Reklama

 

Szanowni Państwo!

Portal Lubsport.pl w polskim Internecie funkcjonuje od marca 2014 roku. Zaczynaliśmy jako prosta strona na Facebook’u, zaś już od czerwca działamy jako pełnoprawny, internetowy tytuł prasowy. Aktualnie portal odnotowuje od 20 do 200 tysięcy odsłon na dobę. Dynamiczny rozwój i szybko poszerzająca się publika to aspekty wypracowane przez nas dzięki elementom, według których chcemy uprawiać dziennikarstwo – rzetelność, szybkość i pełnia pasji.

Lubsport.pl powstał z myślą o dostarczeniu lubelskim kibicom jak najświeższych, konkretnych informacji, a także ciekawych wywiadów i publicystyki.

Naszą misją jest służba dziennikarska, ale także – a może przede wszystkim – działanie na rzecz lubelskiego sportu. Dlatego też na naszym portalu, poza materiałami z najpopularniejszych dyscyplin, dostarczamy informacji ze sportów niszowych, rozgrywek juniorskich, czy nawet amatorskich.

Przez 4 lata działalności staliśmy się zaufanym i atrakcyjnym partnerem dla lubelskich klubów i związków sportowych. Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach sportowych na terenie województwa lubelskiego. Stale staramy się tworzyć nowe możliwości przekazywania newsów i relacji sportowych, wykorzystując transmisje internetowe, przekazywanie wyników na żywo, czy też tworzenie własnych programów, wywiadów. Dzięki stałemu rozwijaniu oferty dla miłośników sportu na Lubelszczyźnie mają Państwo możliwość trafienia ze swoim produktem lub usługą do coraz większej liczby odbiorców.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą na naszym portalu, bądź wszelkimi formami współpracy, prosimy o kontakt:

Bartosz Biernacki
Redaktor naczelny portalu www.lubsport.pl
e-mail: [email protected]

 

Zapraszamy do współpracy!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Redakcja Lubsport.pl – polub sport na Lubelszczyźnie!