BETFAN kod promocyjny: BETFANMAX – Graj za 450 PLN

Betfan kod promocyjny BETFANMAX to szansa, aby otrzymać bonus 200% do 300 złotych.

Nowa
5 rating
Betfan Kod Promocyjny
Bonus na start 300 zł
 • ✅ Bonus 200% do 300 zł
BETFANMAX
Kopiuj
Sprawdzone 26/02/2024
109 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Betfan kod promocyjny to: BETFANMAX. Dzięki założeniu konta z wykorzystaniem kodu otrzymasz bonus o wartości 200% do maksymalnie 200 złotych. Możesz wpłacić przykładowo 150 zł i zagrać aż za 450 zł. To się opłaca.

Betfan kod promocyjny
Bonus od wpłaty

Kod promocyjny

BETFANMAX

Bonus za 1. depozyt

300 zł + 150 zł

betfan kod rejestracyjny

Betfan kod promocyjny – bonus od depozytu do 300 zł

Żeby odebrać bonus od Betfan musisz podążyć opisaną poniżej ścieżką. Opisałem w niej wszystkie kroki, które należy pokonać, żeby zyskać maksymalny bonus powitalny za pierwszą wpłatę.

 • 1. krok – Zarejestruj konto i aktywuj kod promocyjny Betfan: BETFANMAX.

Po przejściu na stronę bukmachera musisz kliknąć w żółty przycisk “otwórz konto”. W ten sposób otworzysz formularz rejestracyjny. Jednak uwaga: kiedy klikniesz w link na naszej stronie, od razu zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

Betfan rejestracja z kodem

W formularzu rejestracyjnym musisz wprowadzić wszystkie wymagane dane, w tym swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Zobaczysz także pole “kod promocyjny”, w które należy wpisać wspomniany w tekście kod. Po wypłenieniu wszystkich danych możesz kliknąć “otwórz konto” i potwierdzić swój adres e-mail.

Betfan kod promocyjny

 • 2. krok – Wpłać środki na grę – najlepiej 150 zł

W kolejnym kroku po założeniu swojego konta konieczne będzie jego doładowanie. Żeby maksymalnie skorzystać z bonusu na start, sugeruję, żebyś wpłacił co najmniej 150 złotych. Wówczas otrzymasz 200% bonusu o najwyższej wartości, a konkretnie 300 zł. Dzięki temu będziez miał do dyspozycji na grę łącznie aż 450 zł (150 zł wpłata i 300 zł bonusu)

Betfan wpłata na bonus 200%

Oczywiście możesz wpłacić mniej. Pamiętaj jedynie, że minimalna kwota, aby aktywować w Betfan bonus powitalny wynosi 50 złotych.

 • 3. krok – Aktywowanie bonusu powitalnego

Ostatnim krokiem jest aktywowanie bonusu na start. Żeby tego dokonać musisz postawić zakłady za równowartość swojego pierwszego depozytu. Jak to działa w praktyce? Jeżeli wpłaciłeś 150 zł, dokładnie tyle musisz obstawić. Możesz wykorzystać całą kwotę na jednym kuponie, ale równie dobrze, możesz rozbić ją na kilka kuponów, na przykład trzy o stawce 50 złotych każdy. Żeby aktywować bonus musisz zagrać za środki. Saldo, z którego grasz, możesz przełączyć po klinięciu na swoje inicjały w górnym prawym narożniku.

Betfan kod rejestracyjny

 • 4. krok – Obrót otrzymanym bonusem

Ostatnim krokiem będzie obrót bonusem. Kiedy już aktywujesz bonus, bukmacher Betfan będzie wymagał zagrania 1-krotnością jego równowartości. Do obrotu zaliczane są kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00. Czas na obrót to dokładnie 14 dni. Pamiętaj, że z obrotu wyłączone są jednak zaklady systemowe, gry karciane oraz zakłady z zakładki BOOST.

Warunki obrotu Szczegóły

Wymagany obrót

x1

Liczba zdarzeń

3 lub więcej

Minimalny kurs kuponu

3.00

Czas na obrót

14 dni

Kupon tygodnia za kod promocyjny Betfan

Betfan kupon tygodnia

Obstaw tutaj

Jeżeli nie masz pomysłu na co wykorzystać potrojenie pierwszego depozytu za Betfan kod promocyjny, to przygotowałem dla Ciebie propozycję gotowego kuponu na ten tydzień.

Umieściłem na nim trzy nadchodzące mecze PKO BP Ekstraklasy. Uważam, że Lech Poznań po dwóch zwycięstwach pod wodzą Mariusza Rumaka utrzyma tempo i pokona ekipę Śląska Wrocław. Wydaje się, że przed “Kolejorzem” najtrudniejszy sprawdzian, ale poznaniacy mają po swojej stronie wszystkie argumenty, włącznie z atutem własnego boiska. Stawiam też, że na zwycięską drogę wróci Jagiellonia Białystok, która przegrała w poprzedniej kolejce właśnie z Lechem Poznań. Białostoczanie zagrają z Ruchem Chorzów, który zmierza w kierunku Fortuna 1 Ligi. Coraz gorzej wygląda także dyspozycja ŁKS-u Łódź, stąd mój typ, że łodzianie przegrają w meczu z Pogonią Szczecin.

Na kuponie ako umieściłem trzy zakłady i uzyskałem kurs łączny 3.70. Uważam to za stosunkowo bezpieczną opcję i niezły mnożnik wygranej.

Betfan kod promocyjny – zalety i wady oferty bukmachera

Skoro wiesz już, jak wygląda w Betfan bonus powitalny za kod promocyjny, to pozwól, że wyrażę teraz swoją opinię o tej ofercie. Na samym początku muszę przyznać, że jest to jedyne w tej chwili dostępne na polskim rynku bukmacherskim potrojenie pierwszej wpłaty, co już wyątkowo korzystnie prezentuje tę ofertę powitalną.

Betfan kod promocyjny

Betfan to bukmacher, który może pochwalić się nie tylko atrakcyjnym, ale i również prostym w odbiorze bonusem powitalnym. Drugą kwestię docenią szczególnie początkujący gracze. Okazuje się bowiem, że bonus powitalny w postaci potrojenia pierwszego depozytu wymaga jedynie 1-krotnego obrotu. Inni bukmacherzy wymagają dwu, trzy, a nawet i czterokrotnego obrotu. Za przykład może posłużyć STS kod promocyjny, gdzie co prawda bonus wydaje się atrakcyjniejszy, ale posiada trudniejsze warunki – dwukrotnego obrotu.

Oczywiście nie jest też tak, że bonus za Betfan kod promocyjny obróci się sam, bowiem bukmacher jasno zdefiniował na jakich zakładach i kuponach można dokonać obrotu. Do warunków zaliczają się kupony AKO, które posiadają minimum trzy zdarzenia, a kolejnym warunkiem jest kurs kuponu, który musi wynieść przynajmniej 3.00. Maksymalny czas na obrót to 14 dni.

Moje wnioski są następujące: polecam skorzystanie z bonusu za kod promocyjny Betfan. Potrojenie depozytu to okazja, żeby wpłatę 150 złotych zamienić na 450 złotych na zakłady bukmacherskie. Dzięki temu w Betfan rejestracja się opłaca! Zwłaszcza, że jest to jeden z czołowych operatorów bukmacherskich w Polsce.

Największe plusy bonusu Betfan

 • Potrojenie pierwszego depozytu
 • Tylko 1-krotny obrót bonusem
 • Do obrotu liczą się przegrane i wygrane kupony

Największe minusy bonusu Betfan

 • Wymagane kupony AKO przy obrocie
 • Wymagany minimalny kurs 3.00 dla obrotu
 • Kwota maksymalna bonusu to “tylko” 300 złotych

Betfan kod promocyjny dla zarejestrowanych graczy

W zakładach bukmacherskich Betfan promocja powitalna, pod postacią potrojenia pierwszego depozytu to oczywiście nie wszystko, co ma do zaoferowania ten legalny polski bukmacher. Warto przyjrzeć się wobec tego także, jak wyglądają pozostałe bonusy w tym serwisie hazardowym. Na temat Betfan opinie dzięki nim są wyjątkowo dobre.

Betfan promocje

Betfan Freebet

W ramach regularnych ofert, dostępna jest w Betfan promocja opierająca się na darmowym zakładzie. Polega ona najpierw na wykonaniu zadania, które najczęściej wiąże się z tym, że należy postawić określony przez bukmacher zakład czy zakłady, a dopiero później, na Twoim koncie pojawi się wspomniany freebet. Zasady promocji są dość często zmieniane, zatem warto zapoznać się z aktualnymi warunkami, bezpośrednio na stronie buka.

W tym miejscu warto też napisać, że nie istnieje do Betfan kod promocyjny freebet. Darmowy zakład nie jest częścią oferty powitalnej, a promocją dla zarejestrowanych graczy.

AKO Booster

Ciekawa oferta, która wyróżnia się podobnie, jak Betfan promocja na start, to AKO Booster. Jest to klasyczne podwyższanie kursy bukmacherskiego i wygranych na kuponach wielokrotnych, a więc takich, składających się z określonej liczby zdarzeń.

Co prawda nie istnieje na Betfan kod promocyjny bez depozytu, ale korzystając z AKO Booster możesz podwoić swoją wygraną nawet o 150%!

Minimalna liczba zdarzeń, aktywująca bonus, wynosi pięć. Przy czym każde zdarzenie, kwalifikujące się do oferty, musi posiadać kurs 1.40 lub wyższy. Im dłuższa taśma, tym większy bonus. Za pięć zdarzeń bonus do wygranej to 10%. Jednak już w przypadku na przykład 10 zdarzeń, bonus to 30%. Maksymalny bonus, a więc 150% do wygranej, przysługuje na kuponach z 20 i więcej kwalifikującymi się zdarzeniami.

BetBuilder

Konstruktor zakładów nie jest typową promocją bukmacherską, ale pozwala wyjść poza standardowe ramy obstawiania meczów. Wszystko dlatego, że konstruktor pozwala łączyć na jednym kuponie wiele zdarzeń w obrębie jednego wydarzenia sportowego. Do tej pory nie szło na przykład obstawiać, że Polska wygra z Francją, a Lewandowski strzeli gola. Teraz, możesz zamieścić kilka zakładów na jeden i ten sam mecz i uzyskać wyższy kurs bukmacherski.

Gdzie wpisać kod promocyjny Betfan?

Jedynym miejscem, w którym można wpisać kod promocyjny Betfan jest formularz rejestracyjny. W okienku wpisz BETFANMAX, a otrzymasz najwyższy bonus. Poniżej krok po kroku omówiłem, jak tego dokonać.

użyć Betfan kod promocyjny

 • 1. krok – Odwiedź bukmachera korzystając z naszego linku

Przejdź na stronę Betfan z wykorzystaniem dowolnego linku w tym tekście, dzięki czemu aktywujesz kod promocyjny. Zobaczysz formularz rejestracyjny, a jeżeli nie, to kliknij na żółty przycisk “zaloguj lub zarejestruj”.

Betfan rejestracja konta

 • 2 krok – Uzupełnij swoje podstawowe dane

W pierwszym kroku formularza uzupełnij swój adres e-mail i wprowadź hasło, którym chcesz się logować do konta. Możesz także zaznaczyć opcjonalne zgody na kontakty marketingowe poprzez e-mail oraz numer telefonu. Po wypełnieniu wszystkiego będziesz mógł przejść do kolejnego etapu rejestracji.

Betfan rejestracja konta

 • 3. krok – Uzupełnij dane osobowe

W drugim, a zarazem ostatnim kroku rejestracji w Betfan będziesz musiał wpisać w formularz swoje dane osobowe takie, jak imię, nazwisko, PESEL. Będziesz musiał także potwierdzić wprowadzony numer telefonu poprzez wpisanie kodu SMS. Ostatnie pole to Betfan kod promocyjny, gdzie możesz wpisać BETFANMAX, aby otrzymać najwyższy bonus powitalny.

Betfan załóż konto

Po zarejestrowaniu konta niezbędne będzie jeszcze zweryfikowanie adresu e-mail. Kliknij w link w wiadomości aktywacyjnej, aby móc się zalogować w Betfan.

Betfan weryfikacja e-mail

 • 4. krok – Zaloguj się i ustal limity na grę

Możesz teraz zalogować się na swoje konto i ustalić limity na grę. Bukmacher pozwoli Ci na ustawienie zarówno limitu czasu, jak i środków przeznaczonych na zakłady bukmacherskie. Po wszystkim możesz odebrać także bonus na start, który za kod promocyjny Betfan wynosi 200% do 300 złotych.

Odbierz bonus Betfan

Betfan metody płatności

Betfan posiada zarówno szybkie wpłaty, dzięki czemu już po kilku sekundach możesz odebrać bonus i zacząć obstawiać mecze oraz szybkie wypłaty, gdzie środki pojawiają się na rachunku bankowym gracza średnio już w 15 minut.

betfan Metody wpłaty

Metody wpłaty

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Visa
 • Mastercard

Metody wypłaty

 • Przelew zwykły
 • Przelewy24

FAQ: Najczęściej zadawane pytania o Betfan kod promocyjny

 • Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Betfan kod rejestracyjny to BETFANMAX. Podaj kod podczas rejestracji swojego konta, w formularzu rejestracyjnym.

 • Co daje kod promocyjny Betfan?

Podany przy rejestracji Betfan kod promocyjny sprawi, że otrzymasz potrojenie pierwszego depozytu, a więc 200% do 300 złotych.

 • Ile wynosi maksymalny Betfan bonus powitalny?

Maksymalny bonus to wspomniane 200% do 300 złotych. Wpłacasz 150 zł, a grasz za 450 złotych.