Betclic kod promocyjny 2024: BETPLMAX – Cashback 200 zł

Betclic kod promocyjny BETPLMAX aktywuje pierwszy zakład bez ryzyka – cashback do 200 złotych.
5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Cashback 200 PLN
 • ⭐ Zwrot za pierwszy zakład - 200 PLN
 • ⭐ +120% zysku na wygranych kuponach wielokrotnych
BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 25/02/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Betclic kod promocyjny to: BETPLMAX. Kod można wprowadzić podczas rejestracji, a razem z nim, bukmacher aktywuje na Twoim koncie cashback do kwoty 200 złotych. Jest to ubezpieczenie pierwszego zakładu. Zwrot wypłacany jest w formie freebetu.

Betclic kod promocyjny na najwyższy bonus

Zakład bez ryzyka w Betclic
Warunki

Cashback

200 zł

Minimalny kurs 

1.14

Minimalna stawka

1 zł

Forma zwrotu

freebet (darmowy zakład)

Kod promocyjny

BETPLMAX

Informacje w tekście zostały zaktualizowane i szczegółowo sprawdzone przez naszych ekspertów dniu 26 lutego 2024. Możesz być pewien, że są aktualne.

Jak działa Betclic kod promocyjny?

W zakładach bukmacherskich Betclic formularz rejestracyjny jest odpowiednim miejscem i czasem do wpisania kodu promocyjnego. Swoje konto można założyć w ekspresowym tempie, korzystając z szybkiej rejestracji, składającej się z trzech kroków:

 1. Imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mail, zgody regulaminowe.
 2. PESEL, adres, kod pocztowy, miasto, numer telefonu komórkowego.
 3. Nazwa użytkownika, hasło, pytanie zabezpieczające, kod promocyjny Betclic.

Betclic rejestracja z kodem promocyjnym

Po otwarciu formularza rejestracyjnego, zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych. Na samym początku wybierasz właściwą płeć, a następnie wpisujesz imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. U dołu formularza zobaczysz drobniejszą czcionką dwie zgody.Pierwsza z nich, a więc akceptacja regulaminu jest obowiązkowa, a druga – zgody marketingowe jest opcjonalna. Zalecamy jednak jej aktywację, bowiem w Betclic bonus powitalny to  nie wszystko, a operator przyzwyczaił już do wysyłania dedykowanych promocji czy to poprzez e-mail czy wiadomości sms. Upewnij się, że wszystkie informacje wprowadziłeś bądź zaznaczyłeś prawidłowo i przejdź do następnego kroku rejestracji.

W kolejnym etapie rejestracji konta z kodem promocyjnym Betclic zostaniesz zobligowany do wprowadzenia numeru PESEL, adresu zamieszkania wraz z kodem pocztowym i miastem oraz numeru telefonu komórkowego. Zadbaj ponownie o poprawność danych i przejdź do ostatniego kroku otwierania konta.

I wreszcie dochodzimy do miejsca, w którym można wpisać Betclic kod promocyjny: BETPLMAX. Najpierw utwórz swoją unikalną nazwę użytkownika i hasło. Wymyśl także pytanie zabezpieczające, na wypadek gdybyś zapomniał hasła i chciał odzyskać dostęp do konta. No i na samym końcu to, co tygryski lubią najbardziej, a więc kod promocyjny Betclic. Skopiuj kod z naszej strony lub przepisz go ręcznie, upewniając się, że nie palnąłeś żadnej literówki. Zakończ rejestrację i zaloguj się do bukmachera.

Nie pomyliliśmy się, w Betclic można zacząć grać bez dowodu i weryfikacji. W taki oto sposób można cieszyć się zakładami przez 90 dni lub do limitu 5000 zł. Po przekroczeniu którejś ze zmiennej lub przy pierwszej wypłacie, bukmacher będzie wymagał jednak od Ciebie skanu dowodu, potwierdzającego Twoją tożsamość. Także na Betclic bonus powitalny otrzymasz bez weryfikacji tożsamości.

Betclic kod promocyjny – bonus powitalny cashback 200 PLN

Wiesz już, że za kod promocyjny otrzymasz cashback aż do 200 złotych. Warto wiedzieć jednak, jak dokładnie prezentują się warunki bonusowe oferty powitalnej Betclic.

Te nie są nazbyt skomplikowane i ograniczają się do kilku podstawowych punktów regulaminu. Przede wszystkim zakład bez ryzyka dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego zakładu zawartego w serwisie bukmacherskim Betclic. Bonus powitalny otrzymasz na wypadek przegranej. Kiedy więc wygrasz pierwszy kupon, promocja nie obejmie Twojej osoby. Pamiętaj, żeby podać kod bonusowy.

Jakie warunki musisz spełnić, żeby otrzymać ubezpieczenie? Wystarczy, że wpłacisz dowolny depozyt i wyślesz kupon z kursem min. 1.14. Taki zakład automatycznie zostanie objęty ubezpieczeniem. Nie ma wymogu, który określałby, jaka jest w Betclic minimalna stawka dla zakładu ubezpieczonego. Można zagrać go nawet za 2 złote, czyli tak, jak przewiduje ogólny regulamin zakładów bukmacherskich na tej stronie.

W przypadku przegranej otrzymasz darmowy zakład na wartość przegranego kuponu do maksymalnie 200 zł. Zagraj nim na kuponie z kursem min. 2.14, a zrealizujesz warunek obrotu. Nie potrzebujesz robić nic więcej, bowiem kasa będzie już Twoja, do dowolnej dyspozycji lub wypłaty.

W przypadku wyższej stawki pierwszego zakładu np. 400 zł otrzymasz zwrot z przegranego kuponu o wartości 200 zł, a pozostałe środki przepadną.

Spójrz poniżej na kroki, które należy pokonać, żeby otrzymać od Betclic cashback za kod bonusowy. Jak odebrać 200 zł Betclic? Spójrz poniżej.

 1. Przejdź do Betclic.
 2. Załóż konto w Betclic z kodem promocyjnym: BETPLMAX.
 3. Dokonaj dowolnej wpłaty (min. depozyt 1 zł)
 4. Postaw kupon o dowolnej stawce z kursem min. 1.14.
 5. Jeżeli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki aż do max. 200 zł.
 6. Jeżeli okaże się wygrany, wygrana jest Twoja.

Jak obrócić bonus za kod promocyjny Betclic?

Spójrz, jak obrócić zwrotem za kod promocyjny Betclic. Najważniejsze warunki obrotu ujęliśmy w poniższej tabeli.

Bonus Betclic
Warunki obrotu

Cashback do 200 zł

1x na kuponie z kursem min. 2.14

Betclic kod promocyjny nie działa?

Jeżeli z jakiegoś powodu, kod promocyjny nie działa, a co gorsza, jeżeli pojawiła się na Twoim ekranie informacja, że kod bonusowy jest nieprawidłowy, to musisz wiedzieć, że to nie nasza wina. Otóż nasz kod jest zawsze aktualny – regularnie sprawdzamy jego ważność. Nie musisz więc sprawdzać, czy są dostępne inne do Betclic kody promocyjne. Co zatem poszło nie tak?

Rozwiązania tego problemu mogą być dwa.

 1. Źle wpisałeś kod promocyjny. W tym celu sprawdź jego poprawność, a najlepiej skopiuj i wklej kod lub kliknij w nasz link, który automatycznie przekieruje Ciebie do rejestracji z kodem.
 2. Bukmacher ma problem techniczny. Wówczas należy uruchomić czat online z konsultantem. Znajdziesz go w dziale pomoc, po wybraniu interesującego Ciebie zagadnienia. Przeklikaj więc tam, a następnie na dole strony znajdź ikonkę czatu. Powiedz konsultantowi o Twoim problemie, a on znajdzie rozwiązanie. Nie martw się – żadne bonusy za kod bonusowy nie przepadną, jeżeli podałeś właściwy kod.

Kod promocyjny dla zarejestrowanych graczy

W tym momencie Betclic nie oferuje kodu promocyjnego dla zarejestrowanych graczy. Jedynym kodem jest ten dla nowych klientów. Można go aktywować wyłącznie przy rejestracji. Jeżeli przegapisz lub co gorsza, już przegapiłeś ten moment – niestety, ale nie ma już kolejnej możliwości na aktywację kodu. Nie sprawdzaj czy są inne Betclic kody promocyjne, bowiem w takiej sytuacji będzie już za późno.

Nie jest jednak tak źle i nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Choć kody promocyjne Betclic dla zarejestrowanych nie istnieją, to bukmacher owszem, ma sporo promocji dla swoich zarejestrowanych graczy. Wszystkie z nich znajdziesz w naszym tekście.

Bonusy Betclic dla zarejestrowanych graczy

Oprócz tego, że jest na Betclic bonus powitalny, bukmacher oferuje także szereg ciekawych i zróżnicowanych promocji dla swoich obecnych klientów. Zakres ofert może się różnić każdego dnia. Dlatego też warto na bieżąco śledzić, jak wygląda oferta bukmachera. Poniżej przygotowaliśmy aktualne zestawienie promocji.

Betclic promocje
Zasady

Multi+

+50% na AKO

BOOST

wyższe kursy

Zbierz przyjaciół

do 100 zł za polecenia

Misje Betclic

codziennie inny bonus!

Multi+

Za pomocą tej promocji bukmacher nagradza wszystkich fanów taśm, czyli kuponów wielokrotnych, posiadających naprawdę wiele selekcji. Jeśli spełnisz regulamin promocji, czyli przygotujesz kupon z co najmniej pięcioma selekcjami, w tym każda o kursie min. 1.20, otrzymasz specjalny bonus, zwiększający wygraną o 7%. Do tej oferty nie jest konieczny w Betclic kod promocyjny, a wystarczy rejestracja i wysłanie kuponu. Dodatkowo, im więcej zdarzeń wrzucisz na swój kupon, tym na wyższy bonus się załapiesz. Spójrz tylko na poniższą listę.

 • 5 zdarzeń – 7%
 • 6 zdarzeń – 10%
 • 7 zdarzeń – 15%
 • 8 zdarzeń – 20%
 • 9 zdarzeń – 25%
 • 10 zdarzeń – 30%
 • 11 zdarzeń – 35%
 • 12 zdarzeń – 40%
 • 13 zdarzeń – 45%
 • 14 i więcej – 50%

Powiększenie wygranej o 50%? Aż ciarki przechodzą po plecach. To fajny bonus Betclic, ale pamiętaj, że trafienie 14 zakładów na jednym kuponie jest naprawdę bardzo mało prawdopodobne. Warto więc naszym zdaniem celować w zakres od 5 do 10 zdarzeń, gdzie bonusy również wyglądają atrakcyjnie.

BOOST

Kolejny bonus Betclic 2024 to BOOST. Ta oferta promocyjna działa również ciekawie, co wcześniej opisane Multi+. Każdego dnia na stronie bukmachera znajdziesz minimum kilka zdarzeń, dla których Betclic podwyższył kursy bukmacherskie. Przejdź na jego stronę główną, a następnie z lewego menu wybierz sekcję “Super Kursy”. To właśnie tam Betclic wrzuca wszystkie promocyjne zdarzenia. Jak to działa? Na przykład na wygraną Manchesteru City kurs na najbliższy mecz został zwiększony z 1.20 na 1.35 i to bez żadnych dodatkowych zasad czy warunków obrotu. Grasz, wygrywasz i świętujesz!

Jako przykład podaliśmy mecz piłki nożnej, ale Betclic zauważa też inne dyscypliny, jak siatkówka, koszykówka i wiele, wiele innych, dla których regularnie boostuje kursy bukmacherskie. Dodajmy jeszcze, że wydarzenia z oferty “Super Kursy” można łączyć ze standardową ofertą, co na ten moment wyklucza większość konkurencyjnych bukmacherów.

Zbierz drużynę przyjaciół

Bez dwóch zdań ciekawym bonusem jest akcja zbierz drużynę. Jeżeli Twoi znajomi także są zainteresowani obstawianiem meczy, to każdego miesiąca możesz zarobić dzięki nim aż 100 zł w darmowych zakładach. W jaki sposób? Zaproś kolegę do rejestracji w Betclic, korzystając z utworzonego na stronie linka partnerskiego. Jeżeli zarejestruje się z niego i spełni proste warunki, opisane na stronie bukmachera, otrzymasz freebet. Każdego miesiąca bukmacher pozwala polecić do gry aż pięciu znajomych.

Uwaga, bowiem Betclic zaktualizował w ostatnim czasie warunki tej promocji. Teraz każdego miesiąca, zbierając drużynę przyjaciół, możesz zgarnać aż 150 złotych we freebetach! Wszystko dlatego, że za polecenie znajomego otrzymasz nie 20 zł, a 30 zł!

Misje Betclic

Bardzo ciekawym rodzaje promocji są Misje Betclic, w ramach których możesz zdobywać dodatkowe środki na grę, w postaci bonusów. Praktycznie każdego dnia czy tygodnia możesz natknąć się na nową misję. Przykładowo, w momencie pisania tego tekstu, za zagranie 1 kuponu AKO na mecze europejskich pucharów, mogłeś otrzymać fantastyczny bonus.

Betclic wymaga zagrania kuponu AKO, z min. 4 zdarzeniami, kursie min. 2.00 i stawce min. 20 zł. W nagrodę za jego trafienie, otrzymasz dodatkowe 40 zł na dalszą grę. Warto logować się do Betclic i sprawdzaj bonusy w ramach misji. Wiele się dzieje.

Cashout

Zarówno na zakładach przedmeczowych, jak i na żywo możesz skorzystać z cashout’u, czyli po prostu wypłaty wygranej z jeszcze otwartego zakładu. Jeśli bukmacher zechce odkupić Twój kupon, zobaczysz taką propozycję w sekcji “Moje zakłady”. Na zielonym pasku pojawi się kwota wykupu, zaakceptuj ją, odbierz wygraną, a dalej niech się dzieje, co chce. Możesz też poczekać na zmianę kwoty cashout lub potrzymać kupon do końca. Wszystko zależy od Ciebie.

MyCombi

Ciekawą ofertą jest w Betclic MyCombi. Co to takiego i jak działa? To możliwość stworzenia zakładu kombinowanego, w obrębie jednego wydarzenia. Do tej pory nie miałeś możliwości postawić kilku zakładów na jeden mecz na jednym kuponie. Teraz, dzięki Betclic MyCombi masz taką sposobność. Możesz więc zagrać przykładowo, że Lech Poznań wygra nadchodzący mecz, zdobędzie over 1.5 gola, a pierwsza połowa zakończy się remisem. Korzystaj z Betclic MyCombi tak jak chcesz i kombinuj przeróżne zakłady, zyskując wyższy kurs akumulowany.

Freebet

Po zalogowaniu się i kliknięciu w swoją nazwę użytkownika, zobaczysz stan konta, a pod spodem także stan freebetów. Jeśli masz darmowy zakład, to wystarczy, że przygotujesz kupon bukmacherski, a pod polem z jego stawką, aktywujesz freebet Betclic, przesuwając pasek w prawo.

Betclic TV

Warto zwrócić uwagę na funkcję Betclic TV. Dzięki niej możesz oglądać transmisje wydarzeń sportowych, w tym mecze piłki nożnej, tenisa ziemnego, siatkówki, koszykówki oraz wielu, wielu innych dyscyplin.

Jak korzystać z Betclic TV? Wystarczy, że posiadasz dodatnie saldo konta (chociażby 1 grosz) lub wysłałeś dowolny zakład, w ciągu ostatnich 24 godzin, poprzedzających oglądanie transmisji.

Co transmituje Betclic TV? Nie mamy wątpliwości, że do najlepszych transmisji zaliczane są wszystkie mecze Serie A, La Liga, Bundesligi, NBA oraz NHL. Dzięki temu nie musisz wykupywać drogich abonamentów telewizyjnych, bowiem w Betclic TV mecze masz na wyciągnięcie ręki, a co najważniejsze, za darmo.

Betclic edytuj zakład

Edytuj zakład

Jakiś czas temu bukmacher Betclic wprowadził do swojej oferty możliwość edytowania zakładu. Ile razy zdarzyło się tak, że w pośpiechu zapomniałeś przykładowo umieścić na swoim kuponie jakiegoś meczu? Betclic daje teraz szansę na poprawkę. Kiedy postawisz zakład, możesz przejść do sekcji z kuponami i kliknąć “dodaj zakład”. Dzięki temu możesz dorzucić do swojego kuponu nawet 30 kolejnych zdarzeń. Jedyny warunek, jaki stawia bukmacher, to kurs minimalny 1.10 dla każdego nowego zdarzenia dodanego do kuponu.

Fame MMA

Betclic już od dłuższego czasu jest oficjalnym partnerem organizacji Fame MMA i bardzo mocno promuje tzw. freak fighty. W związku z tym Fame MMA można obstawiać tylko na Betclicu i trzeba przyznać, że oprócz kursów bukmacherskich na wszystkie walki, operator dba też o regularne promocje związane z tymi wydarzeniami. Dzięki temu każdy fan freak fightów znajdzie kompletną ofertę, obejmującą między innymi zakłady na zwycięzcę czy sposób i czas rozstrzygnięcia każdej walki.

Betclic kod promocyjny na nadchodzące walki

Betclic dość mocno angażuje się w mma i to nie tylko jeśli chodzi o zakłady, ale także partnerstwo z poszczególnymi organizacjami. Bukmacher jest oficjalnym partnerem UFC oraz Fame MMA. W drugim przypadku Betclic jest jedynym miejscem, w którym można postawić zakłady na galę najpopularniejszej organizacji freakfightowej w Polsce. Jedną ze zbliżających się gal, na którą obszerną ofertę przygotował Betclic jest UFC on ESPN+ 95. W związku z tym w tym tygodniu można obstawić takie walki, jak:

Brandon Moreno (21-7-2) vs Brandon Royval (15-7-0)

Yair Rodriguez (18-4-0) vs Brian Ortega (15-3-0)

Daniel Zellhuber (14-1-0) vs Francisco Prado (12-1-0)

Raul Rosas Jr. (8-1-0) vs Ricky Turcios (12-3-0)

To niewątpliwie cztery najbardziej interesujące pojedynki gali UFC on ESPN+95. Betclic przygotował zakłady nie tylko na zwycięzców pojedynków, ale też czas i sposób zakończenia każdej walki. Z kodem promocyjnym odbierzesz cashback do 200 zł na swój pierwszy zakład.

Betclic metody płatności

Poznałeś już, w jaki sposób działa w Betclic kod promocyjny. Kolejna kwestia, którą warto poruszyć to metody płatności. To jasne, żeby skorzystać z bonusu powitalnego, a więc cashbacku, musisz wpłacić depozyt i postawić pierwszy zakład. Warto więc wiedzieć, jak tego dokonać. Od razu poinformujemy także jak wypłacić wygrane ze swojego konta gracza na rachunek bankowy. To w tej chwili jedyna dostępna na Betclic forma wypłaty wygranych. Szczegóły sprawdzisz poniżej.

Depozyty

Minimalna kwota wpłaty w Betclic to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł. Bukmacher nie nalicza dodatkowych opłat manipulacyjnych czy prowizji. Depozyty można realizować wskazanymi poniżej metodami.

Metody depozytu
Min. kwota

BLIK

1 zł

Przelewy24

1 zł

Karta VISA, Mastercard

1 zł

Skrill

1 zł

Paysafecard

1 zł

Najbardziej popularne są Przelewy24, a za ich pośrednictwem skorzystasz także z płatności BLIK. Dodajmy, że wszystkie płatności w Betclic są ekspresowe, a co to oznacza? Dokładnie tyle, że w kilka sekund po zleceniu wpłaty jesteś gotowy, żeby rozpocząć grę.

Wypłaty

Wypłacić można już nawet 1 grosz. Maksymalny kapitał Betclic przeznaczony do dziennych wypłat wynosi 500 000 zł. Betclic przelewa wygrane tylko jedną, poniżej wskazaną metodą.

Metody wypłaty
Min. kwota

Przelewy24

0.01 zł

Są to przelewy bankowe. Ekspresowe – dla posiadaczy banków współpracujących z systemem Przelewy24 oraz zwykłe – dla pozostałych graczy. Wypłata potrafi być zrealizowana na Betclic już nawet w ciągu kilku minut.

Niemniej pamiętaj, że środki za Betclic kod promocyjny czy inne bonusy przed wypłatą podlegają warunkom obrotu. Są zablokowane do wypłaty, dopóki nie spełnisz wskazanego w regulaminie obrotu. I druga rzecz, wypłacać z Betclic mogą tylko posiadacze konta stałego (po weryfikacji tożsamości). Weryfikację można przejść jednak w dowolnej chwili.

Aplikacja mobilna Betclic – kod promocyjny także działaKod promocyjny betclic - aktywacja w aplikacji

Nasz kod promocyjny działa także na telefonie, a wszystkie zakłady możesz stawiać również z telefonu komórkowego. Takie możliwości daje nie tylko strona mobilna, ale i aplikacja Betclic. Pobierzesz ją na Androida, Huaweia lub iOS. W niej zarejestrujesz konto, wpłacisz środki, postawisz zakłady, dokonasz wypłaty, a nawet obejrzysz transmisje meczy na żywo w Betclic TV.

Jak pobrać aplikację Betclic na Android? Instalacja krok po kroku

Wpisz adres betclic.pl na swoim telefonie i przejdź do zakładki “pobierz aplikację”. Postępuj według wskazówek, w międzyczasie akceptując instalację z nieznanych źródeł. Po chwili aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana. Zarejestruj się lub zaloguj i obstawiaj mecze.

Aplikację możesz pobrać na Androida, iOS lub Huaweia. Rejestracja z kodem promocyjnym wygląda dokładnie tak samo przez telefon, jak na komputerze. Wpisz więc w formularzu BETPLMAX, jeżeli chcesz otrzymać najwyższy bonus powitalny.

Betclic opinie graczy

Bardzo dobre. Betclic charakteryzowany jest jako dobry bukmacher, posiadający niezawodną stronę internetową. Przy tym jego oferta stoi na najwyższym poziomie.

Plusy Betclic
Minusy Betclic

✅Wysoki cashback 200 zł, wypłacany jako freebet.

❌Brak darmowego zakładu bez depozytu.

✅Atrakcyjne kursy bukmacherskie.

❌Brak programu lojalnościowego.

✅Wiele transmisji online.

❌ Niedostępna aplikacja dla Windows Phone.

Co wyróżnia Betclic? Mowa tu o liczbie dostępnych sportów, rynków bukmacherskich i atrakcyjności samych kursów. Nie bez znaczenia w kontekście pojawiających się dobrych opinii jest też znakomicie radząca sobie obsługa klienta czy Betclic TV, dostarczający tysiące transmisji z boisk piłkarskich, kortów tenisowych i nie tylko. Gracze piszą w recenzjach, że szkoda, iż nie znalazło się miejsce na Betclic freebet. Liczymy, że w przyszłości bukmacher pomyśli o darmowym zakładzie, zarówno dla nowych, jak i starych graczy. Póki co trzeba zadowolić się tym, jaki jest w Betclic bonus na start. A jest przecież nie byle jaki. Cashback do 200 zł na prostych warunkach da się lubić!

Betclic to międzynarodowy bukmacher. Jest jednym z największych operatorów w Europie, a swoją działalność rozpoczął już w 2005 roku. Betclic działał w Polsce w dwóch etapach. Pierwszy raz w 2017 roku, ale wycofał się wskutek wprowadzenia ustawy hazardowej. Wrócił kiedy już dostosował swoje usługi do nowych regulacji i od 2019 roku możemy cieszyć się nową stroną i jeszcze bogatszą ofertą tego europejskiego giganta. Betclic jest w pełni legalnym bukmacherem, licencjonowanym przez Ministerstwo Finansów Rzeczypospolitej Polskiej (PS4.6831.11.2017).

Czy Betclic kod promocyjny się opłaca?

Z pełną świadomością możemy polecić tego bukmachera, jako zaufane i dobre miejsce do stawiania zakładów bukmacherskich. Wymieniliśmy jego mocne strony już wcześniej, a niewątpliwą zaletą jest kod promocyjny VIP. Każdy nowy gracz otrzymać może zwrot za przegrany zakład aż do 200 zł. Jeśli chodzi Ci po głowie, żeby szukać inne kody promocyjne Betclic, to nie musisz. Nasz kod rejestracyjny: BETPLMAX daje najwyższy bonus, a przy tym masz pewność, że jest aktualny. Trzymamy rękę na pulsie. Życzymy powodzenia!

FAQ: Twoje pytania o kod promocyjny Betclic

 • Jaki jest Betclic kod promocyjny?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym BETPLMAX, a otrzymasz najwyższy pakiet powitalny.

 • Co otrzymam za kod promocyjny?

Dla wszystkich przygotowany został zakład bez ryzyka do 200 zł.

 • Jakie dostać freebet Betclic?

Zwrot za zakład bez ryzyka wypłacony zostanie jako freebet. Należy zagrać darmowym zakładem na kuponie o kursie min. 2.14.

 • Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny wprowadza się podczas rejestracji konta na jej trzecim etapie, w jednym z widocznych okienek. Dzięki temu otrzymasz najlepszy bonus powitalny.

 • Czy kod można wykorzystać tylko jeden raz?

Tak. Każdy nowy gracz może skorzystać z kodu promocyjnego tylko jeden raz, podczas rejestracji konta.

 • Czy kod znajomego Betclic jest tym samym, co kod promocyjny?

Nie. Kod znajomego możesz użyć, jeżeli to on rekomenduje Ci grę. W zamian Twój znajomy dostanie określony w regulaminie bonus, który otrzymasz również Ty.

 • Co to jest konto tymczasowe i konto stałe?

Konto tymczasowe bez dowodu pozwoli Ci grać przez 90 dni lub do limitu stawek 5000 zł. Konto stałe jest kontem po weryfikacji za pomocą dowodu osobistego. Nie ma ono żadnych limitów i można wypłacać wygrane (opcja ta nie jest dostępna dla posiadaczy konta tymczasowego).

Obowiązuje regulamin. Oferta przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia. Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.