Freebet bez depozytu – Odbierz bonusy za rejestrację!

Zastanawiasz się, gdzie otrzymać freebet bez depozytu? Oferują go tacy bukmacherzy, jak Fortuna, LVBET oraz Go+Bet. Możesz rozpocząć obstawianie meczy bez konieczności poświęcania własnych pieniędzy.

Który bukmacher oferuje freebet bez depozytu za rejestrację?

Zanim przyjrzymy się dokładnie jak działa freebet bez depozytu i jakie zasady darmowego zakładu stosują operatorzy, oferujący ten rodzaj promocji, warto dokładnie wiedzieć, gdzie można właśnie liczyć na taki bonus.

Bukmacherzy
Wartość freebetu
Szczegóły

1. Fortuna

fortuna freebet bez depozytu

🆓 20 złotych

AKTYWUJ FREEBET

2. LVBET 

LVBET freebet bez depozytu

🆓 20 złotych

AKTYWUJ FREEBET

3. Superbet

superbet freebet bez depozytu

🆓 55 złotych

AKTYWUJ FREEBET

4. GoBet

freebet bez depozytu gobet

🆓 25 złotych

AKTYWUJ FREEBET

5. Fuksiarz

fuksiarz freebet bez depozytu

🆓 70 złotych

AKTYWUJ FREEBET

6. Etoto

freebet bez depozytu

🆓 107 złotych

AKTYWUJ FREEBET

Jak zatem pokazuje powyższa tabela, aktualnie bukmacher bonus bez depozytu to Fortuna, LVBET, a także Go+Bet, który w tym gronie jest najmłodszym legalnym operatorem w Polsce. Fortuna wymaga potwierdzenia tożsamości celem otrzymania freebetu. W przypadku bukmacherów LVBET i Go+Bet freebet bez depozytu to ekskluzywna oferta dla naszych czytelników, a więc niezbędne jest wprowadzenie stosownego kodu promocyjnego na etapie rejestracji konta. Kod do LVBET to 20BEST, a do Go+Bet brzmi on LUBSPORT.

Czym jest freebet bez depozytu? Jak odebrać ten bonus?

Początkujący gracze mają problem z odróżnieniem rodzajów darmowych zakładów. Freebet nie jest bowiem freebetowi równy, a więc warto od razu rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć sobie na pytanie, kiedy mówimy o freebecie bez depozytu. Kluczowa cecha tego bonusu to fakt, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, a więc poświęcać swoich pieniędzy, żeby otrzymać wspomniany bonus.

  • Freebetem bez depozytu nazywamy bonus, który nie wymaga od gracza dokonywania żadnego depozytu. Innymi słowy, jest to darmowy bonus.

Freebety bez depozytu mogą być oferowane na wiele różnych sposobów. Najczęściej są jednak częścią oferty powitalnej, a więc paczki bonusów powitalnych. W takim przypadku, aby bukmacher bonus bez depozytu dopisał do Twojego konta, konieczna będzie rejestracja, z uwzględnieniem prawdziwych danych. Rejestracja kończy się zawsze weryfikacją. Na samym początku zobligowany jesteś do zweryfikowania swojego adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego (w zależności od bukmachera), a następnie do potwierdzenia swojej tożsamości.

Najbardziej tradycyjną metodą jest przesłanie bukmacherowi skanów dowodu tożsamości takiego, jak na przykład dowód osobisty lub paszport międzynarodowy. Coraz częściej bukmacherzy, jak na przykład Fortuna decydują się na wdrożenie dodatkowych rozwiązań. Można zweryfikować się chociażby za pośrednictwem bankowości elektronicznej, z wykorzystaniem usługi MojeID. Po przeprowadzonej weryfikacji zostaniesz nagrodzony freebetem u wskazanego na liście bukmachera.

  • Odebranie freebetu bez depozytu możliwe jest po rejestracji konta i weryfikacji tożsamości.

Bukmacher bonus bez depozytu – opis freebetów

Na wstępie tekstu poznałeś już jaki jest bukmacher bez depozytu. Warto jednak rozszerzyć ten temat, a więc dokładniej pomówić o warunkach freebetów bez depozytu, jak je aktywować, a więc na jakich kuponach można wykorzystać oraz czy jest wymagany obrót wygranymi. Dzięku temu uzyskasz komplet informacji i będziesz gotowy, żeby korzystać z freebetów bez depozytu. Od razu warto dopowiedzieć, że u każdego bukmachera możesz odebrać tylko jeden taki bonus. Nic nie szkodzi jednak na przeszkodzie, żebyś skorzystał z freebetów u każdego operatora po kolei. To nawet wskazane, bowiem zwiększa Twoje szanse na wygrane.

Fortuna – freebet bez depozytu 20 zł

Fortuna Freebet bez depozytu

AKTYWUJ FREEBET

Pierwszym bukmacherem, który oferuje freebet za rejestrację bez depozytu jest Fortuna. Od razu warto zaznaczyć, że freebet opiewa na kwotę 20 złotych, a oprócz tego Fortuna przygotowała także trzy zaklady bez ryzyka – odpowiednio 100 zł, 200 zł oraz 300 zł. Czeka na Ciebie także drugi darmowy zakład, a więc 10 złotych jako nagroda za dokonanie pierwszej wpłaty w tym serwisie bukmacherskim.

Sprawdźmy jednak co jeszcze wiadomo o freebecie. W zakładach bukmacherskich Fortuna freebet przyznawany jest po rejestracji konta. W trakcie rejestracji należy podać kod promocyjny Fortuna. Oprócz rejestracji wymagane jest także potwierdzenie tożsamości. U tego bukmachera możesz tego dokonać na dwa sposoby – od razu w trakcie rejestracji z wykorzystaniem usługi Moje ID lub po pierwszym logowaniu za pośrednictwem skanów dowodu tożsamości. W drugim przypadku akceptowalnymi dokumentami są dowód osobisty oraz paszport międzynarodowy, a weryfikacja trwa z reguły do kilkunastu minut. Po jej przeprowadzeniu od razu na Twoim koncie pojawi się freebet.

W odróżnieniu od innych bukmacherów freebet Fortuna nie pojawi się od razu na koncie w postaci gotówki, lecz jako punkty lojalnościowe. Spokojnie jednak, bo wszystko będzie w porządku. Twoim zadaniem będzie przygotowanie dowolnego kuponu bukmacherskiego, o dowolnej liczbie zdarzeń i dowolnym kursie. Kiedy już będziesz gotowy, to pod kuponem znajdziesz pole “Do zapłaty 2800 punktów”. Zaznacz je przysłowiowym ptaszkiem, a wówczas aktywujesz freebet 20 złotych. Potwierdź wysłanie kuponu i poczekaj na jego rozstrzygnięcie. Prawda, że to proste?

LVBET bukmacher – bonus bez depozytu 20 zł

Lvbet Freebet bez depozytu

AKTYWUJ FREEBET

Kolejnym operatorem, który zdecydował się zaproponować freebet bez depozytu jest LVBET. Ten bukmacher oferuje 20 złotych darmowego zakładu za rejestrację konta z kodem 20BEST. Oprócz tego możesz tutaj liczyć aż na 2000 złotych w kolejnych bonusach powitalnych. Jest to odpowiednio 100% do 500 zł od pierwszego, 50% do 600 zł od drugiego oraz 900 zł bonusu od trzeciego depozytu. Jako nowy gracz, przez 33 dni możesz grać także bez podatku, co bezpośrednio wpłynie na podwyższenie Twoich wygranych aż o 14%.

Wróćmy jednak do freebetu bez depozytu. LVBET przygotował darmowy zakład 20 zł. Jest on dostępny wyłącznie wtedy, kiedy zarejestrujesz kod promocyjny LVBET: 20BEST. Po aktywacji konta należy zweryfikować swoją tożsamość. W przypadku tego bukmachera możesz dokonać tego po zalogowaniu się, w zakładce dokumenty. Wgraj zdjęcia lub skany dowodu osobistego. Opcjonalnie może to być paszport międzynarodowy. Co ważne, podczas weryfikacji tożsamości musisz zaznaczyć ptaszkiem zgodę “chcę otrzymać bonus bez depozytu”.

Po zatwierdzeniu dokumentów, które powinno nadejść w ciągu maksymalnie kilkunastu minut, otrzymasz freebet LVBET w wysokości 20 złotych. Czas teraz żeby go aktywować na kuponie bukmacherskim. Żeby móc skorzystać z freebetu, musisz przygotować kupon akumulowany, złożony co najmniej z trzech zdarzeń. To nie jedyny warunek, bowiem kurs łączny kuponu powinien wynieść przynajmniej 2.50 oraz dodatkowo minimum 1.25 na każdy zakład, znajdujący się na Twoim kuponie. Dopiero wówczas będziesz mógł zagrać za freebet.

Wygrana z freebetu to bonus, który wymaga jeszcze uwolnienia, a więc obrotu. LVBET posiada jednak dość przystępny warunek dwukrotnego obrotu, który możesz zrealizować na dowolnych kuponach o kursie łącznym wynoszącym minimum 2.00.

Go+Bet – freebet 25 zł bez depozytu

GoBet Freebet bez depozytu

AKTYWUJ FREEBET

Kolejny bukmacher bonus bez depozytu to Go+Bet. W tym przypadku możesz liczyć na freebet o wartości 25 złotych, a więc piątkę więcej, niż oferują jego bezpośredni konkurenci Fortuna i STS. To nie jedyny bonus proponowany przez Go+Bet. Bukmacher bez depozytu oferuje co prawda wspomniane 25 zł, ale oprócz tego ma też 900 zł w innych bonuach, z którymi warto żebyś się zapoznał.

Jak otrzymać freebet Go+Bet? Oczywiście niezbędnym krokiem jest najpierw rejestracja. Pamiętaj, żeby wpisać w formularzu kod promocyjny Go+Bet: LUBSPORT. Z racji tego, że freebet 25 złotych jest ofertą dedykowaną dla naszych czytelników, to nie otrzymasz go bez wspomnianego kodu. Użyj kod i ciesz się darmowym zakładem.

Oprócz rejestracji z kodem, wymagana jest także akceptacja zgód marketingowych oraz tradycyjnie już, jak u każdego bukmachera, weryfikacja tożsamości. Go+Bet przeprowadzi ją na podstawie przesłanych przez Ciebie skanów czy zdjęć dowodu osobistego. Możesz wysłać opcjonalnie również paszport. Po przeprowadzonej weryfikacji na Twoim koncie pojawi się freebet o wartości 25 złotych.

Jak zagrać za freebet bez depozytu?

Wiesz już kiedy mówimy o freebecie bez depozytu i jakie są ogólne zasady otrzymania tego rodzaju promocji. Warto zatem żebyś dowiedział się także, jak zagrać za freebet bez depozytu. Kiedy bonus bez depozytu bukmacher przydzieli do Twojego konta, naturalnie nie będziesz mógł go wypłacić. Najpierw konieczne jest obstawianie nim wybranego przez siebie kuponu bukmacherskiego. Przygotuj zatem kupon, dodając do niego zakłady i zaznacz, że chcesz zagrać za freebet. Warto w tym miejscu wiedzieć jednak, że to ogólne zasady, a na stronie każdego bukmachera bonus bez depozytu może posiadać indywidualne warunki. Najczęściej są nimi:

  • Minimalny kurs kuponu lub zakładu, na którym możesz aktywować freebet.
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie, dla którego może zostać wykorzystany freebet.

Wygrana z freebetu może zostać wypłacona jako kolejny bonus, ale na całe szczęście jest to rzadkością w dzisiejszych czasach. Zazwyczaj wygrana z freebetu bez depozytu jest gotówką, którą możesz wykorzystać tak, jak uważasz to za słuszne. I mowa tutaj zarówno o wypłacie środków, jak i o ich przeznaczeniu na dalszą grę. Warto jednak żebyś wiedział o kolejnych warunkach, które mogą się pojawić:

  • Jeżeli wygrana z freebetu to gotówka, bukmacher może pomniejszyć wygraną o wartość freebetu.
  • Jeżeli wygrana z freebetu to bonus, w regulaminie znajdziesz informację, jaki jest warunek obrotu.

Czy warto odebrać freebet bez depozytu za rejestrację?

Zapewne zastanawiasz się gdzie jest haczyk? Dlaczego bukmacherzy oferują graczom darmową kasę, skoro mogą na tym stracić, a ich celem, jak każdego działającego przedsiębiorstwa, jest wygenerowanie zysku? Pozwól, że to wyjaśnimy najbardziej możliwie przystępnym językiem.

Będziesz zdziwiony, ale nie ma haczyka. Zakłady bukmacherskie oferując freebety bez depozytu działają na wzór akcji marketingowej, dzięki której wzmacniają świadomość marki. Z racji tego, że freebety są najpopularniejszymi bonusami, to oferty tych bukmacherów docierają do szerokiego grona graczy, którzy są zachęceni możliwością darmowego obstawiania, rejestrują się i próbują szczęścia. Bukmacher oferując freebet bez depozytu zyskuje więc gracza, który kto wie, jeżeli mu się spodoba, czy nie zostanie z nim na dłużej. Nawet, jeżeli po odebraniu freebetu nie wrócisz już nigdy na stronę, to bukmacher tak naprawdę wiele nie traci, bowiem kwota kilkudziesięciu złotych to kropla w olbrzymim budżecie reklamowym tego typu firm.

To już pokazuje, że warto wykorzystywać freebety bez depozytu. Kolejnym argumentem przemawiającym na plus takich ofert jest brak ryzyka. Odbierając taki freebet nie musisz wpłacać żadnych swoich pieniędzy – nawet drobnej kwoty. To powoduje, że niczym nie ryzykujesz. Ba, nawet jeśli powinie Ci się noga, to przecież nie przegrasz swoich pieniędzy, a jedynie środki, które otrzymałeś od bukmachera.

Nie dość, że nic nie ryzykujesz, to przy odrobinie szczęścia ofiarowany przez bukmacher bonus bez depozytu możesz zamienić na niezłą sumkę, którą dorzucisz do swojego budżetu czy na realizację hobby. Oczywiście pamiętaj, że hazard to ryzyko i nie jest powiedziane, że z freebetu zrobisz pieniądze. Możesz odejść z niczym, czyli tak, jak wszedłeś po odbiór freebetu. Jednak jak już wspomnieliśmy, nawet jeżeli przegrasz, to nie będą to Twoje pieniądze. Bukmacher pozwala grać w takim przypadku na swój koszt.

Bukmacherzy oferujący freebet z depozytem

Poznałeś już jakie freebety bez depozytu możesz otrzymać za rejestrację konta u legalnych bukmacherów. Musisz jednak wiedzieć także, że bukmacher bez depozytu to jedno, ale wielu operatorów oferuje także darmowe zakłady jako nagrody po doładowaniu konta. Choć te oferty nie są może tak bardzo atrakcyjne, gdyż wymagają przecież poświęcenia własnych środków, to warto się z nimi zapoznać. Zawsze jest to możliwość zyskania dodatkowego kapitału na obstawianie swoich ulubionych meczów i wydarzeń sportowych.

Superbet – freebet 54 zł

W zakładach bukmacherskich Superbet freebet, a w zasadzie dwa darmowe zakłady, to możliwość odebrania łącznie 54 złotych. Do wszystkiego potrzebny jest jednak kod promocyjny Superbet: LUBSUPER. Zadbaj więc, żeby założyć razem z nim swoje konto.

Po pierwszym depozycie o wartości minimum 50 złotych, otrzymasz od tego bukmachera pierwszy freebet na kwotę 34 złotych. Możesz z niego skorzystać na dowolnych kuponach i zakładach. Wygrana z freebetu objęta jest tylko jednokrotnym obrotem po kursie min. 1.80.

To jeszcze nie wszystko, bowiem jest także drugi freebet Superbet. Po pierwszym depozycie o wartości minimum 20 złotych (najlepiej wpłacić jednak minimum 50 złotych, aby otrzymać oba freebety) i zalogowaniu się do aplikacji mobilnej, otrzymasz 20 złotych freebetu do wykorzystania właśnie na zakładach z telefonu. Co ważne, masz 7 dni żeby zalogować się w aplikacji, a wygrana z freebetu znów jest objęta jednokrotnym warunkiem obrotu – także po kursie min. 1.80.

AKTYWUJ FREEBET

Superbet freebet

Betclic – freebet 200 złotych

Kolejnymi zakładami bukmacherskimi, w których możesz zgarnąć freebet po depozycie jest Betclic. W tym przypadku nie jest to jednak od razu freebet, a ubezpieczenie pierwszego kuponu o wartości maksymalnej 200 złotych. Jeżeli zagrasz pierwszy kupon o kursie min. 1.14, to bukmacher obejmie go ubezpieczeniem. W razie potknięcia otrzymasz zwrot, który zostanie wypłacony jako freebet. Zarejestrować możesz się, podając kod promocyjny Betclic: BETPLMAX.Otrzymany freebet wymaga jednokrotnego obrotu po kursie min. 2.14. Czyli mówiąc wprost, żeby uwolnić środki z freebetu, należy nim obstawić dowolny kupon z dowolnymi zakładami, o kursie łącznym wspomnianym minimum 2.14.

ETOTO – freebet 222 złotych

Kolejny operator, u którego czeka freebet po depozycie to ETOTO. Nie jest to bonus bez depozytu bukmacher oferuje jednak darmowy zakład w aplikacji mobilnej o wspomnianej wartości 222 złotych. Żeby skorzystać z tej oferty koniecznie założ konto, podając w formularzu rejestracyjnym kod bonusowy ETOTO: ETOMAX.

Freebet na aplikację otrzymasz po odebraniu trzech bonusów powitalnych, w tym trzeciego w najwyższej kwocie. Mówiąc nieco prościej, musisz wpłacić na trzeci depozyt minimum 2000 złotych, żeby freebet 222 złotych pojawił się w Twojej aplikacji ETOTO. Możesz jednak zmienić ten warunek do minimalnego depozytu 1000 złotych, co uprości zadanie o połowę. W jaki sposób? Wystarczy, że zarejestrujesz wspomniany powyżej kod bonusowy. Oprócz freebetu ETOTO ma też bonusy o wartości łącznej nawet 2000 złotych, liczone od trzech pierwszych doładowań konta gracza.

AKTYWUJ FREEBET

Freebet bez depozytu Etoto

Fuksiarz – freebet 70 złotych

Fuksiarz bukmacher bonus bez depozytu też nie jest osiągalny, ale możesz jak najbardziej zgarnąć depozytowy freebet. Podczas rejestracji warto podać kod promocyjny Fuksiarz, a następnie postępować według opisanych w naszym tekście wskazówek. Otworzysz sobie wówczas drogę, żeby otrzymać od tego bukmachera najwyższy bonus, o wartości łącznej nawet 770 złotych. 70 złotych z tej kwoty to dwa freebety.

Pierwszy z freebetów ma wartość 20 złotych i otrzymasz go wówczas, jeżeli na pierwszy depozyt wpłacisz minimum 50 złotych. Z tego freebetu możesz skorzystać wyłącznie na zakłady na La Ligę, której Fuksiarz jest oficjalnym partnerem w Polsce. Kupon, na którym aktywujesz freebet powinien być kuponem akumulowanym, a więc zawierać minimum dwa zakłady. Fuksiarz wymaga również kursu min. 1.40 dla każdego z zakładów.

Drugi z freebetów jest nieco wyższy, a w zasadzie to ponad dwukrotnie wyższy, gdyż wynosi 50 złotych. I jest to freebet Fuksiarz w aplikacji mobilnej. Ściągnij apkę, postaw w niej dowolny zakład o stawce min 25 zł. Po rozliczeniu swojego kuponu otrzymasz freebet 50 złotych. Możesz go wykorzystać podobnie, jak freebet La Liga, na kuponie akumulowanym z kursem min. 1.40 dla każdego zdarzenia. Wygrane z obu freebetów nie są objęte warunkami obrotu, ale zostaną pomniejszone każdorazowo o wartość przyznanego freebetu.

AKTYWUJ FREEBET

Fuksiarz Freebet bez depozytuBukmacherzy z innymi bonusami

Oprócz freebetów na rynku bukmacherskim można znaleźć także inne oferty powitalne, którym niewątpliwie warto się przyjrzeć. Zwłaszcza, że pochodzą one od tak renomowanych bukmacherów, jak STS oraz BetFan. Nie jest to co prawda kolejny raz bonus bez depozytu bukmacher, ale i tak zapoznaj się z poniższymi szczegółami.

STS – cashback 100 złotych

STS proponuje w swoim pakiecie powitalnym aż 1660 złotych bonusów. Kod promocyjny STS: STSMAX nagrodzi Cię między innymi zakładem bez ryzyka do 100 złotych. To zabezpieczenie pierwszego kuponu. Kiedy powinie Ci się noga, otrzymasz zwrot stawki.

BetFan – bonus 200% do 400 złotych

Ciekawym bonusem nagradza także BetFan. Dla nowych użytkowników przygotowane zostało bowiem aż potrojenie pierwszego depozytu. Kod promocyjny BetFan to BETFANMAX. Otrzymasz bonus 200% do 400 złotych od pierwszego doładowania konta. W praktyce oznacza to dokładnie tyle, że wpłacając 200 złotych, będziesz mógł obstawiać łącznie za 600 złotych i jest to najwyższy bonus u tego bukmachera.

Najczęściej zadawane pytania o freebet bez depozytu

  • Którzy bukmacherzy oferują freebet bez depozytu za rejestrację?

Aktualnie taki rodzaj bonusu, a więc freebet bez depozytu dostępny jest u trzech legalnych bukmacherów. Są nimi Fortuna, LVBET oraz Go+Bet. Zasady każdego freebetu sprawdzisz w naszym tekście.

  • Czy freebet bez depozytu rzeczywiście nie wymaga wpłaty własnych pieniędzy?

Tak. Jak sama nazwa wskazuje, taki bonus nie wymaga od gracza dokonywania żadnego doładowania konta. Jest to bowiem darmowy prezent od bukmachera.

  • Czy freebet za rejestrację u bukmachera można odebrać kilka razy?

Niestety, ale nie. Z każdego bonusu można skorzystać tylko jeden raz.