BETFAN kod promocyjny – BETFANMAX

Betfan kod promocyjny BETFANMAX. Wprowadź kod przy rejestracji konta i odbierz najwyższy dostępny bonus. Będzie to potrojenie pierwszego depozytu – 200% do 400 zł.

Nowa
5 rating
Betfan Kod Promocyjny
Bonus na start 300 zł
 • ✅ Bonus 200% do 300 zł
BETFANMAX
Kopiuj
Sprawdzone 09/07/2024
109 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Kod promocyjny Betfan to: BETFANMAX. Jeżeli dokonasz rejestracji konta z kodem promocyjnym, otrzymasz dodatkowe 400 złotych na grę. Wszystko dzięki bonusowi 200%. Wpłacasz 200 zł i grasz za 600 zł!

Betfan kod promocyjny
Bonus od wpłaty

Kod promocyjny

BETFANMAX

Bonus za 1. depozyt

200 zł + 400 zł

betfan kod rejestracyjny

Betfan kod promocyjny – bonus 200% do 400 zł

Chcesz odebrać bonus od Betfan? Zapoznaj się z poniższą instrukcją i nie pomijaj żadnego kroku. Dzięki temu zamienisz 200 zł na 600 zł, a więc skorzystasz z najwyższego bonusu powitalnego.

Betfan kod promocyjny BETFANMAX

 • 1. krok – Zarejestruj konto z kodem: BETFANMAX.

Po przejściu na stronę bukmachera musisz kliknąć w żółty przycisk “otwórz konto”. W ten sposób otworzysz formularz rejestracyjny. Jednak uwaga: kiedy klikniesz w link na naszej stronie, od razu zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

Betfan rejestracja z kodem

W formularzu rejestracyjnym musisz wprowadzić wszystkie wymagane dane, w tym swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Zobaczysz także pole “kod promocyjny”, w które należy wpisać wspomniany w tekście kod. Po wypełnieniu wszystkich danych możesz kliknąć “otwórz konto” i potwierdzić swój adres e-mail.

Betfan kod promocyjny

 • 2. krok – Dokonaj depozytu – najlepiej 200 zł lub więcej

W kolejnym kroku po założeniu swojego konta konieczne będzie jego doładowanie. Żeby maksymalnie skorzystać z bonusu na start, sugeruję, żebyś wpłacił co najmniej 200 złotych. Wówczas otrzymasz 200% bonusu o najwyższej wartości, a konkretnie 400 zł. Dzięki temu będziesz miał do dyspozycji na grę łącznie aż 600 zł (200 zł wpłata i 400 zł bonusu)

Betfan wpłata na bonus 200%

Oczywiście możesz wpłacić mniej. Pamiętaj jedynie, że minimalna kwota, aby aktywować w Betfan bonus powitalny wynosi 50 złotych.

 • 3. krok – Aktywuj swój bonus powitalny

Ostatnim krokiem jest aktywowanie bonusu na start. Żeby tego dokonać musisz postawić zakłady za równowartość swojego pierwszego depozytu. Jak to działa w praktyce? Jeżeli wpłaciłeś 150 zł, dokładnie tyle musisz obstawić. Możesz wykorzystać całą kwotę na jednym kuponie, ale równie dobrze, możesz rozbić ją na kilka kuponów, na przykład trzy o stawce 50 złotych każdy. Żeby aktywować bonus musisz zagrać za środki. Saldo, z którego grasz, możesz przełączyć po klinięciu na swoje inicjały w górnym prawym narożniku.

Betfan kod rejestracyjny

 • 4. krok – Wyrób obrót bonusem

Ostatnim krokiem będzie obrót bonusem. Kiedy już aktywujesz bonus, bukmacher Betfan będzie wymagał zagrania 1-krotnością jego równowartości. Do obrotu zaliczane są kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00. Czas na obrót to dokładnie 14 dni. Pamiętaj, że z obrotu wyłączone są jednak zakłady systemowe, gry karciane oraz zakłady z zakładki BOOST.

Warunki obrotu Szczegóły

Wymagany obrót

x1

Liczba zdarzeń

3 lub więcej

Minimalny kurs kuponu

3.00

Czas na obrót

14 dni

Betfan bonus na dziś – freebet za wygraną Igi Świątek

Betfan bonus na dziś

Iga Świątek walczy w Roland Garros, a Betfan przygotował freebet 50 złotych za każde zwycięstwo naszej tenisistki. Iga rozegrać może nawet siedem meczów, a jeżeli tak się stanie i do tego wygra cały turniej, to możesz zdobyć nawet 350 zł we freebetach. Aby zakwalifikować się do udziału w akcji, należy założyć konto z kodem BETFANMAX, wyrazić zgody marketingowe oraz wpłacić i postawić zakład za dokładnie 35 złotych. Na kuponie należy umieścić dowolne zdarzenie z oferty Roland Garros. Po aktywowaniu promocji w ten sposób, po każdym zwycięstwie Igi Świątek w Paryżu, na Twoim koncie pojawi się wspomniany już freebet 50 złotych. Powodzenia!

Betfan kod promocyjny – zalety i wady oferty bukmachera

Jasne jest już jaki jest bonus za kod promocyjny Betfan. Pozwól, że teraz nieco się rozwinę i wyrażę swoją opinię na temat tej oferty powitalnej. Jako pierwszą rzecz, którą musze wskazać jest fakt, iż jest to jedyne potrojenie pierwszego depozytu na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Czy wraz z tym poszły jednak korzystne warunki dla graczy?

Betfan kod promocyjny

Betfan to bukmacher, który może pochwalić się nie tylko atrakcyjnym, ale i również prostym w odbiorze bonusem powitalnym. Drugą kwestię docenią szczególnie początkujący gracze. Okazuje się bowiem, że bonus powitalny w postaci potrojenia pierwszego depozytu wymaga jedynie 1-krotnego obrotu. Inni bukmacherzy wymagają dwu, trzy, a nawet i czterokrotnego obrotu. Za przykład może posłużyć STS kod promocyjny, gdzie co prawda bonus wydaje się atrakcyjniejszy, ale posiada trudniejsze warunki – dwukrotnego obrotu.

Oczywiście nie jest też tak, że bonus za kod promocyjny obróci się sam, bowiem bukmacher jasno zdefiniował na jakich zakładach i kuponach można dokonać obrotu. Do warunków zaliczają się kupony AKO, które posiadają minimum trzy zdarzenia, a kolejnym warunkiem jest kurs kuponu, który musi wynieść przynajmniej 3.00. Maksymalny czas na obrót to 14 dni.

Moje wnioski są następujące: polecam skorzystanie z bonusu za kod promocyjny Betfan. Potrojenie depozytu to okazja, żeby wpłatę 150 złotych zamienić na 450 złotych na zakłady bukmacherskie. Dzięki temu w Betfan rejestracja się opłaca! Zwłaszcza, że jest to jeden z czołowych operatorów bukmacherskich w Polsce.

Największe plusy bonusu Betfan

 • Potrojenie pierwszego depozytu
 • Tylko 1-krotny obrót bonusem
 • Do obrotu liczą się przegrane i wygrane kupony

Największe minusy bonusu Betfan

 • Wymagane kupony AKO przy obrocie
 • Wymagany minimalny kurs 3.00 dla obrotu
 • Kwota maksymalna bonusu to “tylko” 400 złotych

Betfan kod promocyjny dla zarejestrowanych graczy

Bukmacher Betfan dość mocno stawia na promocje dla graczy, które przeznaczone są nie tylko dla noworejestrujących się, ale również dla obecnych już użytkowników tego serwisu. W związku z tym koniecznie zajrzyj do sekcji z aktualnymi promocjami. Na temat Betfan opinie dzięki nim są wyjątkowo dobre. Najlepsze oferty bonusowe dla graczy prezentujemy poniżej.

Betfan promocje

Betfan Freebet

Promocja, która dotyczy darmowego zakładu, a więc freebetu jest oferowana przez bukmachera dość regularnie. Za każdym razem ma jednak inne warunki, a konkretnie polega na wykonaniu innego zadania. Najczęściej to konieczność postawienia określonego zakładu czy zakładów, dzięki którym na koncie pojawi się freebet. Otrzymany darmowy zakład nie wymaga obrotu, ale wygrana z niego jest pomniejszana o wysokość bonusu. Freebet dotyczy zarejestrowanych graczy, a zatem do jego aktywacji nie jest potrzebne podawanie żadnego kodu promocyjnego.

AKO Booster

Ciekawa oferta, która wyróżnia się podobnie, jak Betfan promocja na start, to AKO Booster. Jest to klasyczne podwyższanie kursy bukmacherskiego i wygranych na kuponach wielokrotnych, a więc takich, składających się z określonej liczby zdarzeń.

Co prawda nie istnieje na bonus bez depozytu za kod promocyjny, ale korzystając z AKO Booster możesz podwoić swoją wygraną nawet o 150%!

Minimalna liczba zdarzeń, aktywująca bonus, wynosi pięć. Przy czym każde zdarzenie, kwalifikujące się do oferty, musi posiadać kurs 1.40 lub wyższy. Im dłuższa taśma, tym większy bonus. Za pięć zdarzeń bonus do wygranej to 10%. Jednak już w przypadku na przykład 10 zdarzeń, bonus to 30%. Maksymalny bonus, a więc 150% do wygranej, przysługuje na kuponach z 20 i więcej kwalifikującymi się zdarzeniami.

BetBuilder

Konstruktor zakładów nie jest typową promocją bukmacherską, ale pozwala wyjść poza standardowe ramy obstawiania meczów. Wszystko dlatego, że konstruktor pozwala łączyć na jednym kuponie wiele zdarzeń w obrębie jednego wydarzenia sportowego. Do tej pory nie szło na przykład obstawiać, że Polska wygra z Francją, a Lewandowski strzeli gola. Teraz, możesz zamieścić kilka zakładów na jeden i ten sam mecz i uzyskać wyższy kurs bukmacherski.

Gdzie wpisać kod promocyjny Betfan?

Kod promocyjny Betfan możesz wpisać w formularzu rejestracyjnym. W okienku o tej nazwie wprowadź lub skopiuj BETFANMAX, dzięki czemu na Twoim koncie pojawi się najwyższy bonus (200% do 400 złotych). Zobacz poniżej na instrukcję aktywacji kodu.

użyć Betfan kod promocyjny

 • 1. krok – Odwiedź bukmachera korzystając z naszego linku

Przejdź na stronę Betfan z wykorzystaniem dowolnego linku w tym tekście, dzięki czemu aktywujesz kod promocyjny. Zobaczysz formularz rejestracyjny, a jeżeli nie, to kliknij na żółty przycisk “zaloguj lub zarejestruj”.

Betfan rejestracja konta

 • 2 krok – Uzupełnij swoje podstawowe dane

W pierwszym kroku formularza uzupełnij swój adres e-mail i wprowadź hasło, którym chcesz się logować do konta. Możesz także zaznaczyć opcjonalne zgody na kontakty marketingowe poprzez e-mail oraz numer telefonu. Po wypełnieniu wszystkiego będziesz mógł przejść do kolejnego etapu rejestracji.

Betfan rejestracja konta

 • 3. krok – Uzupełnij dane osobowe

W drugim, a zarazem ostatnim kroku rejestracji w Betfan będziesz musiał wpisać w formularz swoje dane osobowe takie, jak imię, nazwisko, PESEL. Będziesz musiał także potwierdzić wprowadzony numer telefonu poprzez wpisanie kodu SMS. Ostatnie pole to kod promocyjny, gdzie możesz wpisać BETFANMAX, aby otrzymać najwyższy bonus powitalny.

Betfan załóż konto

Po zarejestrowaniu konta niezbędne będzie jeszcze zweryfikowanie adresu e-mail. Kliknij w link w wiadomości aktywacyjnej, aby móc się zalogować w Betfan.

Betfan weryfikacja e-mail

 • 4. krok – Zaloguj się i ustal limity na grę

Teraz masz możliwość zalogowania się na swoje konto gracza i ustalenia limitów. Bukmacher umożliwi Ci ustalenie zarówno limitu czasu, jak i limitu środków przeznaczonych na zakłady bukmacherskie. Dodatkowo, po wszystkim możesz odebrać bonus powitalny, który przy użyciu kodu promocyjnego Betfan wynosi 200% do 400 złotych.

Odbierz bonus Betfan

Betfan metody płatności

Betfan oferuje błyskawiczne wpłaty, dzięki czemu w zaledwie kilka sekund możesz otrzymać bonus od pierwszego doładowania konta i rozpocząć obstawianie meczów. Dodatkowo, wypłaty wygranych są równie szybkie. Zazwyczaj środki pojawiają się na koncie bankowym gracza w ciągu średnio 15 minut.

betfan Metody wpłaty

Metody wpłaty

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Visa
 • Mastercard

Metody wypłaty

 • Przelew zwykły
 • Przelewy24

Najczęściej zadawane pytania o Betfan kod promocyjny

 • Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Betfan kod rejestracyjny to BETFANMAX. Podaj kod podczas rejestracji swojego konta, w formularzu rejestracyjnym.

 • Co daje kod promocyjny Betfan?

Podany przy rejestracji kod promocyjny sprawi, że otrzymasz potrojenie pierwszego depozytu, a więc 200% do 400 złotych.

 • Ile wynosi maksymalny Betfan bonus powitalny?

Maksymalny bonus to wspomniane 200% do 400 złotych. Wpłacasz 200 zł, a grasz za 600 złotych.