Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie? Nie mamy wątpliwości, że są nimi Superbet, STS, Betclic oraz Fortuna. Dzięki nim będziesz wygodnie obstawiał mecze na telefonie i korzystał z dodatkowych opcji, jak na przykład darmowe transmisje wideo.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie w 2024 roku

Najlepsze aplikacje bukmacherskie
Kompatybilność
Opinie
POBIERZ APLIKACJĘ

1. Superbet

Superbet aplikacja

iOS, Android, Huawei

Rozmiar aplikacji na iOS 121.3 mb

POBIERZ APLIKACJĘ

2.Fortuna
Fortuna aplikacja

iOS, Android, Huawei

Rozmiar aplikacji na iOS 96.9 mb

 

POBIERZ APLIKACJĘ
 

3.STS

STS aplikacja

iOS, Android, Huawei

Rozmiar aplikacji na iOS 116.6 mb

 
POBIERZ APLIKACJĘ

4.Betclic
Betclic aplikacja

iOS, Android, Huawei

Rozmiar aplikacji na iOS 104.5 mb

POBIERZ APLIKACJĘ

5. Betfan
Betfan aplikacja

Android, Huawei

POBIERZ APLIKACJĘ

6. Fuksiarz Fuksiarz aplikacja 

iOS, Android

Rozmiar aplikacji na iOS 58.7 mb

 

POBIERZ APLIKACJĘ

7. Forbet
.Forbet aplikacja

 

iOS, Android

Rozmiar aplikacji na iOS 53.6 mb

 

 

Opinie o Forbet

POBIERZ APLIKACJĘ

8. Gobet

Gobet aplikacja

 

iOS, Android

Rozmiar aplikacji na iOS 10.6 mb

POBIERZ APLIKACJĘ

9. BetcrisBetcris aplikacja

iOS, Android

Rozmiar aplikacji na iOS 6.9 mb

POBIERZ APLIKACJĘ

10. EtotoEtoto aplikacja 

iOS, Android

Rozmiar aplikacji na iOS 123.8 mb

POBIERZ APLIKACJĘ

11. LVBETLVBET aplikacja

iOS, Android

Rozmiar aplikacji na iOS 84.5 mb

POBIERZ APLIKACJĘ

12.PZBUK
PZBUK aplikacja

iOS, Android

Rozmiar aplikacji na iOS 84.7 mb

 

 
POBIERZ APLIKACJĘ

13.BETTERS

najlepsza aplikacja Betters

iOS, Android

Rozmiar aplikacji na iOS 8.4 mb

 
POBIERZ APLIKACJĘ

Jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie?

Najlepsze aplikacje bukmacherskie w Polsce

Nie mam wątpliwości, że najlepsza aplikacja bukmacherska w  2024 roku oferowana jest przez bukmachera Superbet. Warto zacząć od tego, że mogą z niej skorzystać użytkownicy na Androidzie, Huaweiu, ale także na iOS-ie. Sama aplikacja jest wyjątkowo wygodna i szybka, a poprzez to pochłania także niewiele zasobów sprzętowych. Aplikacja ta dostarcza wiele udogodnień dla typerów.

Można w niej oglądać za darmo transmisje na żywo czy skorzystać z opcji szybkiego zakładu. Ranking aplikacji bukmacherskich, który przygotowałem moim eksperckim okiem, wyraźnie wskazuje, że najbardziej konkurencyjne dla aplikacji Superbet są apki przygotowane przez trzech bukmacherów, a mianowicie Fortunę, STS oraz Betclic. Zauważ, że w aplikacjach mobilnych u legalnych bukmacherów mogą zostać aktywowane kody promocyjne, które zwiększają bądź przypisują nowe bonusy.

Numer 1: Superbet – najszybciej rozwijająca się aplikacja bukmacherska

Nie mamy wątpliwości, że Superbet aplikacja jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się platformą na polskim rynku hazardowym. Zresztą to samo można napisać o bukmacherze. Aplikacja do zakładów bukmacherskich jest nie tylko szybka, ale przy tym niezwykle funkcjonalna, dostarczając wszystko to, co potrzebuje typer, chcący obstawiać mecze na telefonie komórkowym.

Największe zalety aplikacji Superbet

POBIERZ APLIKACJĘ

Od razu trzeba dopowiedzieć także, że aplikacja Superbet została przygotowana z myślą aż o trzech systemach mobilnych: Android, iOS, a dodatkowo, co jest sporym jej atutem, także na Huaweia. Superbet wyróżnia też swoją aplikację tym, że oferuje w niej dedykowany bonus, a konkretnie darmowy zakład o wartości 20 złotych. Warto zadbać o Superbet kod promocyjny, gdyż jest on gwarancją otrzymania najwyższego bonusu powitalnego.

Najlepszymi funkcjami aplikacji mobilnej Superbet są niewątpliwie: uproszczone logowanie na konto, szybkie wpłaty, statystyki na żywo oraz setki darmowych transmisji online każdego dnia. Na sam koniec warto dodać, że aplikacja Superbet uzyskała dwukrotnie w ostatnich latach tytuł najlepszej aplikacji bukmacherskiej w Polsce.

Numer 2: Fortuna – najlepsza aplikacja bukmacherska do zakładów na żywo

W rankingu najlepszych aplikacji bukmacherskich uwzględniliśmy także produkt Fortuny. Chcesz wiedzieć dlaczego Fortuna aplikacja jest tak wyjątkowa? Poniżej znajdziesz kompletne uzasadnienie i wszystkie zalety oraz wady rozwiązań mobilnych u jednego z najstarszych zakładów bukmacherskich w Polsce.

Największe zalety aplikacji Fortuny

POBIERZ APLIKACJĘ

Bukmacher Fortuna jest tak długo na polskim rynku, że tylko nieliczni pamiętają lata, w których sięgają jego początki. Fortuna nie stoi jednak w miejscu, o czym świadczy chociażby świetny produkt, którym jest aplikacja bukmacherska. Reasumując zatem, jeśli omawiamy najlepsze aplikacje bukmacherskie, nie mogło zabraknąć w tym rankingu bukmachera Fortuna.

Jeszcze jakiś czas temu, aplikacja Fortuny w odróżnieniu od wszystkich konkurentów, dostępna była także dla systemu Windows Phone. Bukmacher zaprzestał jednak rozwoju w tym kierunku, a obecnie koncentruje się na zdecydowanie popularniejszych systemach, a więc Androidzie oraz iOS. Dodatkowo, dostępna jest dobrze zoptymalizowana wersja pod iPad.

Skoncentrujmy się jednak na funkcjonalności, która dokładnie tak samo wygląda w przypadku obu tych systemów. Aplikację tego bukmachera można wyróżnić za świetne rozwiązania dla zakładów na żywo. Poruszanie się po ofercie z telefonu jest bardzo proste. Dodatkowo, znajdziesz tu wiele różnych transmisji, z kilkunastu dyscyplin łącznie. Bukmacher zapewnia też powiadomienia push, z informacjami o rozliczeniach kuponów, nowych ofertach zakładów czy promocjach bukmacherskich.

O jakich minusach aplikacji bukmacherskiej Fortuny możemy napisać? Przede wszystkim po stronie wad zapiszemy mimo wszystko, wycofanie wersji na Windows Phone. Choć rzeczywiście, to coraz rzadziej spotykany system, to gracze mogą poczuć się zawiedzeni. Obecnie klienci z telefonami z Windows Phone (w wersji 8 lub wyższej) zostali ograniczeni do strony mobilnej. Nie ma też wersji na Huaweia. W aplikacji Fortuny, jak u wcześniej opisanych poprzedników, nie ma też dedykowanych bonusów mobilnych, jak chociażby freebet mobilny. Są za to regularne promocje i bonusy za Fortuna kod promocyjny.

Numer 3: STS – najlepsza aplikacja bukmacherska do transmisji meczów

STS jest najpopularniejszym bukmacherem w Polsce, a jego aplikacja mobilna to prawdziwa perełka. Śmiało możemy stwierdzić, że STS aplikacja to jedna z najlepszych platform na telefon wśród polskich bukmacherów. Posiada wiele usprawnień i funkcji, a dodatkowo jest niezwykle szybka i prosta w obsłudze. Spełnia więc wszystkie założenia, których oczekują gracze, żeby obstawiać mecze na telefonie komórkowym.

Największe zalety aplikacji STS

POBIERZ APLIKACJĘ

STS rzeczywiście bardzo dobrze wywiązał się z obsługi graczy mobilnych. To dlatego, jego aplikacja do zakładów bukmacherskich trafiła do naszego rankingu “najlepsze aplikacje bukmacherskie”. To niezwykle funkcjonalna aplikacja, charakteryzująca się sporą przekrojowością. Dostępna jest na systemy Android, iOS oraz AppGallery od Huawei’a.

Dostępność to jednak jedno, a jakie są funkcje aplikacji STS? Jest ich całkiem sporo. To między innymi szybki zakład, ułatwione logowanie za pośrednictwem odcisku palca czy rozpoznania twarzy, transmisje wideo, czat z graczami czy szybka wypłata wygranych, średnio w 15 minut. Także doładowanie konta, dzięki aplikacji STS jest wyjątkowo proste. Kodem BLIK zrobisz to w mgnieniu oka, bez odkładania telefonu z ręki.

Oprócz dużej funkcjonalności, aplikację bukmacherską cechuje także nowoczesny wygląd. Możesz zarejestrować konto gracza i odebrać bonusy, w tym darmowy zakład. To kompletna usługa dla urządzeń mobilnych.

Wady aplikacji bukmacherskiej STS? Przydałby się dedykowany bonus mobilny, choćby pod postacią kolejnego freebetu. Nie ma co jednak narzekać, bowiem wszystkie bonusy za STS kod promocyjny działają także w aplikacji mobilnej.

Numer 4: Betclic – najlepsza aplikacja bukmacherska z przejrzystym interfejsem

Warto docenić także to, jak działa proponowana przez bukmachera Betclic aplikacja. To europejski gigant, który już dał się z dobrej strony poznać graczom na polskim rynku. Oferuje wiele zakładów, korzystne kursy i ciekawe promocje. Czy dobre słowo można napisać także o jego aplikacji na telefon? Sprawdźmy.

Betclic - najlepsza aplikacja

 

POBIERZ APLIKACJĘ

Nie mamy wątpliwości, że aplikacja Betclic to topowy wybór, jeżeli chodzi o możliwości obstawiania meczy na telefonie komórkowym. Podobnie, jak wcześniej opisana apka STS, tak samo Betclic oferuje aplikację dla trzech głównych systemów operacyjnych, którymi są App Store, Android i  App Gallery. Aplikacja nie wspiera Windows Phone, ale powiedzmy sobie szczerze, ten system, to już… przeżytek.

Co wyróżnia aplikację Betclic na tle licznej konkurencji? Przede wszystkim bardzo przyjemna grafika, rewelacyjna intuicyjność oraz kilka ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi o funkcjonalność. W aplikacji Betclic możesz stawiać wszystkie zakłady z oferty, w tym wygodnie zakłady na żywo. Obejrzysz wiele interesujących transmisji wideo, aktywujesz opcję cash-out i bez żadnego problemu dokonasz depozytu czy wypłaty wygranych, korzystając między innymi z tak wygodnego rozwiązania, jak BLIK bez kodu. Nie mamy wątpliwości, że Betclic zakłady bukmacherskie aplikacja to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą obstawiać mecze na telefonie komórkowym.

Podobnie, jak w przypadku apki STS, tak i Betclic aplikacja ma jedną zasadniczą wadę. Brak tutaj dedykowanego bonusu mobilnego. Choć oczywiście działa tu tradycyjny bonus powitalny. I warto wspomnieć, że za Betclic kod promocyjny otrzymasz wyższy bonus na start.

Numer 5: Betfan – najlepsza aplikacja bukmacherska z szybkim ładowaniem

I kolejna platforma, a więc Betfan aplikacja. Zyskuje ona w ostatnim czasie na popularności zwłaszcza wśród najmłodszego pokolenia graczy, które dopiero co weszło w pełnoletność, albo jest “w niej” kilka lat.

Betfan aplikacja

 

POBIERZ APLIKACJĘ

Aplikacja Betfan dostępna jest w trzech wersjach: Android, iOS i App Gallery. To pierwsza dobra informacja. Kolejna jest taka, że bukmacher przygotował niewymagającą i zajmującą mało przestrzeni na telefonie, apkę. Podobają nam się także transmisje esportu, szybkie zasilanie konta oraz wygoda, w stawianiu zakładów na żywo. Aplikacja działa naprawdę szybko, a gracze mogą dodatkowo skorzystać z funkcji BetBuilder, aby stworzyć własny zakład łączony, w obrębie jednego wydarzenia.

Wady? Brak wersji na Windows Phone, brak dedykowanego bonusu mobilnego. Te dwie rzeczy rzucają się najbardziej w oczy. Poza tym, fajnie gdyby Betfan zdecydował się też wprowadzić logowanie za pomocą rozpoznania twarzy. Poza tym, śmiało aplikację zaliczamy do rankingu najlepsze aplikacje bukmacherskie w Polsce, także dzięki ofercie za Betfan kod promocyjny.

Numer 6: Fuksiarz – aplikacja, która przeszła sporo zmian

Jeszcze jakiś czas temu Fuksiarz aplikacja nie byłaby wspomniana jaka najlepsza aplikacja bukmacherska. Obecnie jednak jest to już możliwe, bowiem bukmacher wraz z wydaniem nowej platformy, dokonał w niej sporych modyfikacji. Najważniejsze z nich dotyczą tego, że od teraz aplikacja jest dostępna nie tylko na Androidzie, ale także na iOS-ie. Dzięki temu  na obu tych platformach można zarejestrować Fuksiarz kod promocyjny i odebrać najwyższy bonus.

Fuksiarz aplikacja

POBIERZ APLIKACJĘ

Jeżeli chodzi o samą aplikację, to jest ona wyjątkowo funkcjonalna. Fuksiarz zadbał dodatkowo o odpowiedni balans, pomiędzy funkcjonalnością, a intuicyjnością. Śmiało można powiedzieć, że jego aplikacja jest jedną z najbardziej przyjemnych dla oka i jednocześnie jedną z najszybszych na rynku.

Zachętą do instalacji aplikacji Fuksiarza jest dedykowany darmowy zakład o wartości 50 złotych, który jest dostępny właśnie tylko w apce.

Numer 7: forBET – najlepsza aplikacja bukmacherska z prostą nawigacją

Kolejne, jeśli chodzi o najlepsze aplikacje bukmacherskie, platformy to te, pochodzące od bukmachera forBET. W tym przypadku mówimy o wersji na Android oraz iOS.

forBET najlepsza aplikacja bukmacherska

POBIERZ APLIKACJĘ

forBET aplikacja to jeden z młodszych produktów w tym towarzystwie. Co za tym idzie bardzo nowoczesny. Mało tego, mimo stosunkowo niedługiego stażu, forBET ostatnio zdecydował się jeszcze bardziej odświeżyć swoją aplikację, nadając jej nowe odcienie i jeszcze większą intuicyjność. Poruszanie się po ofercie zakładów i koncie bukmacherskim to zdecydowanie największy plus aplikacji, zarówno na Androida, jak i wersji iOS.

Zabrakło tu miejsca dla wersji na Windows Phone i Huaweia, ale to pięta achillesowa większości legalnych bukmacherów. Co możemy jeszcze napisać o aplikacji? Podoba nam się w niej łatwość i szybkość stawiania zakładów – przede wszystkim na żywo. Należy wspomnieć też o transmisjach wideo, wyszukiwarce kursów czy czacie online z innymi graczami, gdzie możesz się wymienić doświadczeniami czy zapytać o typy. Wykorzystaj forBET kod promocyjny i odbierz najlepsze bonusy.

Największe zalety aplikacji forBET:

 • Przyjemne dla oka kolory
 • Szybkie i niezawodne zakłady na żywo
 • Prosta nawigacja i łatwe wyszukiwanie zdarzeń
 • Wyszukiwarka kursów
 • Transmisje wideo
 • Czat online z graczami

Co nam z kolei nie podoba się, jeśli chodzi o aplikację bukmacherską forBET? Oczywiście brak wersji dla Windows Phone i App Gallery. Poza tym, nie znaleźliśmy większych wad. Chociaż należy wspomnieć też o braku bonusu mobilnego. Dostęne są za to wszystkie pozostałe promocje ze strony internetowej tego bukmachera.

Numer 8: GoBet – jedna z najmłodszych aplikacji bukmacherskich

Kolejna oceniona przez nas platforma mobilna do stawiania zakładów bukmacherskich to Gobet aplikacja. W tym przypadku mowa jest o apce, którą można pobrać na Androida i iOS, a zatem dwa najpopularniejsze w świecie bukmacherski systemy mobilne.

gobet aplikacja

POBIERZ APLIKACJĘ

Aplikacja GoBet ma kilka zalet, a największą z nich, jest niewątpliwie mały rozmiar, szybkość działania i intuicyjność. Co prawda bukmacher nie posiada transmisji wideo, a zatem nie ma ich także w aplikacji, ale i tak należy docenić wygodę obstawiania meczy na telefonie komórkowym u tego operatora. Przy okazji warto wiedzieć, że GoBet kod promocyjny da najwyższy bonus w aplikacji.

Największe zalety aplikacji GoBet:

 • Mały rozmiar
 • Szybkość działania
 • Intuicyjność
 • Nowoczesny wygląd
 • Dostępność na Android i iOS

Numer 9: Betcris – nieszablonowa aplikacja mobilna

Betcris jest jednym z najmłodszych operatorów, ale już można umieścić go w zestawieniu jaka najlepsza aplikacja bukmacherska. Zwłaszcza, że przygotował on wersję zarówno na Androida, jak i iOS, a więc zadowolone będzie szerokie grono graczy.

POBIERZ APLIKACJĘ

Betcris aplikacja nie budzi może wyjątkowego podziwu, ale z drugiej strony, ma wszystko to co potrzebne, a więc wiele funkcji, szybkość działania i niskie wymagania sprzętowe, dzięki czemu obsłużą ją nawet nieco słabsze smartfony. Znajdziesz w niej pełną ofertę zakładów, włącznie ze sportem, esportem i sportami wirtualnymi. Jest też szereg form płatności i ciekawe promocje, włącznie z funkcją “edytuj zakład”.

Warto zaznaczyć, że w aplikacji można się zarejestrować z użyciem Betcris kod promocyjny. Jest on gwarancją otrzymania najwyższego w tej chwili dostępnego u tego bukmachera bonusu powitalnego.

Największe zalety aplikacji Betcris:

 • Szybkość i intuicyjność
 • Funkcja edytuj zakład
 • Dobre rozmieszczenie oferty przedmeczowej i na żywo
 • Ciekawe powiadomienia push

Numer 10: ETOTO – najszybsza aplikacja mobilna na rynku

Najlepsza aplikacja z typami bukmacherskimi to również ETOTO. Ten bukmacher, jak sam twierdzi i jak pokazują różne rankingi, może pochwalić się najszybszą platformą na telefony komórkowe. Została ona zbudowana w technologii SDF. Dzięki Systemowi Dynamicznych Filtrów przemieszczanie się po ofercie bukmachera jest zaskakująco szybko. Jednak nie tylko dzięki temu ETOTO aplikacja znalazła uznanie w naszych oczach.

ETOTO aplikacja

POBIERZ APLIKACJĘ

Aplikacja bukmachera ETOTO dostępna jest zarówno na iOS, jak i na Android. Jak na razie jeszcze nie wydano wersji dla Huaweia i nie wiadomo czy w ogóle trwają nad nią pracę. I praktycznie jest to jedyna wada, którą można znaleźć. Poza tym apka ma całe grono zalet. Zaczynając od wspomnianej już szybkości, przez dostępność pełnej oferty zakładów prematch i live aż po szybkie logowanie i obstawianie TURBO za pomocą jednego przycisku. ETOTO kod bonusowy to szansa aby odebrać bonus mobilny i najwyższy pakiet na start u tego legalnego bukmachera.

Największe zalety aplikacji ETOTO:

 • Szybkość dzięki SDF
 • Uproszone logowanie na konto
 • Opcja TURBO zakładu jednym kliknięciem
 • Weryfikacja tożsamości przez MojeID
 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i na żywo

Numer 11: LVBET – jedna z lepszych aplikacji na rynku

Ciekawą ofertę ma także LVBET. Dla części graczy może to być właśnie najlepsza aplikacja z typami bukmacherskimi. Bukmacher LVBET obecny jest na rynku już od dłuższego czasu, stąd też świetne dopasowanie aplikacji pod kątem tego, co oczekują jego klienci i nie tylko. LVBET aplikacja dostępna jest na Android oraz iOS. Nie ma wersji dla Huaweia.

LVBET aplikacja

POBIERZ APLIKACJĘ

Jakie korzyści płyną z posiadania aplikacji tego bukmachera? Przede wszystkim można w niej zarejestrować LVBET kod promocyjny i uzyskać szereg bonusów, w tym darmowy zakład bez depozytu. Także sama aplikacja cechuje się funkcjonalnością. Można w niej śledzić mecze na żywo, które są dostępne głównie za pomocą trackerów, choć nie brakuje pojedynczych transmisji. Gracz zyskuje dostęp do pełnej oferty zakładów, szybkich płatności, szybkiego logowania oraz powiadomień push. Jest więc zatem tutaj wszystko, co niezbędne.

Największe zalety aplikacji LVBET:

 • Dostępność na Android i iOS
 • Szybkie działania
 • Prostota obsługi
 • Pełna oferta zdarzeń
 • Szybkie logowanie
 • Ciekawe i funkcjonalne match trackery na żywo

Numer 12: PZBuk – najlepsza aplikacja bukmacherska z cash-outem

Kolejne zakłady bukmacherskie aplikacja to PZBuk. Jak wygląda kwestia użytkowników mobilnych oraz ich wygody u tego legalnego bukmachera? Czy to najlepszy bukmacher do obstawiania z telefonu? Sprawdź.

POBIERZ APLIKACJĘ

Obstawianie meczy w aplikacji PZBuk należy do czynności bardzo prostej. Bukmacher sporo popracował nad swoją aplikacją, by była wygodna i szybka w obsłudze. Dlatego umieszczamy go na liście “najlepsze aplikacje bukmacherskie”.

Cóż jeszcze można dodać? Podobnie, jak większość aplikacji, także PZBuk mobile wspiera: Androida oraz iOS. Daremnie jednak szukać wersji na Huaweia czy Windows Phone.

W aplikacji wyjątkowo szybko da się złożyć depozyt czy zlecić wypłatę środków. Podoba nam się też układ zakładów na żywo i prostota odbioru bonusów za PZBUK kod bonusowy. Sprawnie działa także cash-out. Gracze mają również możliwość śledzenia transmisji online z NBa.

Największe zalety aplikacji PZBuk:

 • Intuicyjna nawigacja po ofercie
 • Sprawny cash-out
 • Szybkie obstawianie na żywo
 • Niemęczące oczu kolory
 • Oglądanie meczy NBA

Minusy? Oprócz wspomnianego braku wersji na Huawei i Android czy klasycznie już, braku dedykowanej promocji mobilnej, wskazalibyśmy też skromną liczbę transmisji wideo. Streaming ogranicza się jedynie do koszykarskiej NBA. Szkoda, bo gracze chcieliby oglądać też na telefonie mecze piłki nożnej czy koszykówki.

W jaki sposób oceniamy aplikacje bukmacherskie?

Dzięki bogatemu doświadczeniu w sferze zakładów bukmacherskich mogliśmy wypracować system, który efektywnie ocenia aplikacje bukmacherskie. Nasze kryteria zawsze dotyczą bezpieczeństwa i wygody graczy oraz oczywiście jakości platform na telefony komórkowe. Dzięki temu gracze mogą swobodnie obstawiać mecze w najlepszych aplikacjach bukmacherskich, które wyselekcjonowaliśmy.

Interfejs i łatwość obsługi

Nie zawsze praktyką jest, iż najlepsi bukmacherzy posiadają najlepsze aplikacje bukmacherskie. Dlatego, jak pokazuje nasze doświadczenie, zawsze warto rozpatrywać te kwestie oddzielnie.
Pierwszym niezwykle ważnym aspektem przy wyborze aplikacji bukmacherskiej jest jej interfejs i łatwość obsługi. Wszystko dlatego, że nawet drobne szczegóły czy niedociągnięcia mogą sprawić, że odpowiednio będziesz lub nie będziesz czuł się komfortowo.

Porównaj więc zaprezentowane w tekście najlepsze aplikacje bukmacherskie i wybierz tę, w której komfortowo znajdziesz wszystkie interesujące Cię funkcje i bez zbędnego przedłużania odkryjesz oferty interesujących Cię wydarzeń sportowych. Po prostu – jeśli odpalisz aplikację i po 2-3 minutach wciąż będziesz w niej zagubiony, odpuść sobie. Intuicyjna aplikacja bukmacherska to taka, która właśnie w ciągu kilku minut potrafi dogłębnie nauczyć Cię nawigacji, wyszukiwania i wygodnego obstawiania ulubionych meczów.

Bonusy na start

Musisz wiedzieć, że najlepsi bukmacherzy oferują mnóstwo bonusów powitalnych dla nowych graczy. Z reguły wszystkie bonusy z oferty na start dostępne są także w aplikacji, ale warto to potwierdzić, żeby nie być niemile zaskoczonym. Trzeba wiedzieć także, iż niektóre najlepsze aplikacje bukmacherskie oferują dedykowane bonusy i promocje. W połączeniu z dostępem do podstawowych bonusów na start, jest to naprawdę kusząca propozycja. Przykładowo bonus 100% na start – bez znaczenia czy odbierzesz go w aplikacji czy na stronie a dodatkowo kolejny bonus np. freebet za rejestrację i zalogowanie się w aplikacji. Warto więc prześledzić, czy któraś aplikacja mobilna ma takie cacko u siebie, bowiem oferty zmieniają się czasem jak w kalejdoskopie. I dziś bonus mobilny może być dostępny, a jutro może go… zwyczajnie w świecie nie być.

Dostępne zakłady

Nawet jeśli aplikacja cechuje się super intuicyjnością i oferuje rewelacyjne – także dedykowane bonusy to musi mieć w sobie jeszcze coś: zakłady bukmacherskie. No bo przecież po to pobieramy aplikację, aby obstawianie meczy stało się jeszcze przyjemniejsze i dostępniejsze z poziomu telefonu komórkowego. Porównaj zatem aplikacje pod kątem tego, jakie zakłady oferują. Podpowiemy: najlepsze aplikacje bukmacherskie dają dostęp do pełnej oferty poszczególnych bukmacherów – zakładów sportowych, esportu, sportów wirtualnych (w zależności od tego, co oferuje bukmacher), a przede wszystkim zarówno do zakładów przedmeczowych oraz zakładów na żywo. Jeżeli któraś z aplikacji oferuje tylko zakłady na żywo lub tylko zakłady przedmeczowe – daj sobie z nią spokój. Gra nie warta świeczki.

Dodatkowe opcje

Jeszcze lepiej jeśli któreś z przedstawionej listy: najlepsze aplikacje bukmacherskie oferują coś więcej, niż tylko podstawowe funkcje. O czym tu mówimy? Cash-out, proste logowanie, czat online oraz powiadomienia push.

Pierwsza funkcja pozwoli Ci odsprzedać bukmacherowi kupon, zanim ten zostanie rozliczony, dzięki czemu unikniesz ewentualnej przegranej. Proste logowanie pozwoli Ci zapomnieć o każdorazowym wpisywaniu loginu i hasła (a przecież muszą w nim być znaki specjalne). Jeśli aplikacja bukmacherska umożliwia logowanie kodem PIN, odciskiem palca czy Face ID – to jest naprawdę godna uwagi! Nie każda aplikacja ma też wbudowany czat online do połączenia się z konsultantem, a przecież wątpliwości czy problemy techniczne mogą wystąpić (mamy nadzieję, że nie) także podczas korzystania z zakładów bukmacherskich na telefonie. No i na sam koniec w tym akapicie zostawiliśmy sobie powiadomienia push. Jeśli taką funkcję posiada aplikacja mobilna, to możesz aktywować wyskakujące na telefonie komunikaty o bonusach czy ciekawych meczach i ofertach. Przez to niczego nie pominiesz, a w natłoku obowiązków o przegapienie czegoś ciekawego jest stosunkowo łatwo.

Transmisje wideo

Niektóre najlepsze aplikacje bukmacherskie mają dużą przewagę nad innymi, a wszystko wynika z faktu dostępności transmisji meczów na żywo. Oczywiście sporo zależy od bukmachera, czy ma w ofercie streamy. Jeśli tak – to możesz być pewnym, że znajdziesz je również w aplikacji mobilnej. Jeśli nie, to cudów nie ma i próżno ich szukać. Czy sugerować się transmisjami wideo przy wyborze najlepszej aplikacji? To odwieczne pytanie, o które spiera się wielu graczy. Odpowiemy tak: to zależy. Wszystko zależy konkretnie od tego czy transmisje wideo są tym, co przyciąga Cię do bukmacherów. Owszem, same transmisje fajnie umilają zakłady a w szczególności zakłady na żywo, ale wielu też twierdzi, że jest życie i bez z nich. Zatem decyzję pozostawiamy Tobie.

Metody płatności

Ostatnią, niezwykle ważną kwestią są metody płatności, które dostarczają najlepsze aplikacje bukmacherskie. Regułą jest, że apki pozwalają na doładowanie konta i wypłatę wygranych. Warto jednak zwrócić na dostępne metody płatności, gdyż nie zawsze są one takie same.

Wybieraj więc te aplikacje mobilne od bukmacherów, którzy wspierają Twoje ulubione metody płatności. Jeśli wolisz doładować konto przelewem online – to znajdziesz u każdego. Podobnie, jak karty płatnicze. Różnie jednak wygląda to ze Skrillem, Netellerem, Paysafecard czy innymi, mniej, ale jednak wciąż popularnymi metodami depozytów. Jeśli w ten sposób doładowujesz konto, to upewnij się, że aplikacja na którą chcesz się zdecydować wspiera taką formę zasilenia.

Kontakt z obsługą

Początkujący gracze na pewno mają w swoich głowach wiele wątpliwości czy po drodze w ich przygodzie bukmacherskiej pojawią się pytania. Dlatego też, oceniając aplikacje bukmacherskie, zwracamy uwagę na dostępność czatu na żywo bezpośrednio w aplikacje. Cóż, większość platform go ma, ale niektóre wciąż nie umożliwiają kontaktu z supportem bezpośrednio w aplikacji. Wówczas pozostaje wysłanie maila bądź skorzystanie z formularza kontaktowego, co znacząco wydłuża czas.

Jak pobrać aplikacje bukmacherów?

 • Aplikacje bukmacherskie na Androida – oficjalne strony bukmacherów
 • Aplikacje bukmacherskie na Huawei – oficjalny sklep i strony bukmacherów
 • Aplikacje bukmacherskie na iOS – oficjalny sklep i strony bukmacherów

Jeżeli jesteś posiadaczem urządzenia z systemem Android, to zapewne spostrzegłeś się już, że nie można pobrać żadnej aplikacji bukmacherskiej w Sklepie Google Play. To nie błąd ani złe poszukiwania, a fakt, iż polityka tego amerykańskiego giganta nie zezwala na umieszczanie w sklepie żadnych aplikacji powiązanych z hazardem na prawdziwe pieniądze.

Zatem jeśli posiadasz Androida, to aplikacje bukmacherskie możesz pobierać bezpośrednio ze strony bukmacherów. Jeżeli odwiedzisz je z telefonu, powinieneś ujrzeć wyskakujące okienko z linkiem do pliku instalacyjnego.

Zdecydowanie łatwiej wygląda to w przypadku iOS i Huawei, gdyż na obu platformach aplikacje bukmacherskie dostępne są do pobrania w oficjalnych sklepach. Niemniej jednak, wciąż możesz też ściągnąć je bezpośrednio ze stron buków – jak Tobie wygodniej.

Dlaczego aplikacja mobilna jest lepsza od strony internetowej?

Choć część bukmacherów koncentruje się wyłącznie na ulepszaniu i optymalizowaniu swoich stron internetowych, to coraz więcej operatorów rozumie rosnący rynek mobilny i dba o funkcjonalność oraz doskonalenie swoich aplikacji bukmacherskim. Poniżej zamieściłem cztery fakty i argumenty przemawiające za nimi, które zobrazują Ci dlaczego aplikacja mobilna jest lepszym wyborem od strony internetowej.

Szybkość aplikacji

Dedykowane aplikacje mobilne działają zdecydowanie od stron internetowych, które nie są przygotowane pod kątem konkretnej specyfikacji, a muszą być uniwersalne. Aplikacje bukmacherskie są też szybkie od stron mobilnych.

Oszczędność transferu

Wszyscy typerzy, którzy korzystają z aplikacji bukmacherskich zauważają, że zużywają dzięki temu o 40% transferu mniej dziennie. Jednocześnie, jak wspomniałem, przeglądanie oferty bukmachera jest szybsze.

Dedykowane bonusy

Aplikacje bukmacherskie oferują często dedykowane bonusy, takie jak na przykład darmowe zakłady bez depozytu i po depozycie. To szansa na zyskanie dodatkowych środków na obstawianie ulubionych meczy.

Najświeższe informacje

Dzięki dedykowanym powiadomieniom push będziesz informowany nie tylko o najważniejszych wydarzeniach sportowych, ale również o nowych bonusach i promocjach. Nic nie umknie Twojej uwadze.

Najnowsze aplikacje bukmacherskie zoptymalizowane są pod kątem różnych systemów mobilnych i dostosowane nawet do słabszych urządzeń. Zawsze warto jednak zweryfikować wymagania dotyczące wersji systemu mobilnego i ilość zajmowanego miejsca przez aplikację bukmacherską.

Aplikacje bukmacherskie i dedykowane bonusy dla graczy

Legalni bukmacherzy, których z roku na rok jest więcej, coraz mocniej walczą o typerów. Dlatego też posiadanie aplikacji mobilnej niekiedy nie wystarczy. Stąd część operatorów zdecydowała się aktywować w nich dedykowane bonusy mobilne. Sprawdziłem i aktualnie trzej bukmacherzy oferują takie promocje. To Fuksiarz, Superbet oraz ETOTO. W każdym ze wspomnianych przypadków jest to freebet – o wartości kolejno 10 zł, 20 zł oraz najwyższy 30 zł, dostępny w ETOTO.

 • Fuksiarz – freebet 10 złotych
 • Superbet – freebet 20 złotych
 • ETOTO – freebet 30 złotych

Jak zapewne się domyślasz, skoro to dedykowane bonusy, to skorzystanie z nich możliwe jest po pobraniu aplikacji bukmacherskiej na telefon komórkowy. Warto zapoznać się także z regulaminem bukmachera, czy wymagana jest rejestracja czy wystarczy logowanie appce i jak wygląda kwestia pierwszego depozytu. Tak, wpłata będzie konieczna, gdyż żaden z oferowanych bonusów mobilnych nie jest przyznawany bez depozytu. Wciąż to jednak dogodna okazja, aby powiększyć swój budżet na obstawianie ulubionych meczów.

Najczęstsze pytania o najlepsze aplikacje bukmacherskie

 • Jak obstawiać mecze na telefonie komórkowym?

Podobnie jak na stronie internetowej. W tym celu jednak pobierz aplikację bukmacherską lub odwiedź stronę mobilną. Zalecamy jednak aplikację.

 • Czy można obstawiać zakłady na tablecie?

Oczywiście, że tak. Aplikacja bukmacherska i strona mobilna działa na telefonie i smartfonie.

 • Jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie?

Za najlepsze aplikacje bukmacherskie uważam Fortunę, Superbet, STS oraz Betclic. Szczegółowo omówiłem je w moim tekście.

 • Czy aplikacja bukmachera jest darmowa?

Oczywiście, że tak. Z każdej aplikacji bukmacherskiej możesz korzystać za darmo.

 • Na jakie systemy operacyjne znajdę aplikację?

Z reguły aplikacje mobilne wspierają Androida oraz iOS. Część z nich dostępna jest także na Huaweiu.

 • Gdzie znajdę bonus mobilny?

Dedykowane bonusy w aplikacjach mobilnych znajdziesz w Fuksiarzu, Superbet i ETOTO.

 • Jak pobrać aplikację bukmacherską na Android?

Plik instalacyjny znajdziesz bezpośrednio na stronie bukmachera.

 • Jak pobrać aplikację bukmacherską na iOS?

Aplikację na ten system znajdziesz w App Store, ale także bezpośrednio w serwisie wybranego bukmachera.

Która aplikacja bukmacherska jest najlepsza?

W moim odczuciu najlepsze w tym momencie aplikacje bukmacherskie oferuje Superbet, Fortuna oraz STS.

Konkurencja na rynku bukmacherskim jest tak duża, że absolutnie nie dziwię się, iż gracze mają problem z wyborem najlepszej aplikacji bukmacherskiej. Słowem podsumowania warto więc jeszcze raz przypomnieć, jakimi czynnikami powinien kierować się użytkownik. Mowa tutaj przede wszystkim o dostępności dla Twojego systemu operacyjnego, szybkości i wygodzie użytkowania oraz dodatkowych usprawnieniach jak np. szybki zakłady czy transmisje online. Miło, jeżeli bukmacher wraz ze swoją aplikacją oferuje także dedykowany bonus mobilny. Nie można zapominać również o ofercie zdarzeń bukmacherskich i kursach. Pierwsza musi być jak najszersza, a drugie jak najbardziej atrakcyjne dla gracza, a więc obarczone możliwie jak najniższymi marżami.

Sprawdź wszystkie opisane parametry w aplikacjach, które przedstawiliśmy w tekście, zapoznaj się z ich opisem i wybierz właściwą dla siebie platformę do stawiania zakładów bukmacherskich na telefonie komórkowym.