Betclic kod promocyjny 2024 – BETPLMAX

Betclic kod promocyjny to: BETPLMAX. Zarejestruj się z kodem promocyjnym, a otrzymasz zakład bez ryzyka w wysokości do 50 zł oraz możliwość gry bez podatku bez żadnych limitów.
5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
 • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
 • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 18/06/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Betclic kod promocyjny BETPLMAX – Cashback do 50 zł

Dzięki rejestracji z kodem promocyjnym postawisz pierwszy zakład bez ryzyka. Co to oznacza? W przypadku nie trafienia kuponu otrzymasz zwrot jego stawki. Maksymalny cashback to 50 złotych i wypłacany jest w formie freebetu. Żeby ubezpieczyć swój pierwszy kupon, musisz postawić zakład z kursem min. 1.14. Zaś zwrot czyli freebet możesz wykorzystać na kuponie z kursem min. 2.14.

Betclic kod promocyjny na najwyższy bonus

Kod promocyjny Betclic
Bonus
Ważność kodu

BETPLMAX

Cashback do 50 złotych

Aktywny

BETPLMAX

Gra bez podatku na wszystko (+12%)

Aktywny

LUBMAX

Cashback do 200 złotych

Nieaktywny

LUBMAX

Freebet 20 złotych

Nieaktywny

Informacje w tekście zostały zaktualizowane i szczegółowo sprawdzone przez naszych ekspertów dniu 19 czerwca 2024. Możesz być pewien, że są aktualne.

Po założeniu konta z kodem promocyjnym możesz stawiać także zakłady bez podatku na wszystkie dyscypliny sportowe. Oznacza to, że bukmacher nie pobiera 12% podatku od stawki, a Ty stawiając na przykład za 100 zł po kursie 2.00, wygrasz 200 złotych.

Gdzie znaleźć kod promocyjny na dzisiaj?

Nie musisz przeszukiwać już internetu, bowiem aktualny kod Betclic dostępny jest we wstępie tego tekstu i brzmi on BETPLMAX. Razem z kodem otrzymasz tez najwyższy bonus, a w dalszej części tekstu sprawdzisz wszelkie szczegóły oferty powitalnej i pozostałych promocji u tego bukmachera.

W trakcie procesu zakładania konta w Betclic warto zaznaczyć także wszelkie niezbędne zgody marketingowe. To właśnie dzięki tej opcji bukmacher będzie mógł wysyłać do Ciebie zawiadomienia o swoich najnowszych bonusach, w tym także spersonalizowane oferty promocyjne.

Betclic kody promocyjne bardzo często można znaleźć także na profilach firmy w mediach społecznościowych. Należy więc uważnie śledzić wszystkie wpisy, szczególnie w okolicach największych wydarzeń sportowych. Wtedy kody promocyjne pojawiają się zdecydowanie najczęściej. Mowa jednak w tym przypadku o kodach dla zarejestrowanych graczy, a ten dla nowych, jak już wspomnieliśmy, dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Gdzie wpisać Betclic kod promocyjny?

Kod promocyjny Betclic wpisuje się w odpowiednią rubrykę podczas procesu rejestracyjnego. Postaram Ci się wyjaśnić, co powinieneś robić krok po kroku, aby finalnie być upoważnionym do udziału w opisywanej promocji:

Betclic rejestracja z kodem promocyjnym

 1. Wejdź na stronę internetową bukmachera bądź zainstaluj jego aplikację mobilną i odszukaj charakterystyczną ikonę z napisem “Zarejestruj się”.
 2. W pierwszym oknie wpisz swoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres mailowy.
 3. Zaakceptuj regulamin i opcjonalnie również zgody marketingowe.
 4. Podczas drugiego kroku uzupełnij numer PESEL, adres zamieszkania, kod pocztowy i numer telefonu.
 5. W trzecim etapie podaj swoje unikalne hasło oraz nick, a także wpisz kod promocyjny.
 6. Zakończ rejestrację.

Do korzystania ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez Betclic konieczna jest weryfikacja i przekształcenie konta w konto stałe. Jak tego dokonać? O tym nieco więcej w kolejnym akapicie.

Weryfikacja nowego konta w Betclic

Każdy użytkownik, który zdecyduje się dokonać rejestracji u bukmachera Betclic, na początku będzie posiadaczem konta o statusie tymczasowego. Ma ono pewne restrykcje. Najważniejsze z nich to przede wszystkim:

 • ważność ograniczona do 30 dni
 • maksymalna kwota zawartych zakładów nie może być wyższa niż 5000 PLN
 • brak możliwości wypłat

Weryfikacja konta tymczasowego i jego modyfikacja w konto stałe to czynności bardzo proste. Należy jedynie wysłać do bukmachera skan dokumentu tożsamości oraz numer rachunku bankowego. Dopiero wtedy Betclic kody promocyjne będą mogły zostać użyte przy okazji pierwszego z zawieranych zakładów.

Czy można aktywować kod promocyjny Betclic po rejestracji?

Zdarzyło Ci się zapomnieć o uzupełnieniu stosownej rubryki na kod promocyjny podczas procesu zakładania konta? Niestety była to jedyna okazja do aktywowania tej promocji. Skorzystanie z niej w późniejszym terminie nie jest możliwe.

Kod promocyjny Betclic nie działa. Co robić?

Podczas aktywowania promocji napotkałeś pewne kłopoty? Nie martw się. Takie okoliczności zdarzają się paradoksalnie bardzo często. Nasze kody promocyjne Betclic są jednak na bieżąco sprawdzane, tak więc o ich aktualność nie trzeba się absolutnie martwić. Problem leży zatem prawdopodobnie zupełnie gdzie indziej.

Twoje komplikacje mogą wynikać np. z tego, że kod Betclic podczas rejestracji został błędnie wpisany. Najlepiej więc skopiować go bezpośrednio z niniejszego tekstu. Ryzyko popełnienia błędu zostanie wtedy zniwelowane do całkowitego minimum.

Całkiem możliwy jest także scenariusz, wedle którego winnym wszystkich trudności jest sam bukmacher. Jeśli z uwagi na kłopoty techniczne po jego stronie nie możesz dokonać aktywacji promocji, to najlepszym sposobem będzie szybki kontakt z działem obsługi klienta. Tam zostaniesz poinstruowany, jak znaleźć najlepsze wyjście z zaistniałej sytuacji.

Zakłady bez podatku na wszystko

Choć początkowo Betclic anonsował tę promocję jako tymczasową, to okazało się, że zdecydował się ją wprowadzić na stałe do swojej oferty. Dzięki temu możesz stawiać zakłady bez podatku bez limitu i to na całą ofertę sportową. W praktyce wygląda to tak, że Betclic bierze 12% podatek na siebie, a Ty w przypadku powodzenia odbierasz wyższą wygraną.

Betclic zakłady bez podatku

Posłużę się prostym przykładem. Jeżeli postawiłeś za 200 złotych zakład o kursie 2.00, to Twoja wygrana wyniesie dokładnie iloczyn stawki i kursu, a więc 400 złotych, bez odciągania podatku! To wyjątkowo korzystna oferta, która na ten moment jest dostępna wyłącznie w zakładach bukmacherskich Betclic. Spójrz na tabelę, w której przedstawiłem wszystkie niezbędne informacje o zakładach bez podatku u tego bukmachera.

Zakłady bez podatku Betclic
Szczegóły

Dostępność

cała oferta sportowa

Czas trwania

cała doba

Rodzaje kuponów

SOLO i AKO, przedmeczowe oraz na żywo

Minimalna stawka i kurs

brak

Na sam koniec muszę dodać jeszcze informację o wyłączeniach. Zakłady bez podatku w Betclic obowiązują na całą ofertę sportową, a wyjątek stanowią jedynie zakłady systemowe (np. 1 z 2) oraz zakłady na gry karciane. W przypadku tych dwóch ofert zakłady bez podatku nie są dostępne.

Kupon tygodnia

Jeżeli nie wiesz na co wykorzystać zakład bez ryzyka, to przygotowałem propozycję kuponu tygodnia. Z racji tego, iż Betclic proponuje ubezpieczenie, na moim kuponie znalazły się ryzykowne opcje.

Betclic kupon tygodnia

Uważam, że Bayer Leverkusen sięgnie po Ligę Europy, wygrywając finałowy mecz przeciwko Atalancie Bergamo w regulaminowym czasie gry. Czy może być jednak inaczej kiedy Aptekarze mają już 51 meczów bez porażki a Atalanta jest drużyną, grającą w kratkę? Drugi zakład na moim kuponie, to wygrana Śląska Wrocław w wyjazdowym meczu z Rakowem Częstochowa. Wrocławianie walczą z Jagą o mistrzostwo, a Medaliki o nic już nie grają. W związku z tym stawiam na to, że zmotywowany Śląsk ogra Raków. Ostatni zakład na moim kuponie akumulowanym ma jeszcze wyższy kurs. Jest to wygrana Korony Kielce z Lechem Poznań. Scyzoryki walczą o utrzymanie i potrzebują zwycięstwa. Kolejorz ostatnio gubi punkty niemal z każdym,  a wobec odejścia Mariusza Rumaka, trudno mówić o jakiejś motywacji aby sezon zakończyć zwycięstwem czy nawet remisem.

Ranking Eurotrip – wygraj bilety na Euro 2024!

Z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej bukmacher Betclic przygotował niesamowity ranking o nazwie Eurotrip. W jego ramach można wygrać bilety na mecz do Berlina, ale nie tylko, bowiem na najlepszych czekają również freebety o wartości od 20 zł do aż 1500 złotych. Betclic rozdaje także koszulki!

Betclic eurotrip

Dołącz do promocji w zakładce “misje” i stawiaj zakłady akumulowane według wytycznych bukmachera tj. minimalna stawka 5 zł, minimalny kurs kuponu 3.00 i co najmniej trzy zdarzenia na kuponie. Jak tworzony jest ranking Eurotrip? Suma wygranych netto z takich kuponów odpowiada zdobytym punktom. Zwycięzca rankingu otrzyma 1500 zł we freebecie, dwa bilety VIP na mecz do Berlina i koszulkę. Łącznie nagrodzonych zostanie aż 500 najlepszych typerów! Jest zatem o co walczyć!

Betclic kod promocyjny na nadchodzące walki

Betclic to jeden z wiodących operatorów, jeżeli chodzi o zakłady na MMA. Ten bukmacher charakteryzuje się się nie tylko bogatą ofertą, ale także współpracą z czołowymi organizacjami. Ich partnerstwo z UFC oraz Fame MMA sprawia, że gracze zawsze mogą skorzystać z wyjątkowych propozycji. W ofercie tego bukmachera znajdziesz atrakcyjne bonusy, różnorodne zakłady oraz konkurencyjne kursy.

Betclic Fame UFC sponsor

Bonus powitalny w Betclic

Jeśli nadal zżera Cię ciekawość i pakiet na strat dla nowych klientów w Betclic Ci nie wystarczy, to zawsze możesz sprawdzić, co daje Superbet kod promocyjny. Porównanie oferty kilku różnych bukmacherów pozwala mieć bardzo dobry pogląd na całą sprawę i jednocześnie jest dość pomocne w wybraniu dla siebie najlepszej z możliwych opcji.
Jako że bonus od Betclic nie jest darmowym zakładem, a zakładem bez ryzyka, to na sam początek trzeba oczywiście dokonać pierwszej wpłaty. Aby wykorzystać promocję na maxa, taki depozyt powinien wynieść dokładnie 50 PLN. Z każdym kolejnym posunięciem będzie się robiło coraz ciekawiej. Szczegóły w dalszej części tekstu.

Betclic kod promocyjny to BETPLMAX

Warunki oferty powitalnej

Na całe szczęście wytyczne dotyczące promocji są bardzo proste. Z ich zrozumieniem i przyswojeniem najmniejszego problemu nie powinien mieć nawet gracz, który z zakładami bukmacherskimi ma do czynienia po raz pierwszy w życiu.
Oto co musisz zrobić, aby kod promocyjny Betclic pozwolił Ci otrzymać zwrot zainwestowanych środków do kwoty 50 PLN:

 1. Wejdź na betclic.pl i dokonaj rejestracji.
 2. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 3. Dokonaj pierwszego depozytu. Jego kwota powinna mieścić się w przedziale 1-50 PLN.
 4. Postaw kupon za dowolną stawkę z kursem minimalnym 1.14.
 5. Jeśli kupon okaże się trafiony, to wygrana jest Twoja. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do kwoty 50 PLN.

Środkami, które otrzymasz w ramach zakładu bez ryzyka, przed wypłatą na konto bankowe trzeba będzie jeszcze obrócić. Betclic wymaga jednokrotnego obrotu na kuponie z kursem większym lub równym 2.14. Brzmi banalnie, prawda?

Inne promocje bukmachera Betclic

Zakład bez ryzyka uruchamiany przez Betclic kod promocyjny, to oczywiście tylko jedna z wielu promocji, jakie proponuje swoim klientom opisywany bukmacher. Zawarcie w ofercie różnorodnych bonusów, to w dzisiejszych czasach niemal obowiązek dla każdego podmiotu, który chce walczyć o względy nowych użytkowników. Konkurencja nie śpi i co rusz wymyśla coś nowego, tak więc również Betclic musi stanąć na wysokości zadania, jeśli chce trafić na stałe od świadomości graczy.

Inne promocje bukmachera Betclic

Promocje w Betclic pojawiają się okresowo. Listę tych dostępnych w momencie tworzenia niniejszego tekstu znajdziecie poniżej.

 • Misje W ramach Misji Betclic każdego dnia masz szansę na zgarnięcie dodatkowych środków na grę w postaci różnej maści bonusów. Bukmacher wymaga akceptacji wyzwania i późniejszej realizacji zawartych w nim założeń. Czasem misje są bardzo proste, a niekiedy wymagają sporego zaangażowania. Jest mocno zróżnicowane.
 • Edytuj zakład Prawdziwą innowacją w ofercie promocyjnej Betclic jest opcja edycji zakładu. W jej ramach do zagranego już kuponu można dodać kolejne zdarzenia. Ilość takich selekcji jest regulaminowo ograniczona do 30. Minimalny kurs dodawanej sekcji to 1.10. Zdarzenie nie może dotyczyć wydarzenia, które znajduje się już na kuponie.
 • Anuluj zakład Jako klient firmy Betclic oprócz edycji zakładu możesz także anulować swój wybór. Masz na to stosunkowo niewiele czasu, bo raptem 2 minuty. Należy jednak w ogóle docenić bukmachera za danie takiej możliwości. U konkurencji podobna opcja na ten moment nie występuje. Po wykonaniu czynności anulowania cała stawka zakładu wróci na Twoje konto depozytowe.
 • Zbierz drużynę Ty i Twoi znajomi zajmujecie się obstawianiem zakładów, jednak oni korzystają z usług innego bukmachera? W skali miesiąca możesz zyskać nawet 100 PLN, jeśli zdecydują się oni założyć konto w Betclic z Twojego polecenia. Za każdego nowego gracza bukmacher przyzna Ci 20 PLN w formie freebetu. Ilość poleceń w skali miesiąca ograniczona jest do 5, a więc maksymalnie zgarniesz nie więcej niż 100 PLN.
 • Super Kursy Najciekawsze wydarzenia sportowe z jeszcze wyższymi przelicznikami niż te ze standardowej oferty? Jest to możliwe dzięki Super Kursom. Zakłady objęte promocją znajdują się w specjalnej zakładce znajdującej się na głównej stronie bukmachera. Z perspektywy gracza jest to chyba najistotniejsza z dostępnych promocji, gdyż akurat podczas obstawiania kursy odgrywają kluczową rolę, albowiem odpowiadają za wysokość ewentualnych wygranych.
 • MyCombi Funkcja MyCombi umożliwia stworzenie zakładu kombinowanego w obrębie jednego wydarzenia. Możesz przykładowo zagrać, że Lech pokona Legię, w meczu padnie trzy bramki, a do przerwy na tablicy wyników będzie widniał rezultat remisowy. Kurs ogólny takiego zakładu jest zwykle dość pokaźny, a prawdopodobieństwo pozytywnego rozstrzygnięcia stosunkowo niskie.
 • Cashout Schemat działania opcji Cashout jest bardzo prosty. Dzięki niej masz sposobność zamknięcia kuponu jeszcze przed oficjalnym zakończeniem wszystkich zdarzeń, jakie zostały na nim zawarte. Jedynym koniecznym warunkiem jest oczywiście to, że kupon nie może zawierać żadnego przegranego zakładu.

Recenzja Betclic od naszych redaktorów

Ranking bukmacherów to zestawienie obejmujące czołowe podmioty w Polsce, które oferują swoim klientom możliwość zawierania zakładów wzajemnych na najciekawsze wydarzenia ze świata sportu oraz rozrywki. Jedno z najwyższych miejsc w tej klasyfikacji należy do firmy Betclic.

Bukmacher cieszy się ogromnym zainteresowaniem obstawiających w głównej mierze dzięki bardzo wysokim kursom i atrakcyjnej ofercie zakładów. Długa obecność na rynku pozwala Betclicowi na bardzo dobre zrozumienie potrzeb graczy i dostosowanie swojej oferty w taki sposób, aby ta była dla nich jak najbardziej przyjazna.

Źródło opinii
Liczba ocen
Średnia ocena
Wybrana opinia

App Store

App store

12000

4.7/5.0

"W mojej opinii to jeden z lepszych buków na rynku. Lubię Betclic w szczególności za wysokie kursy."

4.0/5.0 - Szymon 21/01/2024

Trustbet

Trustbet

 

450

7.0/10.0

"Gdyby w Betclic wszystko działało tak sprawnie jak ich apka, to konkurencja mogłaby pójść z torbami. Trochę jest do poprawy, ale do ideału już coraz bliżej"

7.5/10.0 - Rafał 19/02/2024

Trustpilot

Trustpilot

 

200

3.6/5.0

 

"Nie przypadł mi zbytnio do gustu skromny pakiet powitalny dla nowych graczy, ale na szczęście te niedociągnięcia wynagrodziła ciekawa oferta zakładów. Nie ukrywam jednak, że liczyłem na nieco więcej."

3.0/5.0 - Paweł 05/01/2024

Sporym atutem firmy jest także Betclic aplikacja mobilna. Użytkownicy cenią sobie ją przede wszystkim z uwagi na wyjątkową bezawaryjność oraz intuicyjność. W dzisiejszych czasach, kiedy znaczny procent graczy decyduje się na zawieranie zakładów za pośrednictwem smartfonów, zaoferowanie im produktu kompletnego jest bardzo istotne. Betclic wywiązuje się z tego zadania wręcz wzorowo.

Gracze podczas przygody z zakładami bukmacheskimi napotykają niekiedy spore problemy. W takich przypadkach jedynym ratunkiem pozostaje skorzystanie z pomocy Działu Obsługi Klienta. Konsultanci w Betclic to osoby wyjątkowo kompetentne i służące dobrą radą, o czym przekonaliśmy się także wielokrotnie na własnej skórze.

Kod promocyjny Betclic. Wady i zalety

Jak każda ekstra oferta wykraczające poza tradycyjne propozycje, również w Betclic kod promocyjny ma mocne, ale i słabe strony.
Zaczynając od zalet, wspomnieć należy od możliwości ubezpieczenia pierwszego kuponu, co sprawi, że nawet w przypadku porażki, Twoje środki zostaną przy Tobie i będziesz mógł obstawiać ponownie. Bukmacher oferuje także wiele transmisji online, zwłaszcza jeżeli chodzi o tenis ziemny i piłkę nożna. Można obstawiać także u niego wszystkie zakłady sportowe bez podatku, co przekłada się na wygrane wyższe o 12%.

Są też oczywiście drobne uchybienia. Niestety, zwrot za pierwszy nietrafiony kupon realizowany jest z potrąceniem podatku bukmacherskiego. Kurs obrotu freebetem to 2.14, co można uznać za dość wysoki warunek, ale na szczęście obrót jest tylko jednokrotny. Betclic nie posiada także sportów wirtualnych, które oferuje większość bukmacherów.

FAQ: Twoje pytania o kod promocyjny Betclic

Jaki jest Betclic kod promocyjny?

Kod promocyjny to BETPLMAX.

Jaki jest bonus za kod promocyjny Betclic?

Z kodem promocyjnym otrzymasz najwyższy pakiet powitalny. Bukmacher oferuje w nim cashback do 50 złotych oraz grę bez podatku, która przekłada się na wygrane wyższe aż o 12%.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny może zostać aktywowany wyłącznie podczas procesu rejestracji konta. Jest to jedyne miejsce, gdzie może zostać użyty. W formularzu, który służy do założenia konta, znajdziesz miejsce oznaczone jako kod i właśnie tam musisz go wpisać. Możesz zrobić to wygodniej, przechodząc na stronę bukmachera naszym linkiem, a wówczas pole zostanie automatycznie uzupełnione kodem.

Czy kod promocyjny można użyć kilka razy?

Nie ma takiej możliwości. Z kodu każdy użytkownik może skorzystać tylko jeden raz – na etapie rejestracji swojego konta gracza.

Opinia o kodzie promocyjnym Betclic

Kod promocyjny Betclic to bardzo ciekawa opcja dla każdego gracza, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Dzięki jego użyciu klient może ubiegać się o zwrot 50 PLN za premierowy zakład na świeżo założonym koncie.
Błędy są rzeczą ludzką. Szczególnie pośród użytkowników, którzy stawiają pierwsze kroki w obstawianiu. Jeśli jesteś jedną z takich osób, to Betclic kody promocyjne są dedykowane właśnie Tobie.

Obowiązuje regulamin. Oferta przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia. Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.