Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Kim są najlepsi bukmacherzy w Polsce? To STS, Superbet, Fortuna oraz Betclic. Ranking bukmacherów, który zaprezentowaliśmy w tekście, został stworzony na bazie naszych wieloletnich doświadczeń. Porównaliśmy takie kryteria, jak oferta, kursy, transmisje czy aplikacje mobilne.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce w 2024 roku

 1. STS — 9.7/10
 2. SUPERBET — 9.5/10
 3. FORTUNA — 9/10
 4. BETCLIC — 9/10
 5. FUKSIARZ — 8.5/10
 6. LVBET – 8.5/10
 7. PZBUK – 8/10
 8. BETFAN — 7.5/10
 9. BETTERS – 7/10
 10. GOBET — 7/10
 11. BETCRIS — 6.5/10
 12. FORBET – 6.5/10
 13. ETOTO — 6/10
 14. COMEON – 5/10

Ranking bukmacherów Czerwiec 2024

Najlepsi bukmacherzy
Bonusy
Odbierz swoją ofertę

1.STSSTS

 

🎁Bonus - do 760 złotych
✅Załóż konto z kodem - STSMAX

ODBIERZ BONUS

2.Superbet

najlepsi bukmacherzy to SUPERBET

🎁Bonusy - 3755 złotych

✅Załóż konto z kodem - LUBSUPER

 

ODBIERZ BONUS

3.Fortunanajlepsi bukmacherzy to Fortuna

🎁Bonusy - 335 złotych

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

ODBIERZ BONUS

4.BetclicNajlepsze strony bukmacherskie BETCLIC

 

🎁Bonus - cashback do 200 złotych

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

 

 
ODBIERZ BONUS

5. Fuksiarz

Najlepsi bukmacherzy fuksiarz

 

🎁 Bonus - do 770 złotych

ODBIERZ BONUS

6.LVBETnajlepsi bukmacherzy to LVBET

 

🎁 Bonusy - 2020 złotych

✅Załóż konto z kodem - 20BEST

 

ODBIERZ BONUS

7.PZBUKnajlepsi bukmacherzy to PZBUK

 

🎁Bonusy - 250 złotych

✅Załóż konto z kodem - PZMAX

 

ODBIERZ BONUS

8.Betfannajlepsi bukmacherzy online BETFAN

 

🎁Bonus - 200% do 400 złotych

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

 

 
ODBIERZ BONUS

9. Betters

Betters

🎁Bonus -  do 310 złotych

✅Załóż konto z kodem - MAXBET

ODBIERZ BONUS

10. Gobet

najlepsi bukmacherzy to GOBET

 

🎁 Bonus - do 930 złotych

✅Załóż konto z kodem - LUBSPORT

 

 
ODBIERZ BONUS

11. Betcris

najlepsi bukmacherzy to BETCRIS

 

🎁 Bonus - do 1400 złotych

✅Załóż konto z kodem - MAXBET

 

 
ODBIERZ BONUS

12.forBETforBET bukmacher

 

🎁Bonuy - 3150 złotych

✅Załóż konto z kodem - FORMAX

ODBIERZ BONUS

13. ETOTO

najlepsi bukmacherzy to ETOTO

 

🎁 Bonusy - 807 złotych

✅Załóż konto z kodem - ETOMAX

ODBIERZ BONUS

Najlepszy bukmacher w Polsce na 2024 rok to: STS. Oceniamy go na 9,5 w skali do 10. Ten legalny operator oferuje najwyższe i najkorzystniejsze bonusy dla graczy, atrakcyjne kursy bukmacherskie oraz szybką i łatwą rejestrację konta, także na telefonie komórkowym. Dodatkowo, opinie graczy o Superbet są bardzo dobre, co potwierdza jego jakość.

1 miejsce – STS: najpopularniejszy polski bukmacher

Najlepsi bukmacherzy to przede wszystkim STS, a więc najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w Polsce. Buk ten może pochwalić się bardzo hojnymi i różnorodnymi bonusami powitalnymi, ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania graczom. Na stronie STS znajdziesz mnóstwo różnorodnych zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Oferta dotyczy nie tylko wydarzeń czysto sportowych, ale też esportu, sportów wirtualnych czy gier karcianych, gdzie dostępny jest polski stół pokera.

ZAREJESTRUJ SIĘ

STS najpopularniejszy polski bukmacher

Dlaczego to najlepszy bukmacher? STS ma bardzo dobre opinie graczy, jeżeli chodzi o obsługę klienta, która jest całodobowa. Bukmacher ten może pochwalić się także ogromną liczbą darmowych transmisji online, wśród których znajdziesz między innymi wiele topowych lig piłkarskich czy turniejów tenisowych. STS to wreszcie bukmacher, który w szybki sposób realizuje wypłaty wygranych. Swoje środki otrzymasz nawet w kilka minut. Dodajmy, że u buka dostępna jest ciekawa usługa BetBooster. Wraz z nią zobaczysz szczegółowe statystyki, jak np. wygrane mecze z rzędu czy historia bezpośrednich pojedynków oraz odpowiadające im propozycje zakładów. Warto aktywować w STS kod promocyjny, aby otrzymać najwyższy bonus.

Co jest najsłabszą stroną STS? Trzeba przyznać, że dość rzadko bukmacher decyduje się na oferowanie klasycznych darmowych zakładów. I choć ma wiele przeróżnych promocji, to do tej kwestii można się doczepić.

2 miejsce – Superbet: najszybciej rozwijający się operator

Superbet jest bez dwóch zdań najszybciej rozwijającym się operatorem. I to nie tylko, że na jego reklamy można natknąć się w sieci dosłownie wszędzie, ale także rzeczywisty przyrost graczy i stawianych zakładów mówi o tym, że operator, który wywodzi się z Rumunii rozwija się w wyjątkowo szybkim tempie. Gracze mogą skorzystać z Superbet kod promocyjny i otrzymać najwyższy bonus. Oprócz tego, operator oferuje wiele regularnych promocji, włącznie z Super Spinem, Super Przewagą czy codziennymi różnymi bonusami.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Superbet najszybciej rozwijający się operator

Dlaczego mówi się, że jest to najlepszy bukmacher? Wszystko dlatego, że to nie koniec zalet Superbet, bowiem ten operator posiada także szeroką ofertę zakładów bukmacherskich. Mowa tutaj o zakładach przedmeczowych, ale także i tych stawianych w formie na żywo. Superbet cechuje się atrakcyjnymi kursami dla graczy. Warto raz jeszcze wspomnieć o ofercie Super Przewaga, która rozlicza kupony jako wygrane jeszcze w trakcie trwania meczu – w przypadku piłki nożnej, kiedy dowolna drużyna wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie. Można tu zagrać za Superbet freebet w aplikacji mobilnej. Apka jest zresztą kolejnym koniem pociągowym tego bukmachera. Jest szybka i funkcjonalna, a przy tym działa na trzech najpopularniejszych systemach operacyjnych, a więc Android, iOS i Huawei.

Oczywiście, jak każdy bukmacher, tak samo Superbet posiada wady. Drobnym uchybieniem jest z pewnością fakt, że błyskawiczne wypłaty można zlecać wyłącznie na karty. Przelewy realizowane są tradycyjnym księgowaniem i mogą zająć nawet do 2 dni roboczych.

3 miejsce – Fortuna: najstarszy, ale i jeden z najlepszych buków

Fortuna jest jednym z najstarszych bukmacherów w Polsce, ale nie można nazwać jej wymarłym dinozaurem. Buk ten nadąża za najlepszymi standardami i wciąż jest jednym z liderów rynku zakładów wzajemnych w Polsce. To dlatego jej obecność na liście najlepsi bukmacherzy nie może nikogo dziwić. Ten buk posiada korzystne bonusy powitalne, bardzo szeroką ofertę zdarzeń i niskie marże w kursach bukmacherskich. Nie sposób nie wspomnieć także o ogromnej liczbie transmisji wideo. Wszystko to powoduje olbrzymie zainteresowanie ofertą Fortuny. Zwłaszcza, że Fortuna kod promocyjny przydziela wiele bonusów powitalnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Fortuna najstarszy, ale i jeden z najlepszych buków

Jeszcze nie tak dawno temu gracze mogli zarzucić Fortunie małe zróżnicowanie bonusów. Obecnie promocje dostępne są dla każdego rodzaju zakładów, w tym zakładów sportowych, wirtuali, gier karcianych, a nawet esportu. Wiele z tych ofert to regularne bonusy, a część to krótkoterminowe propozycje dla graczy. Fortuna proponuje ciekawe zakłady bez podatku oraz bonusy za polecanie znajomych. Na uwagę zasługuje także Fortuna freebet bez depozytu za rejestrację. Strefa Typera Fortuny jest jednym z najpopularniejszych miejsc, a konkretnie czatem online, gdzie gracze wymieniają się swoimi typami i kuponami.

Niektórzy gracze jako wadę wskazują dość “obstukaną” już stronę i nieco przestarzały design. Z jednej strony można się z tym zgodzić, z drugiej jednak, to bardzo intuicyjna platforma, na której odnajdą się nawet najbardziej początkujący typerzy.

4 miejsce – Betclic: solidna europejska jakość

Najlepsze strony bukmacherskie to również Betclic. Europejski gigant znakomicie odnalazł się w polskich realiach, a potwierdzeniem tego faktu, jest stale rosnąca popularność jego oferty. Betclic może pochwalić się ciekawym bonusem powitalnym za Betclic kod promocyjny oraz mnóstwem promocji dla zarejestrowanych graczy, wśród których wyróżniamy podbicie wygranych na kupony wielokrotne, różne turnieje czy częste freebety i cashbacki. To jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania ten najlepszy bukmacher.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Betclic solidna europejska jakość

Betclic to także kompleksowa oferta zakładów bukmacherskich, która obejmuje kilkadziesiąt sportów i kilka tysięcy rozgrywek. Oprócz tego Betclic oferuje zakłady na esport i gry karciane. Aplikacja bukmachera Betclic uważana jest za jedną z najlepszych na rynku. Zatem, jeśli chcesz obstawiać z telefonu, powinieneś rozważyć tego bukmachera. Warto również pochwalić platformę bukmacherską, która jest przejrzystą i zawiera wiele ciekawych funkcji, jak np. cashout czy szybki zakład.

Co poprawilibyśmy w Betclic? Choć bukmacher posiada transmisje online, to w dużej mierze ograniczają się one do piłki nożnej i tenisa ziemnego. Przydałoby się większe zróżnicowanie w tym zakresie. Nie jest dostępny także na Betclic freebet bez depozytu.

5 miejsce – Fuksiarz: imponujący debiut i dalsza konsekwencja

Na kolejnym miejscu naszego rankingu, który odpowiada na pytanie, kim jest najlepszy bukmacher w Polsce, znalazł się Fuksiarz. Ten operator może poszczycić imponującym debiutem. Dzięki temu zyskał sympatię wielu typerów, ale nieustannie się rozwija, dzięki czemu poszerza swoją strefę wpływów. Nie bez znaczenia jest zapewne Fuksiarz kod promocyjny, który nagradza rejestrujących się graczy atrakcyjnymi bonusami.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Fuksiarz imponujący debiut i dalsza konsekwencja

Fuksiarz jest bukmacherem, który został założony przez doświadczonego managera i widać to w wielu aspektach funkcjonowania tego operatora. Wspomnieć można o intuicyjnym i szybkim serwisie, z którym poradzą sobie nawet najbardziej początkujący gracze. Oprócz tego Fuksiarz zapoczątkował popularność wielu ciekawych promocji bukmacherskich. Wspomnieć można o Early Payout, czyli wypłacie wygranych z kuponu jeszcze w trakcie trwania meczu. Dla przykładu w meczu piłki nożnej funkcjonuje to tak, że przy wyniku 2:0 dla dowolnej drużyny, bukmacher rozlicza zakłady postawione na nią jako wygrane. W ofercie tego bukmachera znajduje się także cashback bez końca, który powoduje regularny zwrot z kwalifikowanych kuponów. Czy jest to najlepszy bukmacher w Polsce? Dla wielu z pewnością tak, a dla nas absolutna czołówka rynku.

Oczywiście jak każdy operator, tak samo Fuksiarz ma kilka wad. Nie jest dostępny u bukmachera Fuksiarz freebet bez depozytu, co oferuje chociażby Fortuna. Poza tym powitalny cashback to tylko 50%, a nie 100%.

6 miejsce – LVBET: mnogość rynków bukmacherskich

Kolejny z najlepsi bukmacherzy to LVBET. Buk ostro poszedł w stronę esportu, ale nie zapomniał także o klasyce gatunku, a więc zakładach sportowych. LVBET to bukmacher, który również powita Cię atrakcyjnymi bonusami na start, a następnie zaoferuje szereg różnych promocji dla zarejestrowanych graczy. Jakie ma jeszcze zalety?

ZAREJESTRUJ SIĘ

LVBET mnogość rynków bukmacherskich

Niewątpliwie jest to bukmacher, który posiada największy wybór rynków bukmacherskich. Nawet 600 opcji postawienia zakładu w obrębie jednego wydarzenia? Tak to możliwe, dzięki mało oczywistym rynkom czy zakładom łączonym. Jeżeli chcesz raz obstawiać klasycznie, a raz niekonwencjonalnie, to trudno o lepszy wybór niż LVBET. Poza tym bukmachera charakteryzują szybkie płatności i usługa Player Bets, gdzie sam możesz komponować zakłady na statystyki np. poszczególnych graczy. Warto pochwalić, że w LVBET kod promocyjny, z którego mogą skorzystać nowi gracze, aktywuje okazały pakiet powitalny, którego częścią jest także LVBET freebet bez depozytu.

Można doczepić się jednak o małą liczbę transmisji wideo. Choć LVBET konsekwentnie poszerza ofertę streamingu, to jeszcze sporo brakuje do najlepszych pod tym względem. Dalszy progres może jednak “zatrzeć” póki co wyraźną różnicę w ilości transmisji online.

7 miejsce – PZBuk: unikalne podejście do zakładów

Kolejnym z polecanych przez nas bukmacherów jest PZBuk. Polskie Zakłady Bukmacherskie, bowiem tak brzmi pełne rozwinięcie jego nazwy, mają dość unikalną, ale przy tym ciekawą ofertę dla graczy. Musimy pochwalić bonus powitalny, ale też liczbę zakładów czy kursy bukmacherskie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

PZBuk unikalne podejście do zakładów

PZBuk postawił na bardzo intuicyjną stronę internetową, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób możesz przeglądać wszystkie zakłady przedmeczowe i na żywo. Buk oprócz sportu, oferuje esport, gry karciane oraz wirtuale TV, gdzie symulacja została połączona z prawdziwymi powtórkami np. piłkarskich akcji. PZBuk wyróżnia się też regularnymi ofertami promocyjnymi, jak np. bonus dla kuponów akumulowanych oraz szerokim wyborem zakładów i transmisjami z NBA. Na uwagę zasługuje również oferowany przez PZBuk kod bonusowy, z którym możesz otrzymać atrakcyjną ofertę powitalną.

Wśród słabych stron tego bukmachera należy wymienić sporadyczne problemy z dostępnością konsultantów na czacie online. Jeżeli chcesz szybko uzyskać pomoc, możesz poczuć się kiedyś zawiedziony. Także wartość maksymalnej wypłaty zależna jest od wielu czynników, a uznania w oczach bukmachera nie znalazł PZBuk freebet za rejestrację bez konieczności depozytu.

8 miejsce – Betfan: bukmacher z luźnym podejściem

Przyglądając się, jak wyglądają najlepsi bukmacherzy online, nie sposób pominąć Betfan. To jeden z młodszych bukmacherów w tym gronie, ale systematycznie robiący duże postępy. Już teraz Betfan śmiało może konkurować z najlepszymi w branży. Na dobry początek Betfan zechce poczęstować Cię ciekawymi bonusami powitalnymi, a ambasador pod postacią Mariusza Pudzianowskiego, jest najlepszym potwierdzeniem jakości jego oferty zakładów.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Betfan bukmacher z luźnym podejściem

Zakłady w Betfan są bardzo różnorodne. Buk oferuje zarówno zakłady sportowe, zakłady na esport, sporty wirtualne, jak i gry karciane. Jest to jednocześnie bukmacher z dość luźnym podejściem do zakładów, o czym świadczą dodatkowe oferty takie, jak rozrywka, polityka czy pogoda. Betfan bardzo częstu zarzuca graczy róznego rodzaju bonusami, wśród których królują darmowe zakłady za lojalność. Ciekawie prezentuje się również usługa MyBet, w ramach której… możesz stworzyć swój własny zakład i przekonać się, kto będzie miał rację – Ty czy bukmacher.

Wśród wad należy wskazać brak streamingu. Betfan posiada tylko transmisje z esportu, a fani prawdziwego sportu muszą zadowolić się wynikami i statystykami na żywo. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ulegnie to zmianie.

9 miejsce – Betters: powiew świeżości w branży

Ciekawym wyborem będzie na pewno bukmacher Betters. Jest to operator, który chwali się biało-czerwonymi barwami i ma 100% polski kapitał. Korzysta, jak większość początkujących operatorów, z gotowej platformy. Jednak jakiś czas temu Betters przeszedł mały rebranding. Chodzi tutaj o grafiki, które robią teraz wrażenie i nie pachną amatorką, jak wcześniej. Bukmacher ma bardzo ciekawą ofertę powitalną, która jest dostępna za podany Betters kod promocyjny przy rejestracji konta. Jest też interesujący w Betters freebet, ale od razu warto zaznaczyć, że nie jest to propozycja bez depozytu.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Betters powiew świeżości w branży

Jeżeli chodzi o ofertę zakładów, to temu bukmacherowi nie można za wiele zarzucić. Warto docenić atrakcyjne kursy. Wyjątkowo sprawnie działa tutaj także obsługa klienta na czacie online, a sam serwis jest intuicyjny i jak już wspomnieliśmy, po ostatnich poprawkach graficznych, także miły dla oka.

Oczywiście nowicjuszowi w branży wdarły się też drobne wady. Jest oczywiste, że nie jest to najlepszy polski bukmacher, ale dużo mu nie brakuje i Betters z pewnością ma aspiracje, żeby nim zostać. Skoro o wadach mowa, to należy wspomnieć o nieco ograniczonych metodach płatności oraz braku transmisji online.

10 miejsce – GoBet: polski operator z aspiracjami

Innym chcącym się przebić na rynku bukmacherem jest GoBet. To operator, którego twarzami zostały tak znane postacie, jak Radosław Majdan czy Michał Listkiewicz. Jakiś czas temu bukmacher odświeżył swoją ofertę za GoBet kod promocyjny, dzięki której dostępny jest teraz także w GoBet freebet bez depozytu.

ZAREJESTRUJ SIĘ

GoBet polski operator z aspiracjami

Jednak nie samymi bonusami typer żyje, bo one, owszem mogą zachęcić na początkowym etapie, ale później gracze zwracają uwagę na coś innego. Jeżeli chodzi o tak ważne aspekty, jak oferta zdarzeń i kursy bukmacherskie, to wyglądają one wyjątkowo obiecująco w GoBet. Są zakłady sportowe, ale też przykładowo esport. Dobrze funkcjonuje sama platforma, która jest szybka i stabilna. Doczepić można się do nieco ograniczonej liczby rynków bukmacherskich w przypadku mniej popularnych wydarzeń.

GoBet poza tym nie ma większych wad, ale nie można też powiedzieć, że bukmacher wprowadził coś innowacyjnego na rynek. Liczymy jednak, że jeszcze nas czymś zaskoczy. Póki co jest bardzo solidnie.

11 miejsce – Betcris: znany nie tylko w Szczecinie

Betcris jest bukmacherem szczególnie popularnym w Szczecinie, a to z tego względu, że jest sponsorem tamtejszej Pogoni. Konsekwentnie buk zwiększa jednak swoją rozpoznawalność także na terenie całego kraju. Z pewnością pomaga w tym dobra oferta, bonusy oraz kod promocyjny Betcris, z którym gracze mogą otrzymać najwięcej.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Betcris znany nie tylko w Szczecinie

Z jednej strony Betcris nie wyróżnia się niczym szczególnym, bowiem to bukmacher postawiony na gotowej platformie, ale z drugiej, gracze znajdą tutaj wszystko co niezbędne. Podobać może się szeroka rozpiętość oferty bukmacherskiej i atrakcyjne dla graczy kursy. Z pewnością na plus działa także sporadyczna, bo sporadyczna, ale jednak dostępność transmisji wideo. Dobrze funkcjonuje tutaj zakładka z zakładami na żywo.

Betcris freebet nie jest dostępny i jest to jedną z wad tego bukmachera. Poza tym nieco więcej oczekiwaliśmy po aplikacji mobilnej, która mogłaby zostać nieco dopracowana pod względem zwłaszcza intuicyjności.

12 miejsce – forBET: synonim solidności

Na naszej liście najlepsi bukmacherzy nie mogło zabraknąć także operatora forBET, który również w konkurencyjnych porównaniach zakładów bukmacherskich, zawsze plasuje się w ścisłej czołówce. Co możemy o nim napisać? Podobać może się zarówno oferta bonusowa za forBET kod promocyjny, jak i platforma bukmacherska, która została zaprojektowana z najwyższą starannością i z wykorzystaniem kilku ciekawych rozwiązań dla graczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

forBET synonim solidności

forBET to bukmacher, który oferuje wyjątkowo atrakcyjne kursy bukmacherskie oraz kilka promocji, które mogą jeszcze podwyższyć wygrane na kuponach. Niedawno na stronie pojawił się także czat, który ułatwia komunikację i dzielenie się kuponami pośród różnymi graczami. forBET mocno poszedł nie tylko w zakłady sportowe, ale też w esport, gry karciane i sporty wirtualne. W przypadku tej ostatniej oferty, zaryzykujemy twierdzenie, że jest ona najlepsza w Polsce. Podobać może się także usługa BetMarket, za pomocą której możesz zobaczyć jak typują inni gracze i powielić interesujący Cię kupon.

Wady? Choć nie do końca jest to wadą, to część graczy narzeka na brak możliwości szybkiej rejestracji bez dowodu. Od razu przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego, należy załączyć skany bądź zdjęcia dokumentu tożsamości. Można też wspomnieć, że nie jest dostępny na forBET freebet, za wyjątkiem bonusu urodzinowego.

13 miejsce – ETOTO: rebranding krokiem w przód

ETOTO to bukmacher, który działa już na rynku od dłuższego czasu i trzeba przyznać uczciwie, że robi to ze zmiennym szczęściem. Ostatnio jednak w szeregach tego operatora zaszły spore zmiany i widać, że przynosi to korzyści w postaci rosnącej popularności. Oferowany ETOTO kod bonusowy pozwala odebrać ciekawe bonusy, w tym dwa darmowe zakłady. Niestety, żadne z nich to nie jest ETOTO freebet bez depozytu.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ETOTO rebranding krokiem w przód

Mamy wątpliwości, czy ETOTO to najlepszy polski bukmacher, ale z pewnością jest to czołowy operator. Jego strona internetowa i aplikacja mobilna zaliczają się do najlepszych na rynku, a samej ofercie ETOTO też nie można zbyt wiele zarzucić. Warto podkreślić dobre kursy i ciekawe, dość regularne promocje dla zarejestrowanych graczy.

Są też nieco ciemniejsze strony. Wspomnieć można o braku transmisji wideo oraz o fakcie, że jeden z darmowych zakładów posiada dość wygórowane wymagania co do kwoty minimalnego depozytu.

14 miejsce – ComeOn: nowy gracz na rynku

Całkiem niedawno na rynku zadebiutował nowy bukmacher ComeOn. To marka światowej sławie, która wraca do Polski po latach przerwy. Jak w tym momencie wygląda jego oferta? Można pochwalić dostępne zakłady przedmeczowe i na żywo oraz przyjazną graczom platformę bukmacherską.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ComeOn nowy gracz na rynku

Na razie jednak ComeOn nie zachwyca, jeżeli chodzi o promocje dla graczy i w tym aspekcie oczekiwalibyśmy największej poprawy. Rejestracja z ComeOn kod bonusowy gwarantuje standardowy bonus, a więc 100% do 200 złotych. Podwojenie depozytu jest ciekawe, ale maksymalna kwota tej promocji, a więc 200 złotych pozostawia wiele do życzenia. W serwisie brakuje także promocji dla zarejestrowanych graczy. Liczymy jednak na to, że bukmacher złapał delikatną zadyszkę na starcie i konsekwentnie będzie ulepszał swoją ofertę. Ma na pewno ku temu ambicje i środki, żeby podbić polski rynek. Czy zostanie zaoferowany także ComeOn freebet? Jak mówi przysłowie: pożyjemy, zobaczymy.

Najlepsi bukmacherzy bez podatku – kim są?

Jak zapewne wiesz, najlepsi bukmacherzy w Polsce muszą działać w zgodzie z zapisami ustawy hazardowej. Ta obliguje ich od odprowadzania podatku 12% od stawki zakładu. Ten obowiązek standardowo spoczywa na barkach graczy, którzy obstawiając przykładowo za 100 zł, de facto, po uwzględnieniu podatku, obstawiają za 88 zł. Część bukmacherów stosuje jednak promocje, określane jako zakłady bez podatku. Wówczas obowiązek podatkowy biorą na siebie. O jakich operatorach mowa? Aktualne oferty sprawdzisz w poniższej tabeli.

Bukmacherzy bez podatku
Szczegóły oferty
Zarejestruj się

najlepsi bukmacherzy to Fortuna

AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs poj. zdarz. min. 1.30

ZAREJESTRUJ SIĘ

najlepsi bukmacherzy to LVBET

14 dni po rejestracji konta

ZAREJESTRUJ SIĘ

Podatek bukmacherski już od początku wprowadzenia ustawy hazardowej wzbudza sporo kontrowersji. Gracze, jak i bukmacherzy nie do końca mogą się z tym zgodzić. 12% podatek od stawki pobierany jest zawsze i to bez względu na to, czy kupon okaże się wygrany czy przegrany. Podatek pobrany zostaje już w momencie zawarcia zakładu. Zdaniem większości rynku bukmacherskiego, w kontrze do stanowiska Ministerstwa Finansów, taki podatek nie sprzyja rozwojowi rynku. Ba, bukmacherzy, jak i eksperci branży uważają, że podatek od stawki sprzyja… nielegalnym operatorom. Oni działając bez licencji Ministerstwa Finansów, unikają płacenia takiego podatku, a gracze często są kuszeni wyższymi wygranymi.

Jak działa podatek od stawki? To proste. Jeżeli zagrasz kupon za 100 złotych, to po odjęciu 12% podatku, właściwa stawka wyniesie 88 złotych. Najlepiej wytłumaczyć to na prostym przykładzie. Kiedy zagrasz za 100 zł po kursie 2.00, Twoja wygrana powinna wynieść 200 zł, ale nie wyniesie, bowiem wspomniane 12% zabierze podatek i w konsekwencji do wygrania będziesz miał 176 złotych. Bardzo odczuwalne jest to zwłaszcza przy niskich kursach bukmacherskich, gdzie podatek zabiera niemal całą, a nawet czasem i więcej, niż możliwą wygraną.

Dlatego część bukmacherów wyciągnęła rękę do graczy i oferuje zakłady bez podatku. W takim przypadku bukmacherzy bez podatku biorą obowiązek podatkowy na siebie i odprowadzają go za graczy. Poniżej opisaliśmy aktualne oferty tego typu, które proponują najlepsi bukmacherzy w Polsce.

Happy Hours w Fortunie

Pierwszym z bukmacherów, który oferuje zakłady bez podatku jest Fortuna. Możesz stawiać u niego w ten sposób zakłady przedmeczowe i na żywo. Oferta obowiązuje jednak wyłącznie podczas trwania Happy Hours. Obecnie jest to każda sobota i niedziela, w godzinach 12:00 – 15:00.

najlepsi bukmacherzy bez podatku

Warto też wczytać się warunki zakładów bez podatku. Żeby podatek został zlikwidowany, należy wysłać kupon wielokrotny, z minimum trzema zakładami, o stawce dla każdego zakładu min. 1.30. Zakłady można wysyłać zarówno na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz, co ciekawe także w punktach stacjonarnych bukmachera Fortuna.

LVBET bez podatku przez 14 dni po rejestracji

Najlepsi bukmacherzy bez podatku to również LVBET. W tym przypadku oferta jest dostępna wyłącznie przez pierwsze 14 dni, licząc od dnia rejestracji konta. Nie ma za to określonych godzin czy dni, zatem możesz stawiać rano, popołudniu, wieczorem, a nawet w środku nocy. Nie ma też zakresu wydarzeń, zatem możesz wysyłać zakłady przedmeczowe i live na co tylko chcesz.

lvbet bukmacher bez podatku

Żeby zakłady bez podatku w LVBET zostały aktywowane, należy przygotować kupon akumulowany, który będzie składał się minimum z 3 zakładów. Nie ma limitu kursu dla pojedynczego zdarzenia, ale kurs łączny kuponu musi wynieść przynajmniej 2.40. Wówczas bukmacher weźmie podatek na klatę i tak na każdym kwalifikowanym kuponie przez 14 dni od rejestracji konta.

Jak stworzyliśmy ranking bukmacherów?

Jesteśmy jeszcze winni Tobie wyjaśnienie, jak powstał nasz ranking bukmacherów. Najlepsi polscy bukmacherzy zostali wybrani według poniższych kryteriów:

 • Bonusy powitalne – sprawdziliśmy ilość, wysokość, rodzaje, a przede wszystkim warunki ofert powitalnych.
 • Oferta zakładów – zweryfikowaliśmy jak wiele zakładów i jakie rodzaje posiadają poszczególni bukmacherzy.
 • Rynki bukmacherskie – podliczyliśmy rynki zarówno dla najpopularniejszych, jak i tych nieco mniej popularnych zakładów bukmacherskich.
 • Kursy bukmacherskie – oceniliśmy atrakcyjność kursów i wysokość marż bukmacherskich.
 • Promocje dla zarejestrowanych graczy – podobnie, jak w przypadku oferty powitalnej, tak i tutaj skoncentrowaliśmy się na ilości, jakości i przede wszystkim warunkach bonusów.
 • Metody płatności – przeanalizowaliśmy jakie metody wpłaty i wypłaty obsługują bukmacherzy, jakie są limity oraz czas przetwarzania.
 • Obsługa klienta – przeprowadziliśmy testy obsługi klienta, jej dostępności, jakości oraz szybkości udzielanego wsparcia.
 • Platformy bukmacherskie – zweryfikowaliśmy jak szybko działają strony internetowe, jak bardzo są funkcjonalne oraz nowoczesne.
 • Aplikacje mobilne – sprawdziliśmy jak działają aplikacje poszczególnych operatorów i w jaki sposób ułatwiają obstawianie meczów na telefonie komórkowym.

Ranking bukmacherów – oto najlepsi polscy bukmacherzy

Z roku na rok legalni bukmacherzy online w Polsce rosną w siłę. Obecnie nie ma roku, żeby nie pojawiało się kilka nowych zakładów, a w związku z tym warto być na bieżąco, gdzie można grać. Poniżej zamieszczamy aktualną listę legalnych bukmacherów w Polsce.

 • eToto
 • Fortuna
 • STS
 • Traf
 • Totolotek
 • LVBET
 • Superbet
 • Totalbet
 • forBET
 • PZBuk
 • Betclic
 • Betfan
 • betX
 • Betcris
 • GoBet
 • Fuksiarz
 • FunBets
 • Betters
 • Betway
 • EliteBet

Jak widać lista jest bardzo długa, a wiele wskazuje na to, że przybędzie jeszcze kilku nowych legalnych bukmacherów. Warto też dodać, że nie wszystkie legalne zakłady bukmacherskie z powyższej listy uruchomiły już swoje strony internetowe. Pozostaje więc czekać na część z ofert. Przy okazji sprawdź, jak wyglądają najlepsze aplikacje bukmacherskie, jeżeli chcesz obstawiać zakłady z telefonu komórkowego.

Jak sprawdzić czy bukmacher jest legalny?

W Polsce organem odpowiedzialnym za nadzór rynku bukmacherskiego jest Ministerstwo Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. To właśnie resort rządowy zajmuje się wydawaniem pozwoleń, zwanych licencjami bukmacherskimi. W związku z tym, bardzo łatwo sprawdzić, którzy bukmacherzy są legalni w Polsce. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej, na której zamieszczona została lista legalnych bukmacherów.

najlepsi bukmacherzy online

Analogicznie, można też sprawdzić, którzy bukmacherzy oferują swoje usługi niezgodnie z prawem. Nielegalni bukmacherzy, znani też pod określeniem zagraniczni bukmacherzy są regularnie umieszczani w rejestrze domen zakazanych, dostępnym również na stronie Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Jeżeli jakiś bukmacher do niego trafił, to jest to jednoznaczne z tym, że jest nielegalny. Taka domena zawsze zostaje zablokowana dla polskich adresów IP, choć bukmacherzy znajdują sposoby, jak obchodzić blokady, co rusz tworząc nowe domeny z kolejnymi kombinacjami numerów np. nielegalnybukmacher121 itd.

Najlepsze typy bukmacherskie

Jeżeli interesują Cię nie tylko najlepsi bukmacherzy, ale też najlepsze typy bukmacherskie, które możesz wykorzystać na ich stronach, to warto rzucić okiem na publikowane regularnie na naszych łamach prognozy. Mamy typy praktycznie na każdą popularną dyscyplinę i rozgrywkę, a każde z nich solidnie analizujemy tak, żeby ograniczyć ryzyko do absolutnego minimum. Dzięki temu sięgasz po sprawdzone prognozy.

Ranking bukmacherów pod względem bonusów

Najlepsi bukmacherzy
Bonusy bukmacherskie
Idź po bonus

BETCLIC

 

- cashback d0 200 zł

- do 120% bonusu na AKO

ODBIERZ BONUS

SUPERBET

 

- cashback 3500 zł

- bonus 200 zł

- freebety 55 zł

ODBIERZ BONUS

kod BETFAN

 

- 200% do 300 złotych

ODBIERZ BONUS

STS

 

- 1500 zł od depozytów
- cashback 100 zł
- 60 zł extra

ODBIERZ BONUS

kod Fortuna

- cashbacki 300 zł

- freebety 35 zł

ODBIERZ BONUS

kod LVBET

- bonusy 2000 zł

- freebet 20 zł

- 33 dni bez podatku

ODBIERZ BONUS

PZBuk

 

- freebet 250 zł

ODBIERZ BONUS

forBET Zakłady bukmacherskie

 

- bonus 2000 zł

- cashback 1150 zł

- 30 dni bez podatku

ODBIERZ BONUS

Równie ważne, co najlepsi bukmacherzy w Polsce, są najlepsze bonusy bukmacherskie. W końcu każdy z graczy chce nie tylko rozpocząć grę na uprzywilejowanych warunkach, ale także, kiedy już skorzysta z bonusów powitalnych, mieć na wyciągnięcie ręki kolejne promocje. Dlatego też w powyższej tabeli przedstawiliśmy, jacy są najlepsi bukmacherzy, jeżeli chodzi o bonusy. Dodaliśmy też ich oferty, a ze szczegółami możesz zapoznać się klikając w odpowiedni przycisk.

Dodajmy również, że warto odbierać na naszej stronie najlepsze kody promocyjne do bukmacherów, bowiem dzięki nim wielu operatorów oferuje coś extra. I zazwyczaj albo jest to większy, niż standardowy bonus albo dodatkowa oferta, np. darmowego zakładu bez depozytu.

Bukmacherzy
Kody promocyjne

STS

STSMAX

Najlepsze strony bukmacherskie BETCLIC

BETPLMAX

najlepsi bukmacherzy online BETFAN

BETFANMAX

forBET bukmacher

Sprawdź

najlepsi bukmacherzy to Fortuna

Sprawdź

najlepsi bukmacherzy to LVBET

BEST20

najlepsi bukmacherzy to PZBUK

PZMAX

najlepsi bukmacherzy to SUPERBET

LUBSUPER

Darmowe zakłady

Najpopularniejszymi bonusami bukmacherskimi są darmowe zakłady. Mogą być one oferowane na dwa różne sposoby – bez depozytu albo z depozytem. W obu przypadkach, poza koniecznością dokonania wpłaty, zasada działania promocji jest dokładnie taka sama. Otrzymujesz od bukmachera określony freebet, za który możesz zagrać kupon bukmacherski.

Najlepsi bukmacherzy oferują nie tylko bonusy bez depozytu (wymieniliśmy je w tabeli na wstępie), ale też pozwalają wypłacić bonus bez dokonania obrotu. Wystarczy wówczas zagrać za freebet bez depozytu, a wygrana jest Twoja. Inni operatorzy wymagają dokonania określonego obrotu przed wypłatą.

Darmowe zakłady są najpopularniejszymi, ale nie najbardziej hojnymi bonusami powitalnymi. Zazwyczaj ich kwota waha się od kilku do kilkudziesięciu złotych. Rzadko, a w praktyce prawie wcale, nie spotyka się freebetów o wartości kilkuset złotych.

Bonusy depozytowe

Najbardziej klasyczne bonusy na start, to depozytowe. Zależne są od dokonania czy to pierwszego, drugiego, trzeciego czy dowolnego kolejnego depozytu. W takim przypadku najlepsi bukmacherzy zawsze określają nie tylko maksymalną kwotę bonusu (np. 2000 złotych), ale też jego wartość (np. 100% wpłaty). Bonusy depozytowe są też najbardziej zróżnicowanymi ofertami. Co to oznacza?

Ano tyle, że bukmacherzy mogą je dostosować według własnych priorytetów. I tak, możesz spotkać nie tylko bonusy różniące się znacznie kwotami czy wartościami (np. 50%, 100%, 200%), ale też wymagające dokonania innego określonego minimalnego depozytu czy posiadające różne warunki obrotu (np. x2, x3, x4). Duże zróżnicowanie bonusów bez depozytu wymaga bardzo dokładnego zapoznania się z ich warunkami. Warto mieć to na uwadze, bowiem kwoty bonusu są z reguły ogromne i fajnie byłoby wypłacić wygrane, nie popełniając po drodze żadnego błędu.

Zakłady ubezpieczone

Coraz częściej najlepsi legalni bukmacherzy online oferują także różnego rodzaju cashbacki. Zakład ubezpieczony może dotyczyć pierwszego kuponu, pierwszego przegranego czy dowolnego następnego. Są też bukmacherzy, którzy oferują cashback na określony czas. Na przykład przez 7 dni możesz otrzymać zwrot do 500 złotych za wszystkie przegrane w tym czasie kupony.

Jeżeli chodzi o cashback, to zawsze warto zwrócić uwagę na warunki zwrotu. Konkretnie chodzi o to, czy bukmacher odda 100% stawki kuponu, czy potrąci 12% podatku bukmacherskiego. W tym drugim przypadku, grając np. za 100 zł, otrzymasz 88 zł zwrotu. Niby mała różnica, ale przy większych kwotach, może zrobić się problem.

Zakłady bez podatku

Ciekawą alternatywą dla bonusów pieniężnych są zakłady bez podatku. Najlepsi legalni bukmacherzy premiują nowych graczy możliwością gry bez podatku od stawki przez określony czas. Z reguły jest to 14 bądź 30 dni, liczone od daty założenia konta.

Rzadko jednak spotyka się, że z podatku wyłączone sa wszystkie kupony. Zazwyczaj bukmacherzy określają dla jakiego rodzaju kuponu i kursu obowiązują zakłady bez podatku. Najczęściej są to kupony ako z określoną liczbą zdarzeń i minimanym kursem zdarzenia bądź też całkowitym.

Inne promocje

W przypadku ofert powitalnych, najlepsi bukmacherzy w Polsce mogą zdecydować się także na zaoferowanie czegoś extra, wykraczającego poza określone standardy na rynku bukmacherskim. Widzieliśmy już wiele takich ofert. To między innymi możliwość wygrania koszulki czy biletu na mecz, zdobycie subskrypcji ulubionej gazety i nie tylko. Tak naprawdę inne promocje uzależnione są ściśle od fantazji bukmachera.

Którego najlepszego bukmachera wybrać i jak to zrobić?

Owszem, przedstawiliśmy, jak wyglądają najlepsi bukmacherzy, ale jest ich całkiem sporo i wciąż, czemu się nie dziwimy, możesz mieć problem z wyborem właściwych dla siebie zakładów bukmacherskich. Dlatego też, postanowiliśmy zebrać w jedną całość najistotniejsze rzeczy, którymi powinieneś się kierować.

najlepsi bukmacherzy w polsce

 1. Pamiętaj, że najlepszy bukmacher dla Twojego kolegi, niekoniecznie będzie najlepszym dla Ciebie. Zawsze staraj się podchodzić indywidualnie do wyboru bukmachera, dokonując analizy ich ofert.
 2. Zwróć uwagę na bonusy. Wybierz bukmachera, który posiada bonusy, którymi rzeczywiście jesteś zainteresowany. Jeżeli takie są u kilku, to porównaj ich warunki. Przede wszystkim maksymalną wysokość bonusu oraz warunki obrotu bonusem.
 3. Preferuj bukmacherów, którzy oferują darmowe zakłady bez depozytu. Tylko najlepsi bukmacherzy pozwalają zagrać graczom kupony bez dokonywania wpłaty.
 4. Dokładnie sprawdź ofertę zakładów pod kątem tego, czym jesteś zainteresowany. Im więcej zakładów przedmeczowych i na żywo posiada bukmacher dla Twojej dyscypliny bądź dysycplin, tym lepiej.
 5. Sprawdź, jak wiele dodatkowych funkcji posiada bukmacher. Mamy tu na myśli cashout, transmisje online, zakłady bez podatku, aplikację mobilną, czat z graczami. Rozpatrz je w kolejności od najważniejszej do najmniej ważnej dla siebie.
 6. Porównaj metody płatności. Wybierz tego bukmachera, który oferuje Twoje ulubione metody wpłaty i szybkie wypłaty.

Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszej listy najlepsi bukmacherzy online, wybierzesz właściwe dla siebie zakłady bukmacherskie. A pamiętaj, że zawsze możesz zarejestrować się w kilku miejscach i przetestować bukmacherów, porównując ich bezpośrednio ze sobą. Powodzenia!

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – często zadawane pytania o ranking bukmacherów

 • Kim są najlepsi bukmacherzy w Polsce?

Najlepszym bukmacherem w Polsce jest Superbet.

 • Gdzie znaleźć ranking bukmacherów?

Ranking bukmacherów sprawdzisz w naszym serwisie. Opisujemy zalety i wady każdego bukmachera.

 • Jakie kryteria warto uwzględnić przy wyborze bukmachera?

Przy wyborze bukmachera warto uwzględnić takie kryteria jak dostępność zakładów na ulubione dyscypliny sportowe, konkurencyjność kursów, bonusy i promocje, jakość obsługi klienta, dostępność aplikacji mobilnych oraz ogólna reputacja bukmachera.