprawdzić, czy platforma posiada to, czego dokładnie szukasz.