UFC 290 gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Przed nami kolejna gala federacji Ultimate Fighting Championship. W niniejszym tekście znajdziecie wszelkie niezbędne informacje na temat UFC 290. Gdzie oglądać oraz kiedy i o której odbędzie się sama gala.

OGLĄDAJ TUTAJ

UFC gdzie oglądać stream online za darmo?

Istnieje miejsce,w którym będzie można śledzić cały UFC 290 stream online. Mowa tu o stronie internetowej oraz aplikacji Betclic. Wystarczy posiadać konto u tego bukmachera z dodatnim saldem.

Jeśli jeszcze nie jesteście użytkownikami Betclic, to proces rejestracyjny możecie przejść wręcz błyskawicznie po kliknięciu w niniejszy link.

OGLĄDAJ TUTAJ

UFC 290 gdzie oglądać w telewizji

Z UFC 290 transmisja będzie oczywiście dostępna również w TV. Tradycyjnie relację zapewni stacja Polsat i jak zawsze rozpocznie się ona od walk zaliczanych do karty wstępnej.

Gdzie oglądać UFC 290 w internecie? Pozostałe źródła

Czy UFC 290 live stream będzie jeszcze dostępny w innych miejscach niż te wymienione w paru poprzednich akapitach? Ależ oczywiście! Przekaz na żywo z T-Mobile Areny w Las Vegas będą mieli Ci wszyscy, którzy zdecydują się na wykupienie specjalnego abonamentu UFC Fight Pass.

Koszt subskrypcji miesięcznej przy wykupieniu dostępu na rok to 5.99 euro. Zakup na pół roku to opłata 6.99 euro miesięcznie. Natomiast jednorazowy wykup takiego 30-dniowego dostępu to dokładnie 7.99. Która z opcji jest dla Was najkorzystniejsza? Na to pytanie musicie już sobie odpowiedzieć sami.

Kiedy i o której UFC 290?

UFC 290 gdzie oglądać już wiecie, ale nie poinformowaliśmy Was o najważniejszym tj. dacie i godzinie samej gali. Karta przedwstępna wystartuje więc w nocy z 8 na 9 lipca punktualnie o godz. 00:00. Na 2:00 zaplanowano inauguracje karty wstępnej, a około godz 4:00 powinna wystartować karta główna.