BETFAN kod promocyjny na Grudzień 2023 | Graj za 450 PLN

Betfan kod promocyjny to: BETFANMAX. Wpisz kod promocyjny przy rejestracji i odbierz bonus 200% od wpłaty do 300 zł. Dzięki temu wpłacając na grę 150 zł, będziesz mógł obstawiać łącznie aż za 450 zł.

Najlepsza oferta
300 zł
BETFANMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • ✅ Bonus 200% do 300 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Betfan kod promocyjny to: BETFANMAX. Wpisując kod otrzymasz bonus 200% do 300 zł. Ogromną zaletą bonusu powitalnego w Betfan jest tylko 1-krotny warunek obrotu przed dokonaniem wypłaty. To powoduje, że jest to jeden z najprostszych, a zarazem najbardziej korzystnych bonusów powitalnych w Polsce.

Betfan kod promocyjny
Bonus od wpłaty

Kod promocyjny

BETFANMAX

Bonus za 1. depozyt

300 zł + 150 zł

betfan kod rejestracyjny

Betfan kod promocyjny na bonus od depozytu do 300 zł

Żeby odebrać bonus od Betfan musisz podążyć opisaną poniżej ścieżką. Opisałem w niej wszystkie kroki, które należy pokonać, żeby zyskać maksymalny bonus powitalny za pierwszą wpłatę.

 • 1. krok – Zarejestruj konto i aktywuj kod promocyjny Betfan: BETFANMAX.

Po przejściu na stronę bukmachera musisz kliknąć w żółty przycisk “otwórz konto”. W ten sposób otworzysz formularz rejestracyjny. Jednak uwaga: kiedy klikniesz w link na naszej stronie, od razu zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

Betfan rejestracja z kodem

W formularzu rejestracyjnym musisz wprowadzić wszystkie wymagane dane, w tym swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Zobaczysz także pole “kod promocyjny”, w które należy wpisać wspomniany w tekście kod. Po wypłenieniu wszystkich danych możesz kliknąć “otwórz konto” i potwierdzić swój adres e-mail.

Betfan kod promocyjny

 • 2. krok – Wpłać środki na grę – najlepiej 150 zł

W kolejnym kroku po założeniu swojego konta konieczne będzie jego doładowanie. Żeby maksymalnie skorzystać z bonusu na start, sugeruję, żebyś wpłacił co najmniej 150 złotych. Wówczas otrzymasz 200% bonusu o najwyższej wartości, a konkretnie 300 zł. Dzięki temu będziez miał do dyspozycji na grę łącznie aż 450 zł (150 zł wpłata i 300 zł bonusu)

Betfan wpłata na bonus 200%

Oczywiście możesz wpłacić mniej. Pamiętaj jedynie, że minimalna kwota, aby aktywować w Betfan bonus powitalny wynosi 50 złotych.

 • 3. krok – Aktywowanie bonusu powitalnego

Ostatnim krokiem jest aktywowanie bonusu na start. Żeby tego dokonać musisz postawić zakłady za równowartość swojego pierwszego depozytu. Jak to działa w praktyce? Jeżeli wpłaciłeś 150 zł, dokładnie tyle musisz obstawić. Możesz wykorzystać całą kwotę na jednym kuponie, ale równie dobrze, możesz rozbić ją na kilka kuponów, na przykład trzy o stawce 50 złotych każdy. Żeby aktywować bonus musisz zagrać za środki. Saldo, z którego grasz, możesz przełączyć po klinięciu na swoje inicjały w górnym prawym narożniku.

Betfan kod rejestracyjny

 • 4. krok – Obrót otrzymanym bonusem

Ostatnim krokiem będzie obrót bonusem. Kiedy już aktywujesz bonus, bukmacher Betfan będzie wymagał zagrania 1-krotnością jego równowartości. Do obrotu zaliczane są kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00. Czas na obrót to dokładnie 14 dni. Pamiętaj, że z obrotu wyłączone są jednak zaklady systemowe, gry karciane oraz zakłady z zakładki BOOST.

Warunki obrotu Szczegóły

Wymagany obrót

x1

Liczba zdarzeń

3 lub więcej

Minimalny kurs kuponu

3.00

Czas na obrót

14 dni

200 zł bonusu jeżeli Lewandowski przybije “piątkę”

Polska - Czechy bonus Betfan

Otwórz konto z kodem promocyjnym BETFANMAX, wpłać min. 25 złote i postaw za dokładnie 25 zł dowolny kupon, na którym umieścisz zakład na mecz Polska – Czechy. Kurs minimalny kuponu musi wynieść 2.00. Jeżeli wyślesz taki zakład, a Lewy w trakcie meczu zbije z kimś “piątkę”, otrzymasz od Betfan 200 złotych bonusu!

Betfan bonus za kod promocyjny – wady i zalety

Skoro wiesz już, jak wygląda w Betfan bonus powitalny za kod promocyjny, to pozwól, że wyrażę teraz swoją opinię o tej ofercie. Na samym początku muszę przyznać, że jest to jedyne w tej chwili dostępne na polskim rynku bukmacherskim potrojenie pierwszej wpłaty, co już wyątkowo korzystnie prezentuje tę ofertę powitalną.

Betfan kod promocyjny

Kolejnym atutem bonusu powitalnego w Betfan jest prosty warunek obrotu. Ten bukmacher wymaga jedynie 1-krotnego obrotu bonusem za pierwszy depozyt, co także jest wyjątkiem, jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie w Polsce. Inni konkurencyjni operatorzy wymagają dwukrotnego, trzykrotnego, a nawet i jeszcze trudniejszego do zrealizowania warunku obrotu. Dobrym przykładem jest STS kod promocyjny, gdzie obrót powitalny wymaga 2-krotnego obrotu przed wypłatą.

Oczywiście, nie jest do końca tak słodko, jakby mogło się wydawać. Bonus za Betfan kod promocyjny ma też kilka wad. Przede wszystkim obrót możliwy jest na kuponach ako z minimum trzema zdarzeniami i kursem min. 3.00. To może go nieco utrudnić. Należy też wskazać, że masz maksymalnie 14 dni na obrót. Z jednej strony to dużo, a z drugiej inni bukmacherzy dopuszczają 30 czy nawet 90 dni na spełnienie warunków obrotu bonusem na start.

Niemniej jednak, uczciwie mówiąc, polecam skorzystanie z bonusu za kod promocyjny Betfan. Potrojenie depozytu to okazja, żeby wpłatę 150 złotych zamienić na 450 złotych na zakłady bukmacherskie. Dzięku temu w Betfan rejestracja się opłaca!

Największe plusy bonusu Betfan

 • Potrojenie pierwszego depozytu
 • Tylko 1-krotny obrót bonusem
 • Do obrotu liczą się przegrane i wygrane kupony

Największe minusy bonusu Betfan

 • Wymagane kupony AKO przy obrocie
 • Wymagany minimalny kurs 3.00 dla obrotu
 • Kwota maksymalna bonusu to “tylko” 300 złotych

Betfan kod promocyjny – jakie promocje dla zarejestrowanych?

W zakładach bukmacherskich Betfan promocja powitalna, pod postacią potrojenia pierwszego depozytu to oczywiście nie wszystko, co ma do zaoferowania ten legalny polski bukmacher. Warto przyjrzeć się wobec tego także, jak wyglądają pozostałe bonusy w tym serwisie hazardowym. Na temat Betfan opinie dzięki nim są wyjątkowo dobre.

Betfan promocje

Betfan Freebet

W ramach regularnych ofert, dostępna jest w Betfan promocja opierająca się na darmowym zakładzie. Polega ona najpierw na wykonaniu zadania, które najczęściej wiąże się z tym, że należy postawić określony przez bukmacher zakład czy zakłady, a dopiero później, na Twoim koncie pojawi się wspomniany freebet. Zasady promocji są dość często zmieniane, zatem warto zapoznać się z aktualnymi warunkami, bezpośrednio na stronie buka.

W tym miejscu warto też napisać, że nie istnieje do Betfan kod promocyjny freebet. Darmowy zakład nie jest częścią oferty powitalnej, a promocją dla zarejestrowanych graczy.

AKO Booster

Ciekawa oferta, która wyróżnia się podobnie, jak Betfan promocja na start, to AKO Booster. Jest to klasyczne podwyższanie kursy bukmacherskiego i wygranych na kuponach wielokrotnych, a więc takich, składających się z określonej liczby zdarzeń.

Co prawda nie istnieje na Betfan kod promocyjny bez depozytu, ale korzystając z AKO Booster możesz podwoić swoją wygraną nawet o 150%!

Minimalna liczba zdarzeń, aktywująca bonus, wynosi pięć. Przy czym każde zdarzenie, kwalifikujące się do oferty, musi posiadać kurs 1.40 lub wyższy. Im dłuższa taśma, tym większy bonus. Za pięć zdarzeń bonus do wygranej to 10%. Jednak już w przypadku na przykład 10 zdarzeń, bonus to 30%. Maksymalny bonus, a więc 150% do wygranej, przysługuje na kuponach z 20 i więcej kwalifikującymi się zdarzeniami.

BetBuilder

Konstruktor zakładów nie jest typową promocją bukmacherską, ale pozwala wyjść poza standardowe ramy obstawiania meczów. Wszystko dlatego, że konstruktor pozwala łączyć na jednym kuponie wiele zdarzeń w obrębie jednego wydarzenia sportowego. Do tej pory nie szło na przykład obstawiać, że Polska wygra z Francją, a Lewandowski strzeli gola. Teraz, możesz zamieścić kilka zakładów na jeden i ten sam mecz i uzyskać wyższy kurs bukmacherski.

Kod promocyjny Betfan – jak wykorzystać podczas rejestracji?

Chcesz wiedzieć gdzie aktywować kod promocyjny Betfan? Kod promocyjny podaje się na etapie rejestracji konta, przez którą teraz Ciebie przeprowadzę. Zapoznaj się z tym, jak krok po kroku założyć konto w Betfan.

użyć Betfan kod promocyjny

 • 1. krok – Odwiedź bukmachera korzystając z naszego linku

Przejdź na stronę Betfan z wykorzystaniem dowolnego linku w tym tekście, dzięki czemu aktywujesz kod promocyjny. Zobaczysz formularz rejestracyjny, a jeżeli nie, to kliknij na żółty przycisk “zaloguj lub zarejestruj”.

Betfan rejestracja konta

 • 2 krok – Uzupełnij swoje podstawowe dane

W pierwszym kroku formularza uzupełnij swój adres e-mail i wprowadź hasło, którym chcesz się logować do konta. Możesz także zaznaczyć opcjonalne zgody na kontakty marketingowe poprzez e-mail oraz numer telefonu. Po wypełnieniu wszystkiego będziesz mógł przejść do kolejnego etapu rejestracji.

Betfan rejestracja konta

 • 3. krok – Uzupełnij dane osobowe

W drugim, a zarazem ostatnim kroku rejestracji w Betfan będziesz musiał wpisać w formularz swoje dane osobowe takie, jak imię, nazwisko, PESEL. Będziesz musiał także potwierdzić wprowadzony numer telefonu poprzez wpisanie kodu SMS. Ostatnie pole to Betfan kod promocyjny, gdzie możesz wpisać BETFANMAX, aby otrzymać najwyższy bonus powitalny.

Betfan załóż konto

Po zarejestrowaniu konta niezbędne będzie jeszcze zweryfikowanie adresu e-mail. Kliknij w link w wiadomości aktywacyjnej, aby móc się zalogować w Betfan.

Betfan weryfikacja e-mail

 • 4. krok – Zaloguj się i ustal limity na grę

Możesz teraz zalogować się na swoje konto i ustalić limity na grę. Bukmacher pozwoli Ci na ustawienie zarówno limitu czasu, jak i środków przeznaczonych na zakłady bukmacherskie. Po wszystkim możesz odebrać także bonus na start, który za kod promocyjny Betfan wynosi 200% do 300 złotych.

Odbierz bonus Betfan

Betfan metody płatności

Betfan posiada zarówno szybkie wpłaty, dzięki czemu już po kilku sekundach możesz odebrać bonus i zacząć obstawiać mecze oraz szybkie wypłaty, gdzie środki pojawiają się na rachunku bankowym gracza średnio już w 15 minut.

betfan Metody wpłaty

Metody wpłaty

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Visa
 • Mastercard

Metody wypłaty

 • Przelew zwykły
 • Przelewy24

FAQ: Najczęściej zadawane pytania o Betfan kod promocyjny

 • Jaki jest Betfan kod promocyjny?

Betfan kod rejestracyjny to BETFANMAX. Podaj kod podczas rejestracji swojego konta, w formularzu rejestracyjnym.

 • Co daje kod promocyjny Betfan?

Podany przy rejestracji Betfan kod promocyjny sprawi, że otrzymasz potrojenie pierwszego depozytu, a więc 200% do 300 złotych.

 • Ile wynosi maksymalny Betfan bonus powitalny?

Maksymalny bonus to wspomniane 200% do 300 złotych. Wpłacasz 150 zł, a grasz za 450 złotych.